577
f4cb1c5406470fdb7765ff50a604b84a.jpg
  • GaborST
    #537
    Ja értem köszi !
  • Shiwo
    #536
    bemész a postára és kifizeted (:
  • GaborST
    #535
    Hogy tudom leszedni a bounty-t a fejemről mert van rajta 50 cent! :)
  • mate23
    #534
    kosz
  • Timur Lenk
    #533
    Szia!

    Ha a kérdésed az akart lenni, hogy lehet-e a történetet követve, Arthurral vagy Johnnal szekered, akkor a válasz nem.

    Timur Lenk
  • mate23
    #532
    csa
    lehet story ban szekeret?
  • Timur Lenk
    #531
    Szia!


    Nem a kontrollerrel van baj véletlenül? Soha nem tapasztaltam ilyesmit.


    Timur Lenk
  • bowden
    #530
    Elkezdem a játékot, minden szép és nagyon tetszik viszont van egy idegesítő bug nem tudom lehet e vele kezdeni valamit. Xbox controllerel játszom a tvn. A karakterem nem áll meg ha elengedem a sticket hame, megy tovább. Ugyan ez van a térképen pásztázásnál is. Nagyon zavaró.
  • Mike at home
    #529
    sehogy
  • zizz21
    #528
    Sziasztok! Ha találok egy kalapot a földön vagy valakitől elveszem az hogy lesz végleg az enyém? hiába mentem benne haza azt írja, hogy nincs kalap a fejemen és csak a régieket tudom feltenni. Köszi!
  • JonasSandor
    #527
    Sajnos kamu az egész.
  • JonasSandor
    #526
    Engem megvettek kilóra.
  • lwb
    #525
    Ez egyelőre pletyka, de igen. Epic Store-re jön, ami miatt jön persze a mentrendszerinti hiszti / kifogás, hogy miért warezolják be.
  • JonasSandor
    #524
    Július 9-én jön pc-re is jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • darkSectorxxx #523
    Mellesleg ez a VIDEÓ nem kamu, ez tuti, az más kérdés, hogy ez honnan van, és lesz-e ennek kiadott végleges formája...

    Hogy nem kamu, arra értem, aki kicsit is ismeri ezeket a videós trükközéseket, tudja, jól, hogy ez így ahogy van szinte képtelenség megoldani trükkökkel.

    Szóval számomra nem is kérdés a videóban látottak hitelessége.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.12.23. 17:35:23
  • darkSectorxxx #522
    De most nem? olyan kb mintha látnál a télapóról egy képet és megírná valaki, hogy "Ez tlaán a télapó?"

    Nézzétek meglepően fehér a szakálla. :D

    Nem a rosszindulat beszél belőlem, de a vakoknak érdemes magyarázni mi látható egy videón.
    Míg a cím alapján arra mer gondolni a user, hogy elhangzik valami extra háttérinfó, amit lehet nem árul el amúgy egy laikusnak a vidó, de lígpelni egy videóban mit látunk, és cikket írni a "nem tudom"-ról, az tehetséget jelent. :D

    SG-n most nem emlékszem ilyen cikkekre.
  • Montanosz
    #521
    hiába, nem csak a sg cikkírói tudnak a semmiről oldalakat írni :-d
  • darkSectorxxx #520
    Ha nem olvasom el a cikket, és ezt a bölcs embert, aki HIHETETLEN meglepő dolgokat ír a cikkben, akkor észre se vettem volna a felvételt nézve, hihetetlen, hogy a cikk írója milyen kis szemfüles és ez által nekünk is utat mutatott. Kemény. :D

    Megmondta a nagy semmit lényegében. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.12.23. 14:34:04
  • Montanosz
    #519
    https://www.playdome.hu/hirek/51484/vajon-kamu-e-a-pc-s-red-dead-redemption-2-video
  • Katalizátor
    #518
    Ok, de onlineban nem is lenne szép. :)
  • Katalizátor
    #517
    Ok, de onlineban nem is lenne szép. :)
  • betyar40
    #516
    singleben felesleges olyan kicsi a tét- Online-ba még nincs póker....egyenlőre-
  • Katalizátor
    #515
    Lehet csalni pókeren, ahogy az előző részben?
  • betyar40
    #514
    Remélem a következő patchekkel más tartalom is lesz benne ,mert igazából a strory módok újrajátszása ,a stanger küldik amik vagy bejönnek vagy nem, s a versenyeken kivül nem sok minden van benne. A vadászat és a halászat már nem vonz egy idő után az is unalmas persze. Hiányoznak a vonatrablások ,bankrablás, a szerencsejáték és még sok minden mást tehetnének bele ami pl. singleben ott volt. Lehetne házad benne , farmod vagy akár ranch, ahogy pl GTA ban s lehet garázsod vagy házad nem? Itt meg semmi egyenlőre..
  • Bandras DaSilva #513
    Igen, valamit adtak, valamit elvettek:)

