2918
banner
  • mulli1986
    #2475
    Köszi a részletes leírást! :)
  • Plata
    #2474
    Ó látom már válaszoltak.
    De igaza van,én csak szarvasra vagy őzre vadászom Brandywine drop felett,3 csilagos deer,moose és buck.
    Ha lelősz ötöt belőle a kocsidra az jól feltölti a tábort.Két három ilyen rakomány és tele.
    Na és nem a bőrt kell vinni,hanem az egész állatot,ha megnyúzod kevesebbet ér.
    Van persze olyan amit csak nyúzni lehet,mint a moose vagy a buck.
    Na és persze ott vannak a legendás állatok,egy legendás állat lelőve 30-50 adagnyi cuccost ad a tábornak,gyakorlatilag két nagy legendással tele is a tábor.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.07. 22:47:49
  • Caliph
    #2473
    lehet venni horse revivert boltban ez egy lőtty ami feléleszti. lehet stablesben biztosítást kötni rá,ilyenkor magától felkel egy idő után
    ha megmakkant,akkor megy pihenni a stablesba és kapsz egy tök alap lovad. idővel meggyógyul és újra elérhetővé válik a másik lovad.
  • Caliph
    #2472
    igen,rosszul csinálod :)
    az állatoknak van 3 szintje amit ha pl távcsöves puskával nézed,akkor csillagok jelölnek. 1 csillag a legrosszabb,3 csillag a legjobb. igen ám,de ez még nem siker: jól kell meglőni: ha sörétessel szétlyuggatod az állatot kapásból búcsút inthetsz a 3 csillagos voltának,és sokkal sokkal kevesebb materialt ér
    tehát cél a 3 csillagos állat,és lehetőleg egy lövésből fejlövés
    fontos,hogy a teljes állati tetem több materialt ad mint ha megnyúzod és csak a bőrt adod le(értelemszerűen nagyobb állatnál ,pl medve vagy rénszarvas nincs más választásod,de egy szarvas vagy őz simán feldobható a lovad seggére)

    és hogy ne legyen egyszerű vannak állat kategóriák: kicsi közepes nagy. a legkisebb állatokat (mókus stb) ijjal és small game arrowwal kell meglőni hogy 3 csillagos maradjon a prém

    Nyúlra,liba és hasonló méretű állatra már varmint rifle kell(és fejlövés :D ), őz szarvas és nagyobbra már valamilyen rifle

    a lovadra felfér 1 nagy(pl őz) és két kicsi(pl 2 nyúl) egyszerre,illetve egy őzet még lasszóval magad után húzhatsz.

    én heartlandon ritkítom az őzeket és szarvasokat,plata fent szeret vadászni a brandywine drop körül , kinek mi a kedvence

    ha találsz legendary állatot és sikerül lepuffantani,azért jó sok material pontot kapsz ha elviszed crippsnek,itt mindegy hányat lősz bele,fix marad az értéke,de persze ne dinamittal robbantsd fel,akkor buktad

    és a többinél is ,ne robbanó lőszerrel lőj,pl sima vagy high velocity skuló bőven megteszi ha pontosan lősz

