577
f4cb1c5406470fdb7765ff50a604b84a.jpg
  • betyar40
    #376
    Igen multiztam de melyikhez hasonlitsam?? A batllefieldhez ahol csak ölj és menekülj vagy egy Archeage MMO game-hez vagy Blad Desert ahol mászkálhatsz a térképen s adott mapokon s külön feladatok is vannak napi rendszerességgel amivel mondjuk húzod a karaktert? Ott vannak védett területek és vannak ahol PVP zónák vannak. Na azt értem ,de itt hogy lesz ......nem mindegy:))
  • betyar40
    #375
    Én nekem is az első online konzol játékom. Én igazából arra leszek kiváncsi hogy az egész térképet megkapjuk-e és ha igen nem csak az lesz hogy dead or alive hanem lehet benne ugyanúgy küldizni , akár vonatot rabolni , vadászni ,pókerezni, úgy is hogy nem ölnek meg úton útfélen a multi játékosok. Vagy lesz e védett zóna vagy hogy is van ez??? Ez GTA ban hogy volt? bementél a városban s bárki lelőhetett ? Mondjuk az sem értem (persze hiszen első game) hogy tud ennyi ember (gondolom külön szerverek) játszani egy adott mapon s mennyi lesz egy szerver létszáma (online fő).
  • darkSectorxxx #374
    ott is volt szükölő zóna? mert akkor tudjuk honnan ered ez a sátáni rendszer. :D
  • Kojiro
    #373
    az egész rdr1 egy battle royal volt, de erre senki nem emlékszik már
  • darkSectorxxx #372
    Lesz Battle Royal..... pffffff
    trendi lesz a multi...
  • partizan182
    #371
    Én adom, inkább hétvége felé (bár lehet szerdán ránézek), vegyél fel nyugodtan :)
  • Baxo
    #370
    Engem xboxon érdekelne majd egy jó kis magyar banda alapìtas. Ezért a játékért vettem boxot. Soha nem volt még konzolom. Napi szinten tudok játszani, de fülesem még nincs. Tudnátok segìteni milyen fülest vegyek hozzá? Vezeték nélküli érdekelne ami mikrofonos és jó boxhoz. Játékon belül lehet beszélni vagy külön progi kell hozzá? Pc-n toltam a klánosdit régebben, ott tudom mi a szitu ilyen téren, de ehhez kérném a segítségeteket.
  • gregoryan
    #369
    Vannak itt kedves kollégák, akik PS-en jönnének majd multira netán COOP-ra?
    nyilván valami voice chat keretében?
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2018.11.27. 11:47:36
  • darkSectorxxx #368
    PC-n multiztál már?
  • betyar40
    #367
    megjött az online! https://www.gamestar.hu/hir/red-dead-online-beta-256284.html?fbclid=IwAR22jcKRVBpznkeu_ZJwse9PXlLQYfkwhu_LYeNFXS_o7eCF4UCi7M_pAG4

