2918
banner
  • DevLupius
    #1354
    Ezt a session passt hol lehet megvenni 40 aranyért?
    És mit ad annyiért?
    Van valami leírás róla? nem találom a: progrss, store, online, alatt sem.

    A piás küldetésnél a heist küldetés ág küldetéseit kell megcsinálni végig, hogy drágábban tudjam eladni?
    Úgy látom a suppli küldetések csak az alapanyagát csökkentik, ha éppen csökkentik.
    És úgy értettem, hogy ha felfejlesztem a jó drágán a pia minőségét csak akkor tudom drágábban eladni.
  • Plata
    #1353
    Ha letolod a moonshine küldiket a nőnél és vállalsz küldiket akkor 275 dollár körül ér egy eladás,de nem egyedül érdemes csinálni,hanem segítséggel.
    Na és persze upgradelni kell a felszerelést is.
    De sok modder van,már eventeken is szemétkednek,de free módban is.
    Sok féle csaló van,van aki felgyújt,van aki rád spawnoltat 20-30 vadállatot,jaguárt grizlit,vagy egyebet.
    De láttam már olyat is hogy bölényekkel rakták tele a várost,mondjuk azok szimplán el futnak.Az csak érdekes volt,de ha rád nyomnak egy falka grízzlit vagy pumát akkor szopás van.
    Moonshine küldit ha egyedül tolod akkor kösd fel a gatyád és minden lőszer legyen nálad maxon,mert rohadt sokan támadnak.
    Hiába csinálod egyedül akkor is rád ront vagy 30 ügynök meg egyéb marha.Úgy fog fogyni a lőszer mint állat.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.12.22. 10:22:20
  • MarkBlade
    #1352
    Az a baj hogy még mindíg vannak cheaterek.. lehet azzal találkoztál. Van free aim session azt érdemes választani amúgy. A moont én is most akarom megtesztelni de ahogy hallom nem igazi pénz forrás.. inkáb csak viszi.. a kollektor meg kereskedő jó a dollár farmra. A fejvadász meg az aranyra. Érdemes megvenni a session passt 40 aranyért mert vissza is kapod pluszban a sok extra cuccal együtt.
  • DevLupius
    #1351
    A karácsonyi frissítés sok meglepetést hozott.
    A kedvencem az: Error: 0x20010006 ezzel rengeteg pénzt buktam már amikor küldetés közben megkapom.
    Session váltásnál szinte mindig végtelen töltést kapok.
    A kereskedő küldetését megkapom, de ugyanakkor mégsem mert nem mutatja.

    A PVP-ben egyszer sikerült utolsó előttinek lennem, olyan mintha a többieknek valahogy befogná a fejemet célzás közben mint konzolon a single playerben, ugrálhatok vetődhetek a fejlövést akkor is megkapom :)

    A moonshine szakmát valaki elmondaná, mert ugyan csinálom a suppli olcsóbbító küldetést naponta 1-2 őt, többre nincs időm, de másnap mindig 60 dollárra visszaáll az ára. Annyiért meg nem éri meg, mert leszállítás után kb. 50 dollár marad belőle.
    Hogy lehet belőle pénzt keresni?
  • MarkBlade
    #1350
    Twich prime előfizuval /ami ha még nem volt ingyenes/ ingyen megkapod a collectort ami 15 gold lenne és Moonshine hez valami upgrade..
    ITT.
    1 eurót befoglal de utána lemondható és 1-6 nap míg megkapod. Össze kell kötni az accokat.
  • DevLupius
    #1349
    Nos eddig tartott a boldogság, ma nem indul a játék.
    ERR:GFX_STATE
    Game error.

    A megoldás a grafikai beállításoknál az API DX12-ra rakása volt.

