2918
banner
  • Hunor1
    #2595
    basszameg! kibaszott illuzióromboló :(((( hogy a picsába nem tudták ezt megoldani egy ilyen top játékban?!
  • Plata
    #2594
    Minden öv olyan.
  • Hunor1
    #2593
    EZ
    GUNBELT
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2020.12.13. 06:53:23
  • Hunor1
    #2592
    vettem egy tradernek járó pisztoly táskát (vagy mit) 100 dolcsi volt. azt hol kell felvenni ? mert a kezdő alap öv nagyon bugos, olyan mintha 3 számmal nagyobb lenne
  • Hunor1
    #2591
    OHH, NABASSZUS. ÉN AZT HITTEM HOGY A MEDIUM SZEKÉRREL MEHETNÉK VADÁSZNI IS, DE AKKOR EZ CSAK ARRA JÓ HOGY TÖBB CUCCOST (bocs a capslockért) vigyek leadni :( uristen mikor lesz meg a 10-es szint? még csak a 3. nál tartok :(((
  • Plata
    #2590
    Amikor valamit meg akarsz venni ott lesz hogy offer & rewards.
    Általában Ctrl-t kell nyomni.
  • LaLee67
    #2589
    Outlawpassal amiket ad kedvezmenyeket vasarlashoz azt hogy kell hasznalni? Korabban is volt amire kedvezmenyt irt es mikor vettem, szerintem teljes arat fizettem erte.

    Szuper hogy 3-massaval lehet sutogetni,de ezt az italokra is megcsinalhattak volna..
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2020.12.12. 18:59:31
  • mulli1986
    #2588
    Nekem meg meglet trader 5, megvettem a medium szekeret, de csak 10es szintől van vadász szekér, szóva kurva sok idő lóval betölteni még fent is a material. Bár a supplyt meg tölteni szoktam mert mindig dob hozzá jó sok materialt is
    Ja meg azért jó hogy most gyűjtögető ilyen gyorsan meglett olcsóbban, mert egyből van most 10 napim aranyra
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.12.12. 18:47:17
  • LaLee67
    #2587
    Tudom en Plata, hogy fent az jo hely, most is ott taborozom, meg lett az elso Legendary szarvas vagy buck vagy mi van ott. Moonshiner lent alligatorlandon nekem nagyon bejott, csak akkor nem volt kedvem eszakra annyit menni a taborhoz es lehoztam sokszor. Tobbnyire egy kopesre teszi a moonshineremtol. Azt nem neztem mennyit ad a 3 csillagos alligator,de sok van igy hamar megtelik Cripps laborja :)

  • Plata
    #2586
    Nem szeretem az aligátort,a háromcsillagos is keveset ad.
    Brandywine drop felett a tábort gyerekjáték feltölteni gyorsan.
    Ezt is egy kerülővel lőttem.Mind háromcsillagos.

    Ja és ami a legviccesebb,hogy az én moonshine shackomban rendszeresen van olyan eladás amikor a moonshine shack mellé kell le adni.

    Annyi hogy le mész a hegyről és ott is vagy.
    Egy perc az út max.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.12. 00:47:45
  • Hunor1
    #2585
    hi. ha kint vagyok a világban meg tudom nézni valahol hogy Cripps hogy áll a főzéssel anélkül hogy odamennék? köszi
  • LaLee67
    #2584
    Oksa,koszi :) Jot baromkodtunk ,legalabbis reszemrol. Eloszor voltam posseban, cipeltem haza Crippsnek a cuccost, erre valami kuldetesbe kerultem :))) Meglepodtem kicsit....
  • mulli1986
    #2583
    Na neten azt írják collector tatyó 15 arany, most éppen belebotlottam a be a collector küldibe, így 10 aranyért megkaptam. Gondolom utána 15 lett volna. Ez így jó buli volt. Még trader rankom nincs meg öt és van 16 aranyam. Majd ha megint lesz 15 jön a moonshiner.
  • PunkZoli
    #2582
    igen
  • Plata
    #2581
    Lépj ki posse-ból,ha más posse-ba lépsz be akkor kb melós vagy,nem csinálhatod a saját dolgaid.
  • LaLee67
    #2580
    Beleptem Posseba, nem latom sajat taborom es moonsinerem. Nem tudok kuldetest felvenni mert nem vagyok vezeto. Ki kell leonem a posse oldalan a possebol, hogy ujra legyen taborom?
  • LaLee67
    #2579
    Elizabeth Swann latom en hogy Posseba hivogatsz,de egyszer jatszottam mas jatekkal csapatban es nem jott be. Szeretek a magam ura lenni es akkor s azt csinalni amit epp akarok :) Kommunikalni sem tudnank. Viszont koszonom, hogy gondoltal ram :)
  • LaLee67
    #2578
    Kollektorral amint asot es femdetektort megvetted, sok dollart lehet keresni, erdemes elobb az mint a moonshiner,de embere valogatja...van percre kesz kollektor online map es egyszeru vele minden.
  • LaLee67
    #2577
    Harrietnel van Blending Tonic meg Legendary feromon, azokkal mit kell majd csinalni?
  • Hunor1
    #2576
    HALI.olvasom itt hogy a rolék sorrendje - választás szerint - általában trader, collector, moonshiner stb. no most a collectorban mi a "buli" ? ott csak gyűjtögetni kell cuccokat nem? meg a hozzátartozó küldik. szóval az elsősorban csak jó lóvé kereset? mert engem nem annyira vonz cuccok után kutatni, inkább a moonshiner-ra gyűjteném a goldot. köszi
  • Libra7
    #2575
    Pénteki lasszózás!:D

