2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • darkSectorxxx #1259
    Nem.
    Továbbra is nehéz a játék, csak pár protézis nagyon OP, ha kifejleszted, de ezt csak inkáb "endgame"-be látja a gamer..
    De alapon tartom azt hogy messze nehezebb. Souls-okba egy bugylibicskával nyakonverek mindenkit.

    Itt meg mikor megláttam mire jó a pajzs meg a legyező. LOL

    Nem értettem hogy lehet a Gun-os hídon átmenni, hát ÍGY.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 16:20:19
  • LBandi77
    #1258
    Hú de nagy lett az arc a legyőzhetetlenmegbasztak után, kiderül hogy a from idebaszott nekünk valami veryeasy szemetet.
  • darkSectorxxx #1257
    Hát Genichiro-t meg owl-t kivéve eddig így második nekifutásba én se halnék nagyon.
    Mindegyik ellen van taktik, a legtöbb boss meg brutálisan egyszerű ha vannak hozzá való protézisek, és ezt úgy mondom neked hogy nem éledek ujjá meg no heal, nekem úgy sok boss egy vicc amióta meismertem hogy kell megölni.

    A sok mobbal lehet probléma a pályákon mászkálva, meg kb van 3 vagy max 4 boss, akiknél csak kis segítséget lehet kapni ott oda kell figyelni.
    De a többi. Meh.

    A 2 monk olyan kb mint Das 3-ban az a karpereces buzi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 16:04:44
  • darkSectorxxx #1256
    Ha nem a harcrendszerrel mész akkor sokkal könnyebb, igen, a protézisekkel easy, ellenben azok nélkül meg sitty-sutty meghalok. :D
  • n000rbi
    #1255
    >nem fél, nem izgul, gyors, mint a villám és jéghideg az egész csávó

    Meg is válaszoltad :) Kizárólag azért cseszed el Te, meg én, meg a többiek, mert fosunk, felhúz, idegesek leszünk.
  • Kandurex
    #1254
    Hát nem tudom srácok. Nézem ezt a Faraaz Khan, első! végigjátszása, minden boss -t többnyire második próbára leveri. Nem értem, hogy csinálja. Tudom, h nagyon Souls gamer, de ez embertelen, mintha nem lenne idegrendszere, nem fél, nem izgul, gyors, mint a villám és jéghideg az egész csávó.
  • LBandi77
    #1253
    Na akkor most miafaszvan ? Könnyű vagy nehéz? Lehet fejlődni vagy nem?Mert 1 hete még egészen mást olvastam pont tőled.
  • darkSectorxxx #1252
    Ja és az lemaradt hogy monk az egy külön boss. vagy mi....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na az amit egy mélyedésben öltél meg! abból neked még 5 van a pályákon, és ezeknek 3 típusa van! :) (+1 van a true endig mapon mert a true endig egy külön brutálnagy pályát ad még!!! nem csak a meglévőkön mehetsz újra !!! Maszk is itt van ami megintcsak nagyon durvaság+)

    Ha érdekel szólj és leírom melyik ponttol közelítheted meg őket. Nem mindegyik annyira könnyü. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 14:34:51
  • Tinman #1251
    Az alapjáték, vagyis a Day1 kiadott történet egészséges kihívás mellett, szórakozva letolható. Lepereg a credits, nincs semmi gond.

    A patchekkel és a későbbi DLC-kkel jön be a savfröccsenés, az meg ugye nem az alapjáték, nem úgy a Sekiro-nál. Az Abyss meg aztán tényleg annyira ultraopció, hogy totálisan leszarható, amolyan, ha nincs jobb dolgot szarakodhatsz ott is.
  • darkSectorxxx #1250
    Ezeket azért írom, hogy ebből látszik a legtöbb boss szinte mindenkit egybevéve, talán Owl-t meg a főboss-t kivéve annyira hamar le lehet vágni, hogy ihaj.
    És amitől most félsz, ha tudnád a trükköket összes fontos tippet lehet te is lenyomnál mindenkit akit most kihagysz.

