225
Death Stranding (Kojima/Action Game)
  • Moby
    #145
    Vannak azok a játékok, amik nem a mozgásanimációk, a fizika és hasonlók maitt zseniálisak, hanem a történetük, a karaketerek miatt, ésatöbbi. Eszembe jut egy másik játék, amiben a DS-el ellentétben még a graf is elég szarocska, játékmenet sem nagyon van benne, de hasonló értékekkel bírt, és rengetegen rajonganak érte. Ha jól emlékezem Life is Strange a címe. Ha a DS ennyire nem jön át, esetleg azt kipróbálhatnád, hátha megtetszik ez a stílus még neked is!
  • ppista
    #144
    Fogalmad sincs a játékról. Ez nem baj, az emberek többsége igy alakit ki határozott véleményt.
    Fizika van benne, csak nem a környezetben, ami ahogy Moby is irta teljesen statikus, hanem Sam-en, aki minden változásra, kőre, emelkedőre, lejtőre, hóra, vizre, esőre, hidegre stb. megfelelően reagál.
  • molnibalage83
    #143
    De. Komolyan érdekel. Na nincs benne játékmenet, mert csak csomagcipelés és néhány fegyverrel lövöldözése és pár óra CGI movie az egész, a járműveket nem csinálták meg rendesen, akkor ezen mi tartott 4 évig...? Úgy, hogy ebből a karakteranimációs valahol a Witcher III és Skyrim közt van félúton és a járművek a W III lovával összevetve is mókásan mozognak. Ricegve az tereptárgyakon, ha éppen nem akad meg két pixelben.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.11.21. 20:09:28
  • TomStorm
    #142
    Hát hallod,szerintem nekem is:DD
  • Moby
    #141
    Érvet biztosan nem fogok mondani, mert nem néztem meg a videót, és nyilvánvalóan nem is fogom.

    >Mi készült ezen 4 évig?
    Hát ez fikapöccintő kattintásvadász videókból nyilván nem fog kiderülni :) Nyilván nem is kell, és nyilván te sem azért tetted fel a kérdést, mert komolyan érdekel a válasz.
  • molnibalage83
    #140
    ?
  • TomStorm
    #139
    Kit érdekel megveszed vagy sem.Ezen vagy rajta hetek óta.Rohadt unalmas már
  • AntiHero
    #138
    XDD elég is volt màra az internetből. :D
  • Moby
    #137
    Fizika? Full statikus az egész játék. Egy kavicsot nem lehet benne elmozdítani a helyéről. A járművek is teljesen irracionálisan viselkednek. A fizikáért biztosan ne vedd meg. Az nem nagyon van benne.
  • molnibalage83
    #136
    Leárazva majd megveszem egyszer PC-re, mert érdekel benne a fizika, hogy mi az a nagy megfejtés. De teljes árat nem ér meg. Mert amit videón látok, ott mondjuk úgy semmiféle nyomatékot és precessziót nem nagyon érezni, amikor motorozva 2,5 embernyi anyag van a delikvens hátán.
  • ppista
    #135
    Ez nagyon jó. Februárban újrajátszom majd ezért a gesztusért. :)
  • ppista
    #134
    Szóval, mint irtam, nem játszottál a DS-sel, de beleálltál valaki mögé, aki a te viziódat alátámasztja. Zoly véleménye, fogalmam sincs ki ez a tag, szent és sérthetetlen.
  • Seth
    #133
    Ha szülinapodon játszol :D
    MGS-ekben is volt hasonló, de ez kicsit jobban esik :)
  • molnibalage83
    #132
    Az ugye megvan, hogy ezt nem Zoly készítette?
    Az ugye megvan, hogy az ember ítélőképessége is fejlődik?
    Az ugye megvan, hogy egyetlen érvet sem adtál, hogy Zoly hol nem mond igazat?

    A videók alapján azt látom, hogy egy AAA játékban, ahol az EGYETLEN játékmenet az, hogy cipelj dolgokat és járművekkel is olyan gyenge a fizika, hogy a Terep2 is alázza? Ami mozgást látok videód az valami elképesztő? Mi készült ezen 4 évig? Mert, hogy fizika és korrekten megjelenített mozgás nincs, az fix.
  • Ainz
    #131
    Ez egy 20 éves videó, amihez amúgy Zolinak semmi köze, a Death Strandig meg úgy szar ahogy van, jó a grafika meg a zene, és ennyiben pont ki is merül.
  • ppista
    #130
    Az én ismerőseim közül, aki megvette, szinte mindenki oda-vissza el van a DS-től ájulva. Én is. Akinek nincs hozzá gépe, vagyis boxos, vagy pécés, az meg mindenféle önigazolást gyárt, hogy mennyire gáz a cucc, és minden olyan cikket ami ezt alátámasztja, véres kardként végighordozza. Joga van hozzá, ez tény.
    Én napok óta teljesen a hatása alatt vagyok. Teljesen beleitta magát a bőrömbe.
  • Moby
    #129
    Mert természetesen törlik a vállalhatatlan nyomorukat. Csak az internet nem csak arra jó, hogy minden ostoba barom videókat készítsen rá, hanem arra is, hogy emlékezzen ezekre :D

    Egyébként hol van ez az elégedetlen tömeg, akik nyomják a minuszokat a metacriticre? Azzal ostorozzák magukat, hogy inkább nem adják el? Mert sem a hwapro, sem a játékaim nincs tele a megunt játékpéldányokkal. itt a topikban sem látjuk őket tömegével.
    Szóval hova bújtak az elégedetlen DS játékosok? :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.21. 17:28:23
  • molnibalage83
    #128
    A DS3-ról csináltak videót, az biztos. Az első kettőre nem emlékszem.

