3201
Fallout 76
  • nordan
    #913
    ezt most úgy mondtad mintha én valami PC feminista liberális esélyegyenlőségi harcos lennék, hát qrvára nem
  • Munkie
    #912
    na, nincsen már robotkarú sjw négernéniharcos?
  • Ferrari23
    #911
    Nektek is megy a gém vagy most mi a f*** van :D Beaktiváltam kódom, amit kinguin vettem, azt megy a gém, benn vagyok a pályán....
  • nordan
    #910
    pedig bizonyám,hogy így megy

    nem szeressük az EA-t ,de a BF5-öt úgy rakták össze,hogy meghallgatták a játékosokat és rengeteg mindent fixáltak,beletettek amit hiányoltak az DW vagy a BF4 ből, szóval ilyen is van!

    Engem csak tényleg a beleszarok hozzáállás bosszant amit a Bethesda mutat a vásárlói felé "úgyismegveszitekhaszaris"
  • Munkie
    #909
    jó területen jó országban nem nehéz (jó, oké, lehet 3 óra, na), de nem is ez a lényeg, hanem nagyobb szutykokat jóval drágábban osztogatnak.
    ha meg az a megoldás, hogy akkor majd jól nem veszek meg semmilyen játékot ami amúgy szórakoztat, hogy azzal majd jól megmutatom nekik.... ha ez így menne :)
    Utoljára szerkesztette: Munkie, 2018.11.13. 15:31:58
  • nordan
    #908
    kár,hogy csak a lényeget nem értetted meg, jó játékot

    ui: még egy hétig max mire magad is rájössz
  • gregoryan
    #907
    De jó fizetések vannak manapság már :)))
  • Munkie
    #906
    bocs, hogy 2 óra alatt megkeresem a játék árát és 35 euroért még így is több minőséget kaptam, mint a legtöbb mai játéktól (tisztelet a kivételnek)
    remélem a többi nagy AAA cím alatt is folyamatosan tolod ezt (cod,pábgé,fortnite,dio3,wow pl.) nagyon ráérhetsz :\
    Utoljára szerkesztette: Munkie, 2018.11.13. 15:10:49
  • nordan
    #905
    az a baj,hogy éppen miattad meg a pár"tucat" fanboy miatt tehetik meg az ilyen lehúzós stúdiók,hogy mindőségi munka helyett ilyen átcseszős fércmunkákat adjanak ki! Az egész internet gameing community felvan háborodva hogy ez egy F4 multi DLC......és ahelyett,hogy rendes munkára psztönöznénk a kiadókat,hogy nem vesszük meg a félkész átverésket ti megveszitek és miattatok ilyen beleszarok stílusban készülnek a játékok,
  • PiszkosFred
    #904
    Eloszor is hinni a templomban kell. :)

    A jatek korant sincs kesz, igazad van.
    A szemellenzovel kapcsolatban is velhetoen igazad van.

    Viszont, ha mar itt tartunk, engedtessek meg nekem, mint a betat elvezo, a jatekot megvasarlo, jelenleg meloben levo de mar a jatekra gondolo embernek, hogy bar minden porcikaddal ellenzed, de hadd szorakozzak vele este. Engedd meg nekem, hogy ne erdekeljen az, hogy mennyire felkesz vagy sem, hiszen a szorakozas szamomra nem ebbol fakad. Nyilvan ertekelnem, ha nem lenne bugos, es ertem, hogy nalad ez dealbreaker, de nalam nem az.

    Az pedig, hogy az internet 98%-a mit gondol, azt en speciel szinten telibeszarom, sosem erdekelt mas random juzer velemenye, se a metacritic, se imdb pontozas, semmi. Meghallgatom, elfogadom, kulturalt korulmenyek kozott esetleg meg is vitatom (ha latom, hogy van esely a vitara es egyoldalu a dolog, vagyis nem ugyanazt a mantrat nyomja ujra es ujra es ujra es ujra es ujra...) Van egy-ket ismerosom, akirol tudom, hogy hasonlo az ertekitele, mint az enyem, na rajuk odafigyelek, de ott is fenntartom az eltero velemeny lehetoseget.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.11.13. 15:05:37
  • Since
    #903
    Én is belenéztem, viszont valami miatt lockolva vagyok 30 FPS-re amit nem értem hogy miért. A beta ideje alatt nem volt ilyen lockolás. Másnál is van hasonló probléma?
  • Munkie
    #902
    de ha nem tetszik neked, akkor miért szent kötelességed itt vergődni és másokat győzködni arról, hogy szar? irány pábgé meg fortnájt aztán heló
    Utoljára szerkesztette: Munkie, 2018.11.13. 14:43:43
  • gregoryan
    #901
    A gáz inkább az, hogy így h kijött még mindig nem vagyok meggyőződve h meg kell vegyem ezt a gamet úgy h betaval játszottam.
    Amire mindenki írja arra ott a FO4. A pvp meg hagyjuk. Arra vannak megfelelőbb játékok is
  • nordan
    #900
    őőő én hittem a srácoknak akik azzal védekeztek,hogy ez csak BÉTA és majd ha kijön lesz benne...nos kijött.....