  • MarkBlade
    #1348
    Alapvetően megvagy az alapfelszereléssel. De pl vadászathoz a távcsöves ajánlott.. főleg hogy nem lövöd le fejessel a nagyobb állatokat a kezdeti fegyverekkel. Rengeteg ruha, fegyver, szakma, lovak vannak amiknek szint és pénzbeli korlátja van. Pl lóban az elején érdemes megvenni az superior arab lovat ami 250 be kerül. És kb csak magasabb szinten kell cserélni. Igaz ez a nyeregre is. A játék csak eszi a pénzt.. egy nagy farmolás. De ami duplán igaz rá igazán szorakoztató ha többen vagytok. Egy hosszú kiszállítást beválallni akár a tiéd akár segítesz benne jó móka!
  • MarkBlade
    #1347
    Pvpben nagyon sokan shotival mennek. Rádrohannak és egy - két lövés és kakukk. A legtöbben egy dual pisztoly, shoti, távcsöves leosztásban mennek. A lemat revolver válthatja ki mert annat van közelre egy másodlagos lövése ami területre hat.
  • Gascan #1346
    onlineban 15os szinten vagyok ... eddig csak rendes vagy bounty palyakat csinlatam ...

    nem igazan sikerult megertenem mire jo a tobb penz vagy igazabol mit akarnak elerni az online reszevel? :)
  • macleody
    #1345
    Na, azt hiszem én pihentetem ezt a fost a következő javításig.
  • dartonite
    #1344
    Targytalan, reinstall megoldotta.
  • DevLupius
    #1343
    Nekem semmi gond a játékkal, több óra játék amiben minden van.
    A szeszfőzde és a kiszállítás is flottul megy, dől a pénz a házhoz.
    Gondolkodom, hogy lecserélem az alap repeatr puskát egy jobbra, de a statok olyan minimálisan nyújtanak többet, hogy szerintem csak pénzkidobás lenne.
    Érdemes lecserélni?
    Vagy inkább valami sörétest helyette?
  • dartonite
    #1342
    WTF

    Tudja valaki hogy ezt mi okozhatja es hogyan lehet megoldani?
    Az egesz menu ilyen.
  • jarlaxxe
    #1341
    Napi egy-két hsz mellé minek hg? de te tudod...
  • RJoco
    #1340
    Vagy a témaindítónak kellene írni a betű miatt vagy ki kellene nevezni egy házigazdát, aki ezt intézi és aktív a fórumon.
    Ha gondoljátok, akkor leszek a házigazda. Ha nem, akkor vegye át más.
    Ainz-t nem láttam mostanában ide írni.
    És jó lenne, ha aktív tag lenne a házigazda.
  • RJoco
    #1339
    Nálam fut minden úgy, mint eddig.
  • macleody
    #1338
    Most épp beállt a játék mikor beszéltem az öreggel, hogy elindítsam az eladást. Nem jött be a menü, esc-re sem reagált, alt+F4 lett a vége. Előtte meg a lovam tűnt el pár percre.
  • hawkie22
    #1337
    Milyen jó, hogy abbahagytam egyelöre. Pedig nagyon ég a bélem, hogy játszak vele, de ahogy itt a fórumot olvasgatom, inkább csak idegesíteném magam vele, mint örömöm lenne. Na majd kb. fél év múlva, amikor kicsit gatyába rázták a készítök a játékot, elöveszem.
  • macleody
    #1336
    Igen, nálam is fehér a betű. Csináld azt, hogy beírsz pár betűt, küldd el, aztán nyomj a szerkesztésre, ott normálisan mutatja a beírtakat.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2019.12.14. 12:06:09
  • Voltan
    #1335
    Nekem szarabbul is fut sokkal. Időnként elkezd beszaggatni, random módon, úgy, hogy amúgy az FPS szám továbbra sem esik, riccenésmentesen 60-at mutat az Afterburner, de a játék szaggat. Nem kicsit. Köszi Rockstar, ez szép volt...
  • Kályha
    #1334
    Tegnap missionöket ugyan nem toltam, de a lovam textúrájával nekem is dobott furcsaságokat. Ilyenkor mi van, a következő mini updateig várni kell?
    Amúgy fasza game, egyedül azt hiányolom, hogy nem lehetek pl. egy Bill Munny, csak egy ilyen jóságos rossz arc.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Másnak is fehér alapon fehérek a karakterek hozzászólás írásakor? Kurvára zavaró, vhogy lehet állítani?
  • Plata
    #1333
    De eléggé.
  • macleody
    #1332
    Egy kalap szar lett az update óta. Félbeszakadó missionök, végtelen töltőképernyő mission indításnál, hentesnél nem lehet eladni a bőröket, eltűnő állatok.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2019.12.14. 00:48:03
  • RJoco
    #1331
    Mostanra jött le, de már lefekvés idő van, így nem tudom megnézni.
    Majd holnap.
  • AnuluWork #1330
    Nektek nem pörgeti jobban a videokarit a program, mint a patch előtt?
  • Plata
    #1329
    ÚJ online DLC.
    Szeszfőzdékkel és egyéb dolgokkal.
  • RJoco
    #1328
    Mi a franc jött majd 8 GB-ban?
    Ma sokat akartam haladni a sztorival, de így ez felejtős.
  • MarkBlade
    #1327
    Meglett a 20as trader.. iszonyat gyorsan lehet fejleszteni csapatban mind a szintet mind a rankot és pénzt. 5-6 fő egymásnak csinálja a resupply és kiszállítás küldiket. Ha segítesz csak kíséred a kocsit az 350 dollár.. ha te viszed akkor 650.. egy nap összejön kb 1000-2000 dollár és 2-3 szint simán.
  • AnuluWork #1326
    OFF:

