3199
Fallout 76
  • Paradoxon74
    #2039
    Az nem a fo tortenetszal resze ;) :D
  • Kroki105
    #2038
    Azért puttonyom már van
  • Paradoxon74
    #2037
    Ezzel nem Krokit kivanom barmilyen modon negativ szinben feltuntetni, csak azt szeretnem jelezni, hogy ebben a jatekban nincs mit elrontani vagy lekesni...
  • Paradoxon74
    #2036
    Benyomtam a healing serum-ot - durva. Ahogy megettem a radaway-t ugy toltott utana hp-val. Meg tesztelem, mert kb 10-20 percig volt csak idom, de jonak nez ki egyelore.
  • Paradoxon74
    #2035
    Raadasul a kuldetesek barmikor felvehetok, a storyline sem kotott sem idohoz sem szinthez. Kroki kartars mar 65+ es talan a Vault 76-on kivuli fo quest-en kivul nem csinalt meg semmit :)

    En is rakosgattam at pontokat a specialban, 150 kornyeken mar nagyjabol a gyujtoszenvedely mozgat a kartyak valasztasanal, nem pedig a szukseg :)
  • Kroki105
    #2034
    Mi a frászért kezdenéd előről? A szintlevel a csillagos ég, azt a kártyát szerzed meg amelyiket csak akarod, a skillpontokat is rendezgetheted a szintlépéseknél. A tervek, receptek elvesznek, szerezheted be újra. Ahogy kiderült, az "acsikat" sem stornózza az új karakter, nem kapsz plusz atomokat sem.
    Ha tudsz ölni normálisan, nincs értelme újrakezdeni. Azt meg csak tudsz, hisz valahogy elutottál oda, ahol vagy. Én nem dobnám a kukába az eddig beleölt időt, de te tod..
    (még a férfikarit is nővé tudod varázsolni közben, vagy fordítva )
  • foxxi
    #2033
    Szerintem elkezdem elölről. Sokat kihagytam, a karakterem is koncepció nélküli volt, sok minden változott.
  • Kroki105
    #2032
    Még nem csináltam. Az a kérdés, hogy ha megcsinálok egyet az egy badge, vagy mind kell egyhez. Mert az utóbbi elég macera egyért.
    Meglett később a 4. badge is, a tegnapi dailynél is becsúszott egy, és beugrottam egy tábortüzes buli végére is, és az is adott. Fura, mert a pip-boyon nem jelez csak hármat, de a vendorautomatánál már 4 van. Bugos szar...
    Vettem egy egylövetű duplalövéses flintát is, 440 a sebzése, de sajna csak 200méterig hat. Az általam legyártott verzió 400+ra hat, ennyi hibája van sajna. Meg hogy csak egycsillagos. Majdnem egyhitelte az óriásmutánsbosst, ami a weekly-hez kell. Lesz az még jobb is...
  • Paradoxon74
    #2031
    Nincs vkinek kölcsön egy nyüves fedora-ja? Kéne a régész challenge-hez, de sehol nem találok, se drop-ként se venni júzerektől.
  • Paradoxon74
    #2030
    A Challenge > World alatt levőkkel kezdtél már vmit? Ott is van jópár tadpole/possum küldetés...
  • Kroki105
    #2029
    Sikerült possum badget szerezni, már van 2. A két napiküldi adta, sajna nem 100%. Amikor a robot elküld sárgatrutyit szedni, meg mikor bogárbelsőségeket kell gyűjteni. A tábortüzest is letoltam újra, de megint semmi. Az hosszú, és már uncsi is, nem éri meg szarakodni vele, ellenben a másik kettő pikpak. Hátrány hogy napi 1 lehetőség van, de nem rohanunk, előbb- utóbb meglesz.
    Van a heti küldetéseknél hogy egy húskampóval vagy mivel kell 5 ghoult kinyúvasztani. Hol szerzek olyat? még sose láttam. Néztem az interaktív térképen is, de ott mindenféle fegyver van, ilyet nem láttam. (persze attól még lehet)

