21
  • ostoros
    #21
    Tegnap láttam. Fasza kis film lett. Ez tényleg hozzámérhető a kettőhöz.
  • sertrex
    #20
    "Na meg elég elcseszet dolog hogy megöregszik egy terminátor egy gép."

    Talán még megvan a mára már szlogenné vált, "Élő szövet fémvázon" dolog???
  • Jawarider
    #19
    Adj egy emailcímet, küldök valamit ami hozta volna a T2-t.
  • Jawarider
    #18
    Történet , jelenetek jók, többi baromság. Képi világa sajnos túl reális, maradhattak volna a T2 kékes-scifis képi világánál, sőt abban a filmben a nappali részek is valahogy jól lettek tuningolva voltak. Ebben nem, egyszerűen mintha valami reklám filmet nézne az ember.
    A film első pár perce jól indul - nem lövöm le a poént- de aztán hangulatnak annyi

    Spoiler
    Az, hogy Swarcinak családja lesz meg a többi egyszerűen nevetséges.

    Remélem lesz egy átvezető rész amiben digitálisan a fiatal szereplők lesznek.

  • tomboy013
    #17
    Nagy igénye nem lehet akinek ez tetszett :D
  • Zombee
    #16
    A T2 nélkül sem jók ezek. De én beérném a T1 élményével is, nekem az úgyis jobban tetszik, sötétebb, kilátástalanabb.
  • ostoros
    #15
    Csak kellett bele a Jásztin bíbör imitátor...

    izé...
    Feminátor! :D
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2019.11.15. 21:16:18
  • jkedzs
    #13
    Terminator Dark Fate Flops Due to SJW Cringe

    https://www.youtube.com/watch?v=WpeFfjSEGUo

    nevetséges a teljes film.
    Utoljára szerkesztette: jkedzs, 2019.11.13. 22:13:29
  • Macropus Rufus
    #12
    " Főleg, ha valaki gyerekként ámult a T-800-as és Sarah Connor közös kalandjára és izgult azon, hogyan mentik meg John életét. Ez a generáció bizonyára örömmel nézi majd ismét a két karakter találkozását és közös bevetését "
    sztem meg többnyire ők kaparják a falat a hülyébbnél hülyébb folytatások miatt. Ez sem lett az a T2 gyilkos valami. Tele van logikai bakikkal. Meg ilyen marhaságokkal, hogy kereskedő lett a robot. Ki és mikor állította át tanuló módba? :o Szóval látványos és kb. ennyit is tud.
    Utoljára szerkesztette: Macropus Rufus, 2019.11.13. 10:28:45
  • Zulu12
    #11
    A Terminátor 2 volt a legjobb film. Minden más csak valami utánzat és nem adja vissza azt a hangulatot amit kellene.
  • csigafi #10
    Nézhető film lett de annyira nem nagy durranás. Na meg elég elcseszet dolog hogy megöregszik egy terminátor egy gép. Na de mindegy végül is valahol félig meddig ember féleség.
  • Zoliz
    #9
    Ma nézem meg a nővel 4DX-ben 19:30-kor pesten.
    Tegnap letöltöttem az internetről a Ítélet Napját, de a überkirály magyar szinkronon és zenén kivül már nem élveztem annyira mint régen. Mindenesetre félek ettől a sok nőtől az új részben amiket a plakátokon látok de remélem Swarzi és az új folyékonyfém "alkotnak" majd megin.
  • Gravitoni
    #8
    Jó lett, tetszett benne a volt terminátor .... XD

    Szerintem ez jó lett, tényleg ez az igazi 3. rész ! :)


    Először már kezdtem azt hinni ő csinálta a fiút is, hogy pajszert is raktak alá XD
  • yesname #7
    A megkeseredett életedben akkor ez egy nagy (pozitívum) piros pont. :)
  • nkmedve
    #6
    Szerintem a Salvation egyáltalán nem volt rossz, azt egyszer bőven érdemes megnézni (attól függetlenül, hogy a Dark Fate mit művelt most a kánonnal), főleg ha tetszettek a T1-2-ben levő jövőbeli jelenetek. A T3 és Genysis-ben levő bohóckodással ellenben a Salvason egy komolyabb, hangulatos posztapokaliptikus sci-fi volt, ami nem is különösebben piszkított bele a Terminátor kánonba (így a Dark Fate-el ellenben legalább ártalmatlan volt).
  • molnibalage83
    #5
    A T3 óta egyetlen T filmet sem néztem meg. Azt sem kellett volna.

    A T2 ma is ütne, ha ma küldenék a moziba. Max. a T-1000 CGI-t kéne fellvarrni és ennyi. Minden más ma is tökéletes.
  • Scooter
    #3
    Nekem meg annyira a T2 a legenda, hogy nem akarom agyon*aszni ezzel. Szóval meg se nézem, ahogy a Genisys-t se láttam. Ennek a Sötét végzet-nek már az előzetese is nevetségesen gyenge volt.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2019.11.05. 17:09:50
  • gombabácsi
    #2
    émelyítően sablonos, unalmas film
  • nkmedve
    #1
    A film szerintem technikailag jól össze van rakva, a színészek hozzák amit kell, a karakterek is elég érdekesek, nagyjából mindenkinek van 1-2 emlékezetesebb pillanata (Arnie esetén inkább a furcsa jelző jutna eszembe, de rossznak semmiképp nem mondanám).

    Nekem a gondom a filmmel, hogy túlzottan Genysis-es lett az egész koncepció. Ez a film azzal ellenben amit mindenki mond, nem csak a T2 utáni részeket hagyja figyelmen kívül, hanem a T1-2-t is többnyire irrellevanciába taszítja. Attól függetlenül, hogy milyen volt a minősége, ilyet még a Genysis sem csinált (az össze hibája ellenére az a rész azért valamennyire tiszteletben tartotta a T1-2-t), és én nem vártam, hogy pont Cameron felügyelete alatt ilyen irányba vigyék el a sorozatot.

    Technikailag bármennyire is a korábbi néhány rész fölé nőtt, a sztori miatt erre a filmre is csak egy újabb különálló történetként tudok csak tekinteni (ahogy a Genysis-re is). Egy egyszerű reboot ami egy alternatív idősíkban játszódik, és a T1-2-től függetlenül érdemes kezelni. Ez is bekerül a BR kollekcióba, ahogy az 5 másik rész is megvan, szórakoztató/láványos mivolta miatt néha jó lesz elővenni egy kis popcorn mellé, de ennyi.
    Utoljára szerkesztette: nkmedve, 2019.11.05. 14:15:33