577
f4cb1c5406470fdb7765ff50a604b84a.jpg
  • RedRiot
    #416
    Szerintem innen még senki nem multizik (vagy csak úgy el van mélyülve benne hogy ide se néz).
    A következő a beta release menete:
    11.27. kedd - Ultimate verzió vásárlók
    11.28. szerda - azoknak akik a megjelenés napján (okt.26.) játszottak a játékkal
    11.29. csüt. - azoknak akik az első három nap valamelyikén játszottak (okt 26-29)
    11.30. péntek - mindenki más

    Nekem ma már elvileg kéne hogy menjen a multi, de ha amerikai időzóna szerint nézik (és gondolom úgy) akkor még pár órát várni kell.
  • RedRiot
    #415
    Ez így nem volna rossz. Lehet hogy most is így van, de a streamekből nem tudtam kihámozni.
  • Tikal #414
    Amúgy arról volt szó, hogy tanultak a GTA Online-ból, hogy lassabb lesz itt a multi és stb de úgy látszik jó nagy bullshit volt az egész. Ugyanolyan grief party lesz mint a GTA, ráadásul private session-t se engedélyezték még vagy a ghost mode-t. PFF.

    Persze beta, meg miegymás...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.11.28. 12:42:34
  • Tikal #413
    Jó ötlet
  • Evoluti0N
    #412
    Ti hogyan multiztok már? Nekem azt írja, h "Coming Soon".
  • Kojiro
    #411
    Az rdr1ben úgy volt, hogy asszem az első 2 kill után nem járt semmi bünti, de ha kinyirtál 3 playert, akkor elkezdett nőni a wanted leveled és minél több playert/npct nyírtál ki annál nagyobb lett.
    Ha egy másik player megölt úgy, hogy wanted voltál, kapott egy rakat xpt. Jó kis balhék voltak belőle.

    Ráadásul, ha valaki csak úgy lelőtt és utána respawnoltál és megölted, nem számolta első killnek, csak a következőt.
  • RedRiot
    #410
    A másik hogy valószínűleg még sok új funkciót, küldetést fognak belepakolni, finomhangolják a játékrendszert az elkövetkező években - ez még csak béta.

    Nézegettem live-streameket, olvasgattam cikkeket és ezek alapján lesz ebben potenciál. NPC-k is adnak küldetéseket, amiket a gameplayekben láttam azok a sztorimódból már ismert karakterek voltak. Már az elején is mutatott a térkép egy rahedli NPC missiont. A detmeccs és más külön játékhelyszíneket is külön ikonok jelzik.

    Ami így elsőre nem tetszik az az, hogy a free-roamban mintha nem nagyon járna semmi negatív hatással egy másik játékos kinyírása. Egy intelligens wanted rendszer lehet hogy jót tenne. Pl. szigorúan büntetné ha olyan játékost lövünk le akinek el van rakva a fegyvere, nincs a kezében pisztoly/puska/kés. Ha mondjuk zsinórban megölünk három ilyen játékost egy félórán belül akkor tűzzenek ki ránk valami komolyabb vérdíjat, amit megkaphat az aki lelő minket.

    Kíváncsi vagyok milyen lesz a free-roam dinamikája. A városok le vannak butítva a sztorimódhoz képest, nem nagyon lesznek szerencsejátékok, a boltok áruit pedig a játékosnál lévő katalógusból rendelve kiszállítják a táborba is.Ugyanakkor már több helyen olvastam hogy a városokban tobzódnak a "mindenkire-azonnal-lövök" emberek. Szóval ha nyugisabb élményt keres az ember lehet hogy érdemesebb lesz a vadonban maradni.

    Na mind1, nem kell már sokat várni és kipróbálhatjuk!