    Van még egy kérdés, ha VATSba kened neki a bosst, vagy bármit, akkor a végtagjának van egy külön hpja. A fejnél annak mi értelme? Lábnál látványos, meg a keze is vagy leszakad, vagy elejti a puskát. De a fej mit csinál? Elfelejti a bevásárlólistát? Nekem ugyanúgy szokták tenni a "dolgukat", nincs változás, pedig a fej hp-ja már 0.
    Ilyet vettem valamlyik nap, brutál jó, kár hhogy 45ös a szintje:

    Utoljára szerkesztette: Kroki105, 2019.07.12. 18:29:35
  • Kroki105
    #2028
    Uránium eventen, amikor azokat a vakondizéket darálod, miért nem lehet megcsinálni, hogy a csillagos dögből mindenki kinyerhesse a cuccot?
    Mutogat nekem a lefeleujjal, meg lövöldöz rám (gondolom a nemtetszését próbálta kifejezni) hogy mért lőttem agyon a 2 csillagos dögöt... Hát kapott egy headshootot, és kinyúlt. Najó, lehet 2 volt. De most komolyan emiatt hisztizik? 200+os ember, ok, ha kisszintű, akkor azt mondom jogos. Hagyjuk érvényesülni, meg hát neki segítek is, örüljél az elsőnek...
    Érdekes mód, mikor az első csillagos dögöt nélkülem kinyírta (mert ugye 2 vagy 3 jön azon az eventen), akkor nem jutott eszébe mutogatni.
    Ha 200+on neked ezen múlik valami, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz

    Tegnap volt egy másik csóka, level 8on építgette a befoglalt workshopot. Már annyi vizem, meg stimpakom volt mint a rohadás, gondoltam viszek neki, amúgy se tudom nagyon hova tenni. Az elején még értékes tud lenni minden segítség, ez ugye tapasztalat. Odakocogtam a területre, ő le se szar, elrohan mellettem. Én integetek, de háttal ugye nem látja. Már spurizik ki a területről, de most mi van, miért? Mi van baszki, nem vagy szomjas? Szabályosan elfutott, pedig nem voltam fenyegető. Aztán már nagyon messze volt, utána lőttem, persze mellé, csak hogy a figyelmét visszafordítsam. Ok, ha barátkozni akarsz, nem tuti a legjobb módszer ha lövöldözöl az illetőre, ezt elismerem, de hirtelen jött ötlet volt. Meg hát ugye (A VATSNAK HÁLA) vagyok olyan szinten már, hogy kilőjem a csipát a szeméből, ha ez a célom, nem hiszem hogy segít a futás. Persze ilyenkor azért nagyon valószínű a (minimum) 50%os látássérülés, de attól még meg tudom csinálni.
    Megfordult, integetek megint, nem megy tovább, mozdulatlan. Kis idő múlva odaértem, há nyugi haver, csak hoztam neked gyógyszert, meg egy kis vizet...
    Ekkor logolt ki.
    Ok, akkor majd...
    ...megiszom én
  • Paradoxon74
    #2027
    FYI: a mai update után megtévesztő a launcher kiírás - nem 62GB a letöltendő, csak 850 - ha addig elmegy a csík már indul is az install

    Ennek ellenére a beígért 'minden stat látszik a csillagos cuccoknál' nekem nem tűnt úgy, hogy jól sikerült - de lehet, elnéztem
  • PiszkosFred
    #2026
    Sajnos nem tudom, en szemely szerint nem probaltam, de vmelyik nap megnezem majd. Ahogy meglett a backpack, en onnantol bucsut is intettem a cserkesz robiknak.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.07.09. 16:14:29
  • Kroki105
    #2025
    jaja, ezt mondtam, de ez miért könnyebb? Nem adott eddig egyet se.
    De akkor majd kínozom a worldizét, az biztosabbnak tűnik. Azt nem is figyeltem hogy van, köszi.
  • PiszkosFred
    #2024
    Illetve van a konnyebb modszer, de ezt en speciel nem probaltam (yet). Ezt kerdezted?
  • PiszkosFred
    #2023
    oooo ezt most nem ertem :)

    Ha Backpack modokra vadaszol, azokat ugyanugy tokenekert tudsz venni, de ezuttal "Possum Badget" kell gyujteni es azokkal tudsz venni a vendortol mod terveket.