    Nem kényszer, csak gondoltam megemlítem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 14:22:36
  • darkSectorxxx #1249
    Nem kötlező kiprblni, de nem bohóckodás, hanem túlságosan erős is vagy ezekkel. már.
    Így értem Moby miért mondta hogy seggbe minden mobot.
    Így protézisekkel nagyon könnyen lehet vagdosni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legyező meg annyira op a templomos szerzeteseknél hogy odafutsz 4-5 templomos közé, nyomsz R2 vagy melyik gomb és ennyi végük.... kész vége azon nyomban meghal mind.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 14:19:59
  • darkSectorxxx #1248
    Rosszul látod, PONT hogy a táncolós baromkodás helyett vannak a protézisek, hogy rá tudj tapadni kenni a boss fenekét és ne kelljen kitérni, dodge-olni stb.
    Mondom, lehet nem tudod milyen funkciói vannak ezért nem tudod mit jelentenek a küdelemben, PONT hogy a protézisek miatt baszok le minden démont és nem kell kerülgetnem, meg Hatred-et.

    valamint a Majom.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom ELOLVASTAD-e amikor írtam a lándzsának nem maga a szúrása a durva (az is nagy! de nem az a fontos!), hanem hogy kb 3-4 szúrással maxra tolod neki a Posture csíkját, vagyis ergo iszonyat hamar meghal, sőtt 2 is elég ha utána ráütsz még 3-4-et amig nem tér magához, kb 1-2 perc max a majom így, ha nagyon lassú vagyok...
    De ezt is írtam már 2x.


    Én eddig talán 1 boss ellen volt hogy az életére mentem, mert a Posture volt kényelmetlenül macerás, de minden máskor a Posture-ra nyomtam és ebben PONT HOGY gyorsabbak és OFFENZÍVEBB vagy velük.

    Hidd el, én értem hogy neked macera, de ettől még ne keverd ezt össze a doge-ugribugrival! az teljesen más!!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 14:20:43
  • Ulthanito
    #1247
    Én két lilát öltem meg a játékban, a corrupted monkot, meg a dungeon gödörben a lilia ködös faszparasztot. A lándzsát se használtam, nem fogok bohóckodni az R2-el, amikor ott állok előtte, és üthetem ugyanúgy R1-gyel. Kipróbáltam a majomnál, semmivel nem sebezett nagyobbat egy szúrás, mint az ütés a karddal.

    Pajzs nincs a játékban, az meg, hogy bizonyos protézisnél R2-t nyomva valamit bohóckodik pajzs címén, nem érdekel. Posture break a lényege a játéknak, nem a no hites, táncolós faszkodás.

    Egyedül a majomnál táncoltam, mert ott nem éreztem, hogy tudnék vele rendesen harcolni.
  • darkSectorxxx #1246
    Ne haragudj tesó, de ugye viccelsz. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van sima végigjátszás alatt 6 démon, nagyon durva ellenfelek, ilyen "lila ködben" vannak...
    Szerintem töltsd vissza a boss előtti mentésedet és öld meg őket, meg nézd meg a protéziseket!!!!
    Sima végigjátszásban 6 vagy 7 kivételével mind elérhető!

    BRUTÁLISAK.

    Guardian Ape ellen pl a lándzsa. (egy gyerek is no hit-eli lándzsával a levágott fejü verziót)
    Démonok ellen a lila pajzs (sapka)
    Hatred ellen ugyancsak a pajzs, de a 4. Lotus! kivédi azt amikor rádugrik.

    Meg van a legyező aki INSTANT eltünteti a Monk-okat a harangos ppályán, és a többieket meg megforgatja és azonnal a hátát ütheted.
    Legerősebb petárdával pl sokszor elhasználva akár maxra vihető 1-1 ellefél stamina csikja.
    STB, STB... :)

    Kisebb quest-ekért durva itemek járnak pl.

