449
Call of Duty: Modern Warfare (2019)
  • nordan
    #165
    ami szerintem nagyon el van baszva,hogy egyetlen dolog számít és az a ADS.....mindegy milyen fegyó, sebzés, visszarúgás, tárkapacitás bla bla bla....mindenki ezerrel rohangál és akinek a gyorsabb ADS-es fegyója van 90% hogy ő nyeri a tűzpárbajt....ehez hozzájönnek,hogy valóban szart se lehet hallani még true 7.1-es 60 ezres fejhallgatóval sem, az össze vissza respawn

    ezeket így 2020-ra miért nem lehet már értelmes keretek közé integrálni?? alapban kéne egy 30%-os lassítás,mert ilyen mérgezett egerek a világon nincsenek sehol, folyamatosan 360 fokban rádspawnolhat ellenség, tökmindegy,hogy befoglaltad a bázist, szóval olyan FPS mikor lesz már? ahol ezekre odafigyelnek?
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.12.31. 11:09:06
  • TomStorm
    #164
    Amúgy végre Tier31-el(lvl84) megkaptam RAM7-et.
    Kedvencem is lett!!
  • TomStorm
    #163
    Az amit ír.Bár fogalmam sincs mi az már az elsőnél se.3-at hoztam össze bár nem tudom hogyan:D
  • undY1ng #162
    Reticle unlockhoz (egyedi red dotok) elég akármilyen 1x red dot, vagy az amit ír a követelményhez?
  • TomStorm
    #161
    Ez a Co-op Paladin teljesen kikészít.
    Vagy 30x futottam már neki!!
  • AJensen
    #160
    Ezek csak a finom dolgok. A rohadás ott kezdődik, hogy shotdelay van, és kiba*** lagg. Nagyon sokszor azért kapnak le, mert még azt érzékeli a gép, hogy nem állok fal mögött. A másik, hogy tele van csalókkal a játék, vagy nekik kedvez, mert ugyanazzal a felszereléssel 1 perccel korábban még kitudom lőni az illetőt, a következőben még a fejes sem fog rajta.
    A spawn rendszer úgy szar, ahogy van, de mellé lehetne sorolni a hangokat is. Minden szart hallok a fülesben, de a lépéseket nem. Nagyon sokszor ezért pusztulok meg. 7.1 van nálam minden más játék érdekes mód rendesen adja a hangokat, tudom merről jön az ellenfél, és merre tart. Itt balról hallom, de jobbról jön, mi ez az okádék hangrendszer, de komolyan. Jót tett volna, ha még 1 évig fejlesztik ezt a szart.
    A másik, hogy hiába van 200fps-em, akik trágya géppel játszanak a lagg miatt kapják a frag-et. Szóval tehet az Acti egy jó nagy szívességet, hajoljon be a lába közé, és nyalja ki a saját seggét.
    Utoljára szerkesztette: AJensen, 2019.12.30. 12:20:35
  • pgyuszika89
    #159
    Csak játékmódot.
  • nordan
    #158
    pályát lehet választani? vagy csak játékmódot?
  • nordan
    #157
    ebbe a játékba aki kitalálta ezt a spawn rendszert egy kocsi után kötném is végigvonszolnám egy földúton............minden rihadt ellenség mögéd respawnol vagy éppen rád vagy te spawnolsz az ember fegyvercsöve elé...agybeteg! fél óra alatt feltud baszni a játék,de csak emiatt
  • TomStorm
    #156
    Multit csak egy GW-t próbáltam eddig hát az se gyenge:D
  • TomStorm
    #155
    Div 2 nyomába se ér ennek!!
    Én is kb 1 hete vettem.Veteránon kitoltam sztorit és most Co-op megy(Rank53).
    De ez valami nagyon jó!A full extra meg a cross szerver:)

    Co-op eddig ami legjobban megizzasztott az Kuvalda.Hát szerintem 10x nekifutásra sikerült:O
    Most Headhunter-t próbálgatom..
  • Nomad90Hun
    #154
    Nah csatasorba álltam én is. Szemeztem már vele, aztán azt mondtam magamnak, ha a Division 2-ben nem jön be a visszatérés akkor megvan a karácsonyi ajándék magamtól magamnak. Hát meglett, mert Div 2 most eléggé kiábrándított főleg technikai oldalról olyan hibák jöttek, hogy csak pislogtam. Jelenleg csorog lefele a game.
  • Árnyvadász
    #153
    Aki kíváncsi mi van a Battle Pass-ban: Battle Pass