    Ezeket meg a World Challenges reszben talalod meg, Possum Badges elotaggal.


    Kepeket a netrol linkeltem, nem sajat.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.07.09. 15:58:09
  • Kroki105
    #2022
    Én erre a possum badgere vagyok pipa, már ha ez kell a táska növelőhöz. Ezt mi adja? Azt olvastam hogy a tűznél a robot quest adhat véletlen, meg még ilyen ismételhető questek a robotspanjainál. Adhatnak véletlen. És az mit jelent? Eddig 10ből semmi.

  • Irgum76
    #2021
    ezt a hülyeséget, hogy a gulpert csak akkor számítja ha vízben állsz mikor megölöd
  • PiszkosFred
    #2020
    Mert hulyen venne ki magat, ha ugy latna az ellenfel, hogy egy puska a levegoben lebeg :) Egyebkent tenyleg bosszanto, mert a celzas az igy kuka scope nelkul.
  • Kroki105
    #2019
    Jaja, arról beszélek, az a kaméleon. Amikor legugolsz, áttetszővé válsz, de ilyenkor mindig van egy fényes villanás. Kicsit tompították az f4 eshez képest, de még így is szar a szemnek. (Az enyémnek)
    F4 ben is amint megvolt a mod, onnantól alap volt.

    Paradoxon nehogy ne lássad már, te is a szemeddel nézel, mint én, akkor látnod kell. Mikor áttetsző leszel egy fényefekt előzi meg a dolgot. Egyszer még ok, de ha épp lopakodva közlekedek, 4-5 másodpercenként fénylik fel az a szar, az már eléggé zavaró.

    Amúgy meg egy baromság, van egy karvádőm ilyen, de attól a lábam, vagy a fejem mi a francért lesz "láthatatlan"? És így van, a puskáról nem is beszélve.

    Van egy másik kérdés, ha több akciópont visszatöltés gyorsaságot növelő hacukát hordok, azok összeadódnak? Ha pl az STR ek összeadódnak, ennek is kéne.
  • Paradoxon74
    #2018
    Nem tudom, milyen villanásról van szó. Használom én is a sima armor set-ben plusz StealthBoy is van a T51-en de semmi zavarót nem láttam rajta.

    Ugyanez a célzással is, bár igaz, hogy amin lehetett, volt/van távcső, de pl a GatlingGun-nal sose céloztam, ott az totál használhatatlan opció.
  • lammaer
    #2017
    Nekem a "kedvencem" az a páncél, ami láthatatlanságot adsz ha mozdulatlan vagy (lehet az is kaméleon stat?)
    Tök jó LENNE, csak éppen a kezemben lévő fegyver is láthatatlanná válik, azt jó szórakozást a célzással (sniper scope lehet működne, nekem éppen sima ironsight van :) )
  • Kroki105
    #2016
    Van valamilyen mod, hogy a chameleon cuccok villanását leszedjük? Hihetetlenül szembántó. Jó cucc lenne, de egyszerűen használhatatlan, hacsak nem szeretnék pár héten belül megvakulni. F4 nél van ilyen mod arra emlékszem, de ide nem találtam még.
    Ilyen ökörséget belerakni, na mindegy.... Az ajtón közlekedő darazsak után nekik már mindent elnézünk.
  • foxxi
    #2015
    Launcher lehet a baj, leellenőriztettem, minden okés, de minden áron újra akarja tölteni, nagyon gáz...
  • Paradoxon74
    #2014
    Angyalka721 idejár? :)
    Utoljára szerkesztette: Paradoxon74, 2019.07.07. 23:33:03
  • Paradoxon74
    #2013
    Néha úgy látja, hogy megsérült a cucc és lehúzza újra az egészet...
  • PiszkosFred
    #2012
    Semmi patch nem volt mostansag, foleg nem 65gb. Valami mas gubanc lesz ott, lehet a launchered hulyult meg - masok is panaszkodtak mar ilyesmire korabban.
  • foxxi
    #2011
    Lemaradtam. Tényleg jól látom hogy a patch 65Gb???
  • PiszkosFred
    #2010
    Akkor vmi textura/stb bug lesz. Az uton neha jon egy-egy lowlvl robot patrol, de max ennyi a veszely. Szokott lenni egy repkedo SB is a kornyeken, de lvl50-es neutral, addig nem tamad, amig te nem tamadod.
  • Kroki105
    #2009
    Gyorsan megtaláltam, egy hangyányit tévedtem, de pont itt történt az úton.
    Most nem történt semmi.

