794
"Jó estét, jó szurkolást!"
  • LasDen #674
    ők se mondanak okosabbat az alpján amit olvastam :D
  • IXEMGabeo
    #673
    nalam amit nezek jelenleg a studioban olyan nevek elemeznek, mint Lee Dixon (9 evig volt valogatott), Ian Wright, es Gary Neville
  • McFrost
    #672
    Szólhatnának a kis Knézynek, hogy nem csak egy csapat játszik.... Már gondoltam, hogy leveszem a tv hangját, mert az oldaláról is a belga szirup folyik.
  • IXEMGabeo
    #671
    gol ota a tempo is lassabb a belgak probaljak eldugni a labdat...masodik felido remeljuk jobb lesz
  • LasDen #670
    Ez az egy dolog miatt éri meg nézni bronz meccset, hogy ilyenkor már a két csapat szarik bele az egészbe, így aztán nincs hatalmas taktikai küzdelem, csak felszabadult játék...
  • molnibalage83
    #669
    Akkor félreértettem a kommentárt.
  • ReszegKoldus
    #668
    Nem. Ki mondta?
  • molnibalage83
    #667
    Az most komoly, hogy a büntetőpárbajok góljait is számolják a gólkirályi címnél...?
  • Jim Morrison
    #666
    kane is csak tizenegyesre szamithat:)
  • molnibalage83
    #665
    Hát, ez gyors volt. :)
  • molnibalage83
    #664
    A 98 VB tényleg jó volt. A 2002-es a koreai hátszelet leszámítva is. A 2006 olyan semmilyen, európai ünep volt inkább, németesen. A 2010 orbitálisan szar meccsekkel és vuvuzelázással. Az 2014-es meg kb. oscaros focisták és bírói hibák tömkelege.

    Ezek kb. 80%-át kiszűrte a videóbíró. Piros lap szinte semmi, színészkedés 0. Ez a VB klasszisokkal jobb meccsekett és színvonalat hozott, mint az előző kettő az én szememben.
  • gpFan
    #663
    Igen 'konstruktív' az ötleted
    Esetleg a FIFA tenne valamit a szabályok következetes betartása érdekében ? Nem találtam én ki semmi újat. Szándékos fault az sárga lap normálisan. Igen durva esetben piros. Bíróra ordibálás esete ugyanaz.
    Asszem, hogy te vagy az akinek rádión kellene követni a meccseket. A TV az nem való azoknak akik nem látják mi van a képernyőn.
    Utoljára szerkesztette: gpFan, 2018.07.13. 08:23:41
  • SLICK
    #662
    Hogy neked semmi sem jó... akkor inkább hallgass rádiós foci közvetítéseket, ott legalább nem látod, hogy milyen durván játszanak a játékosok, meg miként fetrengenek, "kézimunkáznak".
  • IXEMGabeo
    #661
    az egyik legjobb anime volt:) allandoan ollos golokat lottek benne:D
  • LasDen #660
    sátánimádó... kína...

    hát, oké...
  • gpFan
    #659
    Asszem azt a szót hogy 'tiszta' sose használtam itten. De nem meglepő egy Sátán imádótól