    (Megvettem és csináltam egy bemutatót róla.)
  • Árnyvadász
    #152
    Tegnap minden rendben volt. Hétfőn valami nagyon nem klappolt. Konkrétan teleport lagok voltak. Játszhatatlan volt a játék. Chat ablakba is beírták az emberek. (Nem nálam volt a hiba.) Pingek időnként a 300-as magasságba is felmentek. Dobtam egy gránátot, ami a levegőben előre, majd vissza mozgott, aztán csak annyit láttam felrobbanok. :)

    Ha talált játékot csak konzolosokkal rakott össze. Mintha nem lett volna PC-s játékos. Néha még a CoD: MW2 alatt megszokott host váltós kiírás is megjelent. No de a lényeg, tegnap ment minden faszán, ahogy szokott. Meg is csináltam az első arany fegyvert az MP7 személyében. De láttam van még Platina és még egy fokozat.

    Ja és van Infected mód is. Mókás nagyon. Már nem emlékeztem pontosan mik a szabályok. Nem tudom a régiben, hogy volt, de itt AK-47 alap fegyverrel van minden katona és van egy késes, késdobálós fertőzött. Ha kinyír valakit, akkor az is fertőzött lesz és ki kell tartani a végéig. Sikerült utolsó előttinek végezni az Euphrates Bridge pályán. Azhir Cave-en pedig befészkeltem magam egy épületbe a térkép szélén és a többiekkel védtük amíg tudtuk. Izgalmas volt. Fogok ezzel a játékmóddal is játszani, tetszik.

    Ez a Battle Pass is elég csalogató. Szar így, hogy megyek fel a létrán és alig kapok ingyen valamit. Lehet megveszem. 10 euró nem olyan vészes, cserébe elég sokat ad. (Sok szír szart, de mégis. Ha már 1-2 évig nyomom majd, hadd legyek raj.)
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.12.11. 13:49:09
  • Piko888
    #151
    TDM-et és Dominationt nyomok, ott nincsenek ilyen gondok
  • Árnyvadász
    #150
    Komoly problémák vannak nálam Konganak az ürességtől a szerverek jó pár napja. Steam-es RDR2 megjelenés lenne az oka? Zavaróan sokat kell várni a meccsekre. Szinte mindegy milyen fajta, Shoot House se jobb. Van amikor 5-10 perc után sincs meg a megfelelő ember mennyiség. Ha mégis van meccs, akkor többségében konzolosok vannak. Ami nem baj, de itt általában a ping is magasabb.

    Ti tapasztaltok hasonlót?
  • Fenrir
    #149
    Kell valami extra dolgot csinálni, hogy az új pályákon is lehessen játszani? Mert eddig csak a régieket dobta be végig, Battle Pass is van (de gondolom ez nem feltétele) pedig minden játékmódot is végigpróbáltam szólóban.

    Már unom a régi pályákat.
  • tejfog
    #148
    Halihó. Bocsi viszonylag új vagyok itt és a jtékban is. Van ebben olyan mód, hogy egymás ellen játszunk (nem online) hanem egymás mellett ülve egy ps4 előtt?
    Ha igen, akkor hol? Mert én sehol nem találom :(
  • pgyuszika89
    #147
    Crash első próbálkozás :D

    Videó itt
  • Árnyvadász
    #146
    Jött 2 napja egy rakat új tartalom, de ebből ami lényeges és ingyenes: Crash MP pálya, 24/7 játszható jelenleg és a Reinforce játékmód. Lényege: A,B,C pontokat elfoglalva nyertek, minden ellenfelet kiiktatva nyertek. A már lelőtt csapattársakat pont elfoglalással vissza lehet hozni a játékba. Domination + Cyber Attack keverékének lehetne mondani és mindig éjszakai pályán játszódik (de nem realisztikus szabályokkal) és 4 ember a 4 ember elleni meccsek ezek.

