882
  • TOR-rent
    #842
    "Tudósok" egy csoportja - akik feltehetőleg még nem olvasták itt végig a kommenteket - már a Setét Energiját is belehallucinálta a Fekete Lyukakba.

    Alakul ez, mint pupos gyerek a prés alatt..
  • TOR-rent
    #841
    Frederic Brown:

    VÉGE

    Jones professzor évekig foglalkozott időelmélettel.
    -- Kulcsegyenletet találtam -- egyszer így szólt lányának. -- Idő egyenlő mező. Gépet csináltam. Íme. Időmezőknek manipulálásához használható. Gépemmel fordíthatjuk előre és hátra, jövőbe és múltba.

    Beszélt. Közben gombot nyomott és folytatta: -- Indul. Most visszafelé megyünk. Időmezőnk

    MEGFORDUL

    Időmezőnk. Megyünk visszafelé most. Indul. -- folytatta és nyomott gombot közben. Beszélt.

    -- Múltba és jövőbe, hátra és előre fordíthatjuk gépemmel. Használható manipulálásához időmezőknek. Íme. Csináltam gépet. Mező egyenlő idő. -- Lányának szólt így egyszer: -- Találtam kulcsegyenletet.

    Időelmélettel foglalkozott évekig professzor Jones.

    VÉGE
  • TOR-rent
    #840
    Történt egyszer, hogy azok után, hogy Tepler pontosan kiszámolta mekkora a Trölld, amit persze, úgy végzett, hogy azok után, hogy a fejére esett egy Talma , arra gondolt hogy , vajon mitől olyan gyakoriak ezek a Trapfogyatkozások, minden nap, két hétig, amikor a Trolld , a Trölld és a Trap árnyékába kerül, majd , elutazott Tagyarországról, Törögországba , majd mindkét helyen pontosan megmérte a tárnyékok hosszát, rövid időn belül, végül Titagorasz-tételével kiszámította mekkora a Trap, a Trölld és a Trolld, valamint hogy milyen távol van tőlük a Trolld és a Trap,

    majd ezek után jött egy Tolumbusz nevű délceg, aki annyira bátor volt, hogy ha ismerte volna, milyen nagy is a Trölld, neki se vág az útnak, mert már félúton éhen fog halni, hacsak nincs olyan szerencséje, hogy útközben ott van egy kontinens. :)

    Nagy szerencséjére azonban felfedezte Tamerikát és elnyerte a Tam Erika gálaest rengeteg gyönyörű exotikus csajjal, egybekötött koktélparti, gruppenszexbe torkollós fődíjat a Tóbel-díj átadó gálán , amikor diadalmasan körbeutazta a Trölldet.

    Az ókorban és a szegénynegyedekben háromszög alakú piramisokban éldegéltek az emberkék a 2d-s világban, a középosztály négyzet alakú kalitkákban lakik , a gazdagok hatszög alakú , méhsejt-szerkezetű házakban élnek.

    Ellentétben a 3 + 1 dimenziós téridővel , ahol csak egy fajta szabályos térkitöltő háló van: a kocka

    a 2 + 1 dimenziós síkidejű világban ebből rögtön 3 féle áll rendelkezésre , amivel meglehetősen bővül a lehetőségek tárháza.

    4 + 1 téridőben pedig újra 3 féle lehetőség van , amiből ráadásul mindhárom az ultakonvex térben helyezkedik el (≤ PI/4)

    2 dimenziós síkidőben ráadásul egy trükköt is be lehet vetni hogy 3-ról, 4-re bővüljön a szabályos térkitöltők száma

    és 4 dimenziós téridőben pedig be lehet vetni ugyanezt a trükköt, hogy 3-ról 6-ra bővüljön a szabályos térkitöltők száma, mégpedig a 45 fokban elbillentett négyzetrács térkitöltőháló elv (rombusz , vagy "káró" alakzat) elvben új térkitöltőhálót ad ki .

