2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Ulthanito
    #899
    Na, akkor csak volt értelme az Ulthanito-orsó felfedezésének. :)
  • darkSectorxxx #898
    Köszi a tippet az ágaskodáshoz.
    Már így megvan Guardian Ape.
    Meg meglett lassan Corrupted Monk is (easy) :)
  • AntiHero
    #897
    Ha nekem sikerült, neked is fog. :D
  • darkSectorxxx #896
    na mükszik a dolog amit meséltl, asszem most meglesz a majom. :D
  • AntiHero
    #895
    Ràk ebbe a majomba. XD

    De megdöglött végre. Ugyan ezzel a teknikàval. :)
  • darkSectorxxx #894
    Gratula
  • TDC Geronimo
    #893
    Endboss után erre visszatérünk :D
  • Moby
    #892
    Itthagyom, megyek aludni. Majd egyszer jó lesz a minősége, ha végez vele a yt.
  • darkSectorxxx #891
    Habby Hob elkezdte a No Hit Runt, de még az első boss-ig se jut el egyelőre. :D
    Beteg dolog no hit-be ezt a játékot, ha csak arra gondolok hogy valahol meglőnek messziről ugye.

    Tutorial boss-al szenved.

    Én még bB és Das 3-at oké megpróblnám, de ezt? OMG
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.04. 23:38:25
  • darkSectorxxx #890
    :D

    Én meg most láttam egy iszonyat jó és poénos trükköt a Guarian Ape ellen.... besírok hogy ez nem nekem jutott eszembe eddig. :D
  • Moby
    #889
    Ha annyi időm lenne amennyi nincs, ebből a 2:45 percnyi felvételből benny hill zenéjére sírva-sikítva röhögős montázst tudnék gyártani :DD
  • darkSectorxxx #888
    Ne is mond, ez a youtube nálam is rohadt lassú és szerintem a minőségen is nagyon ront közben....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.04. 23:32:06
  • Moby
    #887
    Nem szereti a YT az én gigantikus formátumomat. Eltart neki egy ideig míg beprocesszálja. És 1 órán keresztül csak 360p-ben lesz elérhető :D
  • Moby
    #886
    2:45 perc. Ennyit vertem bele. És be kell valljam rohadtul, mocskosul élveztem. Még azt is, amikor csatakosra szopatott. Azaz 2:45 percen keresztül :D
  • darkSectorxxx #885
    Várjuk. ;)
  • Moby
    #884
    Nem, csak én vagyok egy fakezű, botlábú, ideggyenge hülye. De azé megb.sztam.
    Nem szépen, a végét majdnem elkúrtam a nagy akarásban, de meglett. Mázlival, én hülyebarom.
    Azthiszem soha ilyen keményet nem meccseltem videójátékban. De egy nyugis emberke ezt pár óra tanulás után megcsinálja nohitre is szvsz. Nem én, mert én ideggyenge fakezű vagyok.
    Megy fel a videó.
  • darkSectorxxx #883
    Hát nem igazán bombabiztos mert megsérülsz sokszor, a bombabiztos az lenne ha el tudna ftni az ember, és MAX NÉHA 1-1 ütést bekapva meg lehetne csinálni, de ez RIZIKÓS, mert olyan sok ideig kell csinálni, hogy szinte szerencse kell hogy elég életed meg heal legyen.
  • darkSectorxxx #882
    Köszi az első fázist már simán megoldom no-hit én is.

    Nekem csak a 2. fázisra kellett valami, de probáltam én is futkosni de nem megy.... mindig elkap a kiba irányitás miatt.
  • Myselor
    #881
    ez a bagoly 2.0 egy undorító ötlettelen cheat szar ugye:)
  • Ulthanito
    #880
    A vetodeses ugras elotte is megvolt, csak akkpr belealltam a vedekezesekbe, total szuksegtelenul.

    Ez a modszer meg gyakorlatilag bombabiztos, csak lassu, de odafigyelessel no hit is lehet.

