187
Paralives
  • Ironman2
    #187
    Na akkor még tovább várhatunk egy évet rá! Addig is lesz nekünk néhány Sims klónunk:

    Vivaland
    Vivaland-Dream House
    Life By You
  • Ironman2
    #186
    Na nézzük Alec Massé mit hozott össze ezalatt a 6 év alatt!



  • Ironman2
    #185
    Epic gamesen elő lehet rendelni,pár hónapot még várni kell rá,és igy is early acces lesz csak,de azért 14 rongyot el kérnek már most érte:)

    A Life by you-ról van szó!
  • Plata
    #184
    Úgy látszik lesz másik Sims klón is.
  • Ironman2
    #183
    Nézd meg Xifoman,milyen szépen le lehet majd fordítani a menüket,játék közben is:

  • Ironman2
    #182
    Ezt megpakolta rendesen :) Rakott kanapé :)


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.03.02. 18:35:39
  • Ironman2
    #181
    Készülget,készülget,már lassan négy éve.
  • Ironman2
    #180
  • Ironman2
    #179
  • Ironman2
    #178
    Na akkor a Sims 5-nek,nagyon fel kell kötni a gatyóját,még mindig jobban néz ki a Paralives:

  • robicarlos6
    #177
    Megvillantotta foga fehérjét a The Sims kihívója

  • Ironman2
    #176
    Nem rossz,csak remélem nem kell egy fél erdőt kivágni a sok nyersanyagért.D
  • drop
    #175
    ez se rossz szerintem
  • Mate122
    #174
    Új videó:

  • Xifoman
    #173
    Új videó jött: Sebastian nyaral.

  • Ironman2
    #172
    Az az egy ember is az ipon.hu-nál melózik,szóval külsős.
    Itt irnak róla amúgy a fórumban:

    https://sg.hu/forum/tema/1080392254
  • Ironman2
    #171
    Nem jelzi mindig,mert xar a rendszer,ha jól tudom,már csak egy ember felügyeli az egész fórumot,még ő tartja életben,de szerintem már nemsokáig lesz így.Küldtem megint novellát neked.
  • Gólya #170
    elolvastam, válaszoltam (másnak sem jelzi az sg a privátot?)
  • Xifoman
    #169
    Jar-jar még mindig nem tanulta meg a "Hogyana magyart gyünni nyelvemre?"
  • Xifoman
    #168
    Okés, felőlem jöhet az újabb topik.
  • Ironman2
    #167
    Amúgy ez se rossz,csak csinálni kéne neki külön topikot,ne keverjük a két témát szerintem.
  • Ironman2
    #166
    Szia! Irok inkább privit neked,majd olvasd el!
  • Ironman2
    #165
    Na ezt jól lefordítottad!
  • Xifoman
    #164
    Üdv a Newbery-ben! Szereted a digitális embereket kezelni? Szereted a saját állampolgáraidat főztetni, takarítani, sportolni, tévézni, számlákat fizetni, családot alapítani - hihetetlenül izgalmas? Hát gratulálunk, ez is meg van és még több!
    A Newbery of Newbery egy közelgő élet szimulátor, indie játék. Ahol felépítheted álmaid életét és az ideális önmagad alakíthatod, mindezt a saját képedre és képedre! Tökéletes embert építhetsz a tökéletes házba. Nyisd meg saját üzletedet, ruhaboltodat vagy kis kávézóidat. Játszhatsz egyedül vagy barátokkal, online módban 6 fő részére.
  • Xifoman
    #163
    Nekem ez nagyon bejön!!!
  • Xifoman
    #162
    És van új videó a másik életszmulátorosról is a People of the Newbery játékról is.

  • Xifoman
    #161
    Újabb életszimulációs játék a láthatáron... csak ez belső nézetes lesz... valószínűleg egy másik orosz fejlesztésbe botlunk bele a steamen.
    Megjelenés: 2020 Szeptember 16! Vagyis a jövő szerdán!

    Videó itt
    Utoljára szerkesztette: Xifoman, 2020.09.07. 16:20:07
  • Gólya #160
    ez óriási...tudnak ezek az oroszok, csak titkolják néha :D
  • Gólya #159
    Gólyának nagyon tetszik eddig :)
    bocs, de annyira befognak a hétköznapok, hogy a hétvégeket szívem szerint megtoldanám még legalább egy nappal
    szóval kíváncsian várom én is ezt a bizniszt
    (amúgy még simsezni se simsezek mostanában...tényleg el vagyok rendesen havazva, ahhoz meg nekem idő kell...sok-sok-sok idő :) )
  • Xifoman
    #158
    Hát, ehhez akkor milyen erős vas kell majd?
  • Xifoman
    #157
    A The Sims és a Paralives mellett egy újabb, meg nem erősített szimulációs játék (People of the Newbery) érkezhet Oroszországból. Állítólag 2021-ben jelenik meg PC-re, Mac-re, PS5-re és Xbox Series X-re.

    Itt tekinthetik meg a a többi videót az élethű emberekről és állatokról:
















    Utoljára szerkesztette: Xifoman, 2020.08.18. 06:21:16
  • Xifoman
    #156
    Hát én sem vagyok éppen fiatal játékos má .
  • Xifoman
    #155
    Hát nem lesznek benn -a paralivesben - pocsék élet verziók...Azt szerintem ha ügyesek a játékosok akkor a való életben is tudnak produkálni... nem lesz benne alkohol, erőszak, drog, szex meg hasonló dolgok, ezt előre megmondta Alex. Mivel a játék a Steamen fog megjelenni...ez már magában kizárja ezeket a dolgokat.
  • Xifoman
    #154
    Most dumáltuk Ádámmal, hogy megint 3-azunk majd... most szedem le megint.DDD
  • Ironman2
    #153
    Ilyenről nem is volt szó hogy a Sims3 elmúlt.Nekem még ma is az a kedvencem a Sims szériából,csak most nem azt tolom,hanem más játékokat.
  • Lengyel2
    #152
    Ez most off, de miért beszéltek úgy a Sims 3-ról, mintha az már elmúlt volna? Vagy mintha csak a Sims legújabb aktuális variációjával lenne szabad játszani? A Sims 3 ma is hozzáférhető, játszható, élvezetes sandbox, Steam-en minden EP kapható hozzá, a Sims 3 Store is operál, nem kapcsolta le az EA, és a mai napig folyamatosan készülnek hozzá mod-ok, custom cuccok, amikkel fel lehet frissíteni a játékmenetet. Én a mai napig játszom vele, és megállja a helyét. (A Sims 4 ingyenes demo-ját kipróbáltam, és meggyőzött arról, hogy maradok a 3-nál.)
    Azzal viszont egyetértek, hogy nagyon kéne egy versenytárs az EA-nak életszimulációs téren, és nagyon kéne egy eltérő szemléletű életszimuláció. Én személy szerint - mivel idősebb felnőtt vagyok - jobban örülnék egy dark-osabb, nehezebb, az élet szarabb oldalait is bemutató szimulációnak (súlyosabb betegségek, hosszú munkanélküliség, balesetek, rossz iskolai teljesítmény, stb.) de gondolom ilyen nem lesz... :(
  • Xifoman
    #151
  • Ironman2
    #150


  • Xifoman
    #149
    Nyunyu
  • Ironman2
    #148
    Kertész Gyurinak mi lesz a művészneve?