  • Myselor
    #409
    nyughassatok már a picsába xd Red Dead Online-ban van rendes story.csinálsz saját karaktert tudsz vele fejlődni ugyanúgy mint single-ben.ugyanazokat tudod csinálni vadászás kincsek bounty horgászás stb ugyanúgy lootolhatsz mindent és vannak küldik csak más emberekkel illetve a barátaiddal is.vannak hülye módok is persze deathmatch és a lentebb leírtak de itt vannak ugyanúgy a közös küldetések illetve solo küldetések is vannak mint mondtam van story és nagyon sok minden ami folyamatosan bővül majd de ez nem mmo semmiképpen.
  • darkSectorxxx #408
    Ami nem volt, az még lehet.
  • Tikal #407
    Majd lesz itt is, ne aggodalmaskodj már :D
  • darkSectorxxx #406
    jah hát jó lenne MMO-ban, de akkor nem létezne kampány és grafikailag ezt ami itt van el is felejthetnénk. :)

    Más ember története és stb?
    Ezt hogy kell értenem? más karaktert akarsz generálni?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.27. 17:36:41
  • betyar40
    #405
    Igen én többet gondoltam bele:( de ez az én bajom. Egy vadnyugat MMO ezzel a történettel és lehetőségekkel az eltt volna nekem az igazi. Nem azért mert nem szeretem a vérengzést sőt az Archeageben néha 3-4-5 órákat PVP-tem de ha nem volt kedvem csak bóklásztam a pályán olyan helyeken ahol nincs pvp. Igen ott van erre a single ,de az egy más ember története ,s karaktere.
  • darkSectorxxx #404
    Hát stílus.
    Amit mondtam.

    Nem csalódás a játék, mert a stilus maga ez.
    Amit te keresel az vagy RPG, amiben fejleszted a karidat lootolsz, járkálsz világokban, dumálsz a játékosokkla stb.
    Vagy egy Moddolt GTA pl, ahol single kampányokat tolsz coopban,

    DE hivatalosan te nem találsz tps shooterben ilyen online lobby szervert ekkora térképpel.
    Ez kicsit se érné meg senkinek...:D

    Nem történt meglepetés snekinek, annyi, hogy gondolom én, azt feltételezted, hogy csak mert nagy térkép és külső nézetből irányitod a karaktert, akkor olyan lesz mint egy World of Warcraft....

    Nem...ez nem az a Stílus.
    Senem MMORPG, de még csak nem is RPG.
    Ez sima TPS, egy shooter, csak nagy sik pályán, semmi több, soha nem is volt több és defaultba egyik ilyen stílusú játék, se konzol sem pc-n nem nyújt öbbet.

    Vagy az MMO vagy a GTA MODDOLT része alapján voltak elvárásaid, ezért csaldtál.
  • molnibalage83
    #403
  • betyar40
    #402
    Igen mást vártam vagyis úgy fogalmazok inkább hogy nem csak ilyen ölj vagy megölnek . Vártam valami rendszert ha már vadnyugat ,s ennyi munkát beletettek. Amúgy más fórumokon is írják hogy ha ennyi az online akkor kicsit csalódás.
  • darkSectorxxx #401
    Ja, te a moddolást mondod. na az itt nincs. a Zárt módot single-nek hívnak.

    Miért ne lenne értelme a tdm-nek? Max úgy mond hogy téged nem érdekel.
    Annak nincs értelme, hogy egy mapon vagy multiplayerben és egymáés mellett elsétálgattok, na arra fenntartani szervereket...

    Amúgy a TDM ha nem tetszik, az csak egy mod a kb 6 vagy 7-ből.

    De GTA user modokat ne várj konzolon, itt csak hivatalos modok vannak. PC-n van cska moddolás felhasználói pályák meg ilyenek, itt nem nyulkálhat bele a játékba csak úgy senki, mert az vonza a csalókat...
  • betyar40
    #400
    Ebben igazad van de pl a GTA ban is van volt zárt session! Egymás levadászása nem vonz. Szerintem tévedsz a singleben meg a szereplőkkel játszol egy olyan történetet amit mások találtak ki neked, nem a saját kariddal amit te alakitasz ki. Ha lövöldözni akarok másokkal arra ott vannak a módok ,de hogy az egész map dead or alive az hülyeség szerintem.
  • darkSectorxxx #399
    Most nem értelek, mit hiányolsz?
    Zavartalanul szabadon akarsz mászkálni a pályán, akkor mindek kell multi? arra ott a kampány ha befejezted, oda mész ahová akarsz, meg nem egy 3ds lobby ez, hogy társalogsz egy 3d-s avatarral a map egy szegletén a virtuális ismerőssel, azt az MMO-kban raidek előtt lehet, de ez nem az a stílus, BF5-ben sem lehet leállni beszélgetni, mert ezek nem arra vannak gye. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.27. 16:57:14
  • betyar40
    #398

    Én azt reméltem, hogy a Free Roam-ot leszabályozzák annyira, hogy ne érje meg zaklatni a játékosokat. Arra ott vannak a különböző módok szerintem.
    Én itt nem látok erre lehetőséget hogy lenne zárt session. Legalábbis a Beta stream szerint az egész mapon szabad a gyilkolászás sőt a városban sincs serif se senki ha lelösz valakit. Még az elején amíg xp*re gyúr az ember vagy a küldiket csinálja még nem lesz nagy hepaj de utána már csak egymás levadászása fog menni. Ha marad ez a rendszer. Mondjuk nem értem városban vagy akár azon kivül miért nem tettték be ezt a bounthy rendszert hogy ne lehessen akárhol gyilkolászni.
  • darkSectorxxx #397
    Hát lentebb egy videó. :)
  • darkSectorxxx #396
    Én is szinte azokat hallottam vissza a srácoktól, amiket elmondtak, és nagyon szépen jellemezték, hogy ez a játék nem a gameplay miatt lesz szerethető....
  • darkSectorxxx #395
    Mielőtt valaki megveszi, ezt ajánlott megnézni, mert szinte mindenféle módon el van magyarázva mit érdemes várni a játéktól spoiler mentesen...legalábbis nekem nem tűnt fel spoiler benne.....

  • betyar40
    #394
    Kérdés miből lesz itt pénzed s ha jól látom a narancssárga ikon az online player? volt vagy 6 a térképen:) mi van ha vége a küldetéseknek? na meg ha lelönek akkor kifosztanak ugrik a ló meg a pénz is?:Ö
  • Bandras DaSilva #393
    Amit eddig láttam belőle az tetszik. Sokat még nem, nyílván. Volt benne sok beszélgetés meg küldik is. Kis idő kell még, hogy beinduljon, de én egyelőre kíváncsi vagyok és szerintem jó lesz.

  • darkSectorxxx #392
    Pontosan, ez sima TPS kaland shooter.
    Mert ugye az MMORPG-k azok ban nincsen kampány meg multi, az MMORPG-k egy más válfaj....

    Ja így sajna igen nem lesz jó választás.
  • darkSectorxxx #391
    Jah nem, ez sima Shooter, nem RPG.
  • betyar40
    #390
    nagy öröm hogy nincs lebutítva az online :)
  • betyar40
    #389
    online -t nézem a karakterválasztóra gondoltam hogy egy indiánt betehettek volna. amúgy van itt küldetés meg minden ahogy a single részben is szóval nem tudom Dark Souls miről beszélt:) gondolom ezekkel fejlődik a karaktered
  • Tikal #388
    ööö játszd végig a játékot...
  • betyar40
    #387
    hogy nem tudtak betenni egy indiánt hihetetlen:((
  • betyar40
    #386
    https://www.youtube.com/watch?v=Xmev3iJ_nEM..........live stream.
  • betyar40
    #385
    Hát igen más egérrel s billenytüvel, konzollal célozni mert ugye online nem fog automatikusan célra tartani.....nekem baromi nehéz ugy a célzás:)
  • Tikal #384
    Miért nem várod meg amig megjelenik és akkor majd meglátod.
  • betyar40
    #383
    szóval magyarán ez inkább jobban hasonlit egy Battlefiled játékra mint egy MMO mászkálos online gamere:(
  • betyar40
    #382
    Hát akkor ez egy sima lövöldözös game lesz. Én arra voltam kiváncsi marad e valami a single részből tehát lehet e lovakat farmolni, vadászni, vonatot rabolni tehát lesznek -e benne NPC és adott küldetések amivel fejlődünk. De akkor nem lesz csak különféle játékmódok ahol egymás ellen játszunk NPC nélkül .....nekem akkor felejtős lesz az online. Tehát nem lesz benne olyan pl. hogy bemegyek egy városban s nem találkozom online játékosokkal akik nem lőnek agyon tehát van egy térkép ami nem arról szól hogy öld meg a másikat. De ezek szerint egy sima COP játék lesz az online, vagy mindenki mindenki ellen:(
  • darkSectorxxx #381
    Igazából ami a fontos, ne ijjedj meg, mert nem az a lényeg hogy első vagy második játék konzolon, mert UGYANAZ konzolon mint egy pc-n minden, kivéve azt a 2 technikai dolgot, amit írtam, de maga a gameplay az nem hardverfüggő....nem úgy megy mint régen volt asszem 1 játék amiben a pc-s verziója konkrétan egy full másik játék volt, ugyanazon a néven...itt ha te játszottál pc-n ugyanazt kapod konzolon, csak nem mindenhez van bill+egér.

    mondjuk azt hogy irányitás szempontból lesz max neked fura ha nem szoktad még meg a kontrollert
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.27. 14:21:04
  • darkSectorxxx #380
    Na az lehet félreértelek, azért akkor sorry...itt leírtam, kb részletesen, remélem ebben lesz olyan ami segít eldönteni miképpen fog kinézni. :)
  • darkSectorxxx #379
    Itt hogy lesz?
    Hogy volt a Battlefield-ben? Hogy volt a MMO-ban? :)

    Mire érted? hogy maga a játékmenet?
    Ja az nem konzol függő.
    Az játék stílus függő, ezt a szót kerested gondolom.

    hát Full ugyanaz mint bármilyen más mai TPS Shooter-ben.

    PC-n nem játszottál GTA, vagy Gears of War, vagy PubG vagy Fortnite, vagy stb 3. személyű azaz TPS lövöldés játékkkal?

    Mert ha nem, akkor úgy képzel el, hogy a karakteredet külső nézetből irányítva játszol, egy Battlefield-et vagy egy MMO-t játszol, de nincsenek küldetést adó npc-k.

    Játéka válogatj a modokat.

    Itt már lehet tudni konkrétan mik lesznek.
    De ez ahány játék létezik a világon annyi féle multi van, és aháány stílus, de ugyanaz a játék nem platformonként más multi, ugyanaz, a konzol is egy pc.

    Egyetlen egy dologban szoktak lenni eltérések, ez a dedikált szerver és a férőhely, minden más ugyanaza....

    De konkrétan leírom az RDR2-ről amit eddig tudunk, itt szerintem megtalálod amire kíváncsi vagy, ha jól értem... :)

    "Make It Count: 32 játékos küzd meg egymással korlátozott számú/típusú fegyvereket használva, miközben egy kör egyre szűkül. Ennek Strawberry, Stillwater Creek és Tall Trees is helyszínéül szolgálhat.

    Most Wanted: Mindenki mindenki ellen játszik, az lesz a győztes, aki a legtöbbet öli. Minden gyilkossággal növekszik az elkövetőre kiszabott vérdíj, amit a többiek zsebelnek be. Saint Denisben, Tall Treesben, Thieves Landingen, Tumble Weedben és Valentine-ban játszható.

    Name Your Weapon: Szintén mindenki mindenki ellen megy. Mi döntjük el, milyen fegyvert akarunk használni, viszont ettől függ, hány pontot zsebelhetünk be. A Lanik Electrical, Tall Treas, a Heartland Oil Fields, Fort Mercer és Annesburg szolgálhat az összecsapások színteréül.

    Team Shootout: Sima TDM a térkép különböző pontjain.

    Versenyek: Háromféle van: az egyikben A-ból B-be megyünk, egy másikban köröket teljesítünk, a harmadikban pedig ellenőrzőpontokon hajtunk át tetszőleges sorrendben."

    A legalapabb módok!!!
    TDM meg BR mód ebben is lesz, a többi meg mind más, minden játékban más modok vannak, több kevesebb...
  • betyar40
    #378
    nem érted a kérdésem:))
  • darkSectorxxx #377
    Bármelyikhez, egy konzolos játék, meg egy PC-s játék annyiban más kb, hogy az egyik pc-n fut, a másik meg egy konzolon...

    UGGYANAZ! UGGYANÚGY képzeld el.