    Ezt igy meg sehol sem lattam magam elott :)
  • AntiHero
    #879
    Látom azt alkalmaztad amit mondtam. :D

    Ma megpróbálom én is ha lesz türelmem megint.
  • Ulthanito
    #878
    Ulthanito-orsó
  • Ulthanito
    #877
    Mondjuk nem is ugy jatszod :)
  • Ulthanito
    #876
    Na, az Ulthanito-orsóval nem kell vedekezned egyaltalan!!!
  • Moby
    #875
    A 3-400-ból most nézem nálam is már csak kétszáz van, pedig nem is nyomok mortal blade-et csak néha, prostheticet meg semmit, mer semmi nem jó ez a gyökér ellen. Szal ja, elkopik hamar.
  • Moby
    #874
    Passz. Nemtom.

    /végeredményben néhány százat sem ügy elfogyasztani egy szopósabb bossharcban. Ha mindegyiket elforralod 1 kör 15-18-at visz el. 10 kör az már 150-180. Szal elég beszopni valamelyik bossnál.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.04. 19:59:54
  • darkSectorxxx #873
    Annyiban szarabb, nehezebb hogy folyamat védekeznek és szinte használhatatlan a dodge.
  • darkSectorxxx #872
    Gratula taníts mester, mert a futás nem megy mert ugye a barmok a dodge-t is a kör gombra tették, ezért ütés után a futás sokszor dodge szokott lenni a majom kardjába. :D
  • darkSectorxxx #871
    Akkor valamit elcseszek mert nekem a 3 ora alatt kb 2x sikerült ágaskodni csak és hiába védem ki...

    Valahogy nekem semmise úgy megy, mint másnak a videókban. :)
  • Ulthanito
    #870
    Na, majom lement. Kitalaltam egy kockazatmentes technikat a masodik fazisra, amivel gyakorlatilag no hitre meg lehet csinalni. Parryzni se kell, egyet se.

    Ez Ulthanito-orsóként vonul majd be a tortenelembe. :)

    Darky imaba foglalja majd a nevem erte.

    Holnap este teszem fel rola a videot.
  • n000rbi
    #869
    Na ez ott megdőlt, hogy én se hagyok élve senkit, mert élvezem a harcot és az utolsó mobot se hagyom meglógni. Most akkor hogy van ez?
  • AntiHero
    #868
    Mikor 4x elkezd csapkodni jobbra balra. Abból vagy mindet kivéded vagy a 3. És a 4.et.

    Ekkor felemeli a kardjàt. Azt is kivédése és elfekszik 5mp-ig.
  • darkSectorxxx #867
    Igen a kardosokatén is ugy érzem jobban tanulhatók mint akik karatéznak , mert ugye van ilyen, mert pár ilyen mint ez a rohadék Guardian Ape.... sehogy nem verem le ha nem jövök rá mikor és miért és hogy ágaskodik fel.
  • Moby
    #866
    Bármi ami eddig volt a játékban, Genichiro, Ő maga az eredeti helyén, bármi, egy laza séta a parkban ehhez képest.
    De ez is tanulható. 30-40 óra és meglesz.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az első fázisa
  • darkSectorxxx #865
    Guardian Ape második fázisa:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy kell megoldani hogy felágaskodjon?


    Mert máskülönben nem tudom sebezni, vagy ha igen, akkor kurva lassan.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.04. 18:45:08
  • darkSectorxxx #864
    :D
  • Moby
    #863
    Najó, ezek tényleg nem normálisak. Fromnál messzire gurult a gyógyszer.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A lángoló hiratában dekkoló Owl

    10x zsinórban kinyírt 2x úgy, hogy
    meg
    sem
    tudtam
    sebezni.
    Menjenek már a búspicsába ezek Én értem, hogy ez már opcionális bossfight, de le kell állni a szerekkel japánban, mer nem tesz jót ezeknek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.04. 18:10:42
  • Ulthanito
    #862
    49 es fel oranal tartok...
  • darkSectorxxx #861
    Igen, de fosok hogy sebez... :D

    Majd NG+ -ban, ott nem fogom szivatni ilyen 1 életes baromságokkal.
    THX, szerintem volt vagy 15 óra mire sikerült.
  • TDC Geronimo
    #860
    harmadik fázis sokkal hamarabb lemehetett volna, ha visszalövöd a villámot, de amúgy gz