225
Death Stranding (Kojima/Action Game)
  • Ulthanito
    #105
    Játsszunk olyat, hogy feldobom a varázs talizmánom, és többet az életben nem baszhatsz. Hanem helyette majd mindig elmesélem neked, hogy az milyen. Deal?
  • Ulthanito
    #104
    Olyan kérdést teszel fel, aminek semmi értelme. Mi a jó a horgászásban? És a terítő hímezésben? No és a barkácsolásban? Netalán a kenyérsütésben?

    Hogyhogy mi jó benne? Van, akinek semmi, van olyan, akinek meg az, ahogy van.
  • Moby
    #103
    A cikkírónak ennyi volt, amennyit leírt. Aki meg mást írt, annak meg annyi volt.
  • AntiHero
    #102
    Nem mindenki jàtéka az tény. De a story az annyira jó, hogy visz magàval.
  • AnuluWork #101
    Még nem volt időm rá, pedig nagyon érdekel, de ez tényleg ennyi, mint a cikkben?
  • TomStorm
    #100
    Hát CT7-be Hardon azért megszenvedtem lol:)
  • AntiHero
    #99
    8.ba beindult nàlam is. Visszajött a lelkesedés. :D
  • sgfool
    #98
    A 6. fejezet az nekem is egy kicsit necces volt ilyen téren (bár fáradtan is ültem le elé) viszont a 8. fejezet ritmusa teljesen jó volt szerintem
  • AntiHero
    #97
    Sokszor fogod még megmàszni. :D
  • TomStorm
    #96
    Hát mondjuk most fogalmam sincs hova kell menni de lejöttem hegyekből,lehet hiba volt és mászhatom meg megint!:D
  • AntiHero
    #95
    Én ott kicsit besokaltam. Elég nehéz terep aztàn ugràltatnak ott. :D
  • TomStorm
    #94
    Fuu a hegyekben 3-as bakancsal de Király!:)
    BB teljesen odavolt mikor direkt csúsztam vele jó 200métert:))

    Egy percét nem unom 50óra után sem lol
  • AntiHero
    #93
    Mindent elmagyaràz a jàték a vilàgról, főleg interjúkban van leírva.
  • mulli1986
    #92
    Néztem a játékot elejétől a youtube videókon. Csak nem figyeltem, vagy tényleg nincs leírva, hogy mit történ a világgal, hogy ilyen lett? Hogy miért robbank fel a hullák, stb, stb? Vagy ez a játék folyamán derül ki, mert erősen úgy tűnik nekem, hogy amnéziás a főszereplő...
  • AntiHero
    #91
    Amúgy ez lehet meglesz magyaràzva egy interjúban miért is ilyen a csomagszàllítàs.

    Azt viszont nem értem sokszor miért mi viszünk bombàt pl egyes helyekre. Nem tudnak nyomtatni maguknak?

    Holott a halâl hullàm előtt fegyvert sőt atombbombàt is tudtam nyomtatni maguknak az emberek...
  • Moby
    #90
    Az történetileg rendben van, mert Sam munkája alatt és által váltak elérhetővé a robohordárok, de erre a csomageróziára nincs mentsége a játéknak :) Ez egy nyilvánvaló ordenáré hülyeség, amit nem értek hogyan gondolta így beletunkolni a játékba Kojima.
  • AntiHero
    #89
    Fujsz rà WD40-aztàn az meg is javítja. Ez is egy hülyeség mondjuk, hogy így javítjuk. :D
  • Tatyla
    #88
    Viszont el döntöttem hogy nem ölök meg egyetlen humanoidot se, csak nem halálos fegyverek
  • Tatyla
    #87
    Na igen, mert ugye akkor minek ez a Sam gyerek a botok is elegendőek lennének, mondjuk ezek a botok a csak B meg C értékeléssel :D
  • Moby
    #86
    Ez a megeszi a csomagot az idő a legnagyobb fasság a játékban :) Tízezerszám van olyan anyag, amit nem esz meg, ebből van sam ruháája, van ilyen csomagolója is, ebből húzzák fel az öszvérek a sátrat, stb.
    Deeeee a csomagokat nem lehet ilyenbe rakni. Mer akkor nem enné meg az eső :)
  • AntiHero
    #85
    Én menet közben vàltottam àt hardra. Chapter 3ba asszem. Nem vettem észre, hogy szopatósabb lenne. De akkor lehet így van.
  • Tatyla
    #84
    Hardon sokkal gyorsabban megeszi az eső a csomagokat, könnyebben elesel és így van hogy a csomag úgy porlad le a hatadról mint ha elfújnák. Többször is esik sokkal stb...
  • Seth
    #83
    Platina kilőve, nincs ennyi időm egy játékra :)
  • TomStorm
    #80
    Ez lesz az köszi!:)
  • AntiHero
    #79
    Step 2: Connect all Facilities to the UCA, Level up all Facilities to 5 Stars & Do “Legend of Legends” Premium Deliveries (Hard Difficulty) = 80 Hours+


    After the story, open the map and press :r3: to see what facilities you haven’t found yet (they will be greyed out). There are 39 facilities. You get most of them automatically from the story. For the rest see Death Stranding – All UCA Facility Locations.

    Now level them all up to 5 stars (Trophy: Best Beloved) and combine it with the 80 Premium Deliveries. See trophy “Growth of a Legend” for a detailed explanation.

    For this step you have to play on Hard Difficulty! That’s because “Legend of Legends” S-Ranks aren’t obtainable on Normal or lower difficulties. After the story there are no more forced enemy encounters so Hard difficulty is no different from Very Easy. For Deliveries you won’t notice a difference between the difficulties.