    Ezt az elvet pedig végig lehet követni mind a 3 szabályos 4 dimenziós térkitöltőhálónál , ezért mindháromból gyakorlatilag 2 darab összesen pedig 6 darab van. Ez pont ugyanannyi, mint az összes szabályos test száma, és 2 dimenzióban pont 4 a szabályos testek száma , egyes nézetek szerint, 4 dimenzióban pedig 6.

    Más fajta értelmezés szerint 2 dimenziós síkidőben végtelen számú szabályos konvex sokszög van, de 6 felett már belelóg a szülődimenzió legfelső = 120° (2PI/3) térkitöltő hálózatába, ezért szigorú értelmezés szerint csak 4 darab szabályos test van 2 dimenzión:

    - az egyenlő oldalú háromszög,
    - a négyzet,
    - a szabályos ötszög,
    - és a szabályos hatszög.

    Ha alaposabban szemügyre vesszük a térkitöltő hálókat , akkor feltűnik, hogy ebből csak a négyzetrács az ami natív, a 3-szög alapú rácsozathoz pont egyel több rácselemre van szükség, mint a szülő-dimenziók száma (!) , a hatszög alapú térkitöltés pedig ennek a - gyakorlatilag - csonkolt verziója ráadásul már csak az infra-konvex térben.

    A legszigorúbb értelmezés szerint tehát csak a négyzetrács, kocka, tesszerakt stb.. alapú térkitöltő szabályos, mert ez az egy lehetőség párhuzamos a szülő dimenziók élével.

    Gyakorlatilag 6-ig kellett volna tudni elszámolni amint az alábbi ábrán látszik mit is jelentenenek ezek a számok a PI-ben , amikor és ahogyan, amiből generálják a PI-t ... és hogy ezek az "értelmezések" mikor mennyire hogy mikor pontosan hol, hogyan szigorodnak be..
    Utoljára szerkesztette: TOR-rent, 2019.09.10. 10:32:32
  • TOR-rent
    #839
    Egyszer volt hol nem volt , volt egyszer egy "2" "dimenziós" világ, ahol az emberkék csak fel-le és előre hátra tudtak menni, és csak függőleges csíkok váltakozását látták 1.x dimenzióban.

    Itt éldegélt az öreg Tetosz aki az mondta hogy az ő lapos világuk az bizony csak egy nagyon nagy kör alakú valamin van rajta és ha sokáig mennek, akkor bizony előbb utóbb szemből fognak újra jönni. Tetoszt inkvizíció elé állították az ókorban, hogy micsoda hülyeségeket beszél.

    Pár száz évvel később, Tepler azt mondta, hogy a csík ami forog a fejük felett az bizony nagyon nagy kör és a világító csík az meg egy még nagyobbb, de sokkal messzebb van , sőt azt is megmondta pontosan melyik mekkora, mekkora a saját bolygójuk, a Trölld, mekkora a Trolld és a Trap.

    Inkvizíció.


    Egy nap jött Teinstein és az mondta, hogy az ő világuk az bizony 3 dimenziós valójában és a Totonok cikk-cakk-ban járnak és a Telektronok körbe-körbe a Trotonok körül.


    Az okos Tudósok azt hitték már végre, mindent értenek végre, de nem látták, hogy miből áll a világuk tetemes része.

    Ekkor jött Treciális Tí és elmondta nekik hogy valójában egy 3 dimenziós gömb felszínén élnek , amit csak kívülről lehet gömbnek látni egy olyan helyről ahol a dimenziók száma , nagyobb, mint 3, ha ennél kisebb akkor benne a legfelső dimenzió hajlított tér = idővé avanzsál, méghozzá azon a ponton , amit eddig Totonnak neveztek.



