515
Battlefield V
  • toza
  • Borg
    Látszik, hogy kb semennyit se játszottál vele...
  • toza
    jaja.. mivel uj cod vissza hozta a moder warfare temat..kenytelenek lepest tartani!

jobb is.
    zero wwii hangulata volt ennek a jateknak szamomra...
    foleg noi sikitasok multiplejerben az felelmetes...

jo lenne ha allithato lenne csak male karakter aztan megneznek errol egy stattot is...

Utoljára szerkesztette: toza, 2019.06.18. 14:01:30
  • N1ggA
    Bad Company 3 lesz. Mark my word
  • undY1ng
    Sajnos nincs akkora kapacitású SSD-m aztán éppen csak az aktuális van fent amivel tolom, de meglepő módon HDD-ről is elég gyorsan betölti a dolgokat BF-ben..
  • Borg
    Nemtom, úgy nagyonsok éve nem játszottam már semmit HDD-ről.
  • Califa
    K/D rate alapján sorolnák be az embert tökéletesen játszható és élvezetes lenne ! Sajna az überek és a hackerek teszik tönkre az átlag játékosok minden napjait.Míg normál esetbe 1-2 szeres a szorzód a K/D. Addig az über meg a csalónak akár 10X is lehet. Na ezeket kellene össze dobni egymás ellen !
  • undY1ng
    Egy kis "különálló" kérdésként. Érdemes SSD-n tolni a játékot? Beleszól valamennyire a teljesítménybe vagy csak gyorsabban tölt be mindent?
  • Borg
    Van ami jogos, de a legtöbb olyan dolog, hogy ha van rajtuk sapka azért szidják őket, ha meg nincs, azért.

Persze ez is az EA hibája, mert olyan BF-et akarnak évek óta csináltatni, ami mindenkinek jó. Csak ilyet úgysem lehet. Ezért a codosabb részeit szidják akik a hagyományosabb BF conquestet szeretik járművekkel, a járműveseket meg azok, akik unják a kilóméteres gyaloglásokat, meg hogy hiába ők az überprok sniperrel ha lebombázzák őket.

Nem tudsz olyan mapot csinálni, ami mindenkinek jó, ezért minden mapon lesz pár ember, aki épp azt szidja.

Erre csak egy megoldás lenne, hogy az egyéb játékmódok katyvaszát meghagyni más játékosoknak, itt meg tényleg csak Battlefieldet csinálni, nagy CQ mapokkal, és sok járművel. Akkor legalább meg se venné a BFV-öt, akinek nem ez tetszik.

De akkor még mindig ott a másik kör, akinek habzik a szája, hogy egy tár kell az ellenfélbe, de az bezzeg nem zavarja, ha őbelé is annyi kell. Ha meg kevés golyó kell a másikba örül, de cserébe azért szapulja őket, mert ő is gyorsabban meghal kevés golyótól. Én mondjuk az utóbbit favorizálom, és ezért is tetszik jobban a BFV. A BF1-ben is kevesebb golyó kellett már, mint BF4-ben, de ott még azért a HC mód is elfért. Itt már az se kell, szerintem jól el van találva az infantry. Cserébe a splash damageknél szeirntem baromira nem tudják megtalálni, mi működne jól.

De most is érkezik egy több oldalas patch notes. Kiváncsi leszek, hogy ezúttal kinek a sirámjai szerint változtatnak megint, és min.
  • undY1ng
    Egyébként miért anyázzák ennyire a játékot? Jogos vagy csak a mostanában divat fikázni mindent címszó miatt?
  • Bogdogege
  • undY1ng
    Hát meg ugye a multit nem érdemes nagyobb grafikán tolni... de aztán még lowest-en is elég jól néz ki. Azért élvezetes tud lenni de semmi különös.
  • toza
    en megvettem fel aron...
    kitoltam "kampanyt" ..
    aztan kb 10 map multi.. es ott azt lattam csak csetben h mindenki annyazza az eppen aktualis mappot
    h miert szar..vagy a netkod vagy a szerver...
    es uninstall...

azota csak pasziansz es aknakereso :)
    .. sokkal szorakoztatobb...