    Az online részt szerintem max. itt, HA megjelenik és tényleg ilyen lesz:



    ON:
  • Montanosz
    #1325
    köszi megnézem
  • bajgunar
    #1324
    AllKeyShop
    CdKey-s en PAYPAL2019 kuponnal ~13.888
    HRK-n 13118
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2019.12.10. 21:57:02
  • Montanosz
    #1323
    url cimet irjál már lécci
  • Madi92
    #1322
    Cd keyen meg 38yuró
  • Montanosz
    #1321
    elkezdtem vele kacérkodni mert most 45$
  • MarkBlade
    #1320
    Ott van a környekén elméletileg. De az említett állatok picik és nem spawnoltak. Ennek a játéknak úgy láttom ez a halálla. A camp is néha olyan helyekre rakja be hogy agyfax kerülget. Meg viszem be az állatokat és eltünik az orrom elött.. azt mire megint lekérem és sikerül is.. hosszú percek. Állatok eltünnek. Célzom és hopp.. már nincs ott. Volt hogy lelőttem és a tetem tünt el. De ne foglalkozok vele. Szeretem a westernt.. nagyon jó a hangulata. Ez kell nekem. :)
  • Teo77
    #1319
    Lehet, hogy csak szerencsés vagyok, de pont 100 óra online során csak néhány alkalom volt amikor betámadtak más játékosok. Konkrétan háromra emlékszek. Egy magányos még a legeljén, meg kétszer egy-egy csapat. A defensive módot nem is szoktam használni.
    (A GTA-val összevetve tiszta felüdülés. Azzal sokkal kevesebbet játszok de ott ha találkozok más játékossal az szinte biztos, hogy nekem jön. )
    Az ilyen állatkeresgélős utánpótlás küldetéseknél nekem az utolsó kettő olyan volt, hogy a keresett állat a trader szomszédságában volt. Nem tudom ez véletlen e vagy lehet ilyenre alapozni.
  • MarkBlade
    #1318
    Pulyka meg teknős. Mind a kettővel szívtam. No meg azzal is mikor lopni kell és nem lehet őlni. És ott vannak vagy 10 en.. azt nem is tudom hogy gondolták.
  • Plata
    #1317
    Bölény az laza volt.
    Ott volt a táborom mellett,de teknős az szar volt.Majdnem le telt az idő.
  • MarkBlade
    #1316
    Nem tudok mit mondani.. ilyen még nem volt. Ami az örületbe kerget a keresél xy állatot küldi. Mert persze olyankor nincs belőle eg? Darab sem.
  • Plata
    #1315
    Három supply küldim lett failed egymás után és nem rajtam múlott.