10
The Long Drive
  • Ironman2
    Én meg szépen meg is haltam menet közben,csak nem tudom miért? A fekete hóemberre tippelek,mert kétszer nekem támadt.Vagy lehet az autó döglött le,mert kifogyott belőle valami,aztán én haltam éhen,semmi infó nem volt róla,miért volt kampec.(vagy székrekedés,mert nem ürítettem,hehe,olyan is van a játékban,még pissenteni is lehet,ha vödörbe pisilsz,akkor kiirja mitlyen az összetevője) Felülnézetre váltott,aztán elsötétült a kép,majd kirakott a főmenübe.Ez a téli patch eléggé nyomasztó,de muszáj használni,mert sokat is javítottak benne az előző novemberi patch óta.Mondjuk még sok minden hiányzik belőle,de így is el lehet vele szórakozni.Néhol bosszantó a fizika miatti szerencsétlenkedés,de egy idő után már hozzá lehet szokni.A rádió kellett,mert elnyomja a hosszú monoton vezetést,de néha jobb körbefordulni,mert lehetnek elhagyatott viskók,házak beljebb is.Nekem már zsigulit adott be kezdésnek,nem skodát.Viszont ajtót nem találtam még rá,mert ami volt az másik autóra passzolt.
  • akyyy
    nekem egy másik magyar youtubost ajánlott fel , belenéztem de valahogy meg fogott a játék megvettem, röhej a két magyar rádió, az egyikbe azok az ezeréves faviccek :DD
  • Ironman2
    Ő inkább Simses,meg Minecraftos
  • Tikal #7
    300k feliratkozo? Nem semmi. Egy percig bírtam hallgatni...
  • Ironman2
  • Ironman2
    Egyébként a kifagyások már valamennyire javultak a téli patchben.
  • Ironman2
    A legújabb frissítésben meg a hóemberek hoznak ránk frászt,mivel ránkspawnolnak előbb-utóbb ha túl sokáig tevékenykedünk egy helyszínen.Nekem volt olyan hogy hirtelen 3-4 is eltorlaszolta a bejáratot ahova bementem pár perc után.Persze a shotival szét lehet őket lőni,de kétfajta van,és a sötét kalapos agresszív,az kinyír,meg követ minket az úton is néha. :)
    A piros kalaposok először tök ártatlannak tűnnek,de mégse,majd meglássátok!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.12.28. 01:18:47
  • Ironman2
    Na és itt a karácsonyi update hozzá,persze akit idegesít a sok gyilkos hóember,azok letölthetik a novemberi bétát is a játék adatlapjáról,a béták fülnél:

STEAM oldala
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.12.28. 00:01:08
  • Ironman2
    Legnagyobb részt az autók menedzselése viszi majd el.Bármilyen egyszerű a grafika,(azért ultrára rakva nem is olyan rossz),itt azért elég jó kis szimulátor van kialakulóban.Ne feledjük korai megjelenésű még a játék.Az autók egyes alkatrészei amortizálódnak,rozsdásodnak,véresek lesznek ha ütközünk,és eltörnek.Külön a kerék felni,tárcsa,gumi,ajtók,motor,viztartály,olajtartály,csomagtartó tető,motorháztető,lökhárítók (első,és hátsó),kesztyűtartó,autórádió,kilóméteróra jelző..stb,ezek mind cserélhetőek,de fizikálisan kell őket beszenvedni a helyükre,némileg vicces szituációkat alkotva.
    Van kis sztori,ez már az elején kiderül,ha jobban körülnézünk a bázisunkon,ezt se lövöm le,ja és van shoti 200 lőszerrel is.Lényeg hogy utazni kel,és felderíteni a random generált világban,majd fejleszteni az autónkat.Azért sok meglepi van a játékban,de azt csak spoilerben irom le.

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl ha beirunk egy seed nevet pálya generáláskor,akkor kapunk egy teljes buszt,vagy pl van egy utánfutó is a játékban,rengeteg holmit lehet cipelni vele,láttam trabantot is már,de az a játék része simán ha jól tudom.

Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.12.27. 23:55:34
  • Ironman2
    A napokban figyeltem fel erre a játékra,mivel youtube-on egyre többen streamelik (jópárra fel is vagyok iratkozva).Első látásra azt hittem valami Half-Life,vagy GTA mod,mert eléggé régimódi a grafikája,aztán egyre jobban kezdett érdekelni,mert a fizikája viszont rendesen odavágott,és ez adja a játék lényegét is.
    Egy early acces játékról van szó,amit magyarok fejlesztenek,és már meg is vásárolható steamen.
    Alapból egy Skoda S100-al indulunk a saját házunk előtt,viszont eléggé le van amortizálva.
    Kezdetleg van pár dolog a házban,nagyon poénos az egész,nem is részletezem,majd aki spoilerezni akar az nézze meg a videókat,viszont a tárgyak kezelése nagyon összetett,nem elég felemelni,még némelyik tárggyal kombinálni is kell a levegőben,és nem mindegy mit csinálunk velük.Figyelni kell mindig az aktuális utasítás kiirását a két alsó sarokban,a megfelelő billentyű használatához vannak szabva.
    pl,ha kiszállunk a kocsiból,akkor ki kell nyitni az ajtót az E billentyű,és egér használatával,majd a földre kattintani,és megint az E betü hogy kiszálljunk belőle.
    Itt a kannáknak,és a benne lévő folyadékoknak is fizikája van,ha rosszul teszünk le egy kannát,akkor kifolyik belőle az üzemanyag,de csak akkor ha ki van nyitva a kupak.

Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.12.27. 23:44:37