2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Ulthanito
    #1299
    Nekem úgy tűnt, mintha nem, de valóban ittam. :)
  • darkSectorxxx #1298
    Ez az igazi NINJA SKILL


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.11. 21:39:21
  • darkSectorxxx #1297
    AMÚGY 1x ittál...

    De ebből is látszik mennyivel egyszerűbb. :D
  • Ulthanito
    #1296
    Na, úgy tűnik NG+ra megtanultam játszani. Bandi, egy kis kedvcsináló neked genicsíróhoz.

    A harmadik fázisába először jutottam át, amikor meglett.

  • darkSectorxxx #1295
    Itemekről engem hiába kérdeztek nem tudok semmit. :D

    Na jó 2 cukrit meg a Divine Confetti-t szeretem használni, meg ezek nélkül max protézissel sebezhetőek a Démonok.
  • Ulthanito
    #1294
    Látod Darky, ezért van az, hogy azt mondom/mondjuk, hogy hiába játszottál Das-sal meg BB-vel, egyiket se játszottad normálisan. Mindig mondod, hogy te BB-ben NG8+ vagy, hát akkor illene tudnod, hogy a mérgezés ellen az Antidote van, pontosan így hívták BB-ben is, BSB ellen kellett főleg. De szerintem DaS-okban is ez a neve, ugyanis annyit jelent, hogy ellenméreg.
  • Myselor
    #1293
    fogalmam sincs.nekem van egy taktikám rá.amikor messze van általában tol egy odacsúszós két csapást akkor elkezdek futni egy irányba oldalazva aztán futok tovább.utána jön a 2 shuriken felugrós lecsapás.megkalapálom futok tovább kb ennyi.ezt meglehet csinálni akkor is amikor ledobja a heal block gömböt is.én nem mérgeződök így meg
  • darkSectorxxx #1292
    Oks ez jo ötlet csak van amikor nekemfut és eltol meg átfordul a kamera.
    És szó szerint beletól a kødbe és mire megmozdulna a karakter azonnal ugran3ék felmegy a csík.
    Ez a bajom ez random sikerül vagy nem
  • Myselor
    #1291
    egyszerű pajti.amikor felugrik és dobja te hátrálsz majd nem mész bele a zöld ködbe.nemtudom másképp elmagyarázni vagy mutatni.ha mégis belemész ne mond hogy 5x nem elég ha megtudod gyógyítani magad.
  • darkSectorxxx #1290
    Nem akarlak ezzel terhelni de meg tudod mondani vagy mutatni hogyan.
    Mert ha megvan hogy ússzam meg a mérgez3és vagy kerüljem ki. A tag meg is halt már...

    Ha kell mentés pc-n elmegyek neked gyors addig.
  • Myselor
    #1289
    az elég kell hogy legyen.én pl egyet se használtam.annyia egyszerű kikerülni az poison-t de annyi bőven elég
  • darkSectorxxx #1288
    Ezt hogy érted?
    Hát eddig mérgezés nekem talán 5x ha volt a kis törpék meg gyikoknál.
    De vagy ellensúlyoztam a szúrással vagy hagytam meghalni a karaktert.
  • darkSectorxxx #1287
    De abból csak 5 darabot vihetek.
  • Voltan
    #1286
    Most komolyan, te hogyan játszol????
  • Seth
    #1285
    Antidote
  • darkSectorxxx #1284
    Mi a neve annak az itemnek?
  • Myselor
    #1283
    sima item amit megeszel ha megmérgez és eltűnik rólad instant.fél pillanat benyomni nem fogyaszt semmit
  • darkSectorxxx #1282
    De basszus az állítólag csak 30 másodpercig véd ha jól hallottam ér s sok emblemet fogyaszt.

