794
"Jó estét, jó szurkolást!"
  • Tuvok #394
    Apuci büszke lehet Kasper-re :)
  • IXEMGabeo
    #393
    kihagytak:O
  • Jim Morrison
    #392
    JEEEEEEEEEEEEEEEEE :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Jim Morrison
    #391
    neeeeeeeeeeee
  • IXEMGabeo
    #390
    termeszetesen megint bunteto:D
  • IXEMGabeo
    #389
    nagyon 11-esekre jatszanak itt is
  • IXEMGabeo
    #388
    ez a Krohn Dehli 14-ben jol tolta, de ezen a vb-n most latom eloszor

    danok meg a vegen tovabbjutnak az lenne megcsak szenzacio:D
  • IXEMGabeo
    #387
    azert a nemetekre jobban illene ez a jelzo...es tulajdonkeppen a spanyolok veretlenul estek ki...nem kicsit bosszanto
  • IXEMGabeo
    #386
    kurva eletbe az oroszok de mazlistak:(

    az eddigiek alapjan Uruguay es Belgium voltak a legmegyozobbek, de meg barmi lehet
  • molnibalage83
    #385
    Mint a régi szovjet-magyar meccs vicce, az első két gól hamar jött. :)

    Sanszosan ez a VB-k történeténe leggyorsabb 2 gólja volt.
  • Kotomicuki
    #384
    Na, itt 5 perc alatt már megvan az előző meccsen, 120 perc alatt kiszenvedett gólmennyiség - ezt már szeretem!
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2018.07.01. 20:08:55
  • Jim Morrison
    #383
    micsoda felszabadítás
  • Jim Morrison
    #382
    Bekapcsolom a tévét, megy a himnusz... Átmegyek másik szobába és erre gól... :D damnit

    MEKKORA GÓL!!!!444
  • Kotomicuki
    #381
    120 perc alatt 8-9, kaput eltaláló lövés = 15-13 percenként 1, és csak öngólból eredményesek, ez nagyon kevés, ezen a szinten már!
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2018.07.01. 18:58:29
  • molnibalage83
    #380
    Na, ennyit ért a világ legdrágább válogatottja. Kb. semmit sem csináltak.
  • SLICK
    #379
    Infantinót szétbassza az ideg a VIP páholyban, hogy a spanyolok kizúgtak.. Oda a fialós malac :D
  • gpFan
    #378
    A 'nagyok' igen csak kipotyogtak. És nem bánom egyáltalán. Ezek már csak pénzért teszik oda magukat igazán.
  • Jim Morrison
    #377
    a még gyengébb megy tovább :(
    ilyen ez a tizi párbaj
  • Jim Morrison
    #376
    ennél megérdemeltebb öngólt még én se láttam :D
  • gpFan
    #375
    Lesz még belőle, nem kell "félni" . A spanyolok sem tündökölnek ezen a VB-n. Vagy az orosz föld ennyit jelent ?
  • molnibalage83
    #374
    Igazi antifoci a tengapi naphoz képest...
  • ReszegKoldus
    #373
    legalább most nem mennek végig 1:0-ákkal a retkes spanyolok, mint 2010-ben
  • Tuvok #372
    Na hát ez még öngólnak is elég hitvány volt :D
  • gpFan
    #371
    Uruguay igen jó benyomást keltett, és hajtanak ahogy azt csak a dél-közép ameriakaiak tudják. Mexikó is igen jó volt az egy botlást kivéve.
    És még Belgiumot is valahogy jobbnak látom a Francia csapattól. Na de persze ez mind eléggé szubjektív.
    Tipp a döntőre: Brazil-Spanyol .
  • AnuluWork #370
    Másnak viszont bejöttek a koreaiak.
  • molnibalage83
    #369
    És ki lenne az a jobb csapat? Mert az eddigi játékkép alapján nem láttam olyat, aki fúdejó lenne a mutatott francia teljesítményhez képest.* Az angol meccseket nem láttam, de Panamát nem nagy szám megcsapni...

    *Voltak olyan percek, amikor az argik majd úgy futostak összevissza, mint a brazilok a 2. gól után 2014-ben a németek ellen.
  • molnibalage83
    #368
    A cimbik a VB elején kérdezték, hogy kit tippelek győztesnek. Én azt mondtam, hogy a legjobb 16 felállásásig nem tudok jóolni 0 előzetes infóval.

    Tagnap azt mondtam FR - CRO döntő egész jópofa lenne. A végén még tényleg az lesz.
    Két cimbi ARG és GER-re tett. Hát, hamar elszálltak a reményeik.
  • gpFan
    #367
    Vannal pillanataik meg Mbappe-jük, de nem lesz elég jobb csapat ellen - Argentina nem volt az.
  • gpFan
    #366
    Ronaldonak semmi sem ment, minden lövését blokkolták, a cselezés sem sikerült szinte sose. Asszem, hogy Uruguay igen jól felkészült belőle.
    Persze, a forma volt, ami hiányzott leginkább.
  • SzocsA
    #365
    Franciák nyerik a VB-t! elég fürgék és jó a labdakezelésük.
  • Jim Morrison
    #364
    azt nem ertem portugalok miert nem probalgatnak tobb magas labdat szogletbol. elcseszik a felet, szeleken becseleznek majd vissza
  • Count Adyn
    #363
    asszem ez a kép befogja járni a sajtót maholnap:) Ronaldo-Cavani
    Utoljára szerkesztette: Count Adyn, 2018.06.30. 21:31:20
  • Jim Morrison
    #362
    aztarohadt
  • Jim Morrison
    #361
    Ez szép volt
  • Kotomicuki
    #360
    Hát, ennél többet vártam az argentinoktól, de most a bíró sem volt a toppon - lásd a "11-est" megelőző párharc francia pofonját és annak semmibevételét (egy neymar még mindig ott fetrengene a vonalon egy olyantól).
  • gpFan
    #359
    A franciák sem szimpatikusak, de Argentina - nem tudnak jól játszani, és méltóságosan veszíteni sem. Pedig ott van a potenciál.
    A jobbik győzött mindenképpen.
  • SLICK
    #358
    Megint hol maradt a piros Otamendinek? Nem mintha számított volna már valamit, de ilyen szándékosságért nyugodtan mehetett volna a lap
  • Count Adyn
    #357
    végre egy jó meccs:)
  • SLICK
    #356
    Hát ez embertelen :D
  • gpFan
    #355
    Igen, már mutatták . De úgy néz ki, többet nem, csak ha nem lő Argentina gólt, valami csoda folytán. Bár őszintén, a látványa igen lehangoló.