    Nekem az első online konzol játék el nem tudom képzelni hogy ennyi játékost hogy tud befogadni. Ezt hogy kell elképzelni rengeteg szerver van mint pc játékon , s választasz egyet és azon kezdesz? Hogy oldják meg hogy úgy is lehessen játszani hogy ne lőjön agyon bárki mondjuk egy városban. lehet bugyuta kérdések de tényleg csak agyalok.
  • darkSectorxxx #366
    Akkor is megfogna, ha ez lenne a 200. játékod. :)
  • betyar40
    #365
    kösz. Azt hiszem a 6-7 nap után majdnem minden világos. Mivel nekem ez az első XBox játékom persze hogy megfogott. Az online multi részét el sem tudom képzelni hogy milyen tartalom lesz benne. Várom azt is. Nem játszottam hasonló játékkal pláne multiban tulajdonképpen ezt hogy kell elképzelni? Gondolom kapunk egy mapot talán az egészet de mi is a tartalma a muti résznek? Remélem nem csak pályák és akkor dead or alive tehát csak lövöldözés. Szerintetek ott is kell fejleszteni a fegyvereket felszerelést lovakat (gondolom) de csak akkor ha játékosokat ölsz meg , vagy hogy kell ezt elképzelni? Pl a városokban lehet ugyanúgy mászkálni hogy ne keljen egymás torkát elvágni lesznek benne védett zónák ahol lehet is majd valamit csinálni ,mondjuk craft, poker, hotel. Számomra ez teljesen új de nagyon várom. Köszönöm ha valaki erről is infolrmálna.
  • Evoluti0N
    #364
    Spoilerbe válaszolok amennyire spoilermentesen lehet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utolsó előtti fejezettől kezdve már nem leszel ott körözött. Akkor érdemes. Előtte nem igazán. Elég egyértelmű lesz, h bemehetsz már, mivel nem lesz piros a térképen
  • betyar40
    #363
    Blackwatert mikor lehet megközelíteni a chapter 3 vége fele járok de oda nem lehet bejutni egyből agyonlőnek:(
  • Myselor
    #362
    ah én is nagyon szeretem Sadie Adlert nagyon kemény az a nő és kurva jól megvan csinálva a karaktere a hangja kedvencem lett nekem is:)
  • Evoluti0N
    #361
    Én is végigvittem. Azt kell mondanom, h az utóbbi évek egyik legjobb és leghangulatosabb játéka lett. Az egyik legrealisztikusabb és legrészletesebb világ, amit eddig AAA open world játékban láttam. Ami egyedül nem tetszett, h szerintem egy kicsit elhúzták főleg a játék végét és sok volt a töltelék. Néha a kevesebb több.

    Ja és Sadie Adler best girl. De komolyra fordítva a szót, helyett kapott kedvenc videojáték karaktereim között. De a többi karaktert is remekül megírták.
  • Tikal #360
    A nyúlnál is ugyan ott írja ki ahol a többi állatnál. Távcsővel megnézed és látni fogod.
  • Tikal #359
    Persze menj a ló felé, ezt már jobban nem tudom elmagyarázni :)
  • Evoluti0N
    #358
    Célbavételnél, valamint nyomkövetésnél is mutatja, h hány csillagos állat nyomát követed. Minden állatfajból először tanulmányozni kell egy példányt és onnantól kezdve mindegyiknek, amelyiket később találsz, mutatni fogja, h hány csillagosak. Egy állat tanulmányozásához elég közel kell lenned hozzá és tartanod kell az RB-n vagy R1-en (konzoltól függően).
  • betyar40
    #357
    Ja az erőd akkor fogy el ha nem mész közel hozzá vagy ahogy én gondoltam nem húzod magadhoz a lovat mert akkor fogy az erő és egy idő után a ló megrántja a kötelet és a földre esel:)
  • betyar40
    #356
    kösz. Mondjuk egy nyúlnál nem tudom hol írja ki milyen csillagos állat én még azt sem vettem észre hogy ezek csillagosak. Ezt gondolom már a célbavétel után valahol jelzi vagy csak lelövése után ?
  • betyar40
    #355
    Nem engedem el. Az azért megy. Szóval sima LT + A és elméletileg közelebb megy a lóhoz? Mert eddig ez nem jött be.Próbálkozom tovább.
  • Tikal #354
    Szerintem elengeded a ravaszt a controller-en. Nem tudom milyen erőd fogy el, de egyébként sem a lovat húzod közelebb, hanem te mész közelebb hozzá :)
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.11.22. 19:05:46
  • Tikal #353
    Nézd meg jobban.
  • Evoluti0N
    #352
    Lassan közelíts a ló felé. Aztán ha ráülsz, akkor még utána rakoncátlankodik és a bal analóg kart kell ellentétes irányba mozgatnod, mint amerre a ló ugrál és egy idő után lenyugszik. A levadászható állatok esetében pedig 2 dolgot kell figyelembe venned, ahhoz, h perceft peltet kapj. Az egyik az, h 3 csillagosnak kell az állatnak lennie. A másik pedig, h tiszta ölésnek kell lennie. Szóval egy lövésből kiszedni őket. Nagyobb állatoknál ez a fejlövéssel a legkönnyebben elérhető, mégpedig magas sebzésű puskával. Kisebb állatok esetében, mint például a nyulak is, a magasabb kaliberű lövedékek túl nagy sérülést okoznak a peltnek. A kisebb állatokat vagy varmint puskával, vagy kisebb állatok vadászására alkalmas nyíllal (ezt tudod craftolni) kell levadászni, h megkapd a perfect pelteket a 3 csillagos nyulaktól, mókusoktól, stb.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2018.11.22. 18:52:02
  • betyar40
    #351
    2 dolog még nem megy lóbefogásnál ha vadlovat akarok befogni csak meglasszózni tudom és maximum csititani de nem tudom közelebb húzni a lovat s ráülni. Az erő elfogy hamar és a végén meg a porban végzem. A másik a perfect belt mit is jelent mert ha gondolom puskával lövöm le az állatot nem lesz perfect. Lásd perfect rubbit pelt. De akkor mivel is kell?:) kösz a segítséget.
  • betyar40
    #350
    Igen gondoltam a két szikla között kell keresni vagy hasonló. nem baj majd megnézem mégegyszer.
  • partizan182
    #349
    Lepörgött a credits. Nagyon fasza volt, bár az utolsó ~negyedén nagyon lehetett érezni hogy ezt már sebtében dobták össze. Ott a színvonal csak egy normal AAA játékát hozza, ami előtte történik annak jelenleg nincs analógja sehol máshol. Sose felejtem ezt a hónapot amit az RDR világában éltem le.
  • Tikal #348
    Pedig ha meg van az a sziklaformáció, márpedig azt írtad, hogy az meg van, akkor nem tudom hol a probléma. Mutatja, hogy pontosan hol a cucc a két sziklánál.

