577
f4cb1c5406470fdb7765ff50a604b84a.jpg
  • betyar40
    #497
    Szerintem ez session függő . Azt nem lehet hogyha nagyon xar a server,mert tele van hülyékkel amin vagy egyszerűen kilépsz,mert gondolom nem ugyan oda dob vissza!!vagy tévedek? Amúgy facebookon sokan vannak magyarok akik játszanak sőt csoportban érdemes lenne akkor abba a sessionba játszani nem?
  • betyar40
    #496
    Más: Amúgy mivel első online gamem jól értem hogy a narancssárgával jelölt Strange küldikbe más online tagok is becsatlakozhatnak akár ellenségként, illetve ezekre csinálhatunk posset?
    A mai nap ezekre gyúrtam igaz egyedül, illetve horgászás az elég kifizetődő jobb helyeken. Ami érdekes volt hogy az utolsó 2 délutáni órában egy olyan sessionban voltam ahol egyedül én voltam online játékos ,amikor becsatlakoztam még tele volt.....ezt nem is nagyon értettem a végén. Sajnos a pénz nagyon lassan jön igaz egyenlőre nincs is mire költekezni. Én se tegnap se ma amíg voltak online nem támadtak meg talán 2 alkalommal ,de nem vészes.
  • Ulthanito
    #495
    Ezt én is így gondolom. Itt semmi más, mint öncélú szivatás az egész, lehetetlen kihívásokkal, meg faszom medálrendszerrel.
  • Ulthanito
    #494
    "Teljesen egyet értek!"