    Mondjuk nekem még így is bejönnek a változások. A küldik is jóval több xp-t meg pénzt adnak. Nekem mostanában egy seriesbeől jün olyan 300xp meg 12-15 dollár. Nem tűnik olyan soknak, de 5 perc alatt lemennek a körök és így azért lehet haladni. Mondjuk én még csak level 19 vagyok, így van még hová fejlődni és gondolom később a szint lépés is tovább tart.

    Horgászni azzal együtt továbbra is vicces, vadászgatni is szeretek mert abból is összejön 10-15 dolcsi...mondjuk én lelövöldözöm a nyulakat meg minden szart amikor megyek A-ból B-be, aztán eladok mindent a hentesnél.

    Még egy kicsit a fast travel árakon lehetne kozmetikázni és akkor nagyjából jó is volna a dolog. Mostanában csatakozom random bandákhoz küldikért és elég vicces tud lenni némelyik, de így a pénz is pörög mert pikk-pakk meg lehet csinálni küldiket. Főleg az ilyen delivery meg assassination küldik mennek le nagyon gyorsan.

    Versenyen még nem indultam, de majd egyszer azt is kipróbálom.
  • betyar40
    #512
    Igen. Sok minden változott, a legfontosabb talán hogy a fegyverek ,felszerelés olcsóbb lett. Illetve a Rockstar 250 dollárral és 15 arany rúddal jutalmaz mindenkit aki tegnapig játszott a bétával. A halak ára olcsóbb lett tehát a horgászás most nem nagy biznisz ahogy a vadászat sem szerintem. Sok hibát javitottak pl az arany rúd glitch , XP glitch , halas glitch. A küldiket és a storykat jobban jutalmazzák nem sokkal kb. a duplájával. A race és a versenyek, pvp módok viszont nem sok mindent ad se goldban sem xp ben ha jól láttam.
  • Bandras DaSilva #511
    Valaki tesztelte már a változásokat? Nem volt még időm, de ha minden igaz már jobban fizetnek a küldik meg olcsóbbak lettek a fegyók, stb.
  • AnuluWork #510
    Ámen!
  • Rage47
    #509
    nem láttam még ilyet
  • Bandras DaSilva #508
    Én nem tapasztaltam ilyet, így szerintem csak egyszeri bug. Olyan van, hogy bizonyos küldikhez külön ruha kell, de az csak átmeneti.
  • AnuluWork #507
    Story módban előjött egy olyan, hogy egyik autosave után, küldi végén kiléptem, és amikor visszaléptem más lovam volt, ua névvel, de más statokkal és színnel, ill. totál más ruha volt rajtam, mint ahogy kiléptem. Ez a bug visszatérő, vagy csak egy-egy küldi csinálja?
  • Rage47
    #506
    Mai alkotás :D
  • Kojiro
    #505
    Hát akkor bug lehetett, mert nem láttam az eladások között.
  • Bandras DaSilva #504
    Nálam butcher megveszi simán. Onlineban sztem nincs trapper.
  • Tikal #503
    Single: trapper, butcher
    Online: butcher
  • Kojiro
    #502
    Én arra nem jöttem rá, hogy a perfect bőröket hol kellene eladnom. Hentes nem veszi meg, trapper pedig nincs se a térképen se a térkép menüjében. Ötlet?
  • Bandras DaSilva #501
    Akkor mákod van, örülj neki:)

    Úgy tök könnyű befejezni a legtöbb küldit, nyugis zseton/xp.

    A lónál nekem annyi szokott lenni, hogy ficeregni/forogni kell mert nem mindig látja a rendszer, hogy van ott valami amit használhatnál. Néha működik, nha nem. Azért ez még eléggé beta mert van sok baki az onlineban.

    Nekem a komplett állatvilág szokot eltűnni. Minden más van, de nincs egy állat sem. Sztem ez is vmi bug, jeleztem ezt a hivatalos feedback oldalon, azt írták vissza, hogy indítsam újra a ps4et... Relog általában megoldja. Lehet neked is azt kéne próbálni.

