46
Az ontoteikus vallások osztálya a politeikus, monoteikus és az ateista főosztályok mellet egy új modern főosztály .
  • hiper fizikus
    #6
    Igen, ez így van .
  • hiper fizikus
    #5
    El sem olvastad a tanulmányt úgy, hogy nem is tudod, hogy miről nyilatkozzol .

    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.06.18. 17:57:50
  • Musachy
    #3
    Durrbele! Itt a megváltó. És milyen szerencsém van, hogy még írhatok is a topikjába...
  • hiper fizikus
    #2
    Az ontoteikus vallásom tanulmánya ezen a webshopon található:
    https://philosophy-science.com/
  • hiper fizikus
    #1
    Az istenségek matematikája az igazi megváltás !

    Ez a matematikai vallás az ontoteikus vallások osztályába tartozik . Az ontoteikus vallások osztálya a politeikus, monoteikus és az ateista főosztályok mellet egy új modern főosztály . Az ontoteikus vallások szerint a vallást szigorú ontológiákra kell alapozni, mint amilyen a kategória, a relációstáblázatok, vagy mint amilyenek a hálózatok, de más ontológiákat is használhatók . Én a vallásomat ennesekkel formalizált relációkkal írtam le . Ez sokkal érthetőbb a laikusok számára is, mint a közismert formális Isten Gödel féle matematikai levezetése .

    Az ontoteikus vallásnak én vagyok a prófétája, ilyen értelemben a régtől várt megváltó . Minden le van írva a tanulmányomban, a webshopomon online megnyithatod, addig amíg nyitva tartod olvashatod, de nem töltheted le . Minden vallásos léleknek és meggyőződéses ateistának el kell olvasnia, ha tartja magát valamire . Fontos, hogy másokat is hamar értesíts a megváltó eljöveteléről, itt van, én vagyok az; mert a Google-vel nehéz rátalálni . Én a megváltó Giordano Bruno szellemének ágán jöttem el .

    A globális felmelegedés megállítására is vállalkozok, de ehez a megbízható államok támogatására van szükségem . Azt hiszem, hogy egyes fertőzéseket is megtudnák gyógyítani, és ötleteim vannak a rák gyógyítására is, de ehez is a megbízható államok speciális támogatása kell . Persze a nyakamat én sem teszem rá, mint ahogyan a hivatásos orvosok sem felelnek a betegük halála miat .