    igencsak korrekt akkor teljesáru játékként árulni egy félkész terméket, csak az internet 98%-a szerint csalódás a F76 ,de úgylátszik itt mindenkin szemellenző van
  • gregoryan
    #899
    Azon kívül h a színei meg a környezet életszerűbb mint az a szürkeség amit FO4 nek hivnak
  • gregoryan
    #898
    Mondja már meg valaki ha az ember coopozni szeretne , de elmondasotok alapján is béna benne , akkor miért jobb ez a game mint a FO4??
  • gregoryan
    #897
    Gyengébbek kedvéért mégegyszer a FOV ot pls :) illetve vajon a 3440x1440 hez milyen FOv illik ? :)
  • PiszkosFred
    #896
    Na oke, de beepitett csuszkara gondolt, amely egyebkent jogos es kotelezo lenne, de sajnos nem kerult bele egyelore (kesobb sem vagyok benne biztos, hogy lesz, technikai oldalait leirtak mar, hogy miert gaz a creation engineben a fov baszkuralasa).

    Szerencsere iniben meg lehet kerulni (ahogy a god rayt es a tobbi effektet is ki lehet kapcsolni, stb - lasd a FO4 opcioi, a nagy resze itt is mukodik).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.11.13. 14:29:59
  • Gibor
    #895
    FOV-ot leírtam hogy lehet modosítani :)
  • PiszkosFred
    #894
    Roviden: NEM

    Bovebben: Mivel irtak, hogy a megjelenes UTAN fogjak ezeket a javitani/implementalni, igy szerinted a megjelenes ELOTT, az elmult 5 napban szerinted javitottak? Neha a shitposting helyett erdemes lenne figyelni is a hireket is. Just sayin' :)
  • nordan
    #893
    settigneket javították?

    lehet a FOV-ot állítani és van értelmes felbontás?
  • Gibor
    #892
    Úgylátom nem csak anomália, twitteren írták hogy játszanak és a Fallout annyit válaszolt hogy "Early PC bird catches the worm"
  • gregoryan
    #891
    én olyan 21től kb pár órát :)
  • Gibor
    #890
    Mehetek, de én csak 7-8után vagyok pár órát.
  • darkSectorxxx #889
    ;)
  • gregoryan
    #888
    ment priv
  • PiszkosFred
    #887
    Europaikent persze, hogy nincs is ertelme, bolondok ezek odaat a merfoldjeikkel meg a 12 oras orajukkal, a homersekletrol nem is beszelve. :D (van 12:00am egyebkent, az az ejfel. a 12:00pm meg a del)

    #879
    Nekem este 8 ora korul lefutott egy script, a play helyett a preparing volt 2 secig, majd vissza play es ennyi :)
  • gregoryan
    #886
    Na este megnézzük.. remélem most jobb lesz a COOP resz mint a multkor..

    Van olyan aki jönne nyugiba questezni, coop-olni, és felfedezni, kraftolni? az elejétől majdnem? kb 4 es vagy 6 os szintű a karim

    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2018.11.13. 13:15:44
  • darkSectorxxx #885
    Bameg háde ezt hogy 14.én van tudtommal a launch.
    Még 9 órás eltolódással se stimmel ez akkor érdekes. :D

    Thx az info-t akkor jó játékot!
  • Munkie
    #884
    én tegnap éjjel kaptam a kulcsomat amit g2playen vettem és benn vagyok
  • darkSectorxxx #883
    Jó de gondolom csak lemezes verziok nem? Digitálisak még nem aktívak.
  • Munkie
    #882
    Fut bizony. Twitteren is írták az előbb már
  • darkSectorxxx #881
    Mit a full játékot? Megjelent már?
    Nem holnap ?
  • Andule
    #880
    Oke, bevallom nem ismerem az amcsi jelolest :) standard eu-n belul nem lattam meg soha igy es ertelme sem lenne (mivel nincs olyan h 12 am)
  • Hexex86 #879
    Karaktert azt mondták hogy megmarad. Valami anomália kering a fallout körül úgy érzem mert még update se volt. De rajtam kívül 2 ember volt csak xD
  • Munkie
    #878
    szerintem homok került a gépezetbe :D
  • drop
    #877
    semmi wipe marad a karakter is lol mi van?
  • Gibor
    #876
    És tényleg (link). Érjek csak haza
  • Hexex86 #875
    Már lehet tolni. Online a szerver!
  • PiszkosFred
    #874
    Definiald a rendes storyt, mert nem mindegy mit ertesz alatta!

    Ha a latvanyos, cinematic jellegu atvezeto animokkal tuzdelt interaktiv (donteseken alapulo) sztorit, akkor az tenyleg nincs egyelore.

    Ha erdekes, frakciokat, egykori lakokat (a vault tobbi lakojat), illetve a kornyeken egykoron elt embereket, stb. es azok torteneteit elmeselo narrativat, akkor tevedsz, mert rengeteg sztori van a jatekban. Sot, a Mr. Handy robotok kifejezetten viccesek, van beloluk nyomozo, katonai kikepzo, futar, stb. es mindegyikhez kapcsolodik (neha akar tobb lepcsos) tortenet szal.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.11.13. 11:56:10