    De ekkor ellentrolladalmár hadsereget küldtek a bölcs Treciális Tí-re, hogoy sose derüljön ki az igazság, ekkor Treciális Tí annyira felgyorsította magát az időgépével hogy annyira megközelítette a 2.x dimenzió tetjét, hogy végül 3.0 dimenziós szoborrá változott,
    ímhol tanubizonyságul :

  • globint
    #838
    Egyébként ez a kvantum összefonódás magyarázatának az alapja.
  • globint
    #837
    Amit írsz, az nem számítás.
    Amit én írok, az
    2,1544*2,1544*2,1544.......stb., végül kijön a 100%, miközben a jelenleg elfogadott
    látható anyag % + -> sötét anyag % + -> sötét energia % = 100% is kijön.
    Utoljára szerkesztette: globint, 2019.09.08. 15:30:15
  • TOR-rent
    #836
    Arra még nem gondolt senki hogy többféle szinmetria tengelybe állnak az anyagok?

    Sötét Anti
    Normál Normál
    Normál Anti
    Sötét Normál

    vagy még perverzebb:

    Sötét Anti Fekete
    Sötét Anti Fehér
    Normál Anti Fekete
    Normál Anti Fehér
    Sötét Normál Fekete
    Sötét Normál Fehér
    Normál Normál Fekete
    Normál Normál Fehér

    Ahol persze az anti anyag az pl. csak simán a visszafelé haladó idő.

    És mint tudjuk az idő nem is nagyon szeret visszafele menni.. Ezért nem is nagyon van anti anyag.
    Utoljára szerkesztette: TOR-rent, 2019.09.06. 23:19:33
  • globint
    #835
    Játék a térdimenziókkal:
    0 --> egy dimenzió
    Az egy dimenzió nem tér.
    2,1544 -->második dimenzió
    4,64143936 -->harmadik dimenzió és a következő térdimenzió széle, amit negyedik dimenziónak nevezhetünk
    9,999516957-->ötödik dimenzió
    21,54295933-->hatodik dimenzió és a következő térdimenzió széle, amit hetedik dimenziónak nevezhetünk
    46,41215159 -->nyolcadik dimenzió
    99,99033938-->kilencedik dimenzió
    Ahol minden második sor, mint a következő dimenziója síkja szerepel.
    Így a tér 3*3 dimenziója kiad egy 100% teret, de számunkra érzékelhetően csak a 4,641%-nyi tér létezik.
    https://hu.wikipedia.org/wiki/Sötét_energia --> 74%+22%+4%=100%
    A fenti számítás szerint: 73,82%+21,54%+4,64%=100%
    :)
  • Macropus Rufus
    #834
    "ami kb. a végtelen 14.15 % -ához már talán közelebb helyezkedik el,"
    még most sem érted, hogy mi az a végtelen.
    Utoljára szerkesztette: Macropus Rufus, 2019.09.04. 22:16:02
  • TOR-rent
    #833
    Amint látod a tudósokat azért még én se tudom mesemondásban lekörözni
  • VolJin
    #832
    A dadaista költészet remekműveit ontod, melyből a leghitványabb is túlszárnyalja a vogon irodalom nagyjait! Elismerésem kifejezéseként ítélem neked a kényszerzubbony-nagydíj hátulkötözővel ékesített málnamedálját, de sajnos nem rendelkezem a jogszerű adományozásra feljogosító elmeorvos-doktori tudományos fokozattal, így kénytelen leszel beérni a fórum hülyéje titulussal!
  • TOR-rent
    #831
    Úgyhogy kedves gyerekek folytatva a mesét, itt éldegélünk valahol a végtelen hosszú számtest 14.15 %-a környékén

    valahol a 2.27 oktrigintilliárd az 1.42 hexagintaszextrigincsilliárdadikon számjegye körül, ami kb. a végtelen 14.15 % -ához már talán közelebb helyezkedik el, mint a zérushoz, vagy mégsem?