    Ez még amúgy a legkönnyebb térkép.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.11.22. 17:01:24
  • betyar40
    #347
    Jack Hall gang map ...számomra értelmezhetetlen....de valszeg csak nekem:)
  • darkSectorxxx #346
    Legalább próbálkozok, értékeld kicsit pls. :)
  • darkSectorxxx #345
    Szinte olyan ha ma jöttél volna sg-re, akkor szinte olyan, ja. :)
  • Tikal #344
    Gyenge poén.
  • Tikal #343
    Nekem írd válaszodban kétszer is arra hivatkoztál, hogy fogyatékosnak hivtak fórumozókat. Az egésznek olyan színezete volt mintha én lettem volna az. Erre kértelek, hogy ez kerüld.

    Sajnálom, ha képtelen vagy megérteni, azt meg még jobban hogy arra is képtelen vagy hogy utánanézz magadtól.

    Értem, hogy nem tudsz közelebb ülni, de ennek mi köze ahhoz hogy hülyeséget állítasz azzal, hogy romlik a szemed ha közelebb ülsz. Semmi. Az előbbit megértem, az utóbbira meg megpróbáltam felhívni a figyelmed, hogy nem igaz. Bár már tudhatnám, hogy rólad a tények leperegnek...
  • darkSectorxxx #342
    Map. Te angol huszárlegény. :D

  • darkSectorxxx #341
    Mit hoztam fel? Hogy TE engem vagy mást fogyatékosnak neveztél?
    Biztos nem.

    Nekem szarabb lesz ha közelebbről nézem, 10 britt tudósból 9 ezt mondta. :)

    de nem érted, hogy nincs ahová leüljek közelebb. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.21. 17:42:47
  • Tikal #340
    Mi a neve a térképnek?
  • Tikal #339
    Nem akarok a sorok közt olvasni, nem a bibliát írod. Két hozzászólásodban is felhoztad, kerüljük az ilyet ha lehet...

    Nem lesz SZARABB a látásod mert közelebbről nézed a TV, attól lesz szarabb a látásod ha folyamatosan azt bámulod, anélkül hogy pihentetnéd, hogy másra is fókuszálna a szemed. De csak azért mert 1,5 méterről nézed nem lesz SZARABB, szóval azzal, hogy egy méterrel hátrébb ülsz semmit nem érsz el.
  • Tikal #338
    Attól még, hogy kiolvastad, még ott marad, ez normális.
  • betyar40
    #337
    hosszan lenyomod az R" és hátrafele néz a fegyverrel a kezében amikor lovagolsz. Gondolom lő is ha van célpont igaz még nem próbáltam ki. tegnap vettem észre.