    Kettőt nem?
  • Tikal #493
    Szerintem ezt javitani fogják. Sheriff lelőtt, a cuccom megmaradt a lovon.
  • RedRiot
    #492
    Na kérem, eddig tartott a szép világ, mostantól a grief-mániás 12 évesek uralják a játékot. Nem tudja lootolni a lelőtt játékost, nem kap érte plusz pontot, tehát neki semmi haszna nincs belőle, akit viszont lelő az mondjuk elveszti azt amit addig vadászott és épp vitte volna eladni a hentesnek.
    Oké, erre mondják "okosok" hogy megbosszulhatod, lelőheted azt aki lelőtt, de ez így pont lófaszt sem ér, mert nem kapod vissza azt amit elvesztettél, ráadásul én nem unatkozó vérpistikékkel akarok párbajozni hanem inkább felfedeznék, vadásznék, fejleszteném a karimat.
    A single-player után azt hittem hogy az online is egy kicsit nyugisabb tempójú, felnőttebb játék lesz a GTA-hoz képest, hát sajnos nem. Ha lesz PVE-mód vagy valami hasonló akkor visszatérek de hülyegyerekeket kerülgetni a mapon sajnos csak időpazarlás. Még akkor is ha a map minden idők egyik legjobbja.
  • betyar40
    #491
    Nekem ma egész délután azt csinálta hogy amikor meghaltam vagy partyból kiléptem azt irta ki a lovamat ebben az időben nem tudom idehivni hiába füttyentettem és csak egy random lovat tud adni. bementem az istállóba ott megtaláltam a lovamat de állandóan visszadobta nekem a másikat....ez mi WTF!
  • betyar40
    #490
    Ő a posse leader ha jól tudom.
  • RedRiot
    #489
    Azt tudja valaki hogy mit jelent a mapon a shuriken alakú játékos ikon? A többséget sima pötty jelöli de vannak néha ilyen csillag formájuak. Bandát vezetnek? Vagy mit jelöl?
  • betyar40
    #488
    pedig az hozta a legtöbb pénzt közel 500 dollárt, de úgy néz ki nincs tovább,,,, most nem egyenlőre azon agyalok hogyan tovább mi éri meg XP és gold terén, na meg a másik csapkodása sem marad el:)
  • RedRiot
    #487
    Küldiket passzolom nagyon keveset csináltam. Ja és ha még nem indítottal új karit adj el a régivel mindent amit csak tudsz hogy minél több pénzzel induljon az új!
  • RedRiot
    #486
    Vadászat. Negyedóra alatt össze lehet lövöldözni úgy 10 dollárnyi vadat kényelmesen.Az azért nem olyan rossz. Csak figyelni kell ne nagyon legyen másik játékos a hentesnél nehogy lelőjenek mielőtt eladod a szajrét! Tegnap így jártam.
    Pvp meccsek: nem vagy egyedül nekem is elég szarul megy. Rajtam kívül mintha mindenki tudna kapásból hedsátot lőni. Próbálj meg oldalról elkapni olyanokat akik már harcolnak vki mással, kerüld az 1vs1 szitukat.
  • Tikal #485
    Lőj te is fejre :)
  • betyar40
    #484
    Igen köszi megoldódott minden.A küldik elfogytak lvl9. szinten most nem igazán tudom mivel is fogok pénzt és Xp keresni. Ez nektek is igy volt?A vadászat szinte semmit nem fizet ahogy az npc kirablása sem-. Lopni nem érdemes se halászni se vadászni , nincs vonatrablás. A bandázás jó pofa de nem fizet , a race -t egyszer próbáltam. A pvp matchek ..hát ..érdekesek.....mindenki fejlővéssel agyon lő én 4 lövéssel sem tudok agyonlőni senkit. Gyakorolni kell. de egyenlőre baromi fura.
  • RedRiot
    #483
    Ha a Player menüben törlöd a karaktered és csinálsz újat akkor bár elölröl kell kezdened a játékot és elveszted az inventoryd tartalmát de a pénzedet és az aranyadat megkapja az új karakter!
    Én ma reggel indítottam újat mert elsőre sikerült valami rókaképű ripácsás bőrű 50 kilós értelmi fogyatékost összehoznom.
    Ha újat csinálsz akkor arra figyelj hogy a játékban más lesz a megvilágítás és erősebben fognak látszódni majd a ráncok bőrhibák. Én másodjára egy indián fejből indultam ki és alakítottam át fehér emberré egész jól sikerült. Szerintem nyugodtan vágj bele ha nagyon szar lett az első fejed. :)
  • RedRiot
    #482
    A táborban a fekhelynél tudsz átöltözni. Egy asszem kék ládából pedig fel tudod venni a katalógusból rendelt árut.
  • betyar40
    #481
    Az uccsó küldetésem amikor azzal a röhejes bádogtetővel a fejünkön elfoglaltuk az erődöt. Utána vége a küldetéseknek?
  • betyar40
    #480
    Még egy bajom van a fő küldik a sárga elfogyott 9 szinten vagyok. mi van ilyenkor?
  • betyar40
    #479
    1 a tábortüz működik már a fejlesztést is megtaláltam , de nem tud sehol átöltözni. ahhoz venni kell másik ruhát mert sehol nincs ilyen opció.
    2-3 megvan köszönöm.
  • Tikal #478
    1. nem tudom mit csinálsz, de ezt mind lehet, enni a tűznél, átöltözni a fekvőhelyeden.
    2. mert nem az inventory-dba kerül, hanem a táborba.
    3. ahhoz hogy lejöjjön a menü a bal sarokban > bal irány gomb.
  • betyar40
    #477
    Sziasztok! Nyúzom az online-t lesz benne craft szerintem de 3 dolgot nem értek.
    1. Free roamban játszom 9-es szintű vagyok de a tábort nem tudom fejleszteni sőt semmit nem tudok benne csinálni se átöltözni még kajálni sem a tábortűznél? Ez normális?
    2. Hiába van nálam a katalógus megveszek valami kaját a lónak vagy töltényt az árát leveszi de a cuccot nem kapom meg az inventoryba nem teszi be.
    3. Free roamban nincs posse és crew , player opció mert nekem nem jön le semmilyen menü a bal sarokban. Köszönöm a választ.
  • betyar40
    #476
    igen én is erre gondoltam amúgy is olyan fos lett a karakterem hogy képtelen vagyok azonosulni vele, de már 9 szintű. na mindegy remélem ha nem is resetelik a végleges játékban a karakter fején tudok majd később változtatni:)
  • Tikal #475
    még ez nem biztos, de benne van a pakliban, szóval ne szeresd meg nagyon a karaktered :)
  • betyar40
    #474
    köszönöm a válaszokat. Szerintetek mennyire érdemes a Bétában a karaktereket maxolni ,mert az új server inditásakor szerintem ezek a szintek (xp) és meglévő felszerelések úgy is elvesznek nem? vagy ez most hogy lesz?
  • darkSectorxxx #473
    Montázsokat? mit hol?
  • gregoryan
    #471
    Hali