    később ha meglesz a naturalist role és abban az 5 szint,akkor a csajnál lehet inditani legendary animal küldit,ahol garantáltan lesz egy,és kinyirva megnyúzva szintén leadható crippsnél. a csaj ilyenkor mérges lesz és bekábít,de 5 perc múlva megint szóba áll veled mintha mi sem történt volna. de ez még a naturalist roleig nem számít :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.12.07. 22:36:07
  • Montanosz
    #2471
    Storyban 2-3 őz elég hogy fehér legyen...az állat tetemét is odaviszed mert nem elég a belőle kinyert pár szelet hust oda vinni
  • mulli1986
    #2470
    Figyu már plata, tök jó hogy próbálsz segíteni, de ezekkel a válaszokkal semmire nem megyek. És nem ez már az első alkalom, hogy egy dologra többször kérdezek rá máshogy, mire azt a választ adod ami segít.. Nem lehetne ezeket a felesleges köröket kihagyni?
    Próbáljuk meg:
    Hogy a utodm a material felölteni trader opciónál a butcher asztalál a táborban? Tudom állat bőrt meg ilyen vackokat kell vinni (mielőtt ezt írtad volna), de folyamatosan a környékről hordom oda 4-5-ével a lelőtt állatok cuccait és még annyira se elég hogy addig kitartson, amíg lövök még párat és visszaérek. Lehetetlen feltölteni. Mit érdemes lőni, vagy mit csinálok rosszul?
  • Plata
    #2469
    Amit a lovadra raksz az eltűnik session váltásnál,vagy ha eventre be mész.
    Vagy lelophatja róla másik játékos.
    De vadász szekérre ha felrakod onnan sosem tűnik el,akkor sem ha felrobbantják,mert újra lekéred és ott lesz rajta.
    A legendás bőrt ha nincs trade role és nem tudod le adni a táborban add el Gus-nak,vagy csináltass belőle ruhát.
  • Hunor1
    #2468
    nem volt zárva a hentes. látszott az inventorymban a prém, de "szürkén", nemm tudtam eladni. amúgy igen a város szélén lőttem le. kiléptem vacsizni, gondolom ha visszalépek már nem is lesz a lovamon... más is tűnt már így el. de gondolom a cuccokat,tetemeket/bőröket kilépés előtt még el kéne adni(?)
  • Plata
    #2467
    El lehet adni.
    Az árus azért lehet zárva mert lődöztél a városban.
    Vagy küldiben vagy.
    De vigyázz a modder által lepakolt cuccokkal,bannt kaphatsz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.07. 19:31:03
  • Hunor1
    #2466
    Hali. na most találkoztam először modderrel. Valentinéban az úton elém dobott egy legendás pumát. (aztán egy aligátort is) no most a pumát lepuffantottam, megnyúztam, vittem a henteshez de "inaktív" nem tudom eladni. vagy a legendás állatbőrt más veszi meg? Trappert nem is láttam az onlánjban. akkor mit lehet vele csinálni? (vagy a modder bőröket amúgy sem lehet eladni mert cheat?) köszi
  • Plata
    #2465
    Éleszd fel.
  • mulli1986
    #2464
    Ha már ló. Frontálisan ütközött egy villamossal és megförmedt. Ezzel lehet mit kezdeni?
  • Caliph
    #2463
    az a pletyka járja hogy a war horseok a legjobbak,nekem is hungarian halfbreed van,van amikor ledob van amikor nem...meg persze lehet nyugtatgatni,van rá gomb
  • Plata
    #2462
    Általában a role lovak jók.
    De ha eléred a max bond-ot akkor nyugisabb a lovad.
    Egyébként meg szerintem mind defektes.
    Ami nekem van most az van hogy farkas falkától sem ijed meg sőt pumát is el tapossa,de egy szaros kígyótól be szarik.
  • Hunor1
    #2461
    Hali. Ló vásárlásnál honnan lehet tudni azt hogy melyik ló fajta az "ijedős", vagy nyugis ,megbízható. amelyik nem fut világgá egy puskalövéstől? köszi
  • Plata
    #2460
    Talán 25 arany.
  • mulli1986
    #2459
    És mibe kerül?
  • Plata
    #2458
    Nem,nem ajándék,meg kell venni,de kell hozzá Trader rank5.
  • mulli1986
    #2457
    Köszi a tippet. Ezek szerint a moonshine ajánékba jön rank 5-el? Nem kell megint csak megvenni mint a traderhez a butcher standot?
