2918
banner
  • RJoco
    #1114
    Humblebundle-n most 20%-kal olcsóbb a játék.
  • Ironman2
    #1113
    A Kingdom Come a Cryengine3-at használja,szóval azért az más tészta.Minden grafikus motornak megvan a sajátossága.
  • Ironman2
    #1112
    Na majd meglesem ezt is!
  • FartingSquirrel
    #1111
    Azért a Kingdom Come elég messze van ettől. Abban szépek voltak a textúrák, de itt kb. meg is áll a tudománya az RDR2-höz képest – távolról sincsenek benne ilyen fény-, árnyék- és volumetrikus effektek, a draw distance-ről nem is beszélve. A Red Dead 2 stílusában jó eséllyel a legszebb játék, de talán még a Tomb Raidert meg a Battlefieldet is túlszárnyalja.
    A Microsoft Flight Simulator tényleg nagyon faszán néz ki, de még csak videókat láttunk róla, úgyhogy óvatosan az elhamarkodott kijelentésekkel. (Amúgy meg még jó, hogy szépen néz ki, hiszen csak egy repülőmodell meg a landscape van előtted...)

    Egyébként szerintem a látványhoz, vagyis a vizuális élményhez hozzátartozik az animáció is, ami – legalábbis számomra – elég sok játéknál lehúzza az élményt, mert gagyi. A Red Dead meg, ugye, szinte teljesen filmszerű, úgyhogy nálam egyértelmű győztes. :)
  • Piko888
    #1110
    elég az alap, szerintem nem éri meg a plusz pénzt az a pár extra
  • eddie999
    #1109
    Sziasztok! Szerintetek érdemes az alap verziót megvenni, vagy inkább gyűjtögessek még hozzá?
  • RJoco
    #1108
    Tudtuk mindig is, hogy a játékon kívül azért az RS egy hulladék.
    De, hogy egy offline játék mellett ne tudjak letölteni, azt nem gondoltam volna.
    Steam-en is van pár frissítendő játék és gondoltam leszedem az nvidia új driver-ét is.
    A kettő simán lefoglalta a sávszélességet úgy, hogy a játékot már egyáltalán nem akarta elindítani a launcher.
    Ezért megállítottam a letöltéseket és miután elindítottam a sztorit, elindítottam a letöltéseket.
    Háromszor fagyott ki a játék kb. 5 perccel a betöltés után. Persze minden alkalommal úgy kellett indítanom, hogy nem ment semmilyen letöltés. Utoljára már vissza sem kapcsoltam a letöltéseket. De azért dobott egy kékhalált.
    Gép újraindítás után csak a játékot indítottam el és játszottam is 3 órácskát.
    A végét megint a rablók adták. Elég durván. Egymás után kettőt is. A második előtt épp vadászgattam, mikor megjelentek a semmiből. Gyors kapcsolást követően és, mert nem volt kedvem megint meghalni, a feladatkezelő segítségemre sietett.
  • AnuluWork #1107
    A draw distance és úgy az egész!



    Talán a KCD volt még ennyire szép.
  • AnuluWork #1106
    Azért a Breakpoint se ronda!

