577
f4cb1c5406470fdb7765ff50a604b84a.jpg
  • darkSectorxxx #296
    Ja, hogy a lerakásnál move-ol...fasza, eddig nem tűnt fel.

    Amúgy buktam egy papirt, az egyik misszio után felvettem, majd vissza keleltt töltenem a mentést és eltünt a hulla, papir sehol. :D

    Ja és még:

    Van ez a 70 arany medálos trófea, jól sejtem, hogy ezt soha nem fogom tudni megcsinálni?

    Gondolom a küldetéseket kell teljesíteni valahogy, de ha hibázom, azonnal kuka mert autosave van. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.19. 15:55:12
  • Tikal #295
    Nem teleportál sehova. Nem oda teszi a tábort, ahol éppen aktiválod, ennyire egyszerű
  • darkSectorxxx #294
    Álmomban elteleportálodik? :D
  • Tikal #293
    Mert nem oda táborozik, ahol éppen megállsz, hanem keres egy megfelelő helyet, nem tűnt még fel hogy nem ott ébredsz ahol éppen letáboroztál? :)
  • darkSectorxxx #292
    De táborozás előtt nem volt ott. :D
  • Tikal #291
    Nem jelenik meg random. Fix helyei vannak és mindig ott van. Trapper-nek hívják aki átveszi a bőrt, az hogy te véletlenül mellé táboroztál az megesik...
  • darkSectorxxx #290
    Ja, várj, akkor lehet nem egyre gondolonk, nekem a sikságon a camp-nél amit letettem, tábortűz mellett megjkelent egy kereskedő ilyen exclusive cuccokkal
  • Tikal #289
    Random? Nem bukkan fel random, mert mindig ott van.
  • darkSectorxxx #288
    Már csak türelmesnek kell lenni, hogy ÉPPEN akkor, amikor random felbukkan a kereskedő, na lesz ez így is vagy 500 óra.
  • Tikal #287
    megjegyzi.
  • darkSectorxxx #286
    Ez a kérdés részemről is. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.19. 15:22:49
  • betyar40
    #285
    ha apránként eladom a prémeket a trappernak akkor azt megjegyzi s nem kell egyszerre odavinni neki ha mondjuk egy sapkát vagy csizmát akarsz venni tőle?
  • betyar40
    #284
    Igen azért nem vettem fel mert vadászni hívott én meg mondom haladni akarok a storyval:) Mert addig csak járkáltam nézelődtem kaját szereztem vadászgattam. Kösz akkor ez a baj. Amúgy a kártyák mire jók amiket gyüjtögetünk?
  • darkSectorxxx #283
    Ismersz már.
  • Tikal #282
    ha így haladsz akkor biztosan.. mondjuk a játék ezt is elmondta az elején.
  • darkSectorxxx #281
    Uh kösz a tippet. Látod nagyon sok dolgot kellene még tudni.
    Rengeteg dologról még nem tudunk talán...

    Pár hónapig eltart mire kiismerem teljesen szerintem a játékot. :)
  • RedRiot
    #280
    Kártyagyűjtéshez apró tipp: szívjunk rendszeresen egy-egy szál prémium cigit! Sokáig nem tudtam felvenni a talált premium cigiket mert tele volt az inventorym. És mivel minden premium cigi dobozában van egy kártya, lemaradtam néhányról, és most már a franc se tudja hol hagytam őket.
  • darkSectorxxx #279
    Komolyan, még nem vadásztam, meg semmit, 85 órám van benen, még kb 10 óra és végzek, aztán ha lehetséges kimaxolni a vége után és maradhatok a térképen tovább, akkor nekiállok begyájteni mindent. :)

    Ja hogy témánként, még nem nagyon volt időm átnyálazni ezeket a dolgokat...de van jópár káryta már amit találtam.
  • Tikal #278
    A játék el fog vinni mindenhová, szóval sok kérdést meg spórolsz azzal, ha játszod...
  • darkSectorxxx #277
    Hát nem írtam ki rendesen, de gondoltam spoiler az spoiler, de nem biztos hogy ezekről a képekről bárkinek feltűnne bármi, mert aki nem tdja a story-t nem vágja hogy mi van a képeken. :D
    Mivel háttal vannak szokványos szekéren a tagok. :D

    Viszont ha lesz legközelebb, akkor pontosítom a spoiler tag tartalmát, csak most ez a táj megfogott éppen, mert annyira festői....

    de csillió szép képet lehetne lőni háttérnek, mondjuk a konzolra vagy pc-n a windows hátterének. vagy konkrétan a falra bekeretezni....