    Majd okosan kell akkor csinálnom.
    Ha nincs a mérgezés már rég segbe rakom ezt a coffos köcsögöt.
    Első fázisában szinte már 90%—ba megy 1-2 ütésnyi sérüléssel.
  • Ulthanito
    #1281
    Mérgezés ellen van item.
  • darkSectorxxx #1280
    Majd hétvégén mert akkor jobban ráérsz te is. :)

    Owl-t már majdnem nyakonvágtam kb 20x jutottam el hogy már csak deflectelnem kellett volna, és megmérgez a kis buzi.
    Maga a bossz egy molyfing, már egy akadályom van a mérgezés, az a zöld köd.

    Az ellen kellene valami, és megölöm mint a szart.

    Első csikja már No Hit, volt vagy 2-3x mert mindin ütését már tudom deflect-elni... :P
  • Ulthanito
    #1279
    Kezdd el és szreameld. Aztán majd nézem.
  • darkSectorxxx #1278
    Jut eszembe te is olyan vagy mint én, csak te NEM tudatosan csinálod.

    mint a démonoknál, az nehéz, de mondjuk nem is ugy kell megölni és akkor mondod hogy nem akarsz bohóckodni a protézisekkel.
    oylan ez mint ahogy én nem töltöm magam, csak én tudatosan csinálom.

    Azokat a démonokat is megcsinálhatod szenvedve protézis meg Confetti nélkül csak éppen NE azt a szenvedést vedd alapul mikor megítéled a nehézséget.
    Meg a Majomnál a lándzsa, hát persze ha nem akarsz bohockodni úgyis levered, csak neked 10-1x fog menni nekem 10-10x.
  • darkSectorxxx #1277
    Oksi.
    Kívánságod számomra nagyon szuper challange, írj mikor vagy otthon netközelben!

    Gyors elszaladok neked lebaszok én mindenkit.
    A baj azzal van, hogy nem hiszel nekem soha, szerinted én pro játékos vagyok és belelátok a jövőbe?
    Lófaszt, MINDEN, AZAZ MINDEN támadásnak van jele, az ellenfél mozgása mutatja neked kb egy fél másodperccel korábban hogy mit fog támadni.

    Az egy másik dolog hogy te nem veszed észre, vagy NEM akarod észrevenni. :)

    Mikor legyen a gyors futás?
    Owl-ig bármikor. mivel egyelőre azt gyakorlom hogy lássma milyen komboi vannak és milyen ritmusba csinálja.
  • Myselor
    #1276
    hát igen.akármennyire is szidják sokan.hogy így szar úgy szar,ez egy minőségi nagyon jól összerakott játék.ami igaz hogy sok dolog túl van tolva benne,de az egyedisége megmaradt nincs a from gamekhez hasonló .vannak béna próbálkozások de mindet kerülöm is...próbáltam őket de nagyon nem fogtak meg.
  • Árnyvadász
    #1275
    Én legalább megismertem a From nevet. Kipróbáltam a Das szériát és ezt a játékot is egy jó darabig. Minőségi produktum, de nem mindenkinek való. Leginkább idő és kitartás kell. Előbbi szűkös, de megoldható, ha az ember gamer, mert úgy is szakít rá. Utóbbi már nem biztos, pontosabban biztosan nincs meg az emberek legtöbbjében. Nálam is elfogyott, de legalább a DaS-okkal haladok, nekem már ezért is megérte.

    Korábban csak bele-bele kukkantottam ezekbe a játékokba, demók szintjén és nem is voltam hajlandó elmerülni benne. Mostanra a Sekiro miatt (már megjelenése előtt - várva a programot, kifejezetten a feudális Japán környezet végett) meg elmélyültem és roppant mód élvezem, még ha nehezebb is, mint egy átlagos játék. Valahol a régi játékok és az azokban lévő kihívások jutnak eszembe róla. Amikor még nekem kellett mindenre figyelni, mindent felfedezni és megoldani. Ez pedig jó.
  • Myselor
    #1274
    azért kissé szomorú hogy ilyen kevesen játszottunk csak ezzel a játékkal.és sokakban elég nagy törést okozott illetve hamar feladták megutálták.gyorsan lecsengett a game.
  • Ulthanito
    #1273
    Darky, mindig ezt csinálod, Megy az arcoskodás, hogy ez nem is olyan nehéz, meg csak ki kell tanulni, meg "figyelni a jelekre", mintha valami kurva nagy spanyol viaszt találnál fel ezzel, hogy figyelni kell a jelekre. Aztán mégis, még egy épkézláb végigjátszást nem láttunk tőled, bossokról oktatsz meg regélsz, amiket csak videón láttál, meg olyan fejlesztésekről, ami nincs meg neked, csak olvastál róla, meg videón láttad.