    MÉG HA CSAK NG+ -ba is de szerintem vidd magaddla a cucckat, meg fejlesztéseket, nagyon op leszel velük.
    én se hittem volna mikre képesek, amíg nem öltem velük és nem mondták el hogy használjam.

    Pl fogd meg a lila pajzsot vagy a Lotus-t
    Vedd elő védekezz! és amikor rádütnek azonnal + R1 és akkorát baszik az ellenfélre, hogy a legtöbb mobot azonnal lehet szórni.

    Ha kell mutathatok majd pár dolgot videókban, ha érdekel.


    Nem kötelező ezeket megcsinálni, DE ezt akkor is csinálhatod ha nem akarsz másik boss-al harcolni, mert ezek amiket irtam mind elérhető ott azokon a pályákon ahol vagy.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 13:51:22
  • Ulthanito
    #1245
    Én ezt a protézis dolgot elengedtem. Jó, de mégse.

    Egyedül a petárda hasznos. A többit feleslegesnek tartom.

    Én démonnal egyel se találkoztam. Vagy a corrupted monk az?
  • Myselor
    #1244
    igen
  • darkSectorxxx #1243
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2 warrior? azok a varázslók?
  • Myselor
    #1242
    szerintem is csak 7 van.kettő warrior 5 headless.
  • darkSectorxxx #1241
    Igen?
    nekem a 4. petárda most mondjuk elég fasza. :D
  • Myselor
    #1240
    igazából ez kell a protézis fegyverek kimaxolásához de nekem valahogy egyik változat se jött be egyikből sem.a petárdából is nagyon haszontalan a kék szikrás.
  • darkSectorxxx #1239
    Pedig olyan op protéziseket kapni értük hogy a füled ketté áll, így is a lila sapkval szétbasztam a 7 démonból 6-ot eddig, nem tudom mennyi van a játékban összesen amúgy..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eddig nekem volt:

    1 vízalatti
    3 sima kardos
    2 varázsló

    És egy 7-ről tudok majd vízalatt lesz palace-ban


    Létezik még több?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 13:11:14
  • Ulthanito
    #1238
    Lapis Lazuli, lol. Annyit hallottam, mi a szar lehet ez? :)Na, én ilyenekkel akkor se szaroznék, ha elindulnék a másik irányba.
  • darkSectorxxx #1237
    +Myselor!!!

    THX

    Seth én ki akarom maxolni a játékot, egyedül a Dungeonban lévőt basztam el, mert kinyitottam idő előtt valszeg a cella ajtaját. :D
  • Myselor
    #1236
    nekem maradt még 1 db mikorra miindent megvettem szóval bőven elég midnenre
  • Seth
    #1235
    40 db-ért meg tudsz venni mindent, de szerintem nem erdemes. Amit igen, az a 2 db Lapis Lazuli 12 pikkelyért, a maszk 2 darabja 19-ért.
  • LBandi77
    #1234
    Erre a Nioh nem szopatásra megy dologra majd akkor térjünk vissza ha Abyss150 után leszel,vagy a 3.dlc dupla bossait csinálod és minden kibaszott ellenfél 1 hit-el.
  • darkSectorxxx #1233
    Srácok!

    Pontosan annyi piros hal pikkely van a játékban hogy mindent meg tudj venni a 2 köcsögöstől?
    Vagy meg kell válogatni mire költöm el?



    Eddig a titkos terület előtt összesen 17-et találtam!

    Ezekszerint Place-ban van még 25?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 12:29:53
  • Ulthanito
    #1232
    Én is abszolút megértem a reakcióját.

    De azért ne feledjük, hogy volt vagy 5 db Pro-ja, a simából is biztos 3, legalább egy Switch, meg megannyi játék, ami a piedesztálról a kénköves pokolba hullott, vagy fordítva.

    De hát murofegse, akarom mondani Moby már csak ilyen.

