2891
banner
  • Hunor1
    #2528
    hali. tudtok olyan online térképet linkelni ami valóban naprakész, és a dolgokat amit mutat ténylegesen is azon a helyen vannak?
    találtam én is 2-őt, de nem tudni hogy az onlinére is érvényes-e amit mutat, és nem csak a storyban előforduló dolgokat. mert párszor már megszívtam hogy keresek cuccokat, de az online verzióban nincs ott, hiába van megjelőlve a netes térképen. köszi
  • Alexease
    #2527
    Kiveve az embereket, mert azokat lehet lora pakolni, de oket nem lehet megnyuzni:DDD
  • PunkZoli
    #2526
    meg kell nyúzni igen
    amit nem tudsz a lóra pakolni azt nem is veszik meg
  • mulli1986
    #2525
    Hogy van az, hogy a nagyvadakat amiket megemelni nem tudok, behúztam lasszóval a táborba de még mindig nem tudom beadni materialnak. Csak nyúzzam meg és csók?
  • Hunor1
    #2524
    köszi!
  • Plata
    #2523
    Random.
    Rengeteg helyen spawnolnak.
    Ha meg lesz a moonshiner role akkor még több ilyen lesz,csak azok nem banditák lesznek hanem rivális moonshiner banda vagy köcsög ügynökök.
    Az ő jelük is piros de más.
    Ezen a térképen megnézheted.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.09. 17:57:13
  • Hunor1
    #2522
    Hali. Tegnap freeroamban bóklászva belebotlottam egy "hideout" helybe . kiírtottam a bandát és jó kis lootokat találtam. No most ha ma megint odamennék valyon újra spavnolnának, és akkor megint kilootolhatnám ezt a banda fészket? Vagy ezek random spawnolnak ide-oda? mert aztán elmentem egy másik banda-tanyára (amit egy interneten lévő online térképen jeleztek) de ott meg nem volt senki . köszi
  • Plata
    #2521
    Sima outlaw vagy improved.
    Fizetős ad lőszer táska upgradet x szinten.
  • mulli1986
    #2520
    Outlaw passom van, de nem látom, hogy tele lennék. Shoti 60, rifelek 100, repeater 200. Ez lenne a max? Úgy rémlik a játék elején is ennyi volt.
  • Plata
    #2519
    Lőszer kapacitást most lehet az outlaw pass-al.
    Engem ma is Brandywine drop-ra tett.

    Kapásból volt 2 háromcsillagos őz.

    Még resupply küldibe is háromcsillagos jött.
  • mulli1986
    #2518
    Kerestem most a neten hogyan lehet a lőszer kapacitást növelni, de úgy látom volt valami frissítés és már a mellkason lévő tölténytár nem növel kapacitást. Ez igaz? Annyi van amennyi?
  • mulli1986
    #2517
    Ha helyesen szeretnék írni TÖKÉLETESEN, akkor nem mérnöknek megyek, hanem bölcsésznek vagy magyartanárnak és most a mekiben dolgozok. (Egyébként a billentyűzetem ezer éves és hajlamos kihagyni egy-egy leütött billetnyűt ) Ha már helyes írás, hogy lehet a belsőégésű motorokban az epszilont növelni?

