577
f4cb1c5406470fdb7765ff50a604b84a.jpg
  • Tikal #256
    igen
  • Tikal #255
    Az kizárt mivel amint megérkezel Valentine-ba Chapter 2-ben elvisz oda a játék... A főutca végén van, nem lehet eltéveszteni.
  • betyar40
    #254
    Még egy kérdés ugye a tábort fejleszteni kell én bedobtam már 300 goldot, de például nem jelenik meg a kis láda mellett ami Dutch sátránál van az a könyv féleség ami mutatja( Videón láttam) hogy ki mennyit rakott be és mit kell és lehet fejleszteni. Nekem csak a láda van ott amibe a pénzt vagy egyébb dolgokat rakhatom be. Ez a lehetőség is késöbb aktiválódik?
  • betyar40
    #253
    Nekem nincs patkó ikon egyik városban sem. Csak orvos, hotel,orgazda, általános marker, salon, posta, fegyverbolt.stb. Többször megnéztem már a 4. városban járok de sehol nem tudok lovat venni. Nincs patkó ikon! Mondjuk én nem törtem be lovat lehet ezért? nekem az ló van amit a játék elején kaptam lehet valami küldetés kell hogy lehessen vennem? S hol? kösz sajna kezdő vagyok ebben a játékban:)
  • Tikal #252
    "Fingomsincs a sok kártyákat hová az istenbe rjthették el, van vagy 120 darab belőlük. :D"

    Cigis dobozokba esetleg? Bármelyik store-ban vehetsz.
  • Tikal #251
    Szerintem aki csak a sztorit nyomja, annak nem olyan sok a lovaglás, az meg ugye ne legyen már hiba, egy lovaglós játékban :) Akinek ez nem jön be annak még mindig ott a GTA, vagy más open world játékok ahol gondolom mindig oda tudsz teleportálni ahova kell... ja nem.
  • Tikal #250
    Lehet. Betörsz egy lovat, eléred az egyes szintű bonding-ot és onnantól követni fog ha fütyülsz neki. Elég egyszer.
  • Tikal #249
    Lehet hogy egy patkót keresel? :)
  • Tikal #248
    Mondjuk a tárgyakat nem a lovadon tárolod, szóval nem tűnnek el. Problem solved.
  • darkSectorxxx #247
    Felmerült bennem még 1 kérdés!!!!
    Mivan akkor ha én szeretnék egy ritka tárgyat, kell hozzá 3 összetevő mondjuk!

    AKKOR ha egyenként akarom őket összeszedni akkor hol tudom ezeket tárolni a Camp-ben vajon? vagy hogy megy ez?

    Vagy mivan ha félúton meghalok és eltűnik a lóról az összeszerzett nyersanyag????
    Mert egy csicsa útonálló megöl mondjuk?
    Hogy máködik ez a része a játéknak?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.18. 16:02:31
  • darkSectorxxx #246
    Egy patkó ikon.
  • betyar40
    #245
    Én még lovat sem tudtam venni a többi műhelyt megtaláltam de a város térképen mi jelöli a lókereskedőt??? Saint Denisben sem találtam.
  • darkSectorxxx #244
    Jesszusom, látod én ezt se tudtam, hogy tudsz parancsolni a lónak, bekakilok. Köszi. :)

    Vajon hány lovat lehet akkor így magaddal vinni? Amúgy a megvett lovaid mind a campben vannak? azok a lovak mind az enyimék? :)

    amúgy kíváncsíságból meglestem 78 órája játszok már a játékkal. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.18. 14:45:51
  • RedRiot
    #243
    Nem füttyögsz, hanem szólsz neki. Azt úgy tudod megcsinálni hogy pár méterre állsz a lótól (távolabb mintha a ló inventoryba akarnál belépni), fegyvert elteszed, ránézel a pacira és bal tűzgomb nyomva tart (nem bumper, hanem L1). Akkor feljönnek ilyen opciók hogy STAY, FOLLOW, stb. FOLLOW, és akkor onnantól követni fog a ló. De nyilván csak olyan lónál jön fel ez, ami már a tiéd, amit már betörtél valamilyen szinten.
  • darkSectorxxx #242
    De a követéssel van a gond, hogy éred el hogy kövessen? vagy max ha egy idegen lovon ülnél és a sajátodnak meg füttyügnél? de az eléggé fárasztó meló
  • RedRiot
    #241
    Ha be van törve a másik ló is, akkor elvileg nem kell a lasszó. Az már más kérdés hogy csak az egyiket tudod felnyergelni, így kisebb állatoknak nem lesz extra hely. Nagyobbakat meg bőröket talán fel lehet pakolni.
  • darkSectorxxx #240
    Gondoltam én is erre, hát szerintem csak akkor ha lasszóval vonszolod magad után, de mondanom se kell, az mekkora lassú megoldás. :D

    Az ucsó mondattal egyet értek, olyan jó mindig találni valamit és még így sem ismerjük a teljes mapot, mert a legtöbb dolog NEM esik út mellé, kevésbé, vagy nehezen elérhető helyeken is bvannak eldugott, kis tanyák, házak bármi, barlangok stb....

