583
Battlefield V

SG.hu Discord
  • dregnarr1 #535
    Nem játszik vele senki? :(
  • adam46
    #534
    Majd ha bejelentik, akkor gondolom lesz, amíg nincs egy trailer sem, addig meg felesleges.
  • toza #533
    lesz neki topikja?






    Utoljára szerkesztette: toza, 2021.01.02. 11:24:52
  • Bogdogege
    #532
    Battlefield Division Limited edition millennium mega multibox collection Dice-Ubisoft corporation best gamesza
  • Szacsa HUN
    #531
    Szerintem Battlefield.
  • toza #530
    This is the the Division 2.
    Utoljára szerkesztette: toza, 2020.07.02. 18:43:43
  • Szacsa HUN
    #529
  • toza #528
  • Nyers
    #527
    Pár másodpercnyi technológiai bemutató volt csupán (egy tömegjelenet és egy karakter fej close-up). Így mostmár szinte 100%, hogy jövő ősz a tervezett megjelenés.
  • toza #526
    toroltek a videot.. azonnal toldcs fel ujra legyszives..


    Utoljára szerkesztette: toza, 2020.06.12. 16:11:46
  • Bogdogege
    #525
    Battlefield 3 remaster
  • Nyers
    #524
    "Targeting new innovation that will be enabled by next-gen platforms and a growing install base on the new consoles, our next Battlefield game is set for FY2022," said CEO Andrew Wilson in a post-earnings call.
    2022es pénzügyi évre lesz hatással (bevétel) a következő rész, ez 2021es "holiday season" / fall megjelenést szokott jelenteni - magyarul október-november.

    Ha a hamarosan megrendezésre kerülő EA Play-n elejtenek egy két infomorzsát, akkor lehet okosabbak leszünk.
  • Peet81
    #523
    én úgy tudom, hogy jövő tavaszra tervezik kiadni nem jövő ősszel
  • Nyers
    #522
    Kicsi rá az esély. Ha 2021 ősszel érkezik akkor valamikor azon év elején jöhet az első hivatalos anyag belőle ha a korábbi részeket veszed alapul.
  • Blekk Síp
    #521
    Szerintetek várható nyáron a következő rész bejelentése?
  • toza #520
    :OOOOO nem erdekel a multi?! akkor minek lol ?!
    te tudod.. nyilvan..

    ok. egeszsegedre akkor
  • Baker1
    #519
    OFF: most hiába mutogatod a multiját, az engem úgysem érdekel. A CoD: MW-t is ultrán tolom, pedig az meg fél éves játék és nagy különbség van a grafika terén. A BF 5 sokkal részletgazdagabb és életszerűbb.
  • toza #518
  • toza #517
    2 eves jatek.. nyilvan vaj siman tolod ultran :D

    attol meg tul kasualis(auto aim stb) ,es semmi koze lett a bf szeriahoz sajnos.

    am ha tetszik,jo szorakozast akkor. ugyes vagy.




    Utoljára szerkesztette: toza, 2020.04.11. 23:25:21
  • Baker1
    #516
    Én még csak most kezdtem el játszani vele, tetszik a sztorija és szerintem még a CoD: MW (2019) grafikájától is szebb megjelenítést produkál. Most vettem új gépet és vaj simán tolom ultra beállítások mellett. Le vagyok nyűgözve.
  • toza #515
    prohardveren megyegetnek bf forumokis pedig :(


    huje fezbuk...

  • Nyers
    #514
    sg halott szinte teljesen, egy-két aktívabb fórum van ahol van még érdemi diskurzus
    de az ilyen populárisabb játékok esetében mint ez is, megdöglött a fórum
  • Gyuszopapa
    #513
    Szerinted?Mióta ilyen mesebeli fegyverkezelésű reflexlövölde COD-ot csináltak belőle akik a régi taktikásabb-realisztikusabb BF-et szerették instant skippelték a franchise-t.
  • toza #512
  • toza #511
    letezik meg? jatsza vki? sg halott csak?
  • toza #510
    ja ja
  • toza #509
    egyebkent origin tolja az ingyenes origin acceseket most vagy mitortent!?
    vagy csak hekk?

    "If you get an email about an Origin Access code being redeemed on your account, that was us! If you're still waiting for that email, hang tight, there are a lot of you to give codes to. Thanks for helping us to keep your accounts safe."
  • adam46
    #508
    Igen... Bár én inkább attól félek, hogy a TTK-t megint elkúrják. Most is 4 lövés kell távolra egy Turner smle-vel kb, most akkor megint 5-6 fog kelleni?
  • Running
    #507
    Belenéztem néhány gameplaybe, ahol a sniperek lőtték a partraszálló snipereket. Valami nem változik.
  • RatBaG #506
    Így is világítanak már a karakterek a környezethez képest. Így meg viszlát flankelés, taktikázós hátbatunkolások, hello casual vakegerek!
  • adam46
    #505
    Igen, csak te fogod látni és ha elbújik, akkor lekerül róla a spot, a lényeg az ilyen egymás mellett elfutásos esetek megelőzése lenne.
  • HUmanHunter
    #504
    én ami videót láttam abban az volt hogy csak akkor spotolod ha közvetlenül ránézel, viszont akkor megjelenik egy nagy piros pötty a feje fölött amit viszont csak te látsz
  • RatBaG #503
    A pacific update most kurvajó lett, épp ezért van mindenki kiakadva, hogy most rögtön bele is rondítanak.
  • Running
    #502
    Tök mindegy nem? Hulladék lett az egész frencsájz. Nevetséges amit művelnek.
  • toza #501
    o m g....
  • RatBaG #500
    Ha már a 3-4et említetted, azt még nem is mondtam, hogy vissza akarják hozni a spotolást is. 5 méteren belül autospot, hogy a sok vakegér lássa az enemyt.
  • Borg
    #499
    Ha ezt meglépik, számomra ott hal meg ez a BF...
    Tuti nem fogok megint ahhoz az ökörködéshez visszatérni, ami a 3 meg 4-ben volt, hogy egy egész tár, vagy még több kell mindenkibe.
  • RatBaG #498
    Nem hagyja, óriási botrány lesz belőle megint. A playerek 90% ellene szavazott.
  • RepeszElek
    #497
    A francba...pedig a bf szériáktól azért eddig nem volt idegen a hc mód.Fura hogy haggya ezt a nép,úgylátszik kezdünk puhányok lenni:)
  • RatBaG #496
    Akkor neked külön jó hír, hogy december elején megint meg akarják emelni a TTK-t. Lehet majd tunkolni ezerrel.