    Plata: Rémlik hogy legendary állatot mondtál, láda nem rémlik, legalábbis ládát lehet nyitni, de akkor random nem, csak térképpel ha küldiben vagy?
    A kiskocsival úgy látom csak 25 termék adható el, az mennyi lett volna a legmesszebbi pontra? Csak mert most sikeresen leugrattam az árokba egy vonat elől és összetört a szekér de egy zsákot a lovammal még be tudtam vinni 62 dollárért
  • Plata
    #2516
    Nem Online nincs lassítás,hisz ez Online vagyis több játékos is van.
  • Plata
    #2515
    A láda mellé gondolom nem volt oda írva hogy gratulálunk egy szép banánt nyertél.
    A dollárért lehet nem szólnak,de az aranyért kurvára harapnak.
    Már sokszor be írtam hogy sose nyissatok ki ilyen ládát.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.08. 23:25:23
  • MarkBlade
    #2514
    Szóval. Helyesírás :) bántja a szemet..
    A lényeg meg ez egy cheater munkája volt és te belesétáltál.. amivel óvatosan mert ezért téged is bannolhatnak! Nem foglalkoznak vele hogy neked van e közöd hozzá..
    Látom szerkeszted :D
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2020.12.08. 23:15:09
  • mulli1986
    #2513
    Én nem tudom milyen a storyban, itt én a jelölőset használom.
    Többiektől. Több dead eye-os kártyát is lehet egyszerre használni vagy csak egy aktív lehet?

    Más: Képzeljétek. Épen mentem kincsestérkép felé, mikor egyszer csak úgy pofára estem a lóval hogy mindketten beledöglöttünk. Strawberry mellet. Aztán respawn, az erdőbe ahova bedobott volt egy láda egyből előttem. Há mondom mi ez? Kinyitom, 4 arany 500 dodó, meg egy csomó vacekli. Egyből megvan a pénz a stukkerra meg a szekérre :D Csak a trader 5 rank nincs még meg. A collectort meg tudom csinálni, mert így már van vagy 19 aranyam
    Egyébként az én helyzetemben jobban jött a pénz a kincskereséssel és a bandita gyilkolászással, hideout puculással így az este későbbi részében..
    Mi volt ez a láda?
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.12.08. 23:11:44
  • Hunor1
    #2512
    Hali. a dead eye nem úgy működik mint a storyban? vagy azt a kártyát is upgradelni kell?? Itt hiába nyomom lövésnél, nem lassítja le az időt. :((
  • mulli1986
    #2511
    Hát nekem annesburgtól északabra nem teszi sajna.... Csináltam egy session váltást és egyből bedobta fentre a campet :)

    Nincs pénzem. 200 dodom van és nem jön semmiből mert ezt a buzi vadászatot erőltetem ami nem megy

    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.12.08. 22:10:03
  • Plata
    #2510
    Vegyél RBR-t,nem olyan drága,de vadászatra tökéletes.
  • mulli1986
    #2509
    Am nem kapja be a faszomat ez a geci? Nem dob 3 csillagos őzet. Ha meglövöm fejbe ezzel a repeaterrel egyből meghal, ha elég közel megyek de automatikusan megy egy csillag. Az előbb szarvas egy headshoot és annyi, de azért 3 csillagból 1re lemegy. Ja még nincsen pénzem normális rifelre, szóval az ismétlővel nyomom. De most az utolsó 3 őz kapott egy egy fejlövést és elszaladt. Faszom se vadászik most egy darabig...
  • Plata
    #2508
    Nem.
    Menj fel oda lóval ahol van a vízesés Brandywine drop felett.Ne oda ahol bransywine drop van hanem fölé,a sineken túl a tó végében van vízesés.
    Fogd és tedd el a táborod a picsába,mondjuk great plains-re,majd fogd meg és tedd fel roanoke valley-be,ha mázlid van akkor pont oda teszi a játék brandywine drop fölé,már ha nincs ott másnak tábora,ha van akkor nem oda teszi hanem vagy a vízesés alá vagy lentebb.Addig csináld amíg neked nem megfelelő helyre teszi,általában nekem elsőre sikerül.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.08. 21:17:32
  • mulli1986
    #2507
    Sjnos nem tudtam felköltözni odáig ahol plata van, csak a megye alsó részéig engedett. Majd ez is unlock lesz vagy WTF?
  • LaLee67
    #2506
    El sem hiszem, belefutottam egy legendary szellem parducba es a testoreibe :))) Gusnak vittem a boret,de nem lattam ott semmi cuccost amit legendarybol csinalna. A Parduc szeme az mire jo?
  • LaLee67
    #2505
    AAAA, sivatagban kergettem valami kecske vagy oz feleseget, belelottem rengeteget, bejartam azt a geca sivatagot keresztbe hosszaba es elfut a kocsog orokke. Aztan masikat meglasszoztam,de ugy csak megolni lehetett, hat szarra lottem, a f@szomat fogja felidegesiteni....persze pecari par loves utan kifekszik, nah ja , meglattam egy pumat, na majd en elaltatom, persze hogy jollakott velem, mara eleg is volt...volt 200 altatolovedekem, nem sok maradt....eleinte felebresztettem az elaltatottakat, persze az is elfogyott, gondolom vettem a ribancnal....sedalonal is lehet hasznalni a dead eyet?, mert ugy hangosabbat szolt
  • LaLee67
    #2504
    Szuper koszi :) Nem felejtem el a mintat :)
  • Caliph
    #2503
    mivel ha kilépsz a táborod is eltűnik,ha közben valaki más odatáborozott amikor belépsz,lerakja egy random szabad helyre a zónán belül. fegyóból traderhez meg kb elég a rolling block rifle egy távcsővel,vadászathoz ideális. egylövetű de ha egy lövésből nem pusztul a szarvas akkor úgyis buktad a 3 csillagot :D