  • Hunor1
    #2574
    pedig van, a story modban legalánn is. ezért csodálkoztam hogy az online részben miért nem adja be ?
  • Plata
    #2573
    Én azt lefűrészelt csövű sörétessel nyugtatom.
    Igaz van hogy 1 csillag sem marad belőle,de minek piszkál?
  • mulli1986
    #2572
    Varminttal csak nyúl meg pulyka. De már azokkal se foglalkozok mióta megvan a Bock rifle. Pumát egyébként lőttem már kőröl többször fejbe sima ismétlővel. Csillaghullás nélkül megöli
  • Montanosz
    #2571
    fejlövés varmintal?
  • mulli1986
    #2570
    JA, szar nézni, nekem nagyon tapossa a lelki világomat, de a játék szempontjából meg többet ér. Múltkor megtámadott egy puma, előlük mindig köre szaladok fel, a hülye odajön morogni a kö lábához. Megmozdul, nyakba lőttem, elszaladt, 10 méterrel arrébb össze is esett. MAradt benne 2 csillag, mondom szegényke, most pedig így fogsz megdögleni... Egyébként a macskaféléket szeretem talán a legjobban, de tökmindegy, mert csóri állatokat így is úgy is sajnálom...
  • LaLee67
    #2569
    Nem talalkoztam kill gombbal, de attol meg lehet hogy van. Vard meg hogy elverezzen......ennyi
  • Hunor1
    #2568
    hali. trader lettem. hogyan lehet a sebesült, haldokló állatot leölni? mert ha késsel leszúrom akkor azonnal egy csillagosra leromlik a prém. de emlékszem a storyban ha odamentünk mellé felkínált egy "kill" opciót és akkor nem sérült a minőség. köszi
  • LaLee67
    #2567
    Nekem nem sok bajom van a jatekosokkal, az alligatorokbol meg sok a 3 csillagos, hamar telik a szeker :)
  • Plata
    #2566
    Időnként van hogy valamelyik role akciós.
    Lemoyne azért nemjó mert ott sok a játékos.
    Utálok odajárni vaniliát szedni is.
    Köcsög aligátorok nélkül szuper lenne.
  • LaLee67
    #2565
    En Bayou Nwa (Lemoyne) az alligatorok vilagaban vagyok Moonshiner-rel,de tobbnyire itt van a taborom is. Full sebesseggel tudok kocsikazni egyedul a hidra fel s lejovet kell vigyaznom a doccenes miatt es persze az uton maradni. Teljesen elegedett vagyok es nagyon konnyunek talalom ezt a reszt, bar mashol nem volt meg a Moonshiner hazam..

    November 2. ota jatszom online. Teljesen jol lehet haladni ha van eleg idod a jatekra. Napi 3-4-5 orat es teljes hetvegeket toltam. Most kb.110 akarhanyas szinten vagyok, meg van az osszes role.
    Tradert vettem eloszor az 15 arany volt a A kollektor majd moonshiner jott utana, majd most egy hete kb vettem meg a Naturalistat es Bounty Huntert. Ezek mind fejenkent 25 aranyba voltak. Bounty hunternel azt hiszem megkaptam a mostani Passal jaro Legendary akarmit is a 25 aranyba.

    Most is gyulik az arany, azt hittem veszesebb lesz majd a szituacio, hogy lecsokkentettek a kulldik arat,de szerintem siman lehet vele haladni.

