3201
Fallout 76
  • Paradoxon74
    #1479
    Ezek szerint van itt élet - már azt hittem, én öltem meg a fórumot... :)
  • Gibor
    #1478
    A bug javítás mindig jól jön, a nerfelés meg szintén kellett. Mostantól nincs irreálisan erős fegyver.
  • Irgum76
    #1477
    Hú mostani patchnél azért kitettek magukért a srácok:
    Patch notes
    tapasztalatok?

    (már ha nézi még valaki a topikot)
  • Paradoxon74
    #1476
    Sziasztok!

    Az Officer on Deck küldetéssel kapcsoltosan lenne pár kérdésem. Csinálnám, de a Bethesda istenei nem akarják, hogy meglegyen. 5/10 megvan, de öltem már le két Legendary-t, hogy nem adott semmit, illetve az Enclave-s bányás event is megvolt 1x, de azért se adott semmit. Ez csak a "szokásos" bug-fuck vagy valami van, amiről nem tudok és rosszul csinálom?

    Köszönöm!
    Illetve: valaki fagyott már be úgy PA-ba beszálláskor, hogy semmit se tudott csinálni, az ESC se működött, de az ellen lőtte és sebződött? :D
  • Irgum76
    #1475
    Köszi
    ez jó hír, azt hittem valami glics már megint gyorsan gyártottam is egy raklappal
    igaz rühellem a power armort de sajnos néha muszáj használni
  • PiszkosFred
    #1474
    Igen.
    - Fusion Cores: Fixed an issue where Fusion Core generators were producing cores at a slower rate than intended. They are now back to 8 cores/hr.
  • Irgum76
    #1473
    Hi,
    PC-n is 8db fusion core-t ad óránként a fusion core generáló???
    mert így igen vicces eredetileg 3-at adott azt mondták ez túl táp vegyük vissza 1db/órára most meg felemelték 8-ra...
    én mondjuk nem bánom
  • lammaer
    #1472
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi a fene, nem midenki Budapesten lakik? :)

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.01.14. 15:58:41
  • Ellaberin
    #1471
    Rendes vagy, de nem utazok 200km-t, abból már most is kijön egy dobozos verzió. :D (Le is zárnám ezt a tradet, nagyon off :) )
  • lammaer
    #1470
    PMezz ha érdekel, napközben Budapesten a corvin negyedben oddadom a tokot :D
  • Ellaberin
    #1469
    Bár kicsit későn, de köszi az ajánlatot! Nem hiszem, hogy élni fogok vele. A FO4-t is 2,5 után vettem meg :D , igaz abból volt virágbolti verzió, ebből meg ilyen nem lesz. Lehet mégis csak kifizetek majd egy ilyen kulcsot. De nem sürgős, főleg, hogy mostanában nem is nagyon játszok.
  • sztar007
    #1468
    Mióta felment az új update 15-20 fps-em lett...előtte volt 40-50 körül.
  • Irgum76
    #1467
    köszönöm :)
  • Norbertboy
    #1466
    Köszi, frankó lett.
  • Irgum76
    #1465
    Hi,
    elkészült a videó a campemről:
    ITT
  • lammaer
    #1464
    Eljössz érte odaadom a dobozt (már ha a CD tokra gondolsz) ha csak ez hiányzik neked a boldogsághoz - nehogy kiadj érte pénzt :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.01.09. 14:09:50
  • Montana92
    #1463
    Cdkeys.com -on most 11 euró sincs a játék.. :)
  • PiszkosFred
    #1462
    Bethesda.net-en is esett az ara a BF kornyeken, ezert is jon hamarosan egy kompenzacio az eredeti 1-2 resszel.

