2918
banner
  • PiszkosFred
    #1074
  • AnuluWork #1073
    GF Experience/Settings/Enable experimental features pipa

    Majd ingame: CTRL+Z a teljes lehetőségekért, vagy az effektekért: ALT+F2
  • Voltan
    #1072
    Erről tudnál kicsit többet írni? Hol és mit kell beállítani?
  • FartingSquirrel
    #1071
    Az a Game Filter opció...?
  • RJoco
    #1070
    Középső egérgomb, ha egérrel játszod.
    Lövöldözésnél is használható, ilyenkor lassítva van és csak a célkeresztet kell a célpontra vinni, megjelöli piros x-szel ahova lőni fog és oda is lő.
    Ha el van bújva az ember és csak egy nagyon kis része látszik ki, akkor azt nem célozza be.
  • PiszkosFred
    #1069
    Ha a prologusra gondolsz, akkor nem inni kell a lottyot, hanem hasznalni a kepeseget (a lotty csak visszatolti, ha kimerul a deadeye). A kepesseget hasznalva lathatova valik a szarvas nyoma (es kesobb is erdemes hasznalni ezt RDR2 es RDO-ban) azt kovesd, majd hallgass a cimboradra, ez a tutorial resze!
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.20. 14:54:08
  • Madi92
    #1068
    Elvileg Decemberre, azon belül meg nincs konkretizálva.
  • Montanosz
    #1067
    mikorra is mondták a steam verziot?
  • Ironman2
    #1066
    A második főküldi a szarvasvadászatnál kóválygok ott összevissza,de szarvast nem találok.Dead Eye italból is csak egy volt,azt elhasználtam,de semmi nyomát nem találom szarvasnak.
  • Ironman2
    #1065
    Na végre játszható lett!!!! Már nem laggol,és nem áll meg a kép.
  • Voltan
    #1064
    OK, akkor este felrakom az új drivert - még megjelenés előtti driverem van fent, mert őszintén szólva örültem, hogy nem dob ki, nem mertem új drivert felrakni :D
  • AnuluWork #1063
    Majd lövök esti képet is ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!










    I7, 16GB RAM, sima 980. A linkelt beállításokkat finomítottam, stabilan fut. Nem akad (a korábban jelzett sort bemásoltam a launcherbe). Vulcan van beállítva DX12 helyett. Win7em van.


  • AnuluWork #1062
    Az NVExnek vannak új funkciói. Szerintem próbálgasd. Tényleg megéri. Eszméletlen mit ki lehet belőle hozni! Majdnem reshade szint.

  • Voltan
    #1061
    Az NVidia Experience-szel még nem vacakoltam, nem szeretem annyira.
    Majd még kísérletezem, köszi!
  • AnuluWork #1060
    Sajnos semmi reshade sem indul el win7en. Vulcan van belőve, azzal nem fagy, sok minden ultrán, ill. az NVidia beállításaival szórakoztam. Tudod, az új lehetőség, amit a kártya tud. A béta opciók között. A kártya amúgy egy sima 980.
  • RJoco
    #1059
    Egy bejelentkező gomb igazán jó lenne az oldal tetejére!

    Mikor írtátok, hogy megint frissítés van, kicsit elszomorodtam, de szerencsére a 2,9 GB-ból már lenn volt 2,6. A maradékot hamar lehúzta.
    A felbontáson kívül nekem semmit nem állított el. Azt visszaállítottam és ugyanolyan gyönyörűen fut, mint eddig. A 60 FPS-t is hozza, ma végre megnéztem. Mondjuk V-Sync be van kapcsolva, mert a monitor úgysem tud többet, akkor meg minek.

    Nem tudom, hogy tényleg így alakul a sztori vagy csak én baltáztam el valamit, de az egyik küldi alkalmával 85 dolláros vérdíjat szedtem össze a fejemre West Elizabeth-nél. Egyenlőre nincs kedvem kiperkálni.
    Viszont most már tudok két kézzel is lőni. Úgyhogy az arany mellé beszereztem egy fejvadász 6 lövetűjét. Neki már úgysem kell :D