    Nekem rengeteg connectivity issuem volt, de aztán megnyitottam az ajánlott portokat és azóta ezzel nincs gond. Azt tapasztaltam, hogy ha relatíve sok ember van egy sessionben, akkor elkezd nagyon döcögni a dolog.

    Szokott lenni ilyen célterület ahova el kell ezeket a cuccokat vinni, néha ott is késik a video. Ha túl gyorsan érsz oda vagy vmit még nyomkodsz. Itt is meg lehet próbálni, hogy visszább mész egy picit aztán újra be a célterületre.

  • betyar40
    #500
    Még van egy nagy problémám sokszor előfordul mi annak a trükje hogy a ló kantárát ki is kösse amikor megállsz egy ilyen lóleszálló":) elött? Hiába állok meg elötte nem köti ki a lovat. Strangerben is van egy küldi hogy rabolj el egy lovat elrabolom elviszem oda ahol kell ,de nem tudom kikötni ott sem a lovamat nem teszi a kantárt rá a fára. Mi ennek a trükje? kösz a helpet!
  • betyar40
    #499
    A stranger küldiket értem , de azt nem értem ha elkezdem miért tünik el minden online játékos a térképről és a player listából? Olyan mintha egy single módban játszanák! Ezt nem értem!!! Pedig kiírja más online játékos is megtámadhat de senki nincs online ,se a mapon se a sessionban.
    Ha az aim assist kiveszik tulajdonképpen lehetetlen lenne lelőni a másikat. Az aim assist amúgy testre lő abból pedig 4-5 is kibir egy másik player tehát fejre kell löni. Anélkül nagyon rossz lenne a célzás része a játékban.
  • Bandras DaSilva #498
    Igen, amikor csinálod a küldiket, először stranger az illető, de ha odamész és unlockolod, akkor látod majd a nevét és a beszélgetés előtt azt is, hogy jó vagy rossz pontokat ad majd (és a térképen is kiírja, hogy milyen küldikre számíthatsz).

    Amikor ezeket elkezded, akkor egy idő után becsatlakozhatnak mások is. Pl. ellophatják a szekeret, a postát, a pénzt, stb. Lehet "posset" is csinálni az ilyenekre, akkor többen toljátok, érdekesebb, nagyobb védelem ha betámadnak. Főleg a kísérgetős küldinél érdekes ez meg a postásnál. Mondjuk az ott eléggé el van baszarintva, mert egyszerre csak egy táskát vihetsz, 2 ott marad az állomáson. Egy táskában 3 csomag/levél van, de amíg te kézbesítesz, simán elviheti bárki más a másik 2 táskát az állomásról. Oké, üldözheted, de sok rtelme nincs mert ha le is lövöd, kb 3 méterrel arrébb respawnol és újra lő rád. Neki nyeremény az is ha nem tudod megcsinálni, neked meg szopó mert sokat nem tudsz tenni ellene.

    A táborban elég sok dogot lehet amúgy fejleszteni, de vannak árak is. A küldit ha jó vagy csak 75%-ra tudod megcsinálni mert a végét csak akkor ha bűnöző lettél. Beszélnek valami 3 aranyrudas küldiről is...gondolom ez az lehet, hogy egyébként annyiért be tudod fejezni. Blackwaterben van vmi tag. Nem találtam még meg, nekem is csak 75%. Majd remélhetőleg javítják.

    Vadászatból halászatból sztem eléggé jön a zseton. Egy jobb peltért+nyúzott állat akár 10-12 dolcsit is hozhat egy menetben. XP-ben ez ugyan kevesebb, de a sima series is rosszabbul fizet ha nem vagy első. A lőszert a legtöbben neked kell állnod, így nem mindegy, hogy nennyire lősz jól:). Sok embernek az aim assist bent van, és ez eléggé furi mert igen jól lehet vele headshotokat tolni. Sztem ezt nem kéne engedni az onlineban.

    Azt én sem értem amikor csak úgy simán lövöldözget vki....ráadásul az is hülyeség, hogy látod a többieket a térképen. Tegnap volt egy pali aki fél nap üldözött és vagy ő lőtt le vagy pedig én őt. Sok értelme nem volt. Kérdeztem, hogy nem unja-e de érdekeseket válaszolt. Aztán lelőttem a lovát meg őtt is párszor még egyms után és elment. Ezzel együtt idegesítő.