    Ennyi lett volna a mese mára. De azért érdekes fejlemények akadnak máshol, pl. már egyenes így alakulnak a dolgok:

    One Number Shows Something Is Fundamentally Wrong with Our Conception of the Universe


  • TOR-rent
    #830
    Valójában a tudós bácsik eddig azt hitték hogy Kvarkoszok vannak,de valójában valami egyszerű trükk áll emögött, hogy ez az egy dimenzió éppen 3szor egyenes -közeli- és negyedik girbe-gurba , azaz három tér, és egy idő , vagy valamiféle másképpen girbül-gurbul és akkor meg fotonosznak hívják a tudósbácsik ott ahol szegény majdnem 4 egyenesbe trafál bele önmagába 3szor... Fontos tudni, hogy az se mindegy hogy az egyes ilyen girbület-gurbulatokat nem mindegy hogy te magad milyen girbület-gurbulatról figyelsz meg RELATÍVE... Mert a girbületek-gurbulatok aszerint tolódnak ... Ezt sebességnek nevezik a fizika nyelvén. Vagy valami hasonló.
  • SODRAAS
    #829
    Sajnos nem tudok végtelen dimenzióban gondolkodni, szoval nekem ez sok. Ne vesztegesd rám az időd és energiád.
  • TOR-rent
    #828
    Pont fordítva van a dolog, nem úgy van az hogy egyből van egyből van egy dimenziód ! Hanem hogy logikai sorrend is van ám !

    Először is van 0.0000'"0001 dimenzió...

    Nade ácsi !

    Ha már van 0.0000'"0001 dimenziód akkor ugyanazezzel a lendülettel már van végtelen dimenziód . Algebrailag is ha már a végtelent bepakoltad a nevezőbe akkor ugyanazzal a lendülettel a számlálóba is bekerülhet.. Hoppácska !!! Ha már logikánál tartunk !

    Geometriailag pedig ez úgy néz hogy ki hogy szegény 0.1 az már eleve 3 dimenzióba hajlik minimum , mivel 0 , a pont, és a pont után lévő szám már segényt egy mőbiusz csomó mentén haladó spirállá torzítja , alsóhangon... de nem kicsit , de legalább jó nagyon, sőt olyannyira, hogy ezek után ez a dimenzió összevissza fog girbülni gurbulni ...

  • SODRAAS
    #827
    Persze már rég felfogtam, csak továbbra is az a gondom vele, hogy, ha az első találkozási pontba hozza létre magát a teret amiben tekeregni tud, akkor hogyan jöhet létre az első találkozás? Ez nekem továbbra is paradoxon szagú. Ha nincs meg a tér akkor az egész csak egy pont, vagy még az se :) szoval ennyiből az osrobbanas szinte ugyanez. De az nálad meg, ha jól sejtem az egyenlő a fotonnal, ami ugye maga is egy csomópont, szóval megint csak paradoxon.
  • TOR-rent
    #826
    Ennek oka visszafelé halad : n darab dimenzió találkozás, n+1 dimenziós pszeudoteret hoz létre.
  • TOR-rent
    #825
    A blogon próbáltam erre utalni a "shift (rotation) of the operands" azaz a műveleti eltolodás (rotáció).

    Visszább a topikban is írtam már a manifold rotációról, piramisszerűen felépített számokról van szó, és úgy tolódnak, hasonlóan mint egy malom tábla, 4 felső csatolású dimenzió közt 3 alsó csatolású áll, 3 felső csatolású közt 2 alsó, 2 közt pedig 1.