grafika nem minden...
    foleg kampanyban ahol kb 2% ot latod pajanak
    .mert csak vegigrohanhato 2-3 orase (az is csak huje atvezeto videok miatt)..es kesz...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.06.17. 14:26:57
  • undY1ng
    Lehet nekem is csak a 7 napos próbaidőszak erejéig lesz... :/
  • Running
    Annak néztem a trailer-ét, elképesztő hogy milyen szép ez a játék, nagyon összerakták ezt a motort, le a kalappal. Mondjuk játszani egy percet se játszanék vele, de ez az én nyomorom. :D
  • Borg
    Nincs bejelentett új rész. Ehhez jön a csendes óceáni hadszíntér ősszel.
  • Running
    Tudjuk már mi lesz a következő rész, háthajóleszmán!?
  • undY1ng
    Alapjáraton szeretem a BF szériát, ez a rész is be tud szippantani (Conquest FTW), de úgy látom ennek is BR módjára sok időt kell várni (mint a COD BO4) míg játékba tesz.
  • toza
    ingyen ja.probald ki... majd ha komplett lesz es leertekelt inkabb akkor vedd meg sztem.

• undY1ng
    Üdv! Ma kaptam ilyen origin access-es 7 napos próbaverziót, ebben ki lehet próbálni a BF V-öt? Már régóta tervezem a játék megvételét de mindig valami más lett belőle... Egyáltalán érdemes lenne még belekezdeni?
  • otto13
    Nincs benne ékezetes betű. Legalább már tudom merre keressem a hibát.
  • Borg
    Ne írj ékezetes betűt a windows felhasználó nevedbe.
    Valami olyan karakter van benne, ami miatt nem találja a mentési könyvtárat.
  • otto13
    Üdv !
    Lehet láma kérdés :D Van egy kis gondom , nem jegyzi meg a be állításokat. ( videó , hang , bill. kiosztás. ) . Indításkor mindig bedob Norvég dokhoz és muszály meg várni amig le érek ez ernyővel ( story mód ) . Ki lehet ezt valahogy kapcsolni ? betöltőkor a menü jöjjön be ...
    Utoljára szerkesztette: otto13, 2019.06.12. 11:35:38
  • Borg
    Mondanám, hogy rossz topik, dehát nyilván csak trollkodsz.
  • Bogdogege
    voltmár

• Borg
    Hoppáré.
    Jönnek az "új" mapok, plusz Csendes Óceáni front!

• RepeszElek
    Én ezeket elsem kezdtem egyedül a tigris tankost csináltam meg a legnehezebb szinten elsőre.
    Nem vagyok pro gamer ezért én is csodálkoztam milyen egyszerű volt nem tom milyen fogyatékosoknak találják ki ezeket..
    Azt azért leszögezném hogy az emberi természet már csak olyan hogy ha kiakar beszélni magából valamit akkor azok nem a jó dolgok többnyire hanem a szar ami felbassza az agyát.
    A játék természetesen tele van jó dolgokkal is!
  • Borg
    Ha direkt ki akarsz cseszni magaddal, és megnézel egy ilyen videót előre, akkor persze.
  • toza
    havas-lanyos kampany is vicces... rohanva palyaszelen kell menni-sijjelni sokat es 2 perc alatt megvan kb... nagyszeru.

Utoljára szerkesztette: toza, 2019.05.30. 17:09:12
  • RepeszElek
    Igazad lehet ebben.
    Tudod hogy van ez,az ember öregszik,.
    Apámnak a rolling stones volt a legjobb nekem a metallica.
    A bf4-el voltak a legjobb játékélményeim ez tèny,nem szépítés az új verziókra 37 évesen már nem áll rá az agyam és talán soha nem is fog ahogy apámból sem lett metallica fun:)
    Viszont a netkód tényleg nagyon szar,legalábis nálam tutira nem stimmel valami.
    Bf5-ben mikor megmozdúlni sem tudok bárki egy mp alatt megöl minden fegyver one shoutol miközben én csak hittelgetek,ránézek az ellenre bebujok a fal mögé fedezékbe majd ott összeesem és azt mutatja hogy lelőtt miközben már rég fedezékben voltam stb.mindezt 28as pingel,akkor felmegy a pumpa elindítom a bf1-et és láss csodát nincs ilyen,és mindenkit szarrá lövök és csopirtelsőként végzek
    Valami nincs rendben ott.
    Múltkor akkorát laggolt hogy a tigris tank amire rádobtam a gránátott egyszer csak eltünt,majd meghaltam.
    Tele vagyok hülyébbnél hülyébb videókkal mert felvettem ezeket a jeleneteket egy időben de ma már csak legyibtek de leginkább nem játszom vele

