794
"Jó estét, jó szurkolást!"
  • Jim Morrison
    #354
    pont o az aki nem szokta feldobni magat.

    mondjuk nekem mkndegy most vagy kovi forduliban, de ha lehet a franciak is essenek ki:D
  • Jim Morrison
    #353
    :/
  • Master91
    #352
    Maradona kint van? :D
  • gpFan
    #351
    Messi elmehetne szinésznek - leginkább csak esni tud.
  • SLICK
    #350
    MBAPPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!
  • Tuvok #349
  • Jim Morrison
    #348
    bakker
  • SLICK
    #347
    remélem franciák kiejtik végre a mákos argentínokat
  • gpFan
    #346
    Héj, itt egész jó meccs alakult ki ... Nincs több konyha munka 6-ig
  • gpFan
    #345
    Nem néztem, csak kb. 5 percet összesen, de elkaptam mind a 2 gólt. Asszem a franciáknak jobban rá kell kapcsolni. Nem nekik drukkolok - de valahogy az Argentinát nézni csak szenvedés, jobb volna ha most itt befejeznék.
  • Kotomicuki
    #344
    Na, végre! EZT hiányoltam a németektől is: távoli bomba és gól!
  • Kotomicuki
    #343
    Hhmm, a francia "kézimunka", ami az argentin szabálytalanságot megelőzte, meg elkerülte a videobírók figyelmét...
    Ha ők kapnának olyan pofont, akkor talán észrevennék!
  • gpFan
    #342
    Ojé ....
    Utoljára szerkesztette: gpFan, 2018.06.30. 16:12:55
  • gpFan
    #341
    Az a most már csak egy roncstömeg Maradona az, aki Argentinát magasba vitte. Messinek meg jut egy jó nap 5 válogatott meccsből. És ma csak a negyedik jön
  • homeless
    #340
    Végülis csak egy olimpiai aranyat, egy vb ezüstöt és két copa america ezüstöt köszönhetnek neki. Meg ugye a mostani vb-re is ő lőtte ki őket. Vicces, hogy mi el vagyunk ájulva az arancsapattól egy vb ezüst miatt, de ugyanez Messinél semmi :D
  • molnibalage83
    #339
    És alsó ágról horvátokat vagy spanyolokat tippelem a döntőig. A felső ágról Fr vagy Br.
  • gpFan
    #338
    Valahogy most Brazil tűnik a legkomolyabb esélyesnek. Anglia meg nehezen jut be a 4 de talán a 8 közé sem
    Messi a Barcelona nélkül sehogy sem tud jót nyújtani. A bíráskodás valamennyit javult, meglátjuk meddig durvulnak el az igazi tét meccsek.
  • benőmenő
    #337
    Másik fórumon is azt fejtegették, hogy tipikus angol taktika lenne, hogy minden áron elkerülni a brazilokat, majd utána rögtön kizúgnak Kolumbia ellen.
  • fonak
    #336
    Nagyon úgy tűnt, hogy pl. Rashford direkt nem akarta eltalálni a kaput...
  • Stockbauer33 #335
  • ReszegKoldus
    #334
  • smith09 #333
    Persze, mert nem szeretnék fél Oroszországot átutazni meg hát az se mindegy ki kivel játszik ugye..
  • Master91
    #332
    tét nélküli meccs... és úgy tűnik hogy megérné 2. helyen zárni a csoportot
  • smith09 #331
    Kiváncsi vagyok mi sül ki az esti belga angol meccsből, lehet itt maradunk foci nélkül. :D
  • ReszegKoldus
    #330
    van egy olyan érzésem, hogy ha a magyar válogatott állna így továbbjutásra, akkor Knézy nem nyavalyogna, hogy "jaj de kínos ménemfociznak"
  • gpFan
    #329
    Mióta a piros a szerb szín ? A 3 meccsen a csapat, most a bíró is pirosban van .
  • Pluskast
    #328
    NA mi az, jön egy kis eső és már nincs közvetítés?
  • fonak
    #327
    Pedig nem is Volgográdban volt a meccs...
  • Palinko
    #326
    Szerintem ez nem így van. Még 2004-ben lehetett volna ilyesmit mondani, de utána sem a védekező foci dominált, persze jó védelem nélkül nem lehet tornát nyerni, de támadni is tudni kell. A kis csapatok meg nem azért nem tanultak meg eddig támadni mert nem értek rá, hanem egyszerűen sokkal több ember közül válogathatnak a nagyok és ez behozhatatlan előny lesz mindig is. Persze történnek majd még csodák, mikor egy jól összeszokott válogatott, vagy szerencsés generáció jó lesz a kicsik közül, de ez a megtanulnak majd támadni is dolog szerintem esélytelen, mindig is védekezésre meg kontrákra fognak építeni.
  • Count Adyn
    #325
    Meg mondjuk a mexikó ellen határszar Khedirát meg Özilt kelett kezdetni ám:D kb a svédek elleni második félidőn kivül semmit nem csináltak egész tornán:)
  • Kotomicuki
    #324
    Hummels nyilatkozatára: HA lőnek 1-2 gólt, minden meccsen, ami azért elvárható lett volna tőlük, akkor nem a pozíciókra kellett volna összpontosítaniuk, hiába.
    A "kis" csapatok megtanultak védekezni - aztán majd támadni is megfognak, előbb-utóbb (itt most nem a "magyarokra" gondoltam) - , tehát eltűnt a "nagyok" előnye velük szemben...
    Ezt a VB-t már sokkal korábban elvesztették a németek, amikor ilyesmikre nem tudtak megfelelő választ adni - lásd az utolsó felkészülési meccseiket (is)!

    ...és lehet, hogy már nem voltak annyira "éhesek" a sikerre, mert már a keret java VB-győztes volt egyszer?!

    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2018.06.27. 18:21:15
  • TBTPumpa
    #323
  • Palinko
    #322
    Nem tartottam túl sokra a koreai csapatot és most ez nem fog rajta változtatni de minden tiszteletet megérdemelnek mert legjobb tudásukat adták. A svédek meg visszakapták azt amit az előző meccsen elvettek tőlük szerintem jól alakult, sajnáltam volna ha mexikó esik ki.
  • Jim Morrison
    #321
    köszönöm hogy metroban is fasza a mobilnet :D jók voltak koreaiak eddig is (legalabbjs mikor lattam oket)
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.06.27. 18:02:26
  • Master91
    #320
    Ezek a Németek nem tudnak nyerni Oroszországba soha semmit
  • ManoNegra
    #319
    hehe :-)
  • adam46
    #318
    Atya úr isten. :D Neuer nem tudom minek jött annyira előre májerkedni. Vér ciki ez ellen a Dél-Korea ellen így kikapni, első Dél-Koreai meccse után kérdeztem, hogy ezek mit keresnek itt? Ilyen harmat gyenge játékkal...
  • SzocsA
    #317
    Face tipomixen fent van potos végeredmény dél korea - német 2-0 105 szorzó :D
  • Count Adyn
    #316
    Koreaiak tuti megtették másért nemtudom miért örülnek ennyire:D
  • Tuvok #315
    :DDD !
    Hát no comment..