3195
Fallout 76
  • Irgum76
    #2195
    illetve itt egy másik JuiceHead-től amiből megtudhatunk mindent ami a privát szerverekről elhangzott kb 5 szó...

    amit viszont nem hallottam egyikőjüknél sem az az unique perkek amiket lvl 50 fölött lehet szerezni és leosztható másik karakterednek is
    de ezt lehet teljesen félreértettem
    majd Fred kijavít ha nem így van

    Utoljára szerkesztette: Irgum76, 2019.07.28. 09:18:34
  • Irgum76
    #2194
    ha valaki más is lemaradt volna itt az összefoglaló dátumokkal
  • Irgum76
    #2193
  • scomcomputers
    #2192
    Köszi sikerült...nálam volt...
  • Irgum76
    #2191
    közben néztem yt-on de ott is ott volt nála már a kendő
    akkor jutott eszembe, hogy akkor indul a küldetés ha egy sister hulláról leveszed ezt a kendőt
  • scomcomputers
    #2190
    Köszi..na majd megnézem, de nem emlékszem rá...
  • Irgum76
    #2189
    ha jól emlékszem nálad kell legyen
    korábban megkaptad
  • scomcomputers
    #2188
    PiszkosFred és Kroki105 .....köszi, de ezeket hol találom. maszkot,szájkendöt,stb ...
    Szóval inni kell..

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2019.07.27. 20:21:27
  • Irgum76
    #2187
    ja ja ez már az én ízlésem nagyon faja!
  • Andule
    #2186
    Hat banyek ez iszonyat bejott , marhara tetszik ez a Junktown stilus.
  • Irgum76
    #2185
    lemaradtam az élőadásról most néztem meg felvételről
    de nem sokat árultak el a privát szerverekről
    meg úgy általánosságban sem nagyon adtak ki infót
    de Kroki örülhet augusztus 20.-tól ki lehet tenni a bobbleheadeket meg a magazinokat dekorációnak
  • Kroki105
    #2184
    A másik kérdést nem is figyeltem, sry. Szerintem alkoholista vagy, le kéne húzni egy üveg sört. Vagy kigyógyulni az addictollal. Azt hiszem az agyógyszer rá.
  • PiszkosFred
    #2183
    Az lesz az, irja is a jobb oldalon felul, hogy "while wearing a veil".
  • Gibor
    #2182
    Veils of secrets asszem.
  • Kroki105
    #2181
    Elég az álarc is. Vagy szájkendő, vagy nem tudom hogy hívják. Nekem csak azzal is nyílt.
  • PiszkosFred
    #2180
    Vedd fel a ruhat (maszkot/fatylat)! :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.07.27. 18:37:31
  • scomcomputers
    #2179
    Hali segítsetek már nekem,szemben az a paraván hogy nyílik ki,mert itt megakadtam...Köszi...

    A jobb alsó sarokban az a pezsgő pohár mit jelent...még új vagyok nem régen kezdtem neki...
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2019.07.27. 18:32:10
  • PiszkosFred
    #2178
    - privat szerverek?
    - hamarabb jonnek, mint sem gondolnatok.
  • Kroki105
    #2177
    Bocs hogy iderakom, de itt volt róla szó. Sikerült levideózni Oberlandot, nem egy Látványsziget, de ez se rossz egynek. Operatőrnek még mindig pocsék vagyok Néha át kellett rakni TPS - be, mert amúgy nem bírom a forgást...
  • PiszkosFred
    #2176
    kb. most
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.07.27. 17:00:54
  • PiszkosFred
    #2175
    En raerek, idom mint a tenger, kivarom. :)
    Ma lesz az egy oras FO76 eloadas, ha mazlink van, a Wastelanders mellett esetleg esik arrol is szo egy fel mondat erejeig.
  • Irgum76
    #