17
  • A1274815
    #17
    DOOM Ethernal,
    FF7,
    BotW folytatás
  • zola2000
    #16
    Ki is egészíteném: final fantasy 7 remake, persona 5 royal, és Hatsune Miku Mega39s.
  • professional
    #15
    Simán elég csak 1 PS4et venned ezekhez, totál megéri ezekért a játékokért! Kb 1 középkategóriás vidikari ára!
  • Scooter
    #14
    Tudod van az úgy, hogy minden cikk szubjektív. Őt személyesen érdekli. Én amiket várok: Cyberpunk 2077 (pocok által nyertem, amiért köszönet itt is), Ori and the Will of the Wisps (amit tuti megveszek, mert az első rész fenomenálisan a legjobb platformer). Ami még érdekel, de egyelőre nem fogom megvenni, mert jó lesz később is ha olcsóbb lesz (vagy nem nyerem meg steamgifts-en): Dying Light 2, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, Doom Eternal (ez meg majd 1000 Ft magasságában, megint mint a DOOM-ot. Még ez előzőt is csak elkezdtem, de valahogy nem jött át az az érzés, mint amennyire istenítik).
  • Zoliz
    #13
    Doom
    FS2020
    esetleg még a Vampire
  • JonasSandor
    #12
    Márciustól indul a banzáj.
  • TokraFan
    #11
    Nem tudom megint ki a cikkíró, mert SG oldalakon ezt nem szokás felvállalni, de az biztos, hogy valami kisgyerek lehet.
    Ennyi fostos anime baromásgot egyrakáson régen láttam várós címként, megspékelve egy csomó másik gyermekded játékkal (maximum 1-1db férhetett volna bele mutatóba, hogy ilyen is lesz). Az addig még rendben van, hogy nem lehet minden címet összeszedni egy ilyen listában, de törekedni kéne az objektivitásra és nem a cikkíró személyes fétisét erőltetni. Rengeteg AAA cím jön még 2020-ban, melyek komolyabbak ezeknél a Japán animés marhaságokanál.
  • molnibalage83
    #10
    Khöm.

    Days Gone
    Last of Us 2
    God of War
    Horizon Zero Dawn
    Uncharted széria

    Bár lennének ezek PC-re. De nincsenek....
    Ha a PS5 lefelé kompatibilis lesz az összes PS-sel (ezt pusmogják), akkor azt megveszem és minden exlu címet letolok. De szakadjak meg, ha megveszek 3 különféle kozolt, ami kb. 1,5 PC-vel le lehet fedni. Ezt hívják lehúzásnak.
  • molnibalage83
    #9
    CP2077
    Dying Light 2
    Wasteland 3

    Ezekkel valóban játszani akarok.

    FS2020
    The Settlers

    Ezeket csak megnézném / kipróbálnám, hogy mit tudnak. Az elsőre időm nincs (civil szimek sosem érdekeltek) a másiknál meg az, hogy mennyire lenne hőskor. Mert az S I/II minden előnyére hatalmas hibájuk volt a hadviselés kiforratlansága. Meg akinek aranya volt, az győzött és csá...

    A III részt kipróbáltam, de nekem valahogy túl nehéz és irányíthatatlan volt a szabadon mozgó sereg és más. A mozgó kolonizálhatóság és más meg túl elbonyolította és nem volt felhasználóbarát. Alig pár hónapja próbáltam.
  • Dynamic
    #8
    Én a Resident Evil 3-at is nagyon várom.
  • barret
    #7
    Jó kis beetetős cikk! Végig görgettem,és koppanás...FF HOL van? Nem kellene szívatni itt a népet.
  • Voltan
    #6
    Mi ez a sok anime vacak?
  • Kandurex
    #5
    Szép ez a szemellenzős álomvilág.

    Visszatérve, ezek videó játékok, tökmindegy milyen platformon toljuk őket. A helyük itt kellene, h legyen.
  • Palinko
    #3
    Ebből csak a cyberpunk tud érdekelni, a dying light, flight simulator meg a watch dogs is remélem jó lesz meg biztos megkapja az esélyt, de úgy igazán csak a cyberpunkot várom.
  • Evoluti0N
    #2
    SG játékföldön a konzolok nem léteznek.
  • Kandurex
    #1
    A kezdő képen ott az FF meg GoT, de szövegben nem? A Lasszó fasz 2, meg mint, a generáció legjobbja? Az hun?