794
"Jó estét, jó szurkolást!"
  • IXEMGabeo
    #474
    16-oson kivul volt es mivel utolso ember ezert a piros jart...szabalyos eljaras volt
  • ReszegKoldus
    #473
    A horvát meccsen a labdára irányult a becsúszás, azért volt csak sárga és tizenegyes, itt meg simán csak fellökte az embert a védő, azért volt piros. Aztán lehet, hogy nem ezért volt :D
  • molnibalage83
    #472
    Alibizteeeeek....? Ok, hogy régen volt, de 1994-es VB-t láttad?
  • IXEMGabeo
    #471
    erik a sved-angol negyeddonto:D

    ha az osszejon azon barmi lehet

    mellesleg a svedek focijat mindig utaltam, mert alibiztek allandoan, de most nagyon ossze van a csapatuk rakva es nem veletlenul vertek meg az Olaszokat a selejtezon...
  • molnibalage83
    #470
    Teljesen ok, hogy nem 11-es. Azt nem értem, hogy ha két másik esetben az utolsó védőnél a lerántás vagy boka összerúgás, stb. sárga lapos volt, akkor ez miért piros? Bár a kérdés logikailag inább fordítva. Ez naná, hogy piros, a többi miért volt csak srága..?
  • benőmenő
    #469
    Teljesen korrekt és jól volt használva a VAR szvsz.
    Kívül volt, de a kapura egy az egyben rohanó támadónak lett összeakasztva a lába.
    Ellenben maga a meccs az borzasztó volt.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2018.07.03. 17:55:53
  • Count Adyn
    #468
    Hat ez kicsit lol itélet volt azért:D főleg video utan :D
  • molnibalage83
    #467
    A bíráskodás megint érdekes. Előző meccsen utolsó ember felrúg 16-oson belül = 11-es és sárga.
    Most utolsó ember és piros büntető nélkül.

    ????
  • Rita79
    #466
    Lásd ezt a ma délutáni meccset, hót unalom, hót érdektelen és hót unalmas játékkal. Az hogy eme 2 csapatból az egyik a világ legjobb nyolca közé jut, az egy nonszensz.
  • gpFan
    #465
    Majd szétszaggatja a nadrágját és nincs sárga ?
  • molnibalage83
    #464
    Kapaszkodj meg. Az kisebb csapatok meccse miatt vonzó nekem sokszor a VB. A sztárolt csapatok az esetek többségében átlagos játékot mutatnak vagy szenvedős kizúgást 2006 óta... Ezzel szemben micsoda játékot hoznak sokszor a kiscsapatok meccsei. Lásd tegnap. De 1998-ról is a Norvégia Marokkó 2:2-re emlékszem erősen és a VB döntőre, meg Bergkamp góljára. Szóval...

    A 48 szereplős VB ettől független eszement ötlet az én szememben. A 32 csapat elég, erős minőségi szűrő, de még így is bejut olyan csapat, akit csak pofoz a többi...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.07.03. 16:26:06
  • PetruZ
    #463
    Jó dolognak tartom, hogy hagyományos értelemben vett "kis" csapatok is megmutathatják magukat a világversenyeken, elvégre "világ"-bajnokság, és nem előre leosztott lapok ligája - viszont attól tartok, hogy a szponzoroknak ez nagyon nem fog tetszeni. Ők sztárokat és sztárcsapatokat promotálnak, nekik pedig - marketing szempontból - rossz üzenet, ha a szponzoráltjaik kizúgnak. Nincsenek ott az arcaik, akikre kampányokat húztak fel. Az emberek a sztárokért mennek ki a meccsre, főleg, ha semleges nézők, a kiscsapatok viszont nem vonzók. Nincs más olyan sportág a világon, amelynek ikonikus arcait ennyien ismernék, a reklámokon és közvetítéseken keresztül fejből ne fújnák, és maga a sport is egyszerű, bárhol, bármikor játszható akárki által. Ezért azt hiszem, a mostani VB következményei kapcsán Infantino meg fogja még gondolni azt a 48 szereplős bajnokságot, amit pedzegettek. Egy csomó olyan szintű csapat jelenne meg egycsapásra, akik egy-két alkalommal még érdekesek lehetnek a semleges nézőknek (általános emberi tulajdonság, hogy drukkolunk a kisebbnek, gyengébbnek, elesettebbnek, mert menő és romantikus-hősies dolog töredéknyi pénzből Dávidként felvenni a harcot a Góliátokkal), de hosszú távon nem generálnak annyi áthozott érdeklődést a FIFA szponzorok számára, hogy megérje nekik. Ekkor majd elkezdik csökkenteni a pénzeiket, vagy ki is szállnak belőle és átmennek más sportágakba. Márpedig a foci = üzlet, mégpedig világszinten top3 üzlet. Majd meglátjuk, ahol a pénz beszél, a "kisded" mennyire tud majd ugatni...
  • Count Adyn
    #462
    pedig hires a belga csoki nemertem miabaj :D:D
  • Rockynhooo
    #461
    En nagyon adnom, ha egy orosz, uru, kolumbia, svajc, sved stb szintu csapat a dontobe kerulne :) Mar fokent ennek szurkolok, nem is konkretan egy orszagnak.
  • IXEMGabeo
    #460
    azta kutya mi lehetett ezen a Belga-Japan meccsen:O pont nem lattam mer dolgoztam, de meghokkentem mikor lattam, hogy a Japanok vezetnek 2-0-ra...Belgaknak figyelnie kell, mert 4 eve is es az Eb-n is a vedelmi hibak utan nem tudtak megujulni...