    Utoljára szerkesztette: Kroki105, 2019.07.07. 17:36:50
  • Kroki105
    #2008
    Hát.... pontosan tényleg nem megy, de talán az egyik az 'abandoned mine site kittery", "burning mine" körül egy körben. Talán. Három repülőkorcsizével harcoltam egyszerre, és akkor lett kampó. De basszus, most belépek, megkeresem, és lefotózom. Kíváncsi lettem.
    A régi meg fent a krokodilos tó környéke, arra már sajna mégúgyse emlékszek, de mirelurkokkal küzdöttem azt tudom. Még kicsi voltam.
    De annyira nem lényeg, csak kérdeztem, hátha más is járt már így.
  • PiszkosFred
    #2007
    Terkepet nyilvan nem tudsz mar mutatni a halalod helyevel, de kb. melyik helyszinhez volt kozel?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.07.07. 17:02:02
  • Kroki105
    #2006
    Nem, közelemben sem volt ilyen zöld trutyi.
  • Paradoxon74
    #2005
    Nem fissure site környékén mászkálsz? Az instakill, ha belemész.
  • Kroki105
    #2004
    Nem tudom, még nincs meg a kapu, mikor meg átmentem egy "szomszédnál" alatta, nem figyeltem. De most beraktam a mutációmarasztaló kártyát, pikpak újratöllti a levert, és sunnyogni is sokkal gyorsabb. Jó, ha hiperprofi lennék, tuti valami damage boostosat raknék, de azoknak nagyon nem tetszik a negatív hatása.

    Olyan történt velem , amiről nem tudom hogy bug, vagy az most normális e. Meghaltam, és mikor visszamentem felvenni a lootom, megint meghaltam. Ebben az a paranormális, hogy senki nem volt a közelben, még az ellenség is elrepült messzire. Csak úgy instant nyekk. Ok, szép dolog ez, visszamentem újra, és ugyanez történt, és még vagy kétszer. Aztán feladtam.
    És ez már a második ilyen alkalom, talán pár hete lejátszódott már. Nézem akna, vagy csapda, vagy mi? De semmi, magától dob egy hátast, kénytelen voltam hagyni a lootom.
    Utoljára szerkesztette: Kroki105, 2019.07.07. 15:43:36
  • PiszkosFred
    #2003
    Egyebkent a mutaciot csak a radaway tavolitja el, vagy a sugarzast-leszedo kapu is, ha aram alatt van?
  • Kroki105
    #2002
    A speed demon mutáció se rossz. Gyorsabban haladsz, és gyorsabban töltesz újra, cserébe viszont többet kell zabálni hogy feltöltődjön a csík. Ez nem olyan nagy ár, kaj, pia van bőven.
  • Kissssss0 #2001
  • PiszkosFred
    #2000
    Egyelore nincs ra lehetoseg, hiaba lathato a jatekban ez a megoldas egy-egy bunkerben, tervkent nem elerheto. Kesobb valoszinuleg majd igen.