    én traderrel kezdtem,aztán moonshinert vettem meg. ezek mint irtam passzivan termelik a lóvét. csak néha fel kell tölteni vagy elinditani a főzést. aztán naturalistot vettem a legendary küldik miatt,de igazából a világ teli van állatokal,csak többet kell vadászni ugyanazért a pontért.
    aztán vettem a collectort meg a bountyt,de ezekkel nem sokat foglalkoztam mégis ugrálgatom a szinteket vele.

    LaLee: altatlólövedék: ha meglövöd az állatot minden találatnál felugrik egy fehér X. ha eleget lőttél bele,a végén piros X fog felugrani,akkor már nem kell bele többet lőni,pár méter és összeesik. ajánlom próbálgatni valentineban birkákon vagy emerald ranchen,mellesleg ezek mintáit is le lehet adni xpért a csajnál. sőt a nagy vasúti híd előtt vannak malacok is :D mintát veszel amennyi fér a tanyódba,leadod a csajnál,sesseiont váltassz és lehet megint gyűjteni,ezzel elég gyorsan lehet szintet lépkedni.
    Kis állatokat nem lehet szedálni,megmakkan ahogy irtad is.
    legendary küldi naturalist level 5nél jelenik meg először,10nél már 3 közül is választhatsz,kezdetben egy van kettő talán...harrietnél buy sell és missions,na a missions fülön lesznek ezek a küldik
    és ha kábítottál egy állatot ,ne felejts mintát venni :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.12.08. 18:41:06
  • LaLee67
    #2502
    Naturalistanal mennyi altato lovedeket kell loni egy allatba? Alligatorba lottem vagy 3 mat de bepucolt a vizbe. Azutan ozeket kergettem es kellett par bele mire elaludt...Mit csinalok rosszul?
    Kicsiket pl. mokusokat is lehet altatni,mert sedaloval ralottem es kinyuvadt.
    Voltam Harriettnel de nem lattam semmikyen legendary kuldetest, azt hol lehet majd felszedni? Hogy jutok elobbre? Szedalgassam az allatokat?
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2020.12.08. 18:19:32
  • mulli1986
    #2501
    Hát nem aggódok, hogy elköltöm a pénzt másra (eddig csak a vadászat és arany hajtás miatt vettem lőszert, de nem nagyom lépem túl a 200-as álomhatárt...). Még semit nem vettem, egy normális fegyverem nincs, amint lentebb láttátok. De akkor ráálok a szekérre meg a vadászatra, jobb ötletem nincs. Bár fel kéne költözni először oda ahol plata van. Jónak tűnik. A mostani helyem amúgy is belépésenként változik...
    Egyébként jól veszem ki hogy trader és collector role-t érdemes az elején megvenni, mert azokból jön a lé rendesen? A moonishert meg a többit meg csak később ha jött elég arany?
    Máig ott van előttem a be a collector küldi de még nem mentem el érte. Mndjuk amíg nincs meg a 15 arany nincs is értelme úgy érzem
  • Caliph
    #2500
    ezért jó a trader meg a moonshiner,ha feltöltöd crippset és van supply is ,meg moonshinernél megy a főzés akkor közben csinálhatsz bármi mást..ha valamelyiknek baja van vagy kifogyott akkor szól a játék,hogy hé,leállt a cripps termelés mert nincs supply vagy bármi.
    szal lényegében passzivan termel.
    a többi rolenál viszont menni kell,addig nem hoz hasznot
  • Caliph
    #2499
    collector jól hozza a pénzt,főleg az online térkép segítségével,simán meglehet a napi párezer dolcsi,még úgy is hogy nincs ásód vagy fémdetektorod,csak virágot piát meg kártyát szedsz ,csak sokat kell menni,kell gyors ló és hozzá a bugos nyereg :D