    Kína tele van pénzéhes köcsögökkel. Természetes hogy a futbal is az érdeklődésük része.
  • SLICK
    #658
    Szerintem nézd ezt, itt letisztult foci van.
  • gpFan
    #657
    IIIIIIgen - volt gitárom, motorkerékpárom, fiatal csajom
    Most meg: mindenfelé a LED-nek nevezett LCD szar kijelzők, tele reklámmal. Mindenki röhögött azon amit a párt diktált, most meg azt sem tudjuk ki mit, honnan, miért diktál .
  • gpFan
    #656
    Pontosan - az egész a fizikai erő és strapabírás, valamennyire a sebességen múlik + a stratégia. Általában már előre röhögtem amikor valaki kapásból rugott a kapu ... környékére . Ezen a szinten ennyi mellélövést, akár 5 méterről is nemigen emlékezem.
    Mbappe kezdetben szimpatikus volt, de az utolsó meccsen igen önző volt, és nemigen jött be neki semmi. Talán mert a kézimunkára koncentrált.
    Én megértem Neymart - amennyire aprították nyilván az járt az eszében - ne megint valami komoly sérülést, elég volt eddig is belőle.
  • LasDen #655
  • Woodpecker
    #654
    Párszor csipogd már még el ugyanazt a dumát..
  • bakkerman
    #653
    98-as meg a 2002-es VB-k még nagyon jók voltak,tényleg a foci ünnepe volt majdnem minden meccs,tele vilagsztarokkal igazi klasszisokkal,mostmár egyre gyengébbek ezek a nagy tornák,a nagy sztároktól semmit nem látunk,nincs foci,csak begyakorolt taktikák végrehajtása...régen Ronaldinho,Ronaldo,vagy Figo de lehetne sorolni parádéztak a pályán még sorsdöntő meccseken is,vállalták a brutál cseleket,mostmár ez a rész kihalt. Csak az eredmény a lényeg,a futás,a test-test elleni harc,meg a taktika
  • IXEMGabeo
    #652
    kozelmultbol a 2014-es vb volt az etalon bar az egyenes kieses nem volt az igazi...Argentina pl ronda jatekot tolt, de megis elertek a dontot, tehat Bielsa hatekonyabb edzo volt, mint Sampaoli...

    2006-os korrekt torna volt, 2010-esben szinte csak Uruguay tetszett es Ghana mondjuk teny, hogy a Spanyol gyozelem a lelkemnek esett jol:)

    2002 korrupt volt ahol Del-koreat eljuttattak a legjobb 4-ig, de legalabb a Brazilok nyertek megerdemelten, Torokok pedig ude szinfoltjai voltak a tornanak (Hastan Sas power):D

    98-ra meg elenken emlekszem az pedig edesapam miatt volt szep emlek, mivel kb az egesz tornat vele neztem meg, es rendkivul karakteres jatekosok voltak, (Bergkamp, Overmars, Davids, Beckham, Seaman, Batistuta, Veron, Simeone, Shearer, Raul, Zidane, RONALDO a fenomen, Rivaldo, Cafu, Roberto Carlos, Maldini, Vieri, Baggio, Thuram, Lizarazu, Barthez, Viera, Suker, Boksic, R. Kovac, S. Bilic, Flo, Oliver Kahn, Marcelo Salas)

    udito vb volt

  • gpFan
    #651
    A Horvátok megérdemelten jutottak tovább. Vagy inkább mondhatnánk hogy Anglia magát ütötte ki a béna játékával a második félidőtől kezdve.
    Mindamellett, ez egy szar VB lett. Ahol a piszkos játék, a szabályok nem következetes betartása, a bírő semmibe vevése dominál. Mondjuk a bírók nem is érdemelnek tiszteletet, mert részesei ennek az egyre inkább birkózásra hasonlító maszlagnak. Itt már az a lényeg ki tud jobban szinészkedni, űgy lökni hogy az észrevétlen maradjon. Példa volt ezen a meccsen is bőven: odamész az ellenfélhez, nagyon gyors lökés vagy húzás. aztán kezeket fel - 'én hozzá sem nyúltam' céllal. Ez egyszerűen utálatos. Ez nem sportszerű. Úgyhogy szarok az egészre, meg ki hanyadik lett és lesz. Na meg a konstans bíró lerohanás, reklamálás - pedig állítólag ki lett adva nekik hogy büntessék rögtön. A szabadrugás előtt már 'kötelező' a hülye rituál - hátrébb terelni a túk közel álló játékost, lenyugtatni a duhajkodókat ... Minek vannak a szabályok, ha az egész arról szól hogy ki az ügyesebb a kijátszásukban ?
    Sárga tegnap leginkább az időhúzásért volt (amibe a labda nem odaadása is tartozik). Lökdösni - az már része a játéknak - ez van. Legyen olyan mint az 'amerikai foci'. Beteg világ - egy olyan ország a példa, aminek rendes neve sincsen (kisajátították maguknak az egész kontinenst), football-nak hívnak olyan játékot, ahol kézzel is lehet játszani, miközben még a név is már foglalt volt. Na meg a fegyver és erőszak kultusz.
    Most jöhetnek a válaszok hogy ez így megy ennyi meg ennyi ideje, vagy akár hogy mindig így volt. Néztem én focit a 60-as években is. Más volt . Persze korrupció volt akkor is. Mondjuk az a 3 német gól a második félidőben egy bizonyos meccsen - korai dopping eset, 100% ,
    Még a 2010-es VB is sokkal élvezetesebb volt. Olyan játékos lett a legjobbnak választva, aki tényleg tudott bánni a labdával - Forlan. A legdurvább az egyik elődöntő volt - kb. a mostani meccsek felénél meglévő durvasági szinten. Nem is tudom ki lesz most a legjobbnak választva. Senki sem emelkedik ki.
  • Nirz
    #650
    Semmi összeesküvés elmélet, csak a franciák sokkal jobbak,a horvátok esélytelenek
  • IXEMGabeo
    #649
    on FIFA tag kedves Nirz, tud valamit, amit mi nem?:)