    ennek a keretnek nyernie kellene, mar reg beertek fejben Hazardek es ott van De Bruyne is...

    kicsit sajnalom a Japanokat, de a Brazilok ellen elfogytak volna, igy lesz nagy meccs a negyeddontoben
  • bakkerman
    #459
    En most leadnam a tippem (megerzesem) igy az utolso ket nyolcaddonto elott:
    Uruguay-Brazilia es Oroszorszag-Anglia elodontok lesznek!
    Sot,nagyon meresz leszek,es azt mondom ha osszejon ez a ket elodonto akkor europai gyoztes lesz ;) Ez nagyon durva megerzes,ezen a VB-n mostmar nincs papirforma!
  • ReszegKoldus
    #458
    Japánoknál 0 néger, 0 honosított brazil, szimpatikusak. És majdnem megállították Brüsszelt
  • Jim Morrison
    #457
    sdvdk
    vís
    b
    mlíml
    mlsmísbmbfmésíbsfmb
    ífmb
    ísfbmlíéfmbl
    ísf
    bmdísf
    bafjdsfbjkdsjdsnklvjműívfk
    sk

    kapják be
  • molnibalage83
    #456
    Na, ez dráma.
  • Darthmushroom
    #455
    "beteg" ez a belga válogatott még Nainggolan nélkül is...

    és pont a MU drukkerek által utált Fail egyenlít
  • molnibalage83
    #454
    Nincs is jobb, mint 4:4 után büntetőpárbajozni. :)
  • Jim Morrison
    #453
    legalább 2x15 legyen
  • molnibalage83
    #452
    óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

    Micsoda meccs.
  • Jim Morrison
    #451
    gólnak szép .. ^^
  • dave9004
    #450
    ilyen góllal jönnek vissza...
  • Rita79
    #449
    Ugyan miért.... szted egy meccsen a kaput megcélzó lövések aránya az semmi? csak mert a Brazil-Mexicon ez 10-1 volt. Lehet tévedek benne 1-2 lövést, de az nem számít. Ezek alapján a félgőzzel jétszó Brazíliára csak rá lehet olvasni, hogy döntős pontenciál van benne nem? Vagy sem?
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2018.07.02. 21:19:58
  • LasDen #448
    én biza megmondottam....
  • Coolfire
    #447
    Hát ez beszarás...:)
  • ReszegKoldus
    #446
    BANZAAAAAAAAAAAAAAAI
  • molnibalage83
    #445
    Mit művelnek a szamurájok. Érik a horvát--japán döntő...
  • ManoNegra
    #444
    kettő ehhehehehe... :D
  • Jim Morrison
    #443
    szép befejezés volt, jó lövés
  • gpFan
    #442
    Japan for President !
  • ReszegKoldus
    #441
    JEEEEEEEe
  • LasDen #440
    én már aludtam a brazilokon...
  • gpFan
    #439
    Belgium - Japán ? Asszem alszok egy jót rajta ... Ilyen a lusta fajta
  • gpFan
    #438
    Most komolyan, komolyan kell venni mindent amit ide smiley-znek ?
  • Jim Morrison
    #437
    szerintem....bármi lehet!
  • molnibalage83
    #436
    Ezt igencsak túlzó kijelentésnek látom.
  • LasDen #435
    inb4 Japán lefocizza belgiumot :O