  • Plata
    #1105
    Van Online,bár még elég szegényes és elég kezdetleges,de van.
    Én csak Online játszom,egyedül.
    Főleg kereskedéssel foglalkozom meg néha sztori küldikkel,mert online-ban is van sztori.
    Csak ezek a küldik négyszemélyesek.Tegnap csináltam az erőd támadós küldit,hát az valami eszement hecc volt.
    Ugye négyen megtámadtunk egy katonai erődöt amit géppuskával és minden egyéb szarral védtek,na a küldi elején halálra röhögtem magam azon hogy milyen védőfelszerelést kaptunk.
    Mentünk az erőd felé négyen,hát az valami röhej volt.
    Kemény harc volt,a végén jött a fő ellenfél,neki is volt védő felszerelése,golyó álló volt a disznó,de nálam meg volt dinamit,amit először magam alá raktam,utána jöttem rá hogy dobni is lehet.
    Felrobbantottam a majmot és nyertünk.
    Nem akarom el spoilerezni hogy mi volt a védő felszerelés,mert az valami állati.
    Dinamitot még sosem használtam előtte,csak ott jutott eszembe hogy van nálam 3 darab mert banditáktól szedtem el akik megtámadtak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.11.21. 16:39:48
  • bowden
    #1104
    Ok köszi mindenki, meg is vettem nem gond csak holnap minden akciós gondoltam hátha itt is lesz.
    Még egy kérdés:
    Én leginkább az online multi játékokat kedvelem, ha van online tartalom azzal játszom.
    Ugye itt is van online rész.A single playerrel kezdjek mindenképp vagy, hogy megy ez ennél a játéknál?
  • wedge31
    #1103
    Attól mert jól néz ki egy játék én még sose voltam elájulva, persze nem árt de a tartalom sokkal fontosabb.
  • Árnyvadász
    #1102
    Jelenleg én a Microsoft Flight Simulator legújabb részét tartom a legszebb játéknak. (Még nem adták ki.) Aztán jön a RDR2. Utána meg a többi. De ez lényegtelen. Igazából minden játék szép a maga nemében. Csak vannak kiugróak látványban.
  • mike01010101
    #1101
    Évi 3-4 játékot próbálok ki, kevés az időm ezért válogatok, de lassan 30 éve játszok, mindent láttam és szerintem is ez a legszebb játék PC-re. De ha csak harmadik vagy negyedik legszebb, akkor is joggal lehet vele szemben elfogult valaki. Én is az vagyok.
  • mike01010101
    #1100
    Átállítottam DX12-re, szépen futott, de időnként (3-4 óránként) ki-kidobott. Visszaraktam vulcan-ra, azóta nem dobott ki.
  • PiszkosFred
    #1099
    Hat jah, a rockstar mellett az nvidia is patcheli folyamatosan a drivert a RDR2 miatt (is), boven van hova fejlodni :)
  • Piko888
    #1098
    nekem is folyamatosan kifagy, de csak küldetések közben.
  • Ironman2
    #1097
    NA azért nem tökéletes még! Engem most dobott ki az asztalra,mikor leszállítottam a 3 hölgyet a városba.
  • tobias88
    #1096
    Játszottam vele, ahogy még jó pár játékkal 2019-ben. Valahogy az összkép nem olyan szép ott sem és máshol sem, mint az RDR2-nél. Főleg a draw distance az ami itt elképesztő, még alacsonyabb grafikai beállitásokon is. Persze ez egy vélemény, nem kell vele egyet érteni

    Az meg tényleg nem vélemény kifejezése, hogy "nincs igazad" (maximum az interneten).
  • PiszkosFred
    #1095
    Koszonom, akkor errol ismet csak ennyit.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.21. 13:52:39
  • jarlaxxe
    #1094
    Mire véljem ezt a felszólitó modot? tisztába vagyunk vele, hogy te vagy itt a bőlcs öregember / legalábbis ezt hiszed magadról / de azért ne képzeéj magadról többett mint ami vagy.
    Na ez volt személyeskedés nem az elöbbi csak hogy képben legyél.
  • PiszkosFred
    #1093
    Szemelyeskedes helyett inkabb cafold meg, ajanlj neki valamit, amit kiprobalva esetleg atfogalmazhatja a kijelentest!
  • Montanosz
    #1092
    a másik meg a kingdom come :-D