    Nekem bejött, csináltam egy gyors videót is belőle, akit érdekel nyugodtan nézze meg: Reinforce

    A Crash pedig a CoD negyedik részéből jött, némi változtatással. Az se rossz, most az van berakva a Shoot House helyére és megy rajta a HQ, TDM, Hardpoint, Kill Confirmed, Cyber Attack. Aztán idővel érkezik még két új pálya, de a mostani frissítéssel egy újabb Gunplay is bekerült csak azzal én nem szoktam foglalkozni. Majd akkor ha kész lesz az 1vs1 és a 3vs3, mert bővülni fog ez a mód is.

    A Battle Pass-ra most nem térnék ki. Ezekhez ingyen igencsak sokat kell játszani, fizetni meg senki nem szeret. :)
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.12.06. 09:57:53
  • FartingSquirrel
    #145
    Remélem, most már tényleg kijavították azokat a krva cutscene-eket.
  • MoRT2195
    #144
    Patch leírás.
  • hawkie22
    #143
    Milyen 20 gigás peccset tölt le megint?
  • Frank99
    #142
    10 napja szoptam a cuccal. SSD felrak HD helyett, win7 helyett w10 , az összes létező dev error javítás feltesz.

    8 giga ramom volt. a gyereknek 12. nekem 960 gtx, neki 760. ua. proci, kicsivel jobb alaplap,a gyereknek ment alapból. Beraktam még 4 gb ramot. Tegnap 2* 1,5 órát toltam hiba nélkül. Ennyi. Akinek nincs 12 giga, tegyen bele.
    Szívesen :-)

    Utoljára szerkesztette: Frank99, 2019.11.14. 19:46:42
  • Árnyvadász
    #141
    Hibákról nem beszéltem, de nekem most úgy működik a játék (3-4 napja), hogy 2-3 alkalommal még az első meccs 2/3 részénél elsötétül a képernyő és kilép az asztalra. Hibaüzenet továbbra sincs. Aztán ha ez lement, utána már órákon át lehet vele játszani gond nélkül. Néztem PH fórumot, ott is sokan írják ezt a fajta hibát.

    Tegnap szomorú is voltam emiatt, mert rögtön az első meccsemen, hoztam egy olyan formát és pontszámot, meg egyebet, amit még soha. Aztán a második meccs és a harmadik is remekül indult, mindhárom nyertes lett volna... XP persze ugrott, utána mikor végre normálisan futott egyből nem ment úgy. Csak később "melegedtem" vissza.

    Most az MP7 a favorit, Hardpoint, HQ meccsekre kiváló. Ezeken a meccseken már elég sokszor összefutottam az újabb sláger gyanús szettekkel. (Eddig ugye a sniper shotgun volt a menő.) Pajzsos és megfelelő pillanatban dobókéses fazonok. :)

  • Árnyvadász
    #140
    Szavazás az nem lenne rossz. Valószínűleg ezt is visszarakják, a pályákra viszont sajnos várni kell, ahogy írod. Mondjuk nekem aki UT 99 alatt 1 évet ugyanazon a pályán játszott (Anubis), mindegy mennyi van benne, mert ha ami van és az jó és szeretem, nincs gond. De megértem az általad leírtakat. Hisz neked mások a szempontok.

