449
Call of Duty: Modern Warfare (2019)
  • greenkawa
    #205
    Az már decemberbe meg volt
  • TomStorm
    #204
    Szezon 1-et kimaxolta valaki?
    Nekem még pár visszavan,talán meglesz.
  • TomStorm
    #203
    Szezon 2-ig(5 napig) dupla fegyver+BP Exp
  • XabiHUN
    #202
    Megoldottam, 22 perc alatt (2 shipment) kb 30 Mb.

    Ùgyhogy nem lesz gond...
  • XabiHUN
    #201
    Sziasztok.

    Meg tudja valaki mérni, hogy mennyi adatot
    használ a multi òrànként?
    Mobilról tolnàm (LTE) ha megjön a laptopom...

    Köszi
  • nordan
    #200
    G2A
  • z0ty4
    #199
    srácok
    hol érdemes kulcsot venni?
    tud valaki megbízható helyet?
  • TomStorm
    #198
    Új fegyvernek van ám kritérium:O
    De legalább fejlesztem Marksman-t is kicsit:)
  • TomStorm
    #197
    Amelyikkel ütsz a fegyverrel csak hosszan kell nyomni
  • Piko888
    #196
    Finishing movehoz melyik billentyüt kell nyomni?
  • undY1ng #195
    GS írta, hogy gondok vannak a letöltő szervereikkel, úgyhogy legyen mindenki türelmes.
  • TomStorm
    #194
    Ja igen leszedett még utána egy Spec Ops pakkot meg egy Multit.De azt már nem vártam meg lassan töltötte.
    Úgyhogy alig várom hazaérjek este!:)
  • nordan
    #193
    nekem is............azt hittem,hogy letörlődött és újrarakja magát :D
  • Piko888
    #192
    Nekem 40 gigát szedett le
  • greenkawa
    #191
    Ne baj,ha nem érted! csak ne csinálj úgy,mintha....
  • TomStorm
    #190
    Mi a szar benne?Sok szart nem látok csak javítást meg újdonságot
  • greenkawa
    #189
    Ja! Úgy rohad le ez a játék is,ahogy pakolják meg,a sok szarral.
  • TomStorm
    #188
    Kinnt van 1.13(14GB) vele együtt a Crossbow!
  • TomStorm
    #187
    Na lvl155 megvan.Látom folytatja karrier szintet!
    BP 96rank lett a max szintemnél.Még 4 azt ma megcsinálom,kell a Corrupter!:)
  • murfitts5
    #186
    Üdv nektek. Akiknek van kedve bandába nyomni pár normális fővel, nem idegenekkel, azt szívesen várjuk körénk. 30+ osok vagyunk, de minden normális játékos jöhet, legyen még jobb a játék. :) Teamspeak: f1rft.dyndns.hu :)
  • TomStorm
    #185
    Legendary
  • TomStorm
    #184
    Free Gift-be van most Flood MP5 lvl42-es Recoillal.Na ez azért kicsit durva..
  • TomStorm
    #183
    Na összedobtam egy Lvl55-ös 75lőszeres Sniper AK-t Recoillal.Közelről-távolról egész jó:D
  • stalker001
    #182
    Sziasztok.
    Olyan problémám lenne az eredeti játékkal, hogy a menüből akár mire megyek kilép a játék a kampány meg dev error-al lép ki...
    Tudtok erre bármi megoldást? a windows eredeti minden driver friss, a textúra meg normal-on van, ezen kívül semmi fix-et nem tudok mást.....
  • greenkawa
    #181
    Az még nem kor! Ekkor még messze nincsenek ilyen problémák... ;)
  • hawkie22
    #180
    Nem tudom, ti hány évesek vagytok, de én 37 évesen már nem rendelkezem olyan reakcióidövel, mint a mostani 15-17 évesek, akik rendszeresen játszanak FPS-el. Én idöröl idöre elöveszem, de már a lassúbb folyású játékokat részesítem elönybe. Most is pl. egy sima böngészös játékkal töltöm az idömet nagyrészint, Missionchief.com. Jól el lehet vele szórakozni. :)
  • MoRT2195
