577
f4cb1c5406470fdb7765ff50a604b84a.jpg
  • betyar40
    #456
    Skacok a banditákat hogy találom meg én még egyel nem akadtam össze :( azok csak este tünnek fel, hogyan lehet rájuk vadászni?
  • betyar40
    #455
    Játszik valaki xbox -s szériával , van lag vagy fps esés mennyire rosszabb a grafika online? kösz a választ
  • RedRiot
    #454
    Nem jött rá valaki hogy a vén majmot aki a táborunkra vigyáz hogy lehet leállítani? Ma már vagy háromszor átköltöztette a tábort csak úgy, magától. Mászkálok valahol és egyszer csak kiírja bal felső sarokban hogy Cripps elköltöztette a táborod. Tök jól elvoltam Blackwater mellett, a vén hibbant meg felpakolt és elvitt mindent a halál faszára a térkép nyugati sarkába! Arrrrgh... >:(
  • Tikal #453
    7
  • Kojiro
    #452
    Én a bőrön kívűl mindent el tudtam adni, de azt nem. Trapper meg nem volt sehol, St Denisben sem.
  • Kojiro
    #451
    Arról nincs van hír, hogy lesznek a klánok/guildek?

    A Campnél lehet csinálni majd nagyot amit állandó posséval lehet birtokolni, ami 200 dollár, úgy láttam. De hogy hány fő lehet benne?
  • Bandras DaSilva #450
    Ma még nem voltam fent, de remélhetőleg este lesz időm.

    Pár dolog furi az onlineban, érdekesen reagálnak az npc-k, van amikor kint maradnak az árusok a bódé nélkül este, az elég vicces. Nekem úgy tűnik, hogy nem kezeli még jól a rendszer az nocket este. A singleben este nem dolgoztak a földön meg jobban reagáltak a napszakokra az emberek, az onlineban pedig kicsit passzívak:)
    Vadászgattam én is, de csak poor bőrt tudtam nyúzni, mindegy mit lőttem. Távcsövet honnan lehet szerezni? Mondjuk boltban nem néztem még :).. Meg az állatot sem lehet elhozni, leadni...nekem nem volt az az opció.
  • Kojiro
    #449
    Thx :D
    Jaja, még a sima istállóban is bepróbáltam, de semmi :D

    Ezt meg az összes story mode-os lehetőséget belerakják majd, tuti. Sőt, szerintem sokkal több content lesz benne, mint a singleben. Ez még tényleg nagyon béta.

  • Tikal #448
    Egy alkalommal küldetés után engem is kinyírtak azonnal.
  • RedRiot
    #447
    :D
    Látom te is megpróbáltál lopott szekeret eladni az emeraldi neppernek. :) Sajnos nincs Grand Theft Hintó! :D
    Amúgy egész jól kijöttél a 3vs1-ből, grat.
  • RedRiot
    #446
    Tegnap este nem volt ennyire kihalt. Városokban nagyon kevés npc volt, Blackwater kocsmában kb. ketten iszogattak pultnál, utcán is alig néhány ember. Utazók és állatok viszont voltak elegen, úgy saccolnám kb. 50-70%-as a single playernek.

    Ma reggel viszont tényleg tök üres lett minden. Lőttem két nyulat, eladtam a rhodes-i hentesnek, aztán vadásztam volna tovább, de onnantól kezdve egyetlen egy állatot sem láttam, és utazó npc-t sem. Csak a városokban mászkált egy-két ember. Utána kidobott a szerver. :/
    Ha olyan lenne mint tegnap volt nem lenne rossz, de ez a ma reggeli helyzet gáz volt.

    Vonatot én sem láttam még. Se poker, se vonatrablás? :(
  • Kojiro
    #445
    Jó lesz ez az online :D

    Arra lennék kíváncsi, mi van, ha többen dobnak rád lasszót egyszerre?

    Amúgy szokatlanul kihalt az online (remélem, ez változik), kb tized annyi npc, és század annyi állat van, mint a story modeban. Vonat se jár.
  • Kojiro
    #444
    https://www.youtube.com/watch?v=F46Pw-IrcCk

    3v1 gank kísérlet, loál
  • RedRiot
    #443
    "Részt vettem egy ilyen seriesben is: itt az volt, hogy pisztollyal kellett/lehetett hentelni és ki tud több embert lelőni 5 perc alatt. Hát,érdekes volt...keltem-feküdtem, de mások is:)...alap pisztollyal olyan nagyon nem voltam sikeres,de vicces volt."

    Seriesben az nem tetszik hogy nem választható a játéktípus. Érdekes az is hogy a lőszer nem ingyenes ezek alatt a meccsek alatt, hanem az inventoryból fogy! Érdekes az is, hogy van ahol a saját fegyóidat használhatod csak - elég szar alap-pisztollyal akárcsak egy bolt-action rifle ellen is.

    Az elég érdekes volt még hogy volt egy területfoglalós játék amiben három csapat volt. Zöld, lila és én. Két kb. 7 fős banda, a sárgába meg egyedül én voltam. Most akkor nincs automatikus csapatkiegyenlítés?
  • RedRiot
    #442
    "Mondjuk a vadonban többször is sikerült elmenni úgy játékosok mellett, hogy nem volt balhé, ami azért meglepett :)"

    Ja, a legtöbb játékos eddig meglepően normális volt akivel összefutottam. Páran még integettek is, a legtöbben meg csak simán törődtek a maguk dolgával. Egyetlen tapló pitscha volt csak aki szétlőtte a pofámat ahogy kijöttem egy boltból Blackwaterből. Remélem jól szórakozott.

    Furcsaság: az egyik sztoriküldi után (négyen csináltuk meg) lemegy a befejező cutscene, utána pedig egyből kiírja hogy XY játékos lelőtt és meghaltam. Rögtön a cutscene után, be se töltötte nekem játékot, egyből halál. Ez vajon mi volt?

    Küldik egyébként most annyira nem vonzanak a free-roamban bolyongva próbálok összekalapozni egy kis pénzt rabolgatással és vadászattal.

    A random NPC-gyilkolászás anyagilag nem annyira kifizetődő, legalábbis nekem eddig úgy tűnik. Pénz nagyon kevés van náluk, kevesebb mint single-playerben. Volt olyan fószer akit 6 centért öltem meg! Kibaszott kemény világ ez, szegény megtanulta. :D Vadászat már jobb, ott mintha hasonló vagy talán még jobb pénzeket kaphatunk a hentestől mint sztori-módban.

    Kellemes apró meglepetés: tegnap találkoztam egy másik játékossal aki utána kb. 15-20 percig követett.
    Szóval mérges voltam mert nem találtam Saint Denisben sem helyet ahol lehet pókerezni ezért elkezdtem random parasztokat hentelni az ültetvényeken a város mellett, csak így késsel. Mit dolgoznak azok a hülyék az éjszaka közepén, idegesítettek nagyon.
    Egyszer csak láttam hogy egy játékos ott ül a lován egyhelyben és engem néz. Integettünk egymásnak utána ellovagoltunk és kinyírtunk pár szembejövő NPC-t, kilootoltunk pár őrizetlen házat és mentünk a magunk dolgára. Semmi összebeszélés, jött magától. Biztos imponált neki a parasztmentesítő akcióm. :D


  • Bandras DaSilva #441
    Tippem az, hogy igen, de ez csak tipp. Városban még nem néztem, hogy mi történik akkor ha rálősz vkire.

    Elég sok játékossal futottam össze a vadonban, de nem mindenki kezd el rögtön lövöldözni. Belefutottam pár emberkébe aki igen, de sokan csak nézelődtek, elmentek, stb.

    Olyan nagy következménye nincs annak ha lelőnek, vagy legalábbis én eddig nem tapasztaltam, szóval csak úgy simán nem feltétlen érdemes lelőni vkit. Akiket én lelőttem, nem tudtam lootolni sem.
  • Tikal #440
    Tegnap Blackwater-ben volt egy kis lövöldözés, ennek ellenére besétáltunk ketten, de elmentek mellettünk, mintha ott se lettünk volna, ez most akkor azért lehetett mert nem láttak minket mert épp egy "konfliktusban" voltak vagy mi történhetett? Nem merem azt feltételezni, hogy láttak minket és csak jóindulatból nem lőttek le :D

    Mondjuk a vadonban többször is sikerült elmenni úgy játékosok mellett, hogy nem volt balhé, ami azért meglepett :)
  • Bandras DaSilva #439
    Nem olyan nehéz ezt elérni, nekem tegnap este rögtön sikerült is. Volt egy csapat akik egy kocsis küldit csináltak, én meg úgy gondoltam, hogy nézzük meg mit lehet itt csinálni alapon leszedtem egy dombról 2 csókát a kocsiról. Aztán közelebb mentem és akkor futottak be a többiek. Elég érdekes lövölde alakult ki és ebben az egyik taggal felváltva lövöldöztük le egymást, így elég hamar beadta ezeket az opciókat. Az érdekes itt az volt, hogy elég közel teszi be a respawn pontot ezért hamar megtalálnak vagy visszaérsz. Nyílván a végén már üldöztek 4en és kalandos volt mire elmenekültem.
    Ami érdekes volt mg az az, hogy ha pl. egy állomás közelébe érsz, akkor ott nincs harc és kifakulnak az ellenfelek ha játékosok. Persze, ha elhagyod ezt a zónát, akkor újra tudnak lőni.
    Sajnos, túl sokat nem sikerült tegnap tolnom, de azért megcsináltam pár küldit amit adnak a pénztárosok meg random arcok. Annyira nem fizetnek jól pedig bőven időben fejeztem be. A sztroival nem sokat haladtam, de majd ma próbálok.

    Részt vettem egy ilyen seriesben is: itt az volt, hogy pisztollyal kellett/lehetett hentelni és ki tud több embert lelőni 5 perc alatt. Hát,érdekes volt...keltem-feküdtem, de mások is:)...alap pisztollyal olyan nagyon nem voltam sikeres,de vicces volt. Csapattal érdekesebb lehet. A többi ilyet nem néztem még, de ahogy látom van párbajozás meg több hasonló lövölde. Versenyt sem próbáltam még.

    Egyelőre egy olyan 60 dolcsit szedtem össze, ami nem egy komoly összeg, de remélhetőleg később egy kcisit jobban jön a zsé. Egy banditatábort is lerendeztem, de ott sem volt túl sok minden.

    Egy szekeres küldit sikerült még megcsinálnom egyedül: a vége itt is izgi volt mert a kettő kocsiból egyet elfoglaltak és páran üldöztek, de sikerült célba érnem.
  • darkSectorxxx #438
    Ja ezt nem tudtam, ugy emlékeztem alapon is lehet. :D
  • betyar40
    #437
    Bakker miért nem mondtad hogy csak akkor tud előre vetődni ha célzok??:))))) szopatsz?:D
  • Tikal #436
    Ja, elég randák, de elég durva arcokat is generál ez a szar. Szerencsére a játékban már jobban néznek ki :)
  • darkSectorxxx #435
    Mondom, én akkor, ha UGROK, azaz a bal oldali gomb és a bal analóg kart abban a PILLANATBAN előre nyomom 1 másodperc erejéig....
    Ne tartsd nyomva és ugy ugorj, hanem mintha egyszerre nyomnád egy pillanatra mind2-őt.
  • betyar40
    #434
    Nem vetődik. ha nyomom előre az L1 s plussz ugrás X" akkor csak szökken egyet. De van olyan hogy levetődik a földre. Az hogyan???Az A' val sem csinálja sem a többivel. Beállitás kérdése? de hol?
  • darkSectorxxx #433
    Nem bírsz magaddal, kísérted az ördögöt.
    Tipikus te! :D
  • Evoluti0N
    #432
    Azt a rohadt. Csak belekukkantottam az online-ba. Fallout New Vegas óta nem láttam ilyen ronda karaktereket karaktergeneráláskor. :D
  • darkSectorxxx #431
    Nm. nekem vetődött így. :)
  • betyar40
    #430
    ezt már próbáltam ,de majd megsasolom megint. azért kösz.
  • darkSectorxxx #429
    Előre + Négyzet vagy X.
    Az ugrás gombot nyomd amikor előre mozditod az analogot...
    vagy valamelyik irányba....

    *** X gomb az Xbox kontroller esetén
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.11.28. 15:36:52
  • darkSectorxxx #428
    Nyugi megoldják neked, pénz az mindenkinek kell... :D
  • betyar40
    #427
    Inkább azt áruld el hogy kell előre vetődni ezzel az ürgével :)))
  • betyar40
    #426
    akkor lemaradtam róla. Csak azért kérdem mert kb 1000 dolcsi egy komolyabb fegyver ami nem kevés pénz pláne annak tükrében hogy egy küldetés kb 10-15 dollárt ad:)
  • darkSectorxxx #425
    Haver, irtam már, UGYANAZ....:D lol
  • darkSectorxxx #424
    Folyamat engedték be az embereket, 2 napja kb az ultimate tulajokat, utána tegnap asszem a első napon elindítókat, aztán az első héten elindítókat, és a 4. hullámba majd mindenkit.
  • betyar40
    #423
    Ez egy kicsit kusza. Mit is beszélnek meg egymással? hogy miért lőttél le?! A kérdés az mi a büntetés ilyenkor vagy van -e egyáltalán.
  • betyar40
    #422
    2 kérdésem lenne:) Konzolon is van lehetőség p2w -re. Pc MMO játékokban valós pénzért lehetett dolgokat venni akár ami a fejlesztést vagy fegyvert ruházatot ez GTA-ban is megvolt? 2. hogy a tökbe lehet elvetődni előre vagy oldalra a karakterrel mert bárhogy próbálom nem megy:))
  • betyar40
    #421
    Az inteligens wanted rendszered tényleg jó ötlet:)
  • RedRiot
    #420
    Azért ahhoz igen kitartó baromarcnak
    kell lenni hogy tíz perc kényszerszünet után újra lelőjön: egy újabb kényszerszünetért. Csak rájönnek elobb utobb hogy ez annyira nem jó szórakozás.
  • Tikal #419
    Vagyis meg kell várnom, hogy négyszer lelőjön valaki, aztán elválnak útjaink 10 percre? :)
  • RedRiot
    #418
    Na kérem itt egy leírás a rendszerről, ami a szándékos szívatást próbálja korlátozni:

    Parley & Griefing

    Magyarul röviden:
    Miután negyedszer lelő ugyanaz a játékos, ad egy opciót a gép:
    1. Parley
    2. Feud

    Az elsőnél elindul egy tízperces visszaszámlálás, aminek az ideje alatt a két delikvens nem tudja egymást megölni, hanem elvileg megbeszélhetik a dolgokat.

    A Feudnál ugyanígy van egy 3 perces visszaszámlálás, de ezidő alatt egy 1 vs 1 mini-deathmatchet kell játszani az illetővel. Ha ezután megint le akarja hentelni egyik a másikat opciót ad egy 10 perces Parleyra.

    A különbség a kettő között hogy a parleyt egyoldalúan is el lehet indítani, a feudot csak felkínálhatod, és ha elfogadja a másik fél a kihívást akkor indul.

    Nem tűnik egy rossz rendszernek, hogy élesben hogy működik majd meglátjuk.

    Amúgy érdemes még nézelődni a Polygonon, van ott még pár hasznos tipp az online-hoz.
  • Tikal #417
    Ezért néztünk stream-et és véleményeket fórumokon azoktól akik már tolják :)