2949
banner
  • Ironman2
    #825
    Komolyan mondom ez beszarás!!!

    Megvan a megoldás a problémámra,és simán fut a játék,nincs beakadás!

    Mikor elindítjuk a játékot,és a főmenüben vagyunk,akkor nyomni kell egy win gombot a billentyűn,majd feladatkezelő a tálcáról,és ott a részletek fülnél meg kell keresni az RDR2.exe fájlt,azon nyomni kell egy jobb klikket,majd az affinitás beállításnál,a processzorhasználatnál a 2-es,és 3-as kockából kivenni a jelet! Le kell okézni,aztán ennyi! A feladat befejezésére nem szabad rámenni,mert leáll a játék,csak ki kell felül lépni a feladatkezelőből.Sajnos minden indításnál ezt el kell végezni.Állítólag fps visszaesést produkál,de még nem nagyon tapasztaltam,majd futtatok egy benchmarkot.Directx12-ben vagyok.

    https://www.reddit.com/user/serhangelgor

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.11.08. 23:05:34
  • Deviome
    #824
    Hallod az, hogy te láma vagy senkit nem érdekel. -.-" Remélem nem tapostam bele a rózsaszín kis felhőcskéidbe durva szavaimmal. Holnap azért még remélem nyugodt lélekkel kelsz fel és veszed fel szép kis szivárvány színes ruhácskádat.
    Amit te még nem láttál vagy hallottál az azt jelenti, hogy nincsen és nem is volt és nem is lesz. Jah.... Oke.
    Nah ennyit rólad meg az értelmességedről. ( amúgy is a f@sznak veszel magadra bár mit is?! )

    Mindenki más! :D
    Amúgy bocsi a tegnapi kiakadásért, de kibaszottul kiakadtam. A poén az, hogy ez a HIVATALOS oldal. De itt a kép róla. Ez milyen dolog már de tényleg??? Azt hiszik, hogy a sok agyhalottat ezúton fogják meggyógyítani? Vagy a tönkrement családokat a játék húzza szét és ez megmenti? Vagy tényleg mi a bánat?
    https://kepkuldes.com/image/ejQtzd
    Utoljára szerkesztette: Deviome, 2019.11.08. 23:03:56
  • benőmenő
    #823
    12 perc körül mutatja mi felel meg kb. a konzolos beállításoknak.
  • PiszkosFred
    #822
    Igazad van, nyilvan,d e azert lassuk be, az i5@4460 egy ocska gep, foleg az RDR2 igenyeihez merten, igy az a csoda, hogy ilyen barkacs modszerekkel tudok jatszani normalis korulmenyek kozott. Mire megjon az uj konfigom, remelhetoleg patchelik ezt is.
  • Ironman2
    #821
    LINK
  • Ironman2
    #820
    Azért vicces,húszezer forintot kiad az ember egy játékért,és akkor egy külső programot kell használni,mert nem tesztelték le normálisan,vagy nem is volt rá idejük,olyan hamar kiadták.Én nem fogok ilyen programot futtatni a háttérben,oldja meg a Rockstar hogy ne álljon meg a kép játék,és videó közben,meg a többi fatális hibáról nem is beszélve!
  • Ironman2
    #819
    LOL,ezt még nem hallottam tőlük,nagyot ütött!!
  • FartingSquirrel
    #818
    Nekem is most, úgy 10 óra játék után jött először "exited unexpectedly" hiba.
  • molnibalage83
    #817
    Pont meg akartam venni, lesz ami lesz alapon, de akkor szarjanak sünt. Steam-et megvárom.
    Szánalom, a mai AAA játékpiac lassan minden másnap.
  • tobias88
    #816
    Játék valamiért 2.2GB VRAM-ot használ annak ellenére hogy high-on van a textúra. Ez mellett a cigi kártyát nagyon szépen betöltötte, a póker lapok továbbra is ultra low textúrával vannak. Vulcan-nal tolom, lehet DX12vel kellene?
  • Ironman2
    #815
    Remélem hamar megoldják ezt az időközönti fagyás problémát,mert rohadtul idegesítő tud lenni.
  • Voltan
    #814
    Na, megszereztem a PS4 verzából megszokott lovamat, az arab mént, Boglárkát, megint nem volt egyszerű megszelídíteni, de sikerült. Ha valakit érdekel, fent van a hegyekben, és ha odamentek, öltözzetek fel jól, és vigyetek kaját, mert nem adja magát könnyen a kislány...