    Am javítsatok ki, de nem úgy működik ez az egész, hogy mindegyik role-t meg tudod venni és minden rolehoz jár 2 business? MErt végülis a traderben is a butcher ami 15 arany, gyakorlatilag egy MC business. Fel kell tölteni a supplit, az termel és majd eladnom. Gondolom a többi is így működik majd. Illetve egy karival meg tudom végül venni majd az összes role-t ha van elég aranyam, nem?
  • Hexex86 #2456
    Okés köszi!
  • Plata
    #2455
    Próbálj napi küldit menni.
    A fő küldi nem biztos hogy elfogyott,a fő küldi felét jó karival tudod letolni,a másik felét csak is rossz karival.
    Csinálj rossz reput és tolhatod.Van egy NPC aki egy kis lóvéért át változtat gonosszá.
  • Hexex86 #2454
    Most Rank 16 vagyok és elfogyott a fő küldi. Ilyen apró "Stranger" küldiket csinálgattam párat, de alig adtak valamit. Még 5 gold kéne az első Role-hoz. Ilyenkor mit ajánlott? Tolni kell a pvp küldiket?
  • Plata
    #2453
    Bár moonshinerrel jön.
    Moonshiner akkor jön ha eléred Trader rank 5-öt.
    Ha megvan a moonshiner shack,vehetsz bele bárt.
    De egy dologra készülj fel,a moonshiner sztori kemény,oda nem árt betárazni sokszáz lőszert és rengeteg fegyvert.
    Mert a küldik nem fognak cicózni,egyszerre 20-30 seggfej ügynök is jön rád.
  • mulli1986
    #2452
    Na hát csak vettem 55 aranyat, mert nagyon nem gyült az arany, meg is vettem az outlaw passt meg a trader cuccost. Csináltam is egy eladást hogy a roll napi meglegyen. Kérdésem, hogy a bárt hogy tudom megvenni vagy tovább fejlődni hogy az is legyen?
  • Libra7
    #2451
    Ezek szerint a megszelídített vadlovakat csak megtartani tudod, eladni nem.:o
  • Hunor1
    #2450
    aha, szóval akkor az onlinéban nem úgy megy mint a story módban.... kár :((
  • Plata
    #2449
    Zenélés közben mindenféle trükköket tud csinálni a kari,attól is függ mivel tolja.
    Zongorán például tud pörögni.
  • PunkZoli
    #2448
    sajnos nem, de lehet később lesz ilyen role is...
    Lovat venni kell az istállóba,bonding 1-esről indul és 4-es a max, akkor messzebbről hallgat rád.
  • Libra7
    #2447
    Azta! Pöpec lett!
  • Hunor1
    #2446
    ezt tudom, engem az érdekelne hogy ha felülök egy lóra és lovagolom , akkor egy idő múlva hallgat a füttyszóra, vagy eladhatom. vagyis az enyém lesz. köszi.
  • Libra7
    #2445
    Azon mondjuk besírtam amikor felfedeztem, hogy a lovadat lehet optikailag tuningolni mint valami kocsit.:D Pálinka drága kapott is egy cool sörènyt.xD
  • Hexex86 #2444
    Kis kalandozás közben érdemes elővenni a fényképezőt és lőni pár képet.
  • Libra7
    #2443
    Azon az utolsó képen annyira űzöd a bendzsót, hogy dobsz egy hátast? Vagy?:D
    Nagyon vicces!:D
    Utoljára szerkesztette: Libra7, 2020.12.06. 18:58:47
  • Libra7
    #2442
    Mindenképpen szóljatok ha lesz ilyen.
  • Plata
    #2441
    A lovadat etetned kell,tisztogatni meg egyebek akkor nől.
  • Hunor1
    #2440
    HELLO. még csak az 5. rankban vagyok az online-ban. Itt hogy működik a "Horse Bond" ?? bármelyik lóra ülök fel, lopok, vagy befogok, még egyszer sem adta ezt be . szeretnék már egy jobb lovat mint a start paci . köszi !
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2020.12.06. 18:35:41
  • LaLee67
    #2439
    Felszivodott tabor, ujat tettem le ,de kileptem most, mert besokalltam. BH bejon eddig es azt tapasztaltam eddig, hogy ha idore kell leszallitani az illeto es kivarom az utolso 30 mp-et s akkor adom le, akkor tobb aranyat ad, kivaltottam a Naturalistat is,de azzal meg nem tudtam foglalkozni.
  • Plata
    #2438
    Ha a camp-ot választod belépésnél akkor a táborodba kell hogy tegyen,kivéve ha a táborod úgy döntött hogy felszívódik.
    De egyébként akkor is free roamban leszel,csak a táborodban.
    Modder meg naná hogy tud láthatatlan lenni.
  • LaLee67
    #2437
    eGYFOLYTABAN FRRE ROOMBA TESZ A CAMP HELYETT ES NINCS TABOROM ES ROBBANGATOK REPULOK DE A GYOKER NEM LATSZIK A TERKEPEN, BETESZI A SAJAT KARAKTEREM ES AZZAL OL MEG...

    Bocsi a nagy betuert keson lattam a capslockot,en nem irom ujra meg1x.
  • Plata
    #2436
    Ha van role unlockolva csináld azokat a küldiket.