    Ami persze megint a tipikus 2018-as bethesdas szopoalarc esete (ingyen is osztogattak anno / aki szereti a sorozatot megvette mar / aki meg uj jatekos, az sosem fog leulni az 1-2 resz ele), de hat ez van, utolsokat rugja a PR reszleg odaat, nekik mar ugyis mindegy.
  • Ellaberin
    #1461
    Ha megveszem, az dobozos lesz - a többi is úgy van meg :)
  • Ellaberin
    #1460
    Nem csak az MM-ben volt annyi, majd mindenütt a Bethesdán kívül :D De most mindenütt visszakúszott.
  • Norbertboy
    #1459
    Köszi, kíváncsi vagyok.
  • Irgum76
    #1458
    majd felveszek egy bejárós videót
    egyébként nem egy nagy szám de nekem megfelel

    igazából egy raider sztájl objektumra vágyom de olyat szerintem egyenlőre nem lehet kreálni
    Utoljára szerkesztette: Irgum76, 2019.01.08. 17:45:31
  • Munkie
    #1457
    allkeyshopon még mindig 13 euro (igaz ahhoz nincs doboz)
  • lammaer
    #1456
    Az AKCIÓs ár ugye azt jelenti hogy csak egy ideig annyi - amennyi.

    Amúgy kétlem hogy a mediamarkt árbeállító kommandója azért akciózta le az árat, mert a metacritic review alapján úgy döntöttek hogy a játék nem ér annyit amennyiért árulják... sztem pont egy húzócímet kerestek amit ki lehet plakátolni hogy akcijóóóóó!
  • Ellaberin
    #1455
    Ahh, most voltam a MM-ban és a tavaly év végi 8ezres ár visszakúszott 17ezerre :O Ennyit javult volna az imázs vagy ?
    (Jó költői volt :) , csak nem kicsit lepődtem meg)
  • Norbertboy
    #1454
    Képet mellékelsz? Köszi!
  • Irgum76
    #1453
    megkínlódtam rendesen ezekkel a cölöpökkel (kell nekem a hegyoldalba építkeznem...)
    nem is lett igazán szép de azért kb rendben van

    viszont ha valakinek szintén el-el tűnnek dolgai (nekem két turet tűnt el) és nem tudja újraépíteni
    akkor fel kell pakolni az egész campet majd letenni valahová kicsomagolni és újra meglesz
    én pár órát szoptam vele mire erre rájöttem screppeltem minden de mindig azt mondta, hogy tele a keret és nem tehetek le semmit

    most elbontottam az egyik víztisztítót és így csináltam egy műhely részt és leválasztottam egy kis szobát barlangnak amit be is rendeztem
    egy dolgot hiányolok a kis dekorációs szarságokat könyv, hamutartó, ébresztőóra, sörösüveg stb
    tök jó lenne ha legalább úgy lehetne dekorálni mint a FO 4-esben az OCD dekorral az összegyűjtött szarságaidat le tudnád tenni statikban
    de azért így is megvagyok elégedve az objektummal :)
    Utoljára szerkesztette: Irgum76, 2019.01.08. 06:42:34
  • Irgum76
    #1452
    köszönöm, meglesem
  • PiszkosFred
    #1451
    Van, de nem olyan, mint a hagyomanyos ertelemben vett oszlop. A lepcsok kozott/menuben keresd!
  • Irgum76
    #1450
    egy teraszt szeretnék építeni de sehol nem találok oszlopot
    van egyáltalán?
  • lammaer
    #1449
    Hát, nem vált be ez se. A CPU használat valóban nagyon magas, de nem 100%.... hát, nekem ennyi volt az FO 76, ment a kukába a bethesda launcherrel együtt :(

    Talán majd ha win10re upgradelek egyszer....
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.01.06. 09:37:16
  • PiszkosFred
    #1448
    BES, de gondolom mas is hasznalhato erre. KCD-nel nalam bevalt, megszunt a stuttering.
    Es INNEN jott az otlet anno
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.01.05. 20:33:20
  • Munkie
    #1447
    Ugyan ezt csináltam én is az .ini -vel, igaz néha úgy vibrálnak a fények a játékban, hogy ha epilepsziás lennék már rég a földön brékelnék. Cserébe jobban látszik, hogy milyen ocsmány az összes textúra.
  • lammaer
    #1446
    Hát, lehet benne valami, Windows7-em van :) Megvan esetleg a program neve, google kismilliót dobott fel.