    mellesleg a cikk, amit lentebb linkelt valaki az a teoria benne, amit felvazoltak maris megbukott, mert ilyen alapon Anglianak kellett volna, hogy adja a FIFA a trofeat:D
  • IXEMGabeo
    #648
    minden elismerem Horvatorszage!!! Nyerjek meg konyorgom, gyonyoru az orszaguk es a labdasportokhoz nagyon ertenek:)
  • Nirz
    #647
    Ne aggódj, a franciák lesznek a bajnokok, már elég régóta egyértelmű
  • bakkerman
    #646
    Nalam abszolut egyertelmu hogy a horvatoknak szurkolok majd,nagyon megerdemlik ezt a dontot,tele csupasziv kuzdo klasszis jatekosokkal,akiknek vasarnap lesz az eletuk legfontosabb meccse. Persze a masik oldalnak is,de Mbappe meg Griezmann meg a tobbi vilagsztar nekem olyan sulytalanok voltak eddig,oke hogy hoztak a meccseket de valahogy en inkabb a “kicsinek” adnam oda ezt a VB-t :) Jot tenne a focinak egy horvat VB gyozelem! Uristen meg leirni is durva :) Brazil,spanyol,nemet,argentin ezek sehol...es Modricek ott vannak a dontoben :) Perisic lefujas utan csak boklaszott es nem tudta mivan szerintem vasarnapig nem fogja felfogni hogy VB dontot jatszik majd :D
  • Jim Morrison
    #645
    először nem szurkolok nekik igazán, egyből el jutnak egy elődöntőig :D
    horvátok talán kipihenik magukat, és akkor franciáknak nem lesz olyan könnyű dolga.
  • LasDen #644
    coming home...
  • ReszegKoldus
    #643
    mióta az angoloknak szurkolok ilyen jó eredményük még nem volt, sokat segít hogy nincsenek ilyen Shearer, Owen, Beckham, Rooney, Lampard, Gerrard féle noname kerékkötők a csapatban :D
  • Jim Morrison
    #642
    ha így marad tényleg nem fogok tudni kinek szurkolni döntőben :( god damnit
    ennyi baj legyen
  • ReszegKoldus
    #641
    Azt hittem a 2004-es görög és 2010-es spanyol 1-0-ákat nem lehet alulmúlni, de a horvátoknak perceken belül sikerülni fog
  • Count Adyn
    #640
    Aza kapufa megint:D
  • Jim Morrison
    #639
    harry kane nek akcióból nem megy
  • Count Adyn
    #638
    "Giroud 464 perc alatt egyetlen egyszer sem találta el a kaput." :D
  • IXEMGabeo
    #637
    pontosan ezert, mert a belgak kihagytak az ordito helyzeteket lehetett volna mas a meccs
  • Nirz
    #636
    Nem volt különbség?
    Óriási!
    Belgák többet birtokolták a labdábt mégsem tudták gólra váltani, rengeteg helyzetet hagytak ki, ráadásul rendkivül szabálytalanok is voltak tudván tudva hogy sárga nem számít a döntöben, vagy 4 szinte holt biztos francia gólt akadályoztak meg szabálytalanságokkal!
    Franciák a évgén majdnem lőttek egy másodikat, megérdemelten győztek!
  • bakkerman
    #635
    En csipem Puzsert de ez az irasa egy oriasi nagy baromsag.