    A Witcher 3 után ez a játék egy kész felüdülés. Lehet, hogy sokat kell lovagolni, de legalább út közben sok minden van. Annyira nem unalmas, sőőt. És a mozi módot külön jó dolognak tartom küldi közben. Legalább nyugodtabban tudom olvasni a feliratot vagy gyönyörködni a tájban.
    Erről jut eszembe, egy szirten majdnem sikerült lelovagolnom, mert gondoltam megnézem a völgyet, ami eszméletlen szépre sikeredett, csak a ló alig tudott megállni. Mázlim volt.
  • Voltan
    #1058
    Hm, nálam sokkal homályosabb minden, ultra közeli settingekkel. Van valami mod, amit használsz? Milyen beállításaid vannak?
  • botyika
    #1057
    de jó hogy szétcseszték az összes beállításokat. tiszta grízes az egész kép... eddig tökjó volt minden, most meg 2 órája állítgatom és tök szar...
  • AnuluWork #1056
    Aha. Nem minden persze, de a lényeg igen.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.11.19. 18:38:51
  • FartingSquirrel
    #1055
    Most végignéztem a képeiden, és elképedtem a látványon, pedig nekem is legalább így néz ki. :D (Az egyik leglátványosabb része a játéknak – a fényeken kívül – a draw distance. Elképesztően néznek ki a távoli hegyek, dombok...)
    Ultrán tolod?
  • AnuluWork #1054
    Viszont, végre jó. Visszaállítottak pár dolgot, és nincs az a rohadt nem is tudom milyen köd.

  • AnuluWork #1053
    Hogy ba...á meg őket egy aidses sün! Megint mindent elállítottak ... ÁÁÁÁÁH!
  • AnuluWork #1052
    Megint patcheltek?
  • PiszkosFred
    #1051
    A katalogust egyszer mar neztem, de csak rapillantottam. Ha van benne ingyen cucc, atlapozom figyelmesebben, kosz a tippet :D RDO-s lovam egy barna teliver, az elejen loptam, azota ujat nem vettem vagy szereztem.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.19. 15:44:06
  • RJoco
    #1050
    Sztoriban biztos, hogy megkapod a cuccot.
    A Chapter 2-től nálam az arany pisztoly. Csak úgy ott termett.
    A katalógusból meglett pár puska is teljesen ingyen.
    És a telivér paciért sem kellett fizetnem semmit. Jóféle nyereggel. Egyedül nagyobb oldaltáskát vettem rá.
    Asszem a fejsze is megvan, bár azt még nem fogtam a kezemben, de mintha a karikán rajta lenne.

    Múltkor, 4 óra játék után épp hazafele lovagoltam a faluból az úton, mikor pár haramia egy kocsival utamat állták.
    Én hülye meg szembeszálltam velük. Nem éltem túl. Talán annyi mázlim volt, hogy leszálltam a lovamról és esetleg az elszaladt, mert csak 16 dolcsi bánta.
    Ezzel úgy is döntöttem, hogy akkor ideje pihenni.
  • Plata
    #1049
    Nekem nem.
    Csak launcherből.
    De tegnap már steamről is indult.
  • Torzonborz
    #1048
    Ja nekem is ez volt :D
    Azért remélem még reszelnek a játékon, alapvetően jó csak a trágya konzolos irányítás meg gameplay az nagyon nem kéne.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2019.11.19. 14:52:48
  • AnuluWork #1047
    Nekem nem indult. Kérte a launchert.
  • Ironman2
    #1046
    Már az eleje óta indítható a saját ikonjával.
  • AnuluWork #1045
    Jéé, ideért a XXI. század első pár éve? Mióta megy ez a saját ikonjáról? Bár a launcher katt helyett van, de elég 1x rányomni.
  • Plata
    #1044
    Nem mobilt szeretnék,hanem normális menüt.
    GTA-ban M betüvel előjön a menü és minden ott van,itt meg tök káosz.
    Az megy hogy semmi cset nincs nevetséges.
  • Ironman2
    #1043
    Na ezért lenne jó bannerba linket tenni!
  • Ironman2
    #1042
    Hogy nézne ki már mobiltelefon a vadnyugaton? :)
  • PiszkosFred
    #1041
    A menurendszerrel en is szivok, bar mar kezdem megszokni, de ketsegtelen neha meg mindig tanakodok, hogy az adott cuccot most csak gyalog vagy csak lohaton tudom elerni, akkor is eppen honnan, sajat inventory, paci inventory, stb. Illetve votl mar, hogy valakit elkuldtem az anyjaba, koszontes helyett, mert rossz gombot nyomtam a nyomvatartott jobb klikk mellett, stb-stb. De ezeket mondom, kezdem megszokni. :)