    Időközben átpakoltam SSDre az egészet, reddit alapján szarráhackeltem a grafikus beállításokat ini fájlból (kikapcsoltam mindenféle lens flare effektet, lejjebb vettem az árnyékokat, textúrákat stb) de pontosan ugyanolyan szar mint eddig.
  • PiszkosFred
    #1445
    Egy dolog lehetseges meg, hogy win7 alatt jatszik es abban a pillanatban vmi miatt a proci felugrik 100%-ra es azert akad be (meg akkor is, ha mas jateknal ez sosem forul elo).

    Egy limiterrel visszabb kell venni 2-4%-ot es max 96-98%-ra engedni a magokat, akkor nem szaggat. Anno nalam a Kingdom Come Deliverancenal bevalt,. Ugyanaz a konfig, ugyanaz a jatek/verzio es win10 alatt peldaul nem csinalta, csak win7 alatt, de ott meg a limiter megoldotta. Minden mas tokeletesen futott, ne kerdezd mi okozta es mit! :)
  • lammaer
    #1444
    Hát jó lenne azt hinni hogy a szerver hibája, de elég egyértelműen kliens oldali hiba - azaz vmi nálam nem klappol, mert néztem youtubereket, náluk nem volt ilyesmi.

    Meg ez nem desync, rubberband vagy efféle hanem FPS jellegű lag.
    Egyelőre nem találam megoldást, levettem minden grafikai beállítást LOWra, frissítettem drivert, átállítottam windowed módról full screenre (ezt is írták vhol), de továbbra is jelen van, főleg az erdős/aljnövényzetes részeken (miközben épületken belül kevésbé jellemzö)
    Még megpróbálom átrakni SSDre, hátha...

    Kár hogy nem steames a cucc, lehet hogy mpst repülne a refund request...
  • Irgum76
    #1443
    írta valaki pár napja, hogy kevesli a stimpak-et
    én most úgy érzem kimaxoltam a lehetőségeket
    3-as chem keresés
    3-as medic
    stimpak hatás gyorsító
    chem duplázó perk
    így egy stimpak-ből 4 db diluted stimpak-et tudsz gyártani és kb olyan hatásos mint a normál stimpak
    nekem be van téve az unokaöcsém által noob perknek nevezett automata stimpak belövő perk
    ami sokszor jól jön (nálam) viszont ha belebotlok valami kellemetlen szituációba egy csomót elhasználok mire végre megmördelek
    úgyhogy én most már csak vízzel felütött cuccot tolok ha találok normált vagy legyártom vagy megy a stashbe
  • Gibor
    #1442
    Ez így van sajna. Ráadás elég sokat fagyott a játék, neten nézelődés után találtam rá hogy nem szabad a stash-t fullon tartani mert attól is kifagyhat gyorsutazásnál vagy csak úgy random. A szomorú hogy 600-ról 500-ra kipakoltam és azóta tényleg hibátlan és fagyásmentes.
  • PiszkosFred
    #1441
    Az a legnagyobb gond, hogy a kliens es a szerver realtime koveti/dolgozza fel az adott session OSSZES targyat (foleg azokat, amelyek adott zonaban vannak veled) es emiatt vannak lagok. Koveti a vilagban talalhato mindenki szamara egyedi kontenerek, tarolok tartalmat, az egyedi lootokat es azok spawnjat, az egyes player inventoryjaban talalhato targyakat es felszerelest (alkotoelemeket/junk ugyanigy, mint a fegyver/pancelt modokkal, mindennel), a stash tartalmat, a campek objektumait, stb. - es MINDENT, ami ezekkel tortenik. Na ez sok es felesleges, csak hat nincs mit tenni, igy sikerult beleeroszakolni a CE motorba. (es akkor a lenyekrol/spawnrol nem is beszeltunk)

    Figyeld meg, ha egy olyan jatekos van a kozeledben, aki 800-as sullyal es tobb szaz darabos inventoryval maszkal korulotted, erezhetoen jon a lag. Es ezert dob hatast a szerver es a kliens is akkor, amikor 10+ ember oli a Queent es addjait.

    Szar es fapados a netkod, ennyi.
  • Ryder62
    #1440
    Hulladékok a szerverek ,ennyi.

    Majd lesz rosszabb is, mikor játszhatatlanul beakad, megfagy a kép akár 5-10 másodpercre is. A server not responding hibaüzenet sem ritka.