583
Battlefield V

SG.hu Discord
  • RepeszElek
    #495
    Csao
    Jól látom hogy nincs hc mód?
    Normál mód nekem nagyon nehéz nem tudok ennyiszer eltalálni egy embert főleg ha fut
  • sz4bolcs
    #494
    :/// kemény
    Utoljára szerkesztette: sz4bolcs, 2019.11.02. 23:16:39
  • toza #493
    es tenyleg... 20000 hsz ...
  • Borg
    #492
    PH-ra... mint kb minden, mióta az SG ilyen gazdátlan, céltalan valami lett.
  • sz4bolcs
    #491
    Melyik másikon?
  • RatBaG #490
    másik fórumon van az élet... meg discordon.
  • Bogdogege
    #489
    mindenki játszik vele
  • sz4bolcs
    #488
    Mennyi hozzászólás.. ilyen népszerű lett a BF5?
  • Borg
    #487
    Október 31-én jön a Pacific
  • toza #486
    +1.. valtoztasd a neved "idegbetegre".. rohangaljal osszevissza pajakon... rangasd egeret mind allat, akkor csak eltalalsz vmit!

    szivesen.


    rovid sorozatok.probalj fejre celozni.a topik 1- a jatek 16+ eves "tul friss" a faszomat...
    mert valtoztatjak,minden reszbel ujra kell tanulni loni ...
    tedd az te is.
    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.07.17. 09:03:25
  • Borg
    #485
    Lőjél le másokat, ez a titka.
  • Nyugis
    #484
    sziasztok!

    nem rég vette meg a játékot, és arra gondoltam pár sikertelen multis próbálkozás után, hogy érdemes lenne pár tanácsot javaslatot össze szedni hozzáértő gamerektől.
    nos bár nem tul friss a forum azért remélem, hogy van benne némi élet vagy ha itt nicns akkor segitsetek, hogy merre!
    szívesen beszélnék pár hozzáértővel, hogy mit hogyan toljak, hogy ne én legyek az ügyeletes vesztes cirka minden multi körben. ;)
  • eddiecool
    #483
    Ezer hála végre jó :D _TMP Siker :D Köszönöm a segitséget!!
  • fazerus
    #482
    Ahogy írtam az ékezett miatt szar, sajnos. Minden alkalommal, ha valamit változtatsz, be kell menj és ki kell töröld a _tmp végződést. :D
  • VO101Tom
    #481
    cloud-ban vagy a gépen tárolja a beállításaidat? (Originben a játékra ikonjára klikkelve megjelenik többek közt egy fogaskerék ikon is, abban a Game Properties-t választva a felugró ablak "cloud sves" fülön be van-e pipálva hogy origin szerverén tárolja a fájlokat? Ha azt megváltoztatod és elmented, akkor lehet helyrejön. Nekem cloudba menti, így teljes gépcserénél sem vesznek el a beállításaid (ez csak a billentyűzet, grafika és hasonló beállításokat érinti, a játékban elért szintet és fegyvereket nem, azt mindenképp saját szerveren tárolja).
  • ZiLi
    #480
    Oké....így már értem.
  • eddiecool
    #479
    Igen ugyan az mivel ugyan az a problémám mivel még így se lett jó. Probáltam mindent eddig nincs ékezet a profilomba a mappákba se és ezert tettem fel a kérdést mégy egyszer hátha valaki tud még valami tippet hogy mi a franc van a játékal egy játék nem csinálja ezt
  • toza #478
    akkor mar a valaszt is linkejuk mar.. ekezet van a mappanevben.. nemjo.. bad bad magyar vidoz..
  • ZiLi
    #477
    Szó szerint ugyan ezt kérdezte "bigdawid" nevű felhasználó a #34. hozzászólásában.....ez valami vicc?....mert felette van a válasz.


  • eddiecool
    #476
    Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem.Megvettem a Battlefield 5öt felraktam megy szépen.Az elején automatikusan bejön egy filmes rész amiben játszani is lehet stb.végig kell tolni megnézni a videókat stb aztán bejön a menü.Beállítok mindent grafika stb.Megy a multi is a single player stb. A problémám az hogy ha kilépek a játékból és újra visszalépek akkor előröl kezdi az egészet a kötelező filmeket a kötelező lövöldözést és persze minden beállítást is elfelejt..Erre valaki tud nekem valami megoldást?
  • toza #475
  • Borg
    #474
    Látszik, hogy kb semennyit se játszottál vele...
  • toza #473
    jaja.. mivel uj cod vissza hozta a moder warfare temat..kenytelenek lepest tartani!

    jobb is.
    zero wwii hangulata volt ennek a jateknak szamomra...
    foleg noi sikitasok multiplejerben az felelmetes...

    jo lenne ha allithato lenne csak male karakter aztan megneznek errol egy stattot is...