    Valaki jönne COOP ba rede deadezni PS-en este? dobjon már rám egy mailt pls, akinek van kedve. baromi jó az online.

    [email protected]
    thx
  • Amiga
    #470
    Az inkorrekt elvárás akkor is inkorrekt marad. Bloodborne-t szorgalommal ki lehetett platinázni, itt nevetségesek a megoldandó feladatok. A platinázás szóljon a játék megismeréséről, esetleg egy-egy dögnehéz kihívásról, vagy kitartásra kényszerítő grindelésről. De ne szóljon a folyamatos szivatásról.
  • darkSectorxxx #469
    Jogos, nekem is vannak durva dolgaim, de ez kb olyan beteg mint a GoW legnehezebben fokozaton. :D
  • darkSectorxxx #468
    Nem kicsit
  • Kojiro
    #467
    Teljesen egyet értek!

    Azon panaszkodnak sokan, hogy túl nehéz egy trófea, de azért panaszkodnak, mert szeretnék, hogy nekik is meglenne. Tehát, jó lenne a trófea, de akkor nem, ha már dolgozni is kell érte.
    Magyarán, elvárjuk, hogy szarja a rendszer a trofikat, de ne kelljen érte sokat tenni.
    Akkor most végülis fontos a trofi vagy sem?

    Ugyanezt tapasztalom filmeknél is, hogy nehogy már túl bonyolult legyen, mert akkor szar. Legyen állati jó film, és szóljon nagy dolgokról, de azért annyira ne túl mélyen, mert akkor oda kéne figyelni.
    Magyarán, itt is ugyanez van: szeretném a tudatot, hogy én intelligens filmeket nézek, hiszen intelligens vagyok, de azért az már túlzás, ha egy filmen annyit kell gondolkodni, az szar.
  • molnibalage83
    #466
    Tényleg jól értem, hogy egyesek azon buknak ki, hogy egyes achievement túl nehéz...?
    Kinemszarja le? Egyetlen játékban sem hajtottam rá, hogy meglegyen minden. Néha megnéztem, hogy melyikből mennyit ért el a közösség, de kb. ennyi.
  • Bandras DaSilva #465
    Sok ember meg erre van rákattanva és arra hajt, hogy kimaxoljon mindent. Ha nem érdekel, nem csinálod. Bajod nem lesz belőle.
  • Ulthanito
    #464
    Elmebeteg kritériumok vannak benne.
  • darkSectorxxx #463
    Hát valakinek jó, aki ezzel szeretné eltölteni a nyugdíjáig az időt, múgy kicsitse. Ű:D
  • Ulthanito
    #462
    A legnagyobb suttyóság a játékban ez a medal rendszer. Ki a faszt érdekel ez? Minek erőltetik? Már a fél világ utálta a GTAV-ben is, ott még ráadásul az arcodba is tolta a faszparaszt.

    Szánalom. 1995-ben még elmenne, de 2018-at írunk.
  • darkSectorxxx #461
    Na srácok a lelkesedésemet letörte a talán VILÁGON leggecibb trófea, ez miatt kicsit értelmetlen lesz gyűjtögetnem a játékban....
    Ezt aki megcsinálja, annak kezetcsókolok, mert nem is feltétlen nehéz, de baszott sok türelem szükséges....