    Viszont, simán lehet, hogy a pre order dlc ló - nálam Csinos a neve - az jobb, mint Boglárka, ami azért kicsit dühítő...
  • Marcinko
    #813
    Danke, mert én meg nem mertem megkérdezni, hogy mi a BES, amit tudtam az ide sehogy sem illett !
  • lwb
    #812
    Egyébként vicces, peccs óta nekem is kétszer volt olyan, hogy kidobott unexpected errorral játék közben. Előtte egyszer sem. Jól sikerült a port. :)
  • komiki
    #811
    Üdv.Beléptem azoknak a táborába akiknek a patch óta nem indul.Az indulás nekem zökkenőmentes volt.Most várok.....
  • cleric
    #810
  • PiszkosFred
    #809
    BES
    Gyengebb/lassabb procik eseteben limitalhatod az adott alkalmazast, hogy maximum mennyi procierot hasznaljon. Ha beallitod -2%-ra, akkor az adott cucc max 98%-ot kap meg a procibol, igy csokkentheto az a fajta akadas, ami 100%-os proci hasznalatnak jon elo sok jateknal a gyengebb konfig miatt. Nem lesz gyorsabb a jatek, nyilvan, de megszunik/nagyban lecsokken a stuttering.

    A Process Lasso is hasonlo elven mukodik, de ott tobb a lehetoseg, es lehet "felteteleket" is beallitani, mig a BES konstans.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.08. 15:41:10
  • grebber
    #808
    Most már bármilyen állattá átváltozhatsz a Red Dead Redemption 2-ben

    Akinek nem elég a szabadság, amit a játék eleve nyújt, az még egy kicsit kitolhatja a határokat, és állatok bőrében is bebarangolhatja vadnyugatot, de az online-ba nem érdemes vele bejelentkezni.

  • cleric
    #807
    Mi az a BES?
  • macleody
    #806
    Tőlem is kértek már személyi másolatot, ha jól emlékszem HRK games oldalán, de a paypalnál is csak úgy tudtam számlát nyitni. A HRK-nál nem adtam meg, megvettem másik oldalról amit akartam.
  • lwb
    #805
    Soha életemben nem találkoztam ilyennel. PayPal, ha az nem megy ÉS nagyon megbízható az oldal, akkor talán-talán megadom a hitelkártyám adatait. Személyit, ilyesmit, soha.
  • gregoryan
    #804
    "FESTMÉNY SZERŰŰŰŰŰ" ez a lényeg :))))

    amúgy Gratula!! Csa így tovább!
  • Árnyvadász
    #803
    Esetleg akit érdekel, csináltam egy videót:
    RDR2

    (High-medium beállítás, de lehet ami high azt is visszaveszem közepesre. Sakkozom még vele. Látványban az is jól néz ki.)
  • FartingSquirrel
    #801
    Az már megvolt, arról lemaradtál.
    De majd szólok, ha majd a kankóról lesz szó.

    Szerk.: Apropó, kankó. Annyira nem is témaidegen. :D

    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2019.11.08. 11:46:04
  • AnuluWork #800
    A hüvelygombáról is fogtok beszélgetni?