    A 0.0""01 - es dimenzió automatikusan létrehozza, mind a végtelen sokat, ez a legalapvetőbb logika ezt kéne először is felfogni. Ezzel kapcsolatban van-e ellenvetésed?
  • TOR-rent
    #824
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_regular_polytopes_and_compounds#Euclidean_tilings
  • TOR-rent
    #823
    Hogy Isten volt-e az elkövető azt tényleg nem tudom, de ha jól tudom valóban a 4-tér a "dimenziók teteje", mivel ott van legtöbb térkitöltő háló. Nem?
  • TokraFan
    #822
    Sajnos nem ilyen egyszerű, két okból:

    1. Az elmélet alapján lehetetlen megmérni bármit a látható, érzékelhető környezetben. A "hogyan építünk így házat?" kérdésre számomra nem válasz, hogy a házépítésnél még nem tartunk! Tehát van egy elmélet, ami semmit nem tud mondani a korábban említett -de számunkra elég fontos- 4%-ról, viszont magyarázni próbálja a maradék 96-ot, holott a kettő nyilvánvalóan nem elválasztható egymástól. Ez kb. olyan, mint tetővel kezdeni az építkezést.

    2. istenből indul az egész, vagyis eleve tudománytalan. Ráadásul konkrét kijelentéseket tesz arra vonatkozóan, hogy isten pontosan mit csinált, mit engedett, milyen szabályokat hozott. Ez nyilvánvalóan csak fiktív kitöltése annak az űrnek, amit az elmélet egyébként képtelen megmagyarázani. Ebben a tekintetben tulajdonképpen inkább egy új vallásról van szó, ami istent egészen máshova helyezi mint ahová az emberek eddig bármilyen más vallásban helyezték, ugyanakkor ezeknek a kiejelntéseknek stabil közös pontjuk és jellemzőjük az, hogy bizonyíthatatlanok, de még csak nem is logikusak, tehát érdemben nem vizsgálhatók.
  • SODRAAS
    #821
    Akkor szerintem úgy kellene kezdeni az elméleted, hogy minden egyes közismert fogalmat, matematikai műveletet, sőt minden egyes szót is, ami előfordul az elméletében az külön definiálsz, hogy nálad mit jelent. Mindjárt konnyebben megertjük ;) Kezdd a különböző típusú dimenzióiddal, ugyanis ezt is több értelmezésben használod.
  • defiant9
    #820
    Továbbra sem tudsz válaszolni az érdemi kérdésekre. Csúnyán felsültél az elméleteddel. Ezért próbálsz elterelődni, egy kis óvodás vitaszínvonalát vagy.

    "3 az rossz válasz , mert nincs hozzá meg az időd hogy kimérd a kört .."
    Ahogy már mondtam a kör egy logikai objektum, mérni nem lehet csak számolni. Nagyon butuska vagy. Az idő egyébként akkor jön képbe ha relativisztikus hatásokkal is akarunk számolni, de egy papírlapra rajzolt kört egy ráhelyezett vonalzóval is mérhető(természetesen valójában 3D-s minden objektum). Úgyhogy itt is csak az látszik hogy olyan butuska vagy hogy még egy egzakt kérdést sem sikerül feltenned.
  • TOR-rent
    #819
    Elvileg a foton lenne ő maga , 4 + 3 felállásban már hiába összegzed a szám és az operandusz dimenziót nem fog , nem fog több teret kiadni mint 4, mert , a 4 térben "megszűnik" a csomó fogalma .. Innentől felfelé már egyik dimenzióban sem lehet csomót kötni , darabnak 7 darab, sőt 777 darab dimenziód is lehet, amiből maximum az "alsó" 4 darab a tér. Kb. így értettem. 7 darab "vegyes" dimenzió ahol , ráadásul az operanduszok minusz jelek is lehetnek és -3 -at is jelenthet ebben a formában
  • SODRAAS
    #818
    Ha jól emlékszem (most nincs kedvem visszakeresni), azt írtad, hogy a foton az 1.1.1.1 ugye? És azt is te írtad, hogy a pontok is dimenziok, nem csak a számok. Akkor ez itt már 7db. Akkor itt most mi a helyzet? :)
  • TOR-rent
    #817
    És most kedves gyerekek , engedjétek meg hogy meséljek nektek egy mesét !