    Az jutott eszembe (nem most, még régebben) miért nem rakják bele az ikonikus CoD pályákat ebbe a részbe? MW2, MW3 pályákra gondolnék itt elsősorban, mint a például a Dome (MW3). Mert ami jó volt akkor, most is az lenne. Talán mintha azt olvastam volna a repteres az jön (MW2-ben volt ilyen, kedvencem volt amúgy), de hogy ez ugyanaz lesz e vagy más azt nem tudom.
  • MoRT2195
    #139
    Hát jön 38 pálya, de az csak szép lassan csordogál majd. Egyszerre kéne most 10 és nem lenne egy szavam se. Azért adja be 3x ugyanazt a pályát, mert mindig új lobbyba dob és ezért benne van a pakliban az ismétlődés. Sajnos itt nincs semmilyen szavazás, pedig lobbyba lépéskor jó lenne egy ilyen opció.
  • Árnyvadász
    #138
    Szerencsére jön még 38 pálya és akkor már nem mindig ugyanazokat fogja betenni vagy váltogatni. Nem is emlékszem ilyen CoD-ra, hogy háromszor egymás után ugyanazt a pályát adja be. Mondjuk nekem tetszenek, kivéve az angol (Piccadilly), bár most azon is változtattak. Fegyvereket is rendbe rakták és az új pálya Shoot House kicsit azt a pörgősebb CoD-ot hozta most vissza, mint amilyen az MW2, MW3 volt. Kikapcsolni tökéletes, kicsit a Nuketown (Black Ops) jut róla eszembe, de talán nem annyira pusztítóan gyors. :)
  • Árnyvadász
    #137
    Nekem adott tíz darabot. Igaz én már 100-as szint felett járok. Nyomom rendesen. :)
  • nordan
    #136
    mikor akarnak azzal kezdeni valamit,hogy a játék ne arról szóljon hogy kinek a fegyverét lehet előbb scope-ra tartani?
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.11.13. 18:48:32
  • MoRT2195
    #135
    Énse értem még el. Amennyire lelkes voltam a játékkal kapcsolatban az első másfél héten, annyira nem vagyok azóta lelkes. 48-as szinten vagyok, az elmúlt másfél hét alatt semmit nem játszottam, csak 2 meccset. Rohadt unalmasak a pályák, kéne sok új és jó lenne ez, de a jelenlegi pár pálya nagyon kevés és még csak nem is valami jók.
  • hawkie22
    #134
    Az fasza, az el fog tartani egy darabig, még csak 27-es vagyok. :)
  • MoRT2195
    #133
    Officer rankban kapod csak (55-ös szint után). Gondolom multi meccsek után, vagy csak úgy. (Bocsi, véletlen privátba küldtem először. :D)
  • hawkie22
    #132
    Ezeket a jegyeket hogy szerzed meg? Vagy mikor kapod öket? Mert ugye alapból nincs nálad egy se.
  • Árnyvadász
    #131
    Újra frissült. Most beletettek egy xp szerző játékot. Ebből két pályát csináltam meg. (Lehet 1-3 csillagig és teljesítménytől függően több xp jár.) Egyedül vagy, első pályán a feladat a felugró céltáblákat lelőni, túszokra ne lőj lehetőleg. Időre megy és ha hibázol, kihagysz táblát, időbüntetés jár érte. Második pályán már ellenfelek vannak (gépi kizárólag) és mindet ki kell lőni. Megkeresni, leszedni. Ez is időre pontoz.

    Harmadikba nem kezdtem bele. Az elsőn 7000 xp, a másodikon 5000 xp kaptam.

    Egyébként ehhez a játékmódhoz van 10 felhasználható jegy. Amint végeztél egy pályával és te úgy gondolod az ott elért érték, idő, csillag megfelelő, akkor beváltod a jegyed. Én ugye kettőt használtam fel. Nem rossz amúgy.

    Amit még észrevettem: NVG helyett most már Realism Team Deathmatch lett az éjszaka pályák elnevezése.
  • Árnyvadász
    #130
    Hardpoint igen. Nem tudom miért írtam Demolition. De ahogy a dolgok alakulnak az is fog jönni.
  • foxxi
    #129
    Hardpoint ( ami szintén nagyon jóóó )
  • MoRT2195
    #128
    Demolition? Hardpoint jött, demolitiont nem látok sehol.
  • Árnyvadász
    #127
    Jött egy újabb frissítés. 12 GB és hozta a Demolition játékmódot, új pályákat és perfekt optimalizálást. Úgy fut most a játék, mint kés a vajban. Nem tudom miért csak most. Mindegy. Fagyás egy deka sincs, amivel régebben szívtam, de ez az driver és patch esetén minden alkalommal eljátszódó shader telepítéstől frászt kapok már. Nekem ebből az jön le, ez a régi motor és azért ennyire ostoba ez a megoldás.

    Aki nem vágná: Egy shader install eltart vagy 15-20 percig. De mivel három fő játék van, mint MP, SP, CO-OP, mindnél külön meg kell csinálnia, így legalább egy 40 perc mire végez. Driver csak a COD miatt 2 volt már, aztán az RDR2 miatt is feltettem és a Jedi: FO miatt is tuti kell. Patch meg legalább másfél hetente. És rengeteg lesz még. 38 új pálya és egyéb érkezik.

    Legalább gyorsabban végezne vele, nem érdekelne. Mindegy, ez van sajnos. A játék legalább patent.
  • fazerus
    #126
    Nem az. Nem hosszú, pár óra, de jó pofa, és a co-op is, de csak szingorúan a Single után! :-)