    Tegnap kaptam egy hod(?)sapkat, mert bekapcsoltam anno a security keyt az R*/Social Club accounton, de egyelore nem tudom, hogy a single kampanyban vagy az online reszeben hasznalhato. Mas unlockot egyelore nem kaptam, pedig a GTAO-ban a fejszet meg a fegyvert elvileg unlockoltam anno (az akciofigurakat meg nem szedtem ossze)

    #1040
    Ez az #188

  • Voltan
    #1040
    Azt be tudnád esetleg linkelni még 1x?
  • Plata
    #1039
    Játék nagyon klassz,én főleg vadászgatok és sztori küldiket tolok,meg mászkálok,rengeteg érdekes dolgot találtam már a játékban.
    De nagyon sok hiányossága van,nincs cset sem,a menü irtózatosan szar,GTA Online-ban ott mindent gyorsan elérsz menüből,itt tökölni kell és guberálni.
    Tegnap is lovagoltam mikor kereszteződésnél láttam egy másik játékost akit meg támadott egy farkas falka,le is rángatták a lováról és az egyik már ráugrott,segítettem neki és lelőttem róla a farkast,meg a többieket is elintéztük közösen.Tök idegen játékos volt,sosem láttam,mivel cset nem volt így szólni sem tudtam hozzá.De megosztoztunk a bőrökön és mentünk tovább.
    GTA online-ban menüből is mehetek munkákra és egyéb dolgokra,itt semmi ilyen nincs,menü rendszer is káosz.
    Egyébként már lőttem egy marha nagy csukát is.
    Vízparton lovagoltam mikor egy marha nagy hal kiugrott a vízből én meg kapásból fejbe lőttem.
    Egy baromi nagy csuka volt.
    GTA Online-ban én feloldottam az ingyen collector melót RDR2-höz,RDR Online-ban még is le vonta érte a 15 aranyat.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.11.19. 13:00:30
  • PiszkosFred
    #1038
    Na jo, de a GTAO sem olyan formaban, se olyan tartalommal indult, ahogy most all. Majd szepen bovitik a RDO-t is, itt (a jatekban) tartva az arra fogekony jatekosokat.

    En teljesen el vagyok veszve benne, es jelenleg iszonyat elvezem, hogy mindenre magam kell, hogy rajojjek :) konkretan fogalmam sincs mit es miert csinalok, nem tudom minek mekkora es meddig tarto/mennyire vegleges kovetkezmenye van, stb. Arra mar rajottem,hogy az orszagut azert van, hogy biztonsaggal kozlekedj rajta, ellentetben a vadonnal, mert akarhanyszor le akarom vagni a szemmel lathatoan nagy kerulot (amit a jatek utvonatervezoje adott), valahogy mindig jon egy krokodil, vagy valami egyeb ehes joszag, ami lerant a nyeregbol es megesz.

    A boroket gyujtom es adom is el, a szembejovo kuldeteseket megcsinalom (ha tudom - legutobb egy lopott lovat kellett visszavinnem a gazdinak, az egesz ranch jott utanam kilometereken at) es tanulgatok.

    Megvan a korabban belinkelt tobb szaz oldalas "guide", de egyelore nem akarom hasznalni, csak ha tenyleg veglegesen elakadtam vagy abszolute nem ertek valamit.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.19. 12:52:57
  • Plata
    #1037
    Az Online része elég nagy csalódás,iszonyat fapados.
    Nagyon klassz lenne online,ha nem ilyen béna és félkész valami lenne.
    GTA Online után hogy voltak képesek így kiadni az RDR Online-t nem értem.
    Cset egyáltalán nincs.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.11.19. 12:27:40
  • erasmus4
    #1036
    Tegnap megvettem, de hülye voltam hogy nem olvastam fórumot előtte. Driver frissítés, system mappában amdvl...dll törlése, rendszergazdai indítás és csak hibákat ír ki a launcherből történő indítás után, aztán gondoltam egyet az asztali parancsikonnal indítottam és valahogy elindult ez a vacak. De elég idegesítő hogy ilyenekkel kell szarakodni.
    Nem sokat játszottam vele, de így a szenvedés után keserű szájízt hagyott maga után, kicsit később talán élvezni is tudom majd.
  • kopaszeger
    #1035
    Hali!
    Olyan problémám lenne, illetve kérdésem hogy 3840x1080-as felbontásba játszom. A játék szépen fut de mikor térképre váltok az teljesen más felbontásba adja és nagyon elnyúlt ronda az egész.
    Valaki esetleg tudja hogy kell ezt a hibát javítani?