    Egyszer volt , hol nem volt volt egyszer egy dimenzió.

    Ez a dimenzió, már annyira megunta hogy végtelen ideje csak egy irányba megy, hogy fogta magát és egyszercsak meg girbült-gurbult.

    Viszont úgy tartja a mondás: ha egyszer egy dimenzió meg girbül-gurbul, akkor bizony egyszercsak találkozni fog önmagával.

    Viszont ez a dimenzió annyira telhetetlen volt , és annyira perverz , hogy másodszorra is találkozni akart magával, méghozzá ugyanott ahol

    még az előbb !

    Viszont Isten úgy parancsolta: hogy a dimenzió mindössze 3-szor találkozhat úgy magával, hogy tovább tudjon girbülni-gurbulni és ezért

    csak 4 dimenzió létezhet összesen.

    Itt a vége, fuss el véle, aki nem hiszi járjon utána !

  • TOR-rent
    #816
    Kérdés : tudja-e valaki, hogy a PI-re van-e egyszerűbb függvény mint az alább bemutatott 3, és hogy miért pont a második lépésben lesz 2, a konvergencia határának az alja ebből 2-nek, ami miért a 4-ből indul?
  • TOR-rent
    #815
    Legalább át kéne futni az általam említett pontokon még egyszer alaposan a dolgokat, mindenkinek mert ha én megoldást szimatolok akkor lehet talán tényleg arrafelé is lesz ;)
  • SODRAAS
    #814
    Az első értelmes hozzászólásod. Gratulálok, de tényleg. Nehezen ment, de végül sikerült. Kezdetnek tökéletes. Na most próbálj meg ebben a hangneben beszélgetni másokkal, és figyelni is arra, amit mondanak, azt jól átgondolni, emésztgetni, nem alapból elvetni, hanem számításba venni, hogy akár az is előfordulhat, hogy te tévedsz. Ha így van, elfogadni, neadjisten megköszönni a helyesbítést. Figyeld meg sokkal jobb lesz, és így valóban tudsz fejlődni is, és még akár viheted is valamire, mert szerintem nem vagy hülye gyerek ;) Hajrá!
  • Attilawap
    #813
    Csak az a baj, hogy a tudósok nem olvassák az sg.hu fórumát :) Pedíg sokat tanulhatnának belőle szerintem, főleg az ilyen kocsmaszintű vitákból, ahol rengeteg ilyen meg nem értett zseni gyűl össze :D
  • TOR-rent
    #812
    Igazad van, utólag, ezúton szeretnék elnézést kérni mindazoktól, akik ugyanilyen hacsak nem még nagyobb komolysággal és munkával szeretnének választ kapni a modern fizika egyik, hacsak nem a legnagyobb rejtélyére. Szeretném megköszönni a megértő együttműködést, kérdéseket és válaszokat az értintettektől, Sequoyah, TokraFan botyika, A1275815 és még sokan mások, az indulatoktól távolról sem mentes heves vitáink során, amely talán egyszer hozzájárulhatnak a tudomány fejlődéséhez, és együtt reméljük, hogy végre egy szép napon talán pontos választ is kapunk a cikkben felmerült kérdésekre, akár velem , akár nélkülem. Én azt sem bánnám ha nem úgy van, ahogy én mondom, mentségemre legyen, hogy én is rengeteg munkát fektettem bele az ezzel kapcsolatos kutatásokba , mégha egyelőre nem is kaptunk érdemi eredményt mindezekből és talán soha nem is fogunk. Végsősoron tudósok volnánk vagy mifélék, még ha nem is értünk egyet bizonyos , sőt kritikus pontokon, azonban a tudomány pont az ilyen viták során fejlődhet, ezek és a hasonló eszmecserék nélkülözhetetlenek , és nem lehet eléggé mélyen a dolgok mögé nézni hogy végül válaszokat is kapjunk.
  • TokraFan
    #811
    Először is, öreg a Te jó édes tudod kicsodád...Másodszor, kérdések? Minek te agyhalott hülye? Az eddig feltett kérdések egyikére sem voltál képes válaszolni! Egy idő után feladja az ember...
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.09.02. 16:23:09
  • globint
    #810
    Akik egymást sértegetik, azokban keletkezett a sötét anyag.
    :)
    A fejükben!
    Utoljára szerkesztette: globint, 2019.09.02. 06:15:24
  • TOR-rent
    #809
    Öreg. Van valami kérdésed is , vagy csak kritizálni tudsz , mert arra nem vagyok kíváncsi, hivjál még egy pár "szak"embert akik fel is kötik magukat ezek után a bizonyítások után , miután rájönnek, hogy olyan hülyék mint a döngölt agyag, veled az élen, aki még egy kompetens kérdést sem tett hozzá a témával kapcsolatban.
  • TokraFan
    #808
    "Ki nem szarik a "szak" emberekre ? Meg a véleményükre?"