  • darkSectorxxx #1231
    Hát de van amikor nem ugye. :)

    Meglátjuk majd. :)
  • Myselor
    #1230
    én is megértem.de mindezt csak az idegesség hozza ki belőlem.fáradtság stb persze felbasz de aztán lenyugszom és folytatom.
  • TDC Geronimo
    #1229
    Ezek az állandó kiborulásaid elég viccesek. Mindenki jól tudja, hogy ott leszel a következő from játéknál day 1 még akkor is, ha előtte fikázod majd, mint ezt is. Vannak idegesítő dolgok a játékban és a vége tényleg frusztráló, de attól ez még mindig egy iszonyatosan jól összerakott játék, mint a többi from cucc.
  • darkSectorxxx #1228
    Én megértem basszus.
    Sokszor én is feladnám, de én egy hülye vagyok, NORMÁLIS embereknek ez nem való, ehhez elborultnak kell lenni kicsit.
    300x ugyanaz a cutscene, 300x ugyanaz a 3 fázis hogy a 4.be szétbasszanak.

    Én őt full megértem most még így is hogy instant delete.

    Persze ettől még van warez, vagy megveheti egyszer akciósan pc-re nem pénz, 8-9k így is.
    De ha letörölte 99% hogy komolyan gondolja.
  • Myselor
    #1227
    ja és azt mondom ne adjátok fel .kitartás. nekem si megvolt imádom ezt a játékot
  • Myselor
    #1226
    azért elég kár hogy sokan feladják és ilyen módon megutálják a játékot.kár hogy moby is ilyen módon feladta.voltak pillanatok amikor én is kitudtam volna dobni az ablakon a pc-vel együtt de csak pihentetni kellett kicsit a dolgot. és új taktikát kitalálni.ezt éreztem a bb-ban és a dark soulsokban is.semmi nem változott igazán max azok az emberek akik ezekkel játszanak.Tinman véleménye meg hát már nem sokat számít.szerintem ő megvan keseredve a dark souls 1 óta nem tetszik neki semmi from játék.a bloodborne nevetséges okok miatt ugye.bezzeg az a buta szar esetlen nioh.de hát kinek mi ^^
  • darkSectorxxx #1225
    Igen itemekre gondoltam ami secret az végtelen. :D

    Csak te nem szerezted még meg. ;)

    Amúgy milyen twitch pénz?
    Mondtam hogy nem érdekel a streamerkedés ilyen oldala, kitehettem volna a paypal-omat is, de nem teszem, ahogy feliratkozás meg semmi nem kell nekem.
    Ha valakinek tetszik nézi free, ha nem akkor nem. :)

    Értsd meg, nekem a twitch semmi egyébb egy állandó gameplay rögzítésen kívül. :D mert a ps4 rögzítése korlátozott. :)

    Baglyot meg kinyirom neked, te Midir-el foglalkozz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 11:12:07
  • Myselor
    #1224
    de gonosz vagy xd. amúgy sajnos vagy a második bagoly vagy pedig a final boss fogja megállítani szerintem is.jó időre legalábbis.
  • Ulthanito
    #1223
    Még azt nyomja. Majd a bagoly megállítja...

    Nem lesz Twitch-pénz ebből soha.
  • Myselor
    #1222
    igen igen ezt akarta ő .csak nem sikerült rendesen leírni.ma világosítottam fel erről.csak mondjuk feleslegesen örül ennyire ennek.mivel no ress heal runt nyom xd szóval nem értem
  • Ulthanito
    #1221
    Én tudom miről beszél, csak nem azt írja le, amiről beszél. Max három resurrect szerezhető a játékban, és van olyan item, ami a lehúzást szanálja. Így elméletben akár 4-szer is lehet éledni egy négyfázisú bossnál, amiből csak egy van a játékban.
  • Myselor
    #1220
    arra gondol hogy ha meghalsz éledsz lehuzza a többit a játék.megeszel egy itemet akkor eltűnik a lehúzás.meghalsz eszel megint és újra megkapod a bogyót.erről beszél az öreg darky vannak ilyen itemek.ha persze tele van töltődve az egyik bogyó akkor a boss első phase deatblow után feloldja a lehúzást de így kijátszható hogy egy körben mondjuk 3x is éledj.