    Naturalist kb csak a legendás állat küldik miatt éri meg(itt nicns player,csak egy gyors nyomkövetős küldi aminek a végén vagy npcket kell lelőni vagy az állatot kell megkeresni nyomok alapján,és fix hogy bentvan a legendás állat és minvel nincs player nem nyúlhatják le mások...persze küldi után visszarak playerek közé kezedben a legendás bőrrel ekkor elvehetik,de szerencsére ezt nem jelzi a játék másnak hogy nálad épp egy legendás bőr van,erre jó a hunting wagon,lehívod feldobod rá a bőrt és ott biztonságban van akár crashel a szeró,akár felrobbantja más player,a bőr megmarad a szekéren),én igy töltöm cripps árúját,legendás hód,vagy vaddisznó küldi pl tök egyszerű,most is teli a tábor materiallal és a szekéren 5 legendás bőr pihen,ha egyet lepasszolok crippsnek gyors tolok egy naturalist küldit és ismét teli a szekér...de pl egy puma küldi jó sokáig is tarthat,de vannak sokkal rövidebbek,ezeket ki kell tapasztalni és kb 3-5 perc alatt van egy legendás bőröd ami jó sok pont,van ami 50 felett ad(200 pont kell egy teljes szállításhoz crippsnél,egy szarvas 3 csillagos 12 pontot ad pl)

    bounty hunter meg azoknak jó akik puffogtatni szeretnek,itt kapsz kevéske pénzt meg aranyat is ad valamennyit küldinként,az egyetlen role ami aranyat is ad ha tolod.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.12.08. 12:59:13
  • Caliph
    #2498
    moonshiner is,kezdetben csak gyenge piát tudsz főzni ami éppen hogy pár tizdollár nyereseéget jelet szállításonként. fel kell fejleszteni itt is jobb lepárló meg jobb rézüst,ez sem olcsó,aztán tudsz erős piát főzni amivel már szállításonként 170 dodo körül is kereshetsz ha veszed a masht. mash ára 50 dodó de ha csinálsz bootlegger(moonshiner küldiket ,akkor 10 dodónként csökkenthheted egy ideig,aztán majd újra felcsúszik)
    szállítás itt is fontos,vigyázni kell az üvegekre ,mert ha csak egyet is eltörsz a 20ból már alig kapod a fele pénzt...
  • Plata
    #2497
    Na igen fullos szekér 100 áruval 500 dolcsi,25 áruval ugye ami a negyede 50 dolcsi.Nem arányos egyáltalán.
  • Caliph
    #2496
    sajnos ez iyen..sőt a role napik is olyanok,hogy fel kell fejleszteni hozzá többnyire a bizniszt ami pénz meg role szint...
    pl hiába irja plata hogy könnyű moonshiner napik vannak,hogy táncolj két percet meg játsz 2 percet a bandával...ezeket mind meg kell venni,a bárt is és a bandát is,ami teljes áron majd 2000 dodó.. :D és persze role szint is kell hozzá
    tradernél is ott van pl az egyél tábori kaját 3x,de kell hozzá a kondér ami asszem 750 dodó