    Make sure you have a good network of Ziplines put in place between the facilities you want to level. Also play online so you see the Ziplines of other players and don’t have to use up your Chiral Bandwith (this is a “feature” that limits how many structures you can have on the map at the same time). Since online structures don’t cost you Chiral Bandwith, they are very good to have around.

    Maxing out all 39 facilities is by far the most time-consuming task. Some facilities (like Veteran Porter, First Prepper, Mountain Knot City) take countless deliveries to max out. It’s best to focus on the huge deliveries with 300kg weight or more. Those reward you a lot more likes than multiple small deliveries would. Because you travel by zipline the weight won’t slow you down.

    This step takes about 70-130 hours. 70h if you travel by Zipline almost exclusively, 130h if you don’t have an effective zipline network that connects all facilities. Ziplines are the key
  • AntiHero
    #78
    Ha a trophyra mész akkor ott kb 80+ kell asszem.
  • TomStorm
    #77
    Ezt a fonalszerződést játékosokkal már valaki kipróbálta?Mi a lényege?
  • TomStorm
    #76
    Hardon vagyok az eleje óta és rengeteg Awesome küldim volt már.
    Akkor lehet még több kell.
  • AntiHero
    #75
    1: Hardon kell jàtszani (ami amúgy csak az enemy életét vàltoztatja még nagyobbra meg a bekapott sebzést tőlük. Minden màs olyan mint normalon).

    Azért kell hardon jàtszani mert csak ekkor kaphatsz Legend of legend "S" rankot egy csomag leszàllítàsakor.

    2: normàl csomágfelvételnél (terminàlok) kivàlasztod alul, hogy prémium szolgàltatàsba viszed a csomagot. (Mindent leír pirosan mik a feltételek hozzà) (àlltalàban nem sérülhet 20%tol jobban.)


  • TomStorm
    #74
    Mik a prémium küldetések?Látom már sok játékosnál a Legend of legends titulust
  • AntiHero
    #73
    Na én chapter 8-ba vagyok. 43 óra eddig. De chapter 6-7be màr kezdtem unni a cipekedés ide oda. Kicsit ott leült a jàték a helyszín miatt nekem. Vagy csak sok volt a szenvedés.

    Viszont chapter 8 meg jól indult. Az megint visszaràntotta az érdeklődésemet.

    De van egy olyan érzésem, hogy chapter 6nàl sokan abba hagyjàk a jàtékot.
  • mulli1986
    #72
    Jól néz ki, érdekesnek is hangzik, csak elég időrablónak tűnik. SWTOR-ozok jó pár éve és arra sincs időm, hogy ott a 2*4 sztorit végigvigyem, a többiről nem is beszélve. És akkor most azt a kevés időt is arra kéne "áldoznom" így látatlanba, hogy csomagokkal bújkáljak idegen lények elől. Hááááát valjuk be, így összefoglalva nem túl kecsegtető jövőt jósolok a játéknak az életemben, de hát majd próba cseresznye :D
    Mindenesetre köszi mindenkinek a kérdésekre a kimerítő válaszokat :)
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2019.11.13. 15:22:32
  • TomStorm
    #71
    Ja ott is még csak lehet,hogy kipróbálod!Ahha,értem:)
    Na de van még fél éved,hogy eldöntsd!
  • mulli1986
    #70
    Én néztem pár óra komment nélküli játékot. így melóban el tud zötyögni a gépen és közben rá rá nézegetek, főleg ha valami érdekeset hallok. Egyébként sztori tényleg jó és érdekes. A jobbra balra mászkálástól úgy megkímálném magamat, de a videó alapján nekem kicsit lineáris a játék. Legalábbis én is arra mennék mindig mint a játékos. Főleg, mert a játék sajátossága hogy arra terel (csizma, stamina, idő, stb).
    Ha PC-re megjön lehet kipróbálom, bár így a videókkal is beérem első ránézésre, mert nem érzem úgy hogy bármivel mást vagy többet csinálnék, mint a videó készítője.
  • Tatyla
    #69
    Én egyáltalán nem használok járművet csak két lebegő szállítót, mindenhova gyalog megyek
  • TomStorm
    #67
    Tényleg de tényleg nem adnék soha rosszat a játékra ezen kívül.Semmire!
    És ott volt eddig is ez a szarság,láttam de mégse erdőtől a fát(most fordított értelembe mert ez az 1 bajom van) hát kibukott szépen azért.

    Persze tudom,ne használjam.Ok,de csak előhozza garázsból küldetésre mert az kell.
    Francokat kell.Map-ok 70%-án nem is lehet használni.Max ha építesz utat akkor ok de én A-ból B-be kiépített úton nem fogok szállítani mert az már értelmetlen számomra,Repu-ért megy az már
  • TomStorm
    #66
    Ráadásul illuzió romboló.Ha ráülsz egyre azonnal meghazuttolja magát a lényeg.
    150kg-os pakkot úgy dobálja ide-oda motoron korrigálás nélkül hogy rossz nézni!Teljesen elveszti a lényeget.
  • TomStorm
    #65
    Ez a járművezetés ritka szar.Az egyetlen negatívum ez.Nyugodtan ki is hagyhatták volna.
    Borzasztó igénytelen az irányítása és fizikája
  • ppista
    #64
    Azért Kojima hálás a Guerrilla-nak. Az egyik elosztóközpont hologramja a főnök, Hermen Hulst.
  • Moby
    #63
    Ha vannak konkrét kérdések, akkor ez nem gond. Most voltak (olyanok is).