    Imádok benne felfedezni. :D

    Fingomsincs a sok kártyákat hová az istenbe rjthették el, van vagy 120 darab belőlük. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.18. 14:09:18
  • RedRiot
    #239
    Azt meg lehet csinálni hogy két lóval mégy: az egyiken lovagolsz a másikat pedig hívod hogy kövessen. Még nem próbáltam így vadászni de elvileg így lesz még egy ló amire pakolni tudsz.

    " ANNYI JÓSÁGOT TALÁLSZ lovaglás közben, mert rá vagy utalva , hogy lovagolj és NÉZZ SZÉT a mapon, így mindig akad valami amiken megakad a szemed, megállsz, leszállsz és nézelődsz, lootolsz, bármi..."

    Azaz! :) Eszméletlen nagy ez a map, megjelenés óta játszok de még mindig vannak részek ahol még nem, vagy csak alig jártam. A sztori pedig egyre jobb. Így a hatodik fejezetnél járva már nagyon elvadulnak a dolgok. Olyan érzésem van mint valami fasza sorozat nézése közben.
  • darkSectorxxx #238
    Pár kérdésem lenne, de SPOILERES!!!!!!!!!! Óvatosan nyissatok!

    Tehát:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. találtam egy lehullott meteoritot, megvizsgáltam, lehet ezt még tovább kutatni, vagy ennyi?

    2. vannak furcsa alakú fák, ilyen Z alakuak stvb, ezekből találtam kb 4-et, van még több?
  • darkSectorxxx #237
    Igaza van, IGEN a 80%-a gyaloglás, lovaglás, erre fel kell készülni.
    Volt mellékküldetés!!!!

    Hogy a fél mapot lelovagoltam, volt egy csajjjal egy 2 perces átvezetős beszélgetés, és mehettem is....what? :D
    Viszont ettől még megléri, mert nagyon durva a játék, ez se hiba, csak meg kell szokni.

    El kell fogadni, mert ez egy szándékos fícsör, ANNYI JÓSÁGOT TALÁLSZ lovaglás közben, mert rá vagy utalva , hogy lovagolj és NÉZZ SZÉT a mapon, így mindig akad valami amiken megakad a szemed, megállsz, leszállsz és nézelődsz, lootolsz, bármi....
    Sokat kell menni a játékban? IGEN
    De ha ezzel szeretne valaki játszani, ennek tudatában, nyugisan ül le a játék elé, és van ugye részleges fast travel is, nem olyan vészes....

    A baj akkor van, ha állatokat lősz és mindig el szeretnéd adni, és sokat, mert a LÓRA NEM FÉR RÉ VÉGTELEN CUCC, ÉS EZEKKEL EL KELL LOVAGOLNI MINDIG A BOLTIG, ÁRUSOKIG....

    Én imádom. :D
  • misiizsai
    #236
    Sziasztok!
    Érdekel valakit olcsóbban egy eladó Guide?
    Alig használt,Persze olcsóbban.Az oka hogy úton a Collectors kiadása.
  • molnibalage83
    #235


    Melyik részével értetek egyet illetve nem? Mert azért azon nagyot pislogok, hogy a 60-70 órás játékmenet nagyon nagy része akkor a lovaglás... Nálatok milyen arányban van ez saccra?
  • RedRiot
    #234
    1. Minden vasútállomáson ki tudod fizetni a vérdíjat. Fontos hogy nem csak annak a területnek a vérdíját tudod kifizetni ahol maga az adott állomás van, hanem ha máshol köröznek azt is rendezni tudod. Ha valahol nagyon vadásznak rád nem kell az ottani állomásra menned, mehetsz nyugisabb helyre is.

    2. Van olyan hogy egy kérdőjeles küldit (stranger quest) megcsinálsz akkor egy időre eltűnik az illető és csak később jelentkezik új küldetéssel. Az aktív gyűjtögetős küldiket amiket szintén a strangerek adnak D-pad rövid balra nyomásával tudod csekkolni.