    Megmarad a mentésed, kezdj már egy új gémet, és közvetítsd végig azt rendesen, ivással, nulláról kezdve. Meglátjuk, hogy mennyire könnyű a játék vagy nem, meg hogy hányszor fogsz halni. Aztán ha megvagy vele, folytasd a no heal baromságot.



  • Ulthanito
    #1272
    Én ebben nem hiszek. Egész biztos vagyok, hogy ezek az influencer jutuberek a fromtól kapnak egy listát, vagy korai hozzáférést, és tolják a játékot. Nekik elmondják, mit hol, hogy....
  • Afe
    #1271
    Pár napja próbálom mrgölni a final bosst de még az uccsó formáját nem is láttam.
    Szerintem itt a végén kicsit túltolták az anyagot a fejlesztők vagy nem tudom de kapják be
  • darkSectorxxx #1270
    Hát szar vagyok, de az a gyerek valami kamugép akkor. :D
  • Kandurex
    #1269
    Kezded már érezni hol is a helyed ezekben a játékokban? :)

    Faraaz

    200m mély szakadék
    .....
    ........ellajaz és társai
    .......
    800m szakadék
    ...........
    ...............
    SG.hu Sekiro topik és az internet első végigjátszói
    ............
    ......
    .............
    Darky, Kandurex és a többi balfácán
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.04.09. 19:30:17
  • darkSectorxxx #1268
    Még nagyon ratyi mint hittem.

    Hogyne meg üvegszilllánkot evett meg higanyt ivott és élt 120 évet...persze 2. run no hit, hogyne. :D
    Jah, persze.

    első runba még azt mondom a sok heal-el elvan az ember oké de 2.-ra no hit az 1000% kamu, ez baromság.

    A sok pro aki 5 souls-t vitt végig egyhuzamba meg elakad Genochiro-nál szinte mindig, persze.
    Az a tag ha élőben nyomott 2.-ra no hit-et azt akkor szépen megrendezte.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 17:29:16
  • darkSectorxxx #1267
    Ja az a srác akkor egy ratyi.... egy kibaszott mázlista, vakon ebbe a játékba?
    Ő állította hogy első végijátszása?
  • darkSectorxxx #1266
    Jah meg játszom a happy bird-el is hogyne.. :D
    Nem ment el még az eszem nyugi. :D
  • Kandurex
    #1265
    Második végigjátszására no hit run nyom.
  • Kandurex
    #1264
    Elsőre, érted első! végigjátszásra, YT meg minden segítség nélkül.
  • LBandi77
    #1263
    Na megvolt a no heal no resurect,most jöhet a no kard no protézis, aztán ha ez is megvolt akkor a csak dupla ugrás mindenki fején run is következhet.
  • darkSectorxxx #1262
    :D
  • LBandi77
    #1261
    Én is ,szív, sürít,lenntart,kipufog.
  • darkSectorxxx #1260
    Genichiro-t imádom.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    1. üt ut, kivédi deflect, üt üt kivédi deflec, üt üt kivédi ugrik szúr, kombó felugrik 4 deflect.
    2. ugynaz csak a szúrásnál néha oldalt üt, akkor felugrok
    3. üt ut, kivédi deflect, üt üt kivédi deflec, üt üt kivédi ugrik szúr, vagy kaszaból, felugrik vilám, mögégyaloglok meghalt............

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.09. 16:39:27