  • jarlaxxe
    #1091
    Vagy elfogult vagy, vagy csak évente egy játékot próbálsz ki...
  • tobias88
    #1090
    Miért is lenne? Messze a legszebb és a legkidolgozottabb játék ami PC-re eddig kijött. GTA5-nél is kevés jobbat tudok mondani, pedig 4 éve jött ki PC-re, 6 éve konzolra
  • Voltan
    #1089
    Igen, és akkor se számítson nagy kedvezményre, a GTAV is évekig tartotta az árát lényegében.
  • Plata
    #1088
    Majd talán egy év múlva.
  • Voltan
    #1087
    Szinte biztos, hogy nem.
  • bowden
    #1086
    Sziasztok. Meg akarom venni a játékot, bát látom, hogy vannak a pc változattal gondok de mivel már vártam és most van időm rá nekiesnék. Lesz esetleg valami black friday akció valahol holnap?
  • Montanosz
    #1085
    mondjuk ez érdekes tényleg amikor pont amerika olyan hogy ha a kertembe lépsz lelőhetlek :-D
  • Torzonborz
    #1084
    Nem lehet, talán majd peccsekkel finomítanak rajta.
  • Plata
    #1083
    Online-ban is nagyon szar szerintem.
    Én kaptam Bountyt mert hülye NPC-t elcsaptam vonattal,pedig dudáltam meg minden,de nem ment le a sínről akkor sem.
    Jah meg azért is volt gondom a zsernyákokkal mert ráestem két gyökérre egy ház mellett és egyből fegyvert rántottak rám.
    Önvédelemből lelőttem őket,erre meg egyből gyilkos lettem.
    Lovaglás közben beleütköztem valami Hideut-ba és megtámadtak,lerendeztem a bandát és a vezért is kilőttem erre gyilkos lettem.
    Most komoly hogy banditák kinyírásáért is üldöznek?
    Tegnap a táborom mellett is volt egy hideout de már nem is foglalkoztam vele.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.11.21. 09:38:10
  • hawkie22
    #1082
    Lehet ezen valahogy változtatni? Mármint a Wanted erösségén? Mert így nagyon frusztráló, hogy gyakorlatilag már le se szólíthatok ismeretleneket, mert rögtön jön a Bounty meg Wanted meg minden.
  • PiszkosFred
    #1081
    En a rabokkal jartam igy. Lattam egy "postakocsit" a tavolban, meg hallottam kiabalast. Kozelebb mentem, kiderult, hogy rabszallito es a csikos ruhasok epp lottek halomra az oroket. Nem nagyon vacilaltam, leszalltam a lorol es lottem. Puff, jott a bounty, meg a felirat/jelzes, hogy elkezdtek "nyomozni" az ugyben. Pedig csak a rabokat lottem le, az orok mar halottak voltak.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.21. 08:20:31
  • Torzonborz
    #1080
    Jah vannak érdekes dolgok. A semmi közepén kipucolok egy gang hideoutot és már jön a seriff vizsgálódni. Úgy, hogy nem lógott meg senki és senki nem volt a környéken. Kicsit illúzióromboló, bejelzett riasztó vagy mi? :D
  • mike01010101
    #1079
    Igen, a wanted kicsit túl érzékeny, de a játék még mindig fantasztikus, a sztoriban 50% körül járok. Volt pár eszméletlen jó és durván hangulatos küldetés.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mikor azt az elfajzott, betenyésztett Braithwait házat megtámadjuk és porrá égetjük az óriási. Ahogy nyolcan odalovagoltunk, ütött. Meg mikor a városban a Grey-ek megtámadnak és a fegyverboltba menekülünk, az is korrekt tűzpárbaj volt.
    Meg a pókerparty a hajón, meg egy rakás másik :) Szóval nagyon ott van az egész.
  • Voltan
    #1078
    Thx!
  • Voltan
    #1077
    Brutál, köszi, próbálgatom!
  • RJoco
    #1076
    Kicsit kezd uncsi lenni, hogy minden vacakért pénzt tűznek a fejemre.
    Vágtatok be a faluba, erre a ló elé ugrik egy paraszt és nem is áll fel többé.
    Kapásból 15 dolcsi.
    Valami csajnál van némi zsozsó, de annak valami pasijánál van. Leütöm kirabolom, a szemtanút kinyírom, erre mégiscsak látott valaki valamit és megint 15 dolcsi....
    Azért legalább a házrablás jól sikerült, befolyt több, mint 200.
    És a távcsöves puska is nagyon fekszik.
  • AnuluWork #1075
    Beállítod neked mi felel meg, és olyan lesz.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A Reshade nem megy, kellett valami. Nekem életlen és fakó volt az egész. Rámentem a témára. A saját beállításaimmal ilyen lett.












    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.11.20. 19:34:28