2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • TDC Geronimo
    #1583
    Na ng+ba owl csak másodjára ment le nem elsőre :(
  • Ulthanito
    #1582
    Mindjárt gondoltuk, hogy neked ez is elsőre megy. TOPLEL. Pinocchio!
  • Ulthanito
    #1581
    Na, endbossnál vagyok, NG+ban. A harmadik fázisba már átjutottam, ezzel el leszek egy darabig.
  • Ulthanito
    #1580
    Te keversz Mobyval, barátom. Ő picsogott BB-ben Ebrietasnal, nem én. Nekem nem volt vele gondom.

    Össze-vissza beszélsz, minden ráció és tartalom nélkül. Inkább bénán játszom, mint hazudozzak össze-vissza, mint te, hogy minden harmadikra meg másodikra lement, közben te vagy itt az egyetlen a topikban, akitől még egy milliszekundum streamet vagy videót nem láttunk SOHA, semmiből.


    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.04.18. 14:02:34
  • darkSectorxxx #1579
  • darkSectorxxx #1578
    Mai harcom....

  • darkSectorxxx #1577
    Én nem azt mondtam hogy hiddjen nekem, vagy jusson el valameddig, mindenki magának játszik ugye, DE miaz hogy nincs értelme? :D ilyet ki sem ejtenék a számon... mindennek van értelme amit csinálunk, max nem mindenki számára. :D

    Ulthanito, nem béna, megy ez neki ha akarja, csak ez hogy SEMMI ÉRTELME, ezt így kijelenteni. Az kicsit túlzás azért.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.18. 09:14:34
  • Myselor
    #1576
    megszokhattad már csak magyarázni tud kételkedni...közben még mindig nem jutott el a true final bossig és midirt se ölte meg még ahogy látom:) jaj emlékszem mennyit picsogott Ebrietas-nál a BB-ban :d vicces volt.azt gondolja tényleg hogy mindenki más is annyira bénán játszik mint ő de nem.
  • darkSectorxxx #1575
    De téged amúgyse ez érdekeljen, hanem Midir.... :)
  • darkSectorxxx #1574
    Szerintem ugyanaz a 2 :)
  • darkSectorxxx #1573
    SZÁMOTOKRA SEMMI.
    Ezt tegyétek hozzá pl. Attól hogy valami titeket nem érdekel még van értelme és nem ártana egy csöppet tiszteletben tartani.

    Kösz szépen.
  • TDC Geronimo
    #1572
    is-is, de most kifejezetten a tornyosról beszélek
  • Myselor
    #1571
    az elején?vagy fent a toronyban?az elején lófasz.a toronyban már kicsit nehezebba posture-t felvinni de nem veszélyes.elsőre szokott menni mostanság
  • TDC Geronimo
    #1570
    Genichiro NG+ba...LOL

    Köpni nyelni nem tudott szegény. Azért jó érzés látni meg érezni, hogy az ember mennyit is fejlődött egy végigjátszás alatt. Bár ő nekem elsőre se volt akkora gond.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.04.17. 22:34:09
  • Ulthanito
    #1569
    Semmi.
  • Ulthanito
    #1568
    Termekeny delutanom volt. Levagtam cicimen 2.0-t, utana a viz alatti headlesst fountainban, borzaszto volt. Most divine dragonhoz erkeztem, elos fazis sima, masodiknak fele megvan, 3 proba utan otthagytam, mara eleg lezs.
  • TDC Geronimo
    #1567
    purification endinghez nem kell levernem a butterfly ladyt igaz? Most hogy megvan tőle item sok haszna nincsen
  • darkSectorxxx #1566
    Ha nem üthetsz?
    Nekem nagyon poénos, és ujabb kihívás, hogy hogy oldom meg.

    Az, hogy nézni is unalmas valakinek, azt viszont full megértem!
  • n000rbi
    #1565
    Ennek így mi értelme? Nézni nem jó, de szerintem csinálni is unalmas.
  • darkSectorxxx #1562
    Jó, egyedül a halakat a vízben megütöttem. :D
  • darkSectorxxx #1561
    No Hit-el alap hogy levágod, elugrasz azt ennyi.

    De ez NO Basic Attack, itt nem csaphatsz (simán nem ütheted meg a ellenfeleket), életet tölthettem volna de No Hit lett így is Basic nélkül. :)
    Majd nézd meg fent van Twitch + Youtube. :)

    Amúgy amit meséltem, láttam 2 srácot hogy így nyomja a játékot és kb utánuk csináltam.