    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.06.18. 14:01:30
  • N1ggA
    #472
    Bad Company 3 lesz. Mark my word
  • undY1ng #471
    Sajnos nincs akkora kapacitású SSD-m aztán éppen csak az aktuális van fent amivel tolom, de meglepő módon HDD-ről is elég gyorsan betölti a dolgokat BF-ben..
  • Borg
    #470
    Nemtom, úgy nagyonsok éve nem játszottam már semmit HDD-ről.
  • Califa
    #469
    K/D rate alapján sorolnák be az embert tökéletesen játszható és élvezetes lenne ! Sajna az überek és a hackerek teszik tönkre az átlag játékosok minden napjait.Míg normál esetbe 1-2 szeres a szorzód a K/D. Addig az über meg a csalónak akár 10X is lehet. Na ezeket kellene össze dobni egymás ellen !
  • undY1ng #468
    Egy kis "különálló" kérdésként. Érdemes SSD-n tolni a játékot? Beleszól valamennyire a teljesítménybe vagy csak gyorsabban tölt be mindent?
  • Borg
    #467
    Van ami jogos, de a legtöbb olyan dolog, hogy ha van rajtuk sapka azért szidják őket, ha meg nincs, azért.

    Persze ez is az EA hibája, mert olyan BF-et akarnak évek óta csináltatni, ami mindenkinek jó. Csak ilyet úgysem lehet. Ezért a codosabb részeit szidják akik a hagyományosabb BF conquestet szeretik járművekkel, a járműveseket meg azok, akik unják a kilóméteres gyaloglásokat, meg hogy hiába ők az überprok sniperrel ha lebombázzák őket.

    Nem tudsz olyan mapot csinálni, ami mindenkinek jó, ezért minden mapon lesz pár ember, aki épp azt szidja.

    Erre csak egy megoldás lenne, hogy az egyéb játékmódok katyvaszát meghagyni más játékosoknak, itt meg tényleg csak Battlefieldet csinálni, nagy CQ mapokkal, és sok járművel. Akkor legalább meg se venné a BFV-öt, akinek nem ez tetszik.

    De akkor még mindig ott a másik kör, akinek habzik a szája, hogy egy tár kell az ellenfélbe, de az bezzeg nem zavarja, ha őbelé is annyi kell. Ha meg kevés golyó kell a másikba örül, de cserébe azért szapulja őket, mert ő is gyorsabban meghal kevés golyótól. Én mondjuk az utóbbit favorizálom, és ezért is tetszik jobban a BFV. A BF1-ben is kevesebb golyó kellett már, mint BF4-ben, de ott még azért a HC mód is elfért. Itt már az se kell, szerintem jól el van találva az infantry. Cserébe a splash damageknél szeirntem baromira nem tudják megtalálni, mi működne jól.

    De most is érkezik egy több oldalas patch notes. Kiváncsi leszek, hogy ezúttal kinek a sirámjai szerint változtatnak megint, és min.
  • undY1ng #466
    Egyébként miért anyázzák ennyire a játékot? Jogos vagy csak a mostanában divat fikázni mindent címszó miatt?
  • Bogdogege
    #465
  • undY1ng #464
    Hát meg ugye a multit nem érdemes nagyobb grafikán tolni... de aztán még lowest-en is elég jól néz ki. Azért élvezetes tud lenni de semmi különös.
  • toza #463
    en megvettem fel aron...
    kitoltam "kampanyt" ..
    aztan kb 10 map multi.. es ott azt lattam csak csetben h mindenki annyazza az eppen aktualis mappot
    h miert szar..vagy a netkod vagy a szerver...
    es uninstall...

    azota csak pasziansz es aknakereso :)
    .. sokkal szorakoztatobb...

    grafika nem minden...
    foleg kampanyban ahol kb 2% ot latod pajanak
    .mert csak vegigrohanhato 2-3 orase (az is csak huje atvezeto videok miatt)..es kesz...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.06.17. 14:26:57
  • undY1ng #462
    Lehet nekem is csak a 7 napos próbaidőszak erejéig lesz... :/
  • Running
    #461
    Annak néztem a trailer-ét, elképesztő hogy milyen szép ez a játék, nagyon összerakták ezt a motort, le a kalappal. Mondjuk játszani egy percet se játszanék vele, de ez az én nyomorom. :D
  • Borg
    #460
    Nincs bejelentett új rész. Ehhez jön a csendes óceáni hadszíntér ősszel.
  • Running
    #459
    Tudjuk már mi lesz a következő rész, háthajóleszmán!?
  • undY1ng #458
    Alapjáraton szeretem a BF szériát, ez a rész is be tud szippantani (Conquest FTW), de úgy látom ennek is BR módjára sok időt kell várni (mint a COD BO4) míg játékba tesz.
  • toza #457
    ingyen ja.probald ki... majd ha komplett lesz es leertekelt inkabb akkor vedd meg sztem.


  • undY1ng #456
    Üdv! Ma kaptam ilyen origin access-es 7 napos próbaverziót, ebben ki lehet próbálni a BF V-öt? Már régóta tervezem a játék megvételét de mindig valami más lett belőle... Egyáltalán érdemes lenne még belekezdeni?