    Viszont a metascore elég egyértelmű. A többség finoman szólva nem zárta szívébe a játékot.

    A Chapter 3-ig sem jutott el a játékot elindítók többsége sem. Az a játék hány %-a kb?

    Bár érvet nem adtál arra, hogy mi pontatlan a videóban és miért tetszik neked. Az viszont, hogy tetszik, az szubjektív. Viszont a játéktechnikai és technikai hiányosságok azok nem egészen szubjektív dolgok már. Amennyire szembejött a többség szerint botrányos a járművek irányítása.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.11.21. 17:02:24
  • Moby
    #127
    Van még aki nézi ezeket a nyomorult idiótákat a Dark Souls videójuk óta? :D

    >Azt viszont beszédes, hogy az achievementek alapján mennyire kevesen vitték eddig végig a játékot.

    Ez olyan, minthogy a megjelenés másnapján tele lesz vele az hardverapró. Valahogy nem lett. Azóta sincs tele. De a következő hónaljszagú önigazolásnak ez is jó lesz :D Mondjuk nehezen érthető hogy nem játszották még végig egy 30-60 órás játékot sokan két hét alatt. Az otherworld-ös balfaszokat kellene megkérdezni, hátha ők tudják miért :)


    Édesistenem...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.21. 16:28:16
  • molnibalage83
    #126
    Igen. Csak van aki nem bánt ennyire kesztyűs kézzel a játékkal. Mindezt úgy, hogy aki készítette imádta anno Kojimát. Csak mindent ő sem néz el neki azért.



    Valakinek bejön, valakinek nem. Azt viszont beszédes, hogy az achievementek alapján mennyire kevesen vitték eddig végig a játékot.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.11.21. 14:50:23
  • AntiHero
    #125
    milyen kis snowboard pàlyàt épített a gyerek. :D
  • Ulthanito
    #124
    Játékot ilyen nehezen szinte még nem hagytam abba, mint tegnap a chapter 3-ban annál a résznél, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sam a nuke-ot betolja a tóba.


    Annyira toltam még volna tovább, de csak egy órám volt tegnap a játékra.
  • Moby
    #123
    Leküldöd a garázsba (vagy lemész vele)
  • hemmis
    #122
    Sziasztok, azt tudja valaki hogy teherautót hogy lehet javítani? Köszi.
  • AntiHero
    #121
    Az ugye megvan, hogy mama-val lehet
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    együtt fürödni a thermàl forràsokban egy ideig. :D
  • AntiHero
    #120
    Hàt térképen L3 vagy R3 és ott mutatja a hàlozatot. Fekete részek nincsenek bekötve a hàlózatba.
  • Tatyla
    #119
    Platináról lemondtam túl sok időt kéne még beletenni, de hogy nem találtam meg a 39 UCA pontból 10-et azt fel nem fogom
  • TomStorm
    #118
    Sztori vége,jó volt nagyon!!
  • Seth
    #117
    Én inkább azt nem értem, hogyhogy csak 30k like-od van?
    5. fejezetben vagyok és már 63k van , ebből 46k más user, a többi meg npc :)
    Építesz dolgokat? Kisegíted anyagokkal más játékosok épületeit? Hard-on tolom az elejétől kezdve
  • AntiHero
    #116
    Chapter 3tól én is hardba mentem.
    Amúgy jó helyekre kell építkezni. Volt olyan hídam ami 10k+ba volt.

    Mérnöknél volt az a híd. Pont mellette. :D
  • TomStorm
    #115
    Azt most nem nézem meg.Majd ha vége.

    De hogy lett ennyi like azt nem vágom.
    Nekem tuti nem lesz annyi ha vége sztorinak.
    Szerintem ezzel a Hard fokozattal csak kicsesztem magammal:(
  • AntiHero
    #114
    amúgy így zàrtam a jàték végén.

    114.314
  • AntiHero
    #113
    Fragile amúgy a legszimpatikusabb karakter.
  • TomStorm
    #112
    Mennyi Like-od van?Nekem 30k
  • TomStorm
    #111
    Én 8.-ba 170es vagyok.

    Spray-t én az "S" ószom küldik miatt használom:)
  • Ulthanito
    #110
    Mondjuk azért nem mindegy neki sem, hogy úgy néz ki, mint Fragile a ruha alatt, vagy sem. :)

    Gondolom, ha nem olyan lenne, szívesen megnunikázná (bár lehet, hogy még erre sor is kerül). :)
  • AntiHero
    #109
    Én 250+ vagyok.

    Sam kb halhatatlan. De ezt màr az elején mondjàk, hogy neki kb mindegy az eső is mert feltud tâmadni.
  • AntiHero
    #108
    Én 250+ vagyok.

    Sam halhatatlan. De ezt màr az elején mondjàk, hogy neki kb mindegy az eső is mert feltud tâmadni.
  • Ulthanito
    #107
    Ráadásul Sam arca fedetlen, de érdekes, hogy az eső soha nem esik az arcára, egy csepp se...

    Amúgy én pont leszarom, ha egy csomagot kikezd az eső, nem érdekel. Fújtam rá javító sprayt, aztán rájöttem, azt is felesleges.

    Amúgy van szintsapka? Én chapter 3-ban vagyok, és 107-es szinten állok, mennyi lesz ez az utolsó fejezetig?
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.18. 15:05:46
  • TomStorm
    #106
    :DDD