    3. Második stukkert asszem egy Michás küldi (a nagypofájú gyerek hosszú bőrkabátban) után kaptam, de nem tuti, rég volt már. :) Van több cucc is ami csak bizonyos küldik után aktíválódik, érdemes azért azokat is csinálgatni.
  • betyar40
    #233
    igen megtaláltam Van Hornban hú de csöves város volt. AZ orgazda emberei meg akartak verni ezért ő is rám lött a boltban:)))
  • betyar40
    #232
    . Sziasztok! Köszönöm a segitséget a 2. nap után azt mondom sem konzolon sem PC-nem láttam ennyire jól megkomponált játékot ami ennyire részletes és magával ragad. A táj az emberek a környezete mindent visz az open word egy kicsit kicsi számomra az hogy Valentine ami a térképen messze van 10 perc lovaglással Van Hornban vagyok ,szóval azt hittem nagyobb világot kapunk bár sok helyen nem jártam sem városban ,egy nagyobb város van a többi nagyon kicsi s alig felszerelt, de más hibát nem igen találtam a gamben. Talán az említett nehézkesebb fegyver használatot de azt könnyű megszokni. Nagyon tetszenek a párbeszédek hogy az npc szinte mindegyik él a játékban hogy minden cselekedetet hatással van a történtekre az egész hangulata a játéknak egyedi.. Én nem játszottam az első résszel se a GTA-van(nem az én világom) ezért nem ismerem annyira ezeket a játékokat. Pár kérdésem lenne ha nem baj.
    1. hol tudom kifizetni a büntetést ha wanted vagyok? engem mindig le akartak löni szóval hogy adom meg magam ha azt akarom?:)
    2. a kérdőjeles helyeken veszem fel a küldetéseket ha jól értem, de nem találok opciót hogy megnézzem miket vettem fel és mit is kell csinálnom, ha később elfelejtem vagy mást akarok csinálni addig a játékban.
    3. melyik küldetés adja a 2. pisztolyt melyik városban, mert az nagyon kellene:)
    Spolier: Sajnos nem tudtam ellenállni az internet világának és belebotlottam egy kis cheatbe,a játékban vagy bug? de csak azért használtam fel hogy fel tudjak öltözködni és a fegyvereket megvegyem,s csak annyit vettem el ami ehhez kell....
  • RED BULL F
    #231
    Saint Denis-ben tuti van. De ahogy látom Rhodes-ban és Van Horn-ban is találni orgazdát. Keresd a Fence ikont a térképen.
    Utoljára szerkesztette: RED BULL F, 2018.11.17. 22:05:17
  • darkSectorxxx #230
    + Még egy durva részlet.

    A szél mozgását nem csak a lehulló fák levelei követik, hanem a házak gyárak kéményeiből kijövő FÜST is aszerint mozog ahogy az időjárásnál a szél. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.17. 21:50:23
  • darkSectorxxx #229
    ;)
  • betyar40
    #228
    Valentine-ben nem találtam orgazdát nem tudjátok hol van vagy van-e egyáltalán??? 1 órája lopakodom a városban , mert wanted lettem mert véletlenül más lóvára ültem fel:))) Amúgy ha wanted az ember rögtön lelőnek nincs lehetőség leülni vagy kifizetni a birságot? Én nem találtam erre megoldást.
  • betyar40
    #227
    Köszönöm megvan igen külön contoller gombal elő lehetett hívni és ott mutatta hol tart a letöltés
  • darkSectorxxx #226
    jaja, ez a legjobban sikerült képem a játékból, iszonyat durva és ez egy sandbox játék.

    Igen maga a karakter és a ló meg a fegyvereket más játékban is szépre tudják csinálni, mert kevés dolog, de egy komplett területet, bevilágítással így, no az már az igazán nagy dolog sé az hogy nem üt el a karakter+ló minősége a környezet kidolgozottságától. :)
  • molnibalage83
    #225
    Döbbenetesen szép a táj, a ló és az ember azért már nem annyira. 3 éve is láttam már ilyet PC-n, de a táj mindent felülmúl, alulról közelítette ezt a Witcher 3. Bár az már 3+ éves...
  • darkSectorxxx #224
    ...
  • molnibalage83
    #222
    Nem hiszem, hogy a vér látványa az, ami számít...
  • darkSectorxxx #220
    Valszeg nem. Mármint nem rontottál el semmit.
    menj, be ide:

    My Game & Apps

    majd itt:

    Queue

    Itt mit látsz, mert ha nincsen itt semmi, akkor nem tölt a gépetek semmit.
    De ha megpróbálod elindítani a játékot, kiderül, mert akkor vagy elindul vagy kérde valamit, akarod-e frissités nélkül indítani vagy ilyesmi.
  • betyar40
    #219
    megvettem a játékot illetve az xbox one-t is regisztráltunk ,kapcsolodtunk a netre amikor betettük a játékot felajánlotta hogy update vagy nem rányomtam az updtate-re , de azóta sem történik semmi. Ez normális? Fél órája pörög a gép de nem ír kis semmit se az hogy tölti, sem hogy hány százalékon áll se semmit. Valamit rosszul csináltunk?
  • darkSectorxxx #218
    Akkor keverem valami más új játékkal... :(
  • partizan182
    #217
    Nem lehet se szint allitani se kikapcsolni. Játsszátok együtt, fogja be a szemét ha olyan rész van. Emlékszem 12 évesen a Blood a meg a Duke meg a Mortal pörgött, valahogy én is feldolgoztam :)
  • darkSectorxxx #216
    Asszem a színét tudod állítani.
  • betyar40
    #215
    Csak egy kérdés a vért ki lehet kapcsolni a játékban? A fiam is szereti a vadnyugati játékot de ő még ehhez azért kicsi. 12 éves.