2918
banner
  • Plata
    #2435
    Free roamban is meg kell lennie a táborodnak,csak olyankor oda tesz a játék ahol kiléptél a játékból,ha eltűnik a táborod az bug,nem ritka.
  • LaLee67
    #2434
    Nem tudom mi van ezzel a kuva szerverrel, viszem vissza a korozott szemelyt es ledob ...utana 4 proba utan vegre beenged es nincs taborom, kiderul free roomban vagyok, kilepek es hiaba a Camp roomot klikkelem free roomba vag, majd rogton robbanok fel valami gyokertol....

    Azt a rohadt hangot meg nekem mindig vissza kell allitanom jatek elejen....hogy legyen is valami..
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2020.12.06. 16:13:05
  • mulli1986
    #2433
    Kurva jó lenne egyébként ha olyan napi küldik lennének adva, amit meg is lehet csinálni.. Showdonba kell 3 kill "rifel"-el, de egyet se számolt be. Mi ez a buziság már...
  • Plata
    #2432
    A flúgos csaj csak akkor áll veled szóba ha legalább 10 perce nem öltél állatot,bár lehet akkor sem,ugyanis zakkant.
    Ha odamész hozzá úgy hogy öltél állatot simán kiüt.
    Több helyen is megtalálható,legegyszerűbb Macfarlaine ranch mellett.
    Naturalist role kell hozzá szerintem.
    De legendás állathoz nem kell térkép,csak mászkálj a világban és látni fogod hogy egy sárga kérdőjel villan fel a térképen,na arra menj.
    Bár ha olyan sessionban vagy ahol sok a játékos ritkábban találkozol vele,leölik előled.
    Mikor valami hiba miatt kevés játékos volt egy sessionban akkor sok legendás volt,most kevés.
  • mulli1986
    #2431
    Sziasztok! Legendás állatot hogy tudok vadászni. Néztem róla videót de valami hölgyikétől kapok hozzá térképet elvleg. Na az a hölgyike nem derült ki hol van. Illetve nem tudom még mindig hogy lehet ingame kommunikálni bárkivel is ha összefutok vagy rátok joinolok
  • Plata
    #2430
    Összehozunk egy country együttest.
  • Hexex86 #2429
    Egyszer majd összejövünk a csehóba egy laza mulatozásra. Miss Dirty Spark is jöhetne.
  • Libra7
    #2428
    Alapból kapsz egyet ingyen ajándèkba amikor elkezded az online-t.
  • Plata
    #2427
    Lehet utólag is,aranyért vagy néha kapsz ajándékba ingyen változtatást,csak az általában x időpontig beváltható.
    Outlaw pass-ért is szoktak adni.
    Az én karim sem szép,először is elvesztettem a türelmemet a kari generálás közben és nyomtam egy random gombot azt pont le van tojva.
    Nekem nem jön be az RDR kari generálója,a GTA jobb volt.
    Sikerült csinálnom valami ritka bandzsa csajt.
    Csodálom hogy tud célba lőni,mert ilyen szemekkel szerintem a földre célozva is a holdat lőné el.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.06. 11:34:51
  • Hunor1
    #2426
    no végre én is elkezdtem az online világot! :) hagytam az "intrót" erre kezdhettem a tutorialt... ami végül is nem volt baj 0.35 gold . 27 dollár + pár cucc és bőröket sikerült összeszednem ezalatt . A karakter építés is jó móka volt. ehhez egy kérdésem lenne. Van mód a karakterem arcán (szem-fül-orr-szemek stb.) utólag még változtatni? Ha nem, akkor csak új karaktert lehet csinálni ? Ha új karaktert építek akkor előről kell kezdeni mindent és a cucc a pénz az arany elveszik? köszi
  • Libra7
    #2425
    Jó kis csehó! Egyszer meglátogatnám. Az első role tuti a Moon lesz nálam.:D A kèpen Miss Dirty Spark már a kocsma belsejèt tervezgeti fejben.