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.19. 01:48:26
  • Tikal #276
    nem régiónként, hanem témánként. Egy szett az 12 kártya.
  • Tikal #275
    Nem mondod, hogy végig toltad a játékot de még ez sem tudod!? :) Trappernek eladod, és ott halmozódik, ja...
  • darkSectorxxx #274
    Ja ez jó, mert régiónként van 13 vagy 12 kártya, vagy paklinként nem tudom. :)
    Azt hittem ezeket csak elszórva a pályán lehet megtalálni
  • Tikal #273
    Mondjuk ha odaírod hogy END GAME Spoiler akkor mindenki tudni fogja miért ne nyissa meg...
  • darkSectorxxx #272
    Thx, de arra mondod hogy nem muszáj konkrétan eladnom, hanem csak van egy tag akinél lehet halmozni?
    Csak azért kérdem mert még nem álltam neki ennek a részének a story-t is elvileg csak holnap fejezem majd be. :)
  • Tikal #271
    Lehet nem városokba kéne járkálni, hanem haladni a sztorival...
  • Tikal #270
    Felveheted azokat is ha már ott vagy, de a Store-ban mindig van cigi.
  • Tikal #269
    Skin-eket ad le a trapper-nél.
  • darkSectorxxx #268
    nem!

    van egy öreg fószer, vagy fekszik a táborban a földön vele kell elmenned vadászni.

    Akkor lehet pont ezt a küldit hagytad ki, mert ez alapon ahogy bemész a táborba a lovaskocsival a bejárat meleltt lesz egy öregnél...:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.19. 00:50:26
  • betyar40
    #267
    Remélem nem fent északon volt ez a küldi mert akkor eret vágok magamon:)
  • betyar40
    #266
    Bakker nem nekem nem volt ilyen küldim még. Igaz 2 napja játszom lejöttünk északról követtem a játékmenetet. Dutch a táborban szerintem eddig adott vagy 3 feladatot volt egy amikor egy erdei tábort kellett megtámadni ott adott egy shotgunt , volt egy hogy találjam meg az egyik haverját és vigyem vissza meg hogy menjek le Valnetinbe egy néger sráccal na ott jól berugtunk. Én igazából addig vadásztam ,meg nézelődtem, pár küldetést felvettem elmentem Saint Denisbe. Akkor lehet ez a baj:) Ki adja azt a küldit? Kösz már azt hittem én vagyok hüle.
  • darkSectorxxx #265
    Nagyon szemét a játék, mert vagy 20 x aszt hittem, hogy na most ér véget a játék, és még rátesz 3 lapáttal, az egyik küldetésnek 75%-nál a neve annyira jó kis poén lett, hogy ihaj, meg pesze ami utána történt. :)
  • darkSectorxxx #264
    Festettem 2 képet a játékról! :)

    SPOILERESEK!!!!!!!!!!!!!! Lehetnek!!!!!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.19. 00:38:49
  • darkSectorxxx #263
    Előtte nem, de csak elment odáig, az az első 4-5 küldetés egyike. :D
  • Evoluti0N
    #262
    Eljutottál már addig a küldetésig, h lovat kell venned? Szerintem előtte nem elérhetőek az istállók.
  • darkSectorxxx #261
    Érdekes az tuti.
  • betyar40
    #260
    Nekem nincs patkó ikon s sehol nem tudok istállóba bemenni. MIÉRTT?? Igen Valentinebe a fő út végén a buther és a motellel shréhen szemben van egy istálló és mellette egy kovács és nyereg készitő talán de az istálló ajtaja mindig zárva. Mit nem csináltam meg?4 városban voltam és sehol patkó ikon se ahol lovat tudok venni:(((Hihetetlen. Minden mást tudok venni.
  • darkSectorxxx #259
    Az akkor elég furcsa
  • darkSectorxxx #258
    És akkor a pályán amik elszórva vannak nem kell összeszedni őket? :D
  • darkSectorxxx #257
    Oks, bocs, a skin-ekre gondoltam.