    Egyedül a Bull ellen kell trükk mert az ha deflectelhető is, a streamer kollegák átugrották.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.17. 16:00:16
  • Ulthanito
    #1560
    Az Ogret, az első minibosst hogy vágtad le no hittel?
  • darkSectorxxx #1559
    Igen ahhoz minden kell! :)
  • Ulthanito
    #1557
    Ránéztem a platina listára, nem töltött el boldogsággal. Minden prosztetik, minden skill, minden prosztetik fullra fejlesztve, összes befejezés...
  • Ulthanito
    #1556
    Nem mindent vesz fel a Twitch?

    Végre megtanultál inni meg újraéledni. :)
  • Seth
    #1554
    Darky, már megint valami hajmeresztőbe vágtál bele . Only deatblow challenge? Rly ?
  • Ulthanito
    #1553
    Lement a monk meg egy ujabb bika. Nem tetszik nekem ez a Fountainhead Palace.
  • Ulthanito
    #1552
    Lehet tovabbfaradni.
  • Seth
    #1551
    Csak most esett le valami, még a játék legelején, most visszatérve a Moon lit Towerhez (ahol az elején Kuro volt) figyeltem csak fel rá. Kuro elvileg oda be volt zárva, az őr is kérdi a másikat, hogy "biztos jól bezártad e az ajtót?". Namost az ajtó belsején van a retesz és az elején mi nyitjuk ki, belülről :D Most azt hagyjuk, hogy egy gyerek egyedül nem tudna elmenekülni, de na, ekkora bakit :)
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.04.16. 20:41:38
  • darkSectorxxx #1550
    3 nehéz boss van nekem vissza............

    Hatred-nek az első fázisa már néha No Hit, megvan a 2.-3 fázis moveset is, csak pici idő kell még.
  • Moby
    #1549
    #1328
    Én már mindent lenyomtam.
  • CrashBoostZoom
    #1548
    Én egyáltalán nem erre utaltam. Légy szíves ne forgasd ki a szavaimat vagy akard belemagyarázni a saját hülyeségedet. Azzal már amúgy is telefostad a topikot. Téged már láthatóan nem érdekel a játék sőt szerintem nem nagyon élvezted, folyton csak kötözködni látlak itt meg legyinteni a dolgokra amiket mások csinálnak.
    Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2019.04.16. 16:22:36
  • darkSectorxxx #1547
    Nem egyenlő, ahogy azzal sem egyenlő amiről te beszéltél nekem, hogy NO Deatrh, vagy NO Hit....Pontosan látod kezded érteni miért beszéltél butaságot. :)
  • Myselor
    #1546
    a döntésekről beszélt.ezek igen is jelenthetnek valamit ,nem minden esetben de igen.szerintem közülünk kb csak te választottad azt az endinget elsőre :d
  • Ulthanito
    #1545
    Hát persze. Hisz mindenki, aki FPS-sel játszik, az egy pszichopata gyilkos, igaz?! TOPLEL, Te se gondolod ezt komolyan...
  • Ulthanito
    #1544
    Hidd el, hogy én elég sokat olvasok a játék mellett is.

    Deflectelek, nézd meg gecicsirot hogy vertem le, meg a minibossokat. A protézisek nem érdekelnek, csak a firecracker. De ez nem egyenlő azzal, hogy nem gyógyítok, meg nem éledek újra..
  • darkSectorxxx #1543
    Világverő? neked is visszavan 3 Badass ellenfél, csak szólok, meg sok-sok durva Miniboss még....
  • CrashBoostZoom
    #1542
    Szerintem pedig igen is lehet moralizálni egy morális kérdésen még ha az "csak" egy játékban volt. Rengeteget elmond az emberről az, hogy milyen döntéseket hoz amikor nincsenek következmények mert az "csak egy játék".

    Na de most rólam is: végre sikerült megrakni Isshin-t (a true főbosst). Elég jól tolta de az én kitartásom meghozta az eredményét. Még mókázgatok egy kicsit a játékban és talán bepróbálom az NG+ is. Eddig egyetlen soulsborn játékban sem tettem meg de ez a Sekiro nekem a csúcs és a kedvenc mostmár.
  • n000rbi
    #1541
  • darkSectorxxx #1540
    SEKIRO-t eddig egyetlen 1 srác nO HIT-elte! EGYETLEN EGY a világon, aki NO HIT-elt....
    miről beszélünk.