    #179
    A fejlődés a dolgok megnyitásához van csupán. Elég unfair lenne, hogy ha te sokat játszol a játékkal, akkor te már előnnyel rendelkezel a kisebb szintűek ellen. Ez nem egy RPG, hogy több életed legyen, vagy akár 100x-os tűzerő sok szintlépés után. :D Ha bénán játszik egy 100+-os szintű, akkor nem számít a szint. Egy 1-es szintű lehet sokat játszik FPS játékokkal és bár most kezdte ezt a játékot, még jól tud lőni. :)
  • TomStorm
    #178
    Én meg azt nem értem,hogy a kis szintüek lassan jobbak mint a nagyok lol
    Akkor minek fejlődni?!
  • nordan
    #177
    azért nagyon is számít, én nem ismerem a pályákat a fegyvereket a setupkat van a játékban 8-10 órám......namármost olyan ellenfelek akiknek 100-200 órája van igenis sokkal nagyobb előnnyel játszik, nem értem miért nem lehet rank alapján összesorolni az embereket
  • hawkie22
    #176
    Egyébként miért ne? Ma játszottam haverral egy csapatban, haver PS-en, én PC-n, egymás mellett, én Rank55, ö Rank1. Berakott minket 150-180-as ellenfelek közé, simán benne voltunk a végén az elsö háromban pont alapján. A szint csak annyit jelent, hogy mennyit kockultál a játék elött, semmi mást. :)
  • TomStorm
    #175
    Mert úgy engem (R115) úgy el szokott picsázni low Rank hogy elszégyenlem magam..
    Benne vagyok top3-ba de sokat kapok "kezdőktől"!!
  • TomStorm
    #174
    Hogy mire?
  • nordan
    #173
    azt amugy hogyan gondoltak komolyan,hogy rank 155-os embereket raknak 1-2 óra playtimeos embereknek ellenfélnek?
  • TomStorm
    #172
    Na behúztam Battle Pass-t.Ami jó hogy 1000CP volt és visszaadott 600-at(Tier46-on)!
    Amúgy nem nagy szám.XP tokeneket hamar el lehet lőni.Blueprint viszont ad pár magas szintü fegyver kiegészítőt.
  • greenkawa
    #171
    Sziasztok!
    Szükségem lenne három játékosra,akik segítenének ( és maguknak is) megszerezni egy jól eldugott "intel"-t.
    A CROSSWIND pályáról van szó,ahol csak lopakodással lehet megszerezni az utolsót,ami egy garázsban van..
    Köszi, ha van vállalkozó....
  • undY1ng #170
    Ahogy észrevettem egy adott fegyver szintezésénél a vége felé jönnek azok a reflex sight-ok, amik kellenek a későbbi egyedi dotokhoz. Bár annyival nem lehet jobban látni a dolgokat, még is jó szenvedni velük. :D
    A fejlövéses küldik kicsit idegesítőbbek, mert nem mindig adja be...

    Egyébként aki gondolja vegyen fel: Sp1gu#2488
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.01.04. 15:26:20
  • TomStorm
    #169
    Tényleg elég gáz.T36-nál járok és gyakorlatilag semmit nem kaptam.1-2 matricát meg valami kis szarságot.
    Na meg a Ram7-et ami elvileg a standart fegyverek között van és leírásban szint követelmény van.Az hogy betették BP-ba free-ként ez baromság
  • nordan
    #168
    ez a batllepass és társai a legnagyobb pofátlanság amit a játékgyártók kitaláltak
  • Béluska74
    #167
    A ram7 a battle pass tier 31-nél jár ha jól emlékszem.
    Free Tiers (of the Battle Pass system): Everyone can earn over 20 free tiers of content, including two new weapons – the RAM 7 and Holger-26 – just by playing.
  • Piko888
    #166
    89-es vagyok és még nem kaptam meg a RAM7-et, miért?