    Kollektor rolenal nem vagyok biztos a 25 aranyban ,de azt hiszem annyiba fajt..
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2020.12.11. 15:38:06
  • mulli1986
    #2564
    Más a kihívás meg a szopás, ezt mindig elmondom a főnökeimnek is! :D
    Egyébként így az elején nem fogom szivatni magam. Ebben a játékban a logisztika kritikus, nem fogom össze vissza pakolgatni a cucokat...
  • Plata
    #2563
    The Heartlands (New Hanover) az van nekem,ott van két méterre Emerald Stationtól.
    Ha szereted a kihívást válaszd tall trees-t vagy grízlit,de olyan utakon fogsz menni hogy visítasz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.11. 13:53:01
  • mulli1986
    #2562
    Ez így nem egyértelmű, mert csak 5 hely van :D
    Bayou Nwa (Lemoyne)
    Grizzlies (Ambarino)
    Hennigan's Stead (New Austin)
    The Heartlands (New Hanover)
    Tall Trees (West Elizabeth)
    De akkor majd ha megvan lassan trader 5 akkor New hannovert választom majd
  • Plata
    #2561
    Nekem Emerald station mögött van,nem rossz.bár ha van ott is rossz eladási útvonal,de nem vészes.
    Szerintem a New Hannover a legjobb.
    Tall Trees meg Grizzlies-től a hajad égnek áll olyan szar.
    Hennigan is elég rossz helyen van,Bayou nwa szintén,sőt annál sűrűn találkozhatsz játékossal,ami nem jó eladásnál.
    Hearthlands egész jó,bár itt is akad egy két pocsék kiszállítási út,de nem olyan vérgáz mint tall trees vagy grízzlinél.
    Na ott ha viszed a cuccost hamar megőszülsz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.11. 12:35:34
  • mulli1986
    #2560
    Egyébként az még mindig nem tisztázott, hogy melyik role-t érdemesebb csinálni, de így utána olvasás alapjána moonshiner tűnik jobbnak. Viszont ahhoz kell majd lokációt választani, mit ajánlotok? Főleg Te plata, mert neked a tábor fent van északon ahol nekem is. New hannover? Az van elvileg a legközelebb...
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.12.11. 12:08:01
  • mulli1986
    #2559
    Hát a netes leírás szerint már nincs. Több mint egy évvel lecsűsztam róla, meg mindenki aki most kezdi :)
    "To get started as a Collector the player must obtain the Collector's Bag. The standard cost is 15 Gold Bars, while players who had collected all 54 Playing Cards in GTA Online would get the Collector's Bag for free until October 16, 2019."
  • Plata
    #2558
    Collectornak nincs 25 aranyas.
    Trader-hez jött moonshiner,natúrfos az meg csak úgy magában jött.
    Elvileg ha GTA Onbline-ban összegyűjtöd az összes hülyeséget amit gyűjtögetni kell ingyen lesz a collector role,nem tudom ez még megy-e.
    Ha Trader 5-ös szintet eléred akkor kapsz egy küldit amivel megnyílik a Moonshiner.
    Legalább is régen így volt.Crisp indítja a küldit amivel megszerezheted.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.11. 09:07:44
  • mulli1986
    #2557
    Igen, butcher standot kell megvenni cripsnél a táborban az equipmenten belül találod.
    De gondolom minden alap role 15 arany és a többi meg 25.
    Mondjuk nekem most jött össze a 25. arany tegnap este, de nem tudom hogy elbasszam-e moonisherre vagy inkább csináljam a collecotrrole első szintjét?
    BTW, a collectornak mi a 25 aranyas verziója?
    Most olvastam utána hogy moonisher egy komplett role, csak kell hozzá előlegnek a trader? Vagy egyébként az se kell, csak mivel drágább mindenki a traderrel kezd???
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.12.11. 09:04:05
  • mulli1986
    #2556
    Én egyből tudtam használni azt a dead eye-t de meh.. Mondjuk lehet nem lenne hátrány ha használnám, hamarabb végeznék a banditákkal. Egyébként buzi én is nehezn jöttem rá. A Lényeg hogy lenyomva tartom a gombot(görgőt) és a célkeresztet a célppontra tartom, egy pár ezred másodpercen belül feldobálja rá nagyon gyorsan a célkeresztet, mikor elengedem a görgőt, akkor már megy is az automata tüzelés
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.12.11. 08:59:42