    Na, legalább kibújt végre a szög a zsákból...Ezzel a kijelentéseddel végérvényesen bebizonyítottad magadról, hogy fingod nincs a tudományos módszartan szerinti "bizonyítás" jelentéséről és jelentőségéről. Közben az is világossá vált, hogy az alaptalanul nagy egód valójában egy mérhetetlen kisebbségi komplexust kompenzál. Itt egy noname fórumon téped a szádat, miközben rettegsz attól (leszarod), hogy komoly szakemberekkel véleményeztesd a hallucinációdat. Amit persze megértek, mivel már ezen a noname fórumon is tucatszor lettél megcáfolva.
  • Attilawap
    #807
    De valld be azért, hogy te véletlenül nem egy sg.hu által fizetett fórum troll vagy? Ha belegondolunk ezáltal is nő az oldal látogatottsága, hiszen lesznek visszajáró kommentelők, akik már csak azért felnéznek ide, hogy elolvassák azokat a kommenteket, amiket az ő kommentjeikre reagált valaki. Mennyit kapsz ezért? :D
  • Attilawap
    #806
    Ezt a #805-ös kommentet most jól megkaptad. Most aztán szégyelld össze magad, hogy ilyen tudományos dolgoknak még a -96%-át sem érted :D
  • TOR-rent
    #805
    Az egyik fázisnál valóban van benne egy csúszás de ettől még semmit nem változtat a lényegen, helyes, én a helyedben be is ásnám magam a sárga földbe jó 2 méter mélyre,hogy eddig miféle tudományom volt,amelybe vakon HITTÉL.
  • A1274815
    #804
    "Hibás definíciókból, mint egy félreértelmezett PI, egy darab konstans értékre szűkített értékkel, a két határértékének a figyelembevétele NÉLKÜL"

    No comment. A GIF-jeidet meg olyanok, hogy az ábrák és a feliratok teljesen aszinkronban vannak. Ennyiből a GIF-jeid feliratán szerepelhetnek szavazz az XYZ pártra, kb. akkora az összhang.

    Befejeztem veled a beszélgetést és mindenkinek azt kellene tennie veled: figyelmen kívül hagyni.
  • TOR-rent
    #803
    Hibás definíciókból, mint egy félreértelmezett PI, egy darab konstans értékre szűkített értékkel, a két határértékének a figyelembevétele NÉLKÜL

    Nem létező definíciókkal, mint a hosszúság fogalma egy végtelen Univerzumban..

    Kretén definíciókkal, mint az "idő" mindenféle mátrix tenzor állatságokkal , egy darab .x tört érték helyett...

    Ne is csodálkozz rajta hogy egy büdös szó nem sok annyit nem értesz most, az Univerzum működéséből, nemhogy a 96%-át nem érted, de a -96%-át se érted.
    Utoljára szerkesztette: TOR-rent, 2019.09.01. 20:53:38