    viszont hogy pénzed legyen ezért irtam korábban ,hogy tradernél mit kell megvenni először hogy teljes legyen a bevétel,aztán jöhet a többi sallang. először a trader szekeret(medium és large delivery wagon) kell felfejleszteni,medium,majd large. ekkor egy teljes kiszállításért maximum pénzt kapsz. ez legyen az első két dolog amit a traderhez megveszel.és mindig teljes szállítást csinálj,mert nem arányos mint a GTA onlineban,itt a kevesebb cuccért lényegesen kevesebb pénzt kapsz mint ha telin adnád el.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.12.08. 12:49:06
  • mulli1986
    #2495
    Akkor dobhatna a szintemnek megflelő napit, mert ez így meg nettó buziság....
  • Plata
    #2494
    Nem,event 30 percenként van,csak nincs role-d így nem látod őket.
    Minden role-ban ha elérsz 5-ös vagy 10-es szintre új eventeket nyitsz meg.
  • mulli1986
    #2493
    Fúú, most megint sokat okosodtam ezzel a jó pár poszttal :) Köszi!
    Kurva összetetre lett csinűlva ez a játék, inkább roleplayes singleplayer mint GTAO.
    Mondjuk chatet rakhatnánka be, mert ez nevetséges, hogy kapok napiba kill 3 player in posses VS event vagy mit és nem tudtma megcsinálni mert nem tudtam beinvelni sehova....
    JA meg freeraom event. Van 2 óránkéntegy de menjek öljek le 3 ember melee fegyóval... Kösz R+...
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.12.08. 10:15:12
  • Plata
    #2492
    Sima farkas banda ha megtámad nálam sok esetben ráfázik,mert dupla shotival fogadom őket és szart csinál belőlük.
  • Caliph
    #2491
    én legendás állatra mindig a semi automatic shotival megyek,lóval kergetem és közelről pumpálom bele az áldást,elég jól sebez a shoti közelről,hamar fekszik. és ugye legendánál nem sérül a prém sem igy....egyszer próbáltam robbanó lövedékkel,kapásból irta hogy pelt ruined és buktam is a legendás krokodilt :D
  • Plata
    #2490
    Én mindig Brandywine drop felett táborozom,állandóan van 3 csillagos szarvas,néha sok is,medve és puma is van a főzéshez,legalább három legendás állat lakik a közelben.Csak akkor van peched amikor egyszerre két legendás van a táborod mellett,tudni kell hogy legendás szarvasba kell vagy 20 lövés RBR puskából,szóval mire az egyiket lepuffantod a másik valszeg kiment a térképről.
    Hunting Wagon-ra öt szarvas fér fel.
    Ha igaz kb félév múlva jön DLC amivel a Trader és Collector role-t is fejlesztik úgy mint a BH-t most,akkor valszeg kapunk új kocsit.
    Nekem vadászatra a Rolling block rifle jött be a legjobban.
    Egyébként vicces de ha az állatot hegyen völgyön keresztül húzod nem ront a minőségén.
    Egyszer géppuskával lőttem farkast,az meg vagdalt húst csinált belőle.
    De dinamittal sem érdemes vadászni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.08. 09:58:03
  • Caliph
    #2489
    nagy állatokra nem jó a repeater,legalább egy bolt action rifle,vagy távcsövesből a rolling block vagy carcano kell
    a repeaterek gyengék nagy vadakra