    Végre megy ez a szar mindenkinek, erre miről van szó? :D
  • benőmenő
    #799
    Nyilván nem küldözgetünk online random cd kulcsos áruháznak személyit. Egyszerűen vásárolj ott, ahol nem kérik. Ha az úgy drága inkább várj, addigra talán játszhatóvá is kalapálják a játékot.
  • gregoryan
    #798
    bah

    akkor tök mindegy
  • Voltan
    #797
    1080p jaja. 20 col-os monitor kb, asszem :D
  • molnibalage83
    #796
    Full HD-n kb. semmilyen játéknál nem látszik ez. A Rise of the Tomb Raider estén 2-4-es élsimítás és high felett kb. semmit sem lehetett látni, az FPS-t ette csak. Kivéve árnyék.
  • gregoryan
    #795
    milyen felbontásban és méretű kijelzőn?
  • Voltan
    #794
    Valakinek feltűnt egyébként, hogy lenne különösebb látványbeli különbség high és ultra között? Kísérletezgettem a beállításokkal, és én marhára nem láttam semmi különbséget...
  • mike01010101
    #793
    Ha valaki lopott bankkártyával kavar a neten nem gond neki egy hamis vagy kamu személyi se. De mindegy, ez csak úgy eszembe jutott, ennek semmi köze a RDR2-höz.
  • FartingSquirrel
    #792
    Miért lenne furcsa? Valahogy ki kell szűrniük a lopott bankkártyás csalókat, amiktől hemzsegnek az ilyen oldalak. Szerintem jó, hogy megpróbálnak tenni ellene valamit.
  • Voltan
    #791
    Tudom. Én sem vakon ugrottam bele, alaposan utánanéztem, és kérdeztem. Egyébként egy olyan fotót kaptak, ahol látszik az igazolványképem, a nevem, meg az, hogy ez egy magyar személyi. Ezen kívül semmi, se azonosítók, se dátumok, semmi. Szóval ezzel visszaélni nem egyszerű feladat.

    Bár kétségtelen, hogy kissé furcsa kérés, ezt aláírom.
  • gregoryan
    #790
    ott a pont
  • molnibalage83
    #789
    Hát, te tudod.
    No.1. szabály, aki ilyet kér tőlem, azt elhajtom a francba.
  • Voltan
    #788
    Én megadtam, előtte alaposan utánanézve a dolgoknak. Minden azonosítószámot letakarva az igazolványon. Próbáljanak ezzel visszaélni, bár be nem láthatom, hogyan... Bankkártyáról érzékeny adatokat természetesen nem adtam meg, nem is kértek.

    Sok éve volt ez, és azóta is ezeket az oldalakat használom főleg, ahogy innen nagyon sokan.
  • molnibalage83
    #787
    És mégis hogyan teszik ezt...? Mert erre semmiféle hatásköre és lehetősége nincs.
  • PiszkosFred
    #786
    Nyilvanvaloan van valami oka annak, hogy "baszogatja" az a "piac", ahol probalkozott. Es amikor ezekre az okokra es helyekre majd feny derul, van egy olyan erzesem, hogy mas lesz a leanyzo fekvese. De azert sok sikert neki, harcoljon tovabb, a jatek megeri az arat!
  • gregoryan
    #785
    első körben a stílusán akadtam ki.

    második körben is!

    harmadjára meg azt gondoltam vagy kever valamit, vagy lehet már Retail boltban venni a gamet, mert én nem hallottam ilyenről, de mint leírtam, online meg SOHA értsd, SOHA nem kértek tőem ilyen iratot, pedig évek óta veszem a progikat PS re és PC re egyaránt szürkén is meg legálisan is. Soha nem keletzt ilyet feltölteni, mert talán még személyiségi jogokat is sért.
    Az, hogy nem adnám meg arra írtam, hogy mennyi szürke bolt árulja a gamet? 20? az h ha van 1-2 ami kéri, akor én másik után néznék.
    DE se Social Club sem epic nem kérte tőlem az igazolványt, szal ha ezekre elballag a kolléga, vígan meg tudja vásárolni majd.
    Ha nem, erre írtam irónikusan, hogy beszélje meg Apuval. Ahogy azt is, hogy melyik cigarettát vásárolják meg, ha nincs 18 éves.