• Borg
    Szerintem nem lett az a széria legjobbja. Bizonyos szempontok szerint jobb, mások szerint meg nem.
    Csak az idő szépíti meg azokat az emlékeidet is...
    Az utolsó mondatodat se tudom hova tenni, főleg, hogy a bf1 és bf5 netkódja között semmi különbség nincs. A bf1 azért tűnik jobbnak, mert alapvetően kisebb tűzgyorsaságú fegyverek, és lassabb mozgású járművek vannak benne, tehát sokkal kevésbé szembetűnő egy lag probléma, mint egy gyorsabb játékmeneten.
  • RepeszElek
    Igy van de akkor még nem csak a pènz számított,és azért csak sikerült nekik egy tökjó játékot összehozni ami szerintem végül a széria legjobbja lett,és ahelyett hogy örültek volna hogy végre meg van az aranyközépút amit a legtöbben megunhatatlanúl szeretnek,és dobták a jól bevált játékmenetet ès kihoztak egy túlpörgött idegbeteg fost amitől a bf-es haverjam szinte kivétel nélkül abba is hagytàk a szériát mert nem tudtak mit kezdeni ezekkel az újításokkal.
    Én azért megtudtam szeretni a bf1-et és a mai napig nyomom,de a bf5 már semmi újat nem ad a bug-okon meg a szar netkódon kivül.
  • Borg
    Persze, mert a bf4 eleinte különösen szar volt ilyen szempontból. Ott úgy emlékszem egy ponton visszahoztak egy csomó mozgási paramétert a bf3-ból, annyit reklamáltak az emberek a lassú játékmenet, és a viszonylag nagy reakcióidők miatt, meg hogy mindenkibe egy tár kell mindenből.
  • RepeszElek
    Emléxem a bf4 után a bf1 is fénysebességnek tünt.
    Össze-vissza futkos mindenki.régen a bf4-ben valaki 30-nál több kill-t szedett össze az már átlagon felülinek számított,itt meg a 60-70 sőt 100 feletti kill-ek sem ritkák.
    Csapatmunka az nincs,megszünt,ha belépsz egy squad-ba azt látod hogy négyen négy felé futnak a bf4-ben sokkal többet dolgoztak össze a játékosok,ha tankkal mentél szinte mindig jött egy csapattárs enginerként javítani.
    Ha elindultam egy helikopterrel rögtön beszáltak a csapatból és ugráltak a pontra húzni...
    Règi szép idők..:)
    Túl gyors lett a játék,a hit rendszer is rosszabb,a bf5-nél meg még a netkód is szar.

Viszont mikor pergőtűzalá vesznek,emberek repülnek minden felé,közben feletted repülök húznak el és a többi...
    hát azért le a kalappal nagyon dúrva ilyet még egy játékban sem láttam max filmekben..
    Deeeee ezt már a bf1-ben is megkatuk sőt ott még dúrvább is szal ettől még szerintem is szar lett a bf5 :D :D

• yossarianHUN
    Insurgency, ArmA, Squad...
  • gstup
    Ezt fájt végigolvasni. És nem a tartalomra gondolok,mert nem kell egyetértenünk.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2019.05.29. 10:30:21
  • Califa
    Amíg nincs fáradság bevezetve "MINDEN" lövi-lövi rohangálós játék lesz.Ha "okosan játszol" beveszed magad egy épületbe és onnan szeded a népet akkor Camper vagy. Sprintel 10 kilométert és kapod a fejest ha össze futsz vele,mert nincs bünti célzásra a maraton futás után.........Az össze FPS ilyen !
  • toza
    hat nagyon fos jatek ja...

kampanyt vegig lehet szaladni..1. sztorit legalabbis... nyomja steal a fene se...

igy is kb 5 embert lottem le.meg a vegen tobbet mert kotelezo volt....

nagyon fos eza openvvorld baromsag...nem tudom mit eroltetik...semmi baj nincs a linearis palyalkal...

multiban meg irgalmatlan kaosz es rohangalas..tok gyagyasag...

eakinek teccik egeszsegere
  • Bogdogege
  • toza
    oksi...