  • Hexex86 #2424
    Pöpec! Akkor jó kis "csehó" lett összerittyentve. :D
    Remélem én is eljutok odaáig egyszer. Most lesz idő.
  • Plata
    #2423
    Naná.
    Van vagy 5-6 hangszer.
    Van olyan napi küldi hogy zenélj 2 percig a bandával.
    Most ilyen a bár belseje.

    Jah ilyen a tábor és a bár buffja együtt.


    Itt épp bendzsózok.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.05. 23:47:57
  • Hexex86 #2422
    Egy csapat zenész is összeülhet meg minden?
    Gyűjtöm is az aranyat. Csak role-ra fogom elkölteni az elején tuti. :D
  • Plata
    #2421
    Még bulizhatsz is benne,tudsz zenélni,amivel akarsz,zongora,hegedű satubbi.Na és a saját piád jó erős buffot ad.
  • Hexex86 #2420
    Am ja tényleg olyan. Le is cseréltem. :D
    Plata: Saját kocsma? Tök menőn néz ki.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2020.12.05. 22:27:42
  • Plata
    #2419
    Na nekem ilyen a kocsmám.

    Akkor lehet kocsmád ,vagyis Bár-od ha meg van a moonshiner role.
    Moonshiner role elég muris,piát lehet főzni és eladogatni.



    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.05. 21:51:19
  • Hunor1
    #2418
    na jó, belevágok én is az onlinéba! végül is 5 euróért megéri, még akkor is ha lenerfelték. mókázni jó lesz:)
  • Hunor1
    #2417
    jó, igaz a full virágbolti, de ha hozzáveszem ezt az onlinét akkor tulképpen az "egész " játékot játszhatom. annál is inkább mert a storyban már 87%-on állok. így nem igen érdemes már a full játékot megvegyem..
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2020.12.05. 20:28:45
  • Hunor1
    #2416
    mi ez ? reverenda? :))
  • Hexex86 #2415
    Értem. Azért óvatosan csinálom a dolgokat. Meglepően jól fut. Persze a játékon belül nem engedte a vram miatt, de meg lehet okosba oldani, hogy 3gb-os kártyával is ultrán menjen. Csak a dokumentumok mappába a settings, system.xml-be kell átírni mert ott engedi. Bár ez csak akkor jó, ha a textúra bármilyen beállításon pixeles és mosott.

  • Caliph
    #2414
    borderless windowed mód vagy valami hasonló a képernyő beállításoknál
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.12.05. 16:11:42
  • Montanosz
    #2413
    köszi a lovas kérdésemre a választ

    arra nincs valami beállitás hogy ha játék közben átváltok a böngészőre hogy a térképet megnézzem ne ugorjon át ablakos nézetre hanem maradjon fullscreen?
  • Plata
    #2412
    Van hogy sokáig el lehetsz békésen,van hogy nem.
    Volt már hogy másik játékost megtámadott farkas falka megálltam és segítettem lerendezni őket.
    Nálam ilyen célra ott van a két lefűrészeltcsövű shotgun,attól egy medve falka is fekszik.
    Volt hogy segítettem valakinek mert harcol banditákkal,nem volt semmi gond,mind ketten mentünk magunk útjára.
    De sokszor találkoztam már kötekedő barmokkal,ha a napi küldi közt sok a pvp feladat akkor kerülöm a játékosokat.
  • Hexex86 #2411
    Egyébként eddig lehet szerencsés voltam, de sok emberrel találkoztam és egyik sem lőtt le. Még volt olyan is, hogy egy party küldit csinált ott ahol voltam, segítettem lelődözni nekik a banditákat és a lovam megsérült. Nem tudtam meggyógyítani mert nem volt nálam, így nem akartam felülni a hátára, tehát vezetni kezdtem a gyeplőt fogva. Ekkor jött az egyik csaj karival és leszállt majd ő is vezetni kezdte a lovát egészen a városig velem. :D
    Lehet eddig szerencsés voltam csak, de olyan 30 emberből 30 nem támadt meg.
  • Hexex86 #2410
    Okés, majd kipróbálom, ha megoldják, hogy a red dead online-al is menjen. Majd jobban belelesek a videóba csak késő volt már. :D
  • JaSoN HuNTeR #2409
    jelenleg csak a full teljes verzióval megy, ezzel az új csak online verzióval még nem megy, de dolgoznak rajta a srácok, szerintem időkérdése és menni fog azzal is.

    Én rögzíttettem a videót. Tegnap vagy 6 órát játszottam vele egyhuzamban.
  • Libra7
    #2408
    Miss Dirty Spark:D

  • Hunor1
    #2407
    ok, köszi
  • Plata
    #2406
    Nem,az online verzióban benne van az egész játék,de csak az online részét tolhatod,ha akarod a sztorit perkálnod kell és ahhoz is hozzáférsz.
  • Hunor1
    #2405
    hello. látom a steamen 5 euróért az online verziót. felette pedig ezt: "Megjegyzés: A Red Dead Online önálló verziójának tartalma megegyezik a Red Dead Redemption 2 tartalmával."
    Most akkor hogy van ez? tulajdonképpen minden tartalom, missionok, story játszható az online verzióval is? akkor mi a buli ebben? ki venné meg az eredeti játékot 60 euróért?
  • Plata
    #2404
    Hát ha ki kell törölni file-okat a játékból akkor nem,a GTA V-höz is van five m rp szeró,de az is ultra gáz.
  • Hexex86 #2403
    Másik kérdés: vajon megy a Red Dead Online-al ami most jött ki?
  • Hexex86 #2402
    Hmm és próbáltad már? Van valami infó a szeróról mik a lehetőségek rajta?
  • JaSoN HuNTeR #2401
    Sziasztok.
    Van magyar RDR 2 RP szeró.

    A szerver csatlakozásához szükséges letöltés: https://runtime.fivem.net/redm/RedM.exe
    A szerverre így tudtok rákeresni: West RP [HUN]
    https://cdn.discordapp.com/attachments/695585834866573313/782156518631276554/unknown.png
    Segítség a telepítéshez (ideiglenes):
    https://www.youtube.com/watch?v=6en7B9DkLjw

    RedM update.rpf-nél megáll a töltés , mit tegyek?

    A Red Dead Redemption 2 főkönyvtárában keresd meg az update.rtf nevezetű fájlt majd töröld ki.
    Ezután inditsd újra a RedM-et és müködni fog.


  • Plata
    #2400
    Sztoriban nem tudom hogy kell,de online fel kell ülnöd a lóra és akkor Tab és az item körön kiválasztod.
  • Montanosz
    #2399
    story: a lora használatos kencefincéket meg gyogyito italokat azt hogy tudom használni? simán mint amikor én használom? B gomb és enter?
  • mulli1986
    #2398
    És miután rácsatlakoztam, integessek meg köpjem le? :D Vagy Ti GTA discorodn fent vagytok hogy lehessen beszélni veletek?
  • Plata
    #2397
    Lopott cuccot Fence veszi meg.
    Igen home gombbal rá tudsz barátra csatlakozni.
  • mulli1986
    #2396
    Na hát így két nap után reagálnék.
    Nem rossz. Tényleg lassan jön az arany, de nem rossz alapvetően. Van egy jó feelingje. De nem kezdeném el a sztorit. Legalábbis elkezdtem, de még az onlinenál is vontatotabb volt.
    Legendary Állatba akkor csak bele tudok szaladni, ha olyan területen járok ahol elvileg megjelennek, de nem biztos hogy találkozok velük?
    Közben arra is rájöttem, hogy ha nincs meg a trader role akkor is tudok eladni állat alkatrészeket Gusnak.
    Az ékszereket kinek tudom eladni?
    Kérdezni akartam a chatet, de látom nincs. Mondjuk ekkora baromságot még életemben nem hallottam. Viszont engem még senki nem támadt be. Tucat emberrel találkoztam, de senki nem bántot. Lehet azért mert német VPN-en keresztül játszok?
    Veletek pld hogy tudok együtt játszani? Home fülön rátok tudok spawnolni mint GTA-ban?