    Én sajna ezt kihagyom!

    Red Dead Redemption 70 GOLD Medals trófea.
  • Bandras DaSilva #460
    Banditákat találtam már több helyen. Ahogy járkálsz erre-arra, feltűnik egy piros jel a térképen és ha közelebb mész, látod, hogy hol a tábor. Térképet én nem találtam még, de lootot dobtak, elég sok órát, gyűrűt, stb dobnak. Mondjuk simán benézhettem valamit.

    Nem tudom, hogy ki-hogy van vele, de engem egyre jobban zavar, hogy a karakterem nem beszél az onlineban. Csinálhattak volna még 2 szinkront (egy férfi, egy nő) mert nagy dumákat nem kellene tolni csak egy ilyen, köszönés, aha, oké, rendben, stb. Ehelyett integet mint egy sérült...

    Tegnap este már érdekesebb volt a buli mert pl. Valentine közelébe nem lehetett menni mert nagy hentelde volt. Mondjuk nem teljesen értem, hogy miért jó, de elég sokan tolták.

    Rhodes közelében láttam már járó vonatot. Szóval akkor ez is lett már.

    Egyelőre úgy tűnik, hogy nem lehet szerezni vad lovakat. Be lehet törni, de nem megy be az istállóba. Mondjuk második slotot nem vettem még, de eladtam az első lovam és akkor sem engedte. Viszont van egy csúnya színű arab ló ingyen a ps4 játékosoknak. Én St. Denisben szereztem meg az ottani istállóban, nem tudom, hogy a többi helyen is adja-e.

    Csinálgatom a challangeket is, de van pár elég érdekes.

    Tegnap engem egyfolytában kidobált. Nem tudom, hogy másnak is volt-e ilyen tapasztalata, de engem olyan 30-40 percenként ledobott. Vissza kellett csatlakoznom. Néha küldik után olyan helyre tesz, ahol megy a lövölde és néha kicsit idegestő amíg kijut az ember.

    Nekem van még egy furi tapasztakatom. Eddig is nagyon szép volt a játék, de olyan mintha az onlinera betettek volna még pár effektet mert még szebb lett az egész.
  • RedRiot
    #459
    Örülök neki. :)

    betyár40: Banditák? Azokra gondolsz akik a sztori-módban is felbukkantak? O'Driscollék meg a Lemoyne Raiderek? Nem akadtam még rájuk, pedig egy jútyúb videóban említették hogy a random kistáboraikban szoktak őrizni kincsestérképeket.
    A sztoribeli nagyobb bázisaikat felkerestem ennek a kettőnek: az O'Driscollék helyén (Valentinetől északra erdei kisház) nem tartózkodott senki, egy minimális kis loot volt - de azért megérte, ingyen volt.

    Shady Belleben a Lemoyne bázisban lézengett pár bandita, de épp amikor odaértem egy másik játékos elkezdte őket irtani. Én addig a másik oldalról bementem a házba és összeszedtem pár apróságot az emeleten. Mire a gyerek abbahagyta a banditákkal a fight-ot angolosan távoztam az ingyen loottal. OK ez kicsit cigány módszer volt, de hát így adta ki. :)
  • AnuluWork #458
    "Volt olyan fószer akit 6 centért öltem meg! Kibaszott kemény világ ez, szegény megtanulta. :D"

    " nem találtam Saint Denisben sem helyet ahol lehet pókerezni ezért elkezdtem random parasztokat hentelni az ültetvényeken a város mellett, csak így késsel. Mit dolgoznak azok a hülyék az éjszaka közepén, idegesítettek nagyon."

    :D

    Szebbé tetted a napomat. :)

  • betyar40
    #457
    A crew elméletileg legénység vagyis banda tagok. Az mindig megmarad ha ki is lépsz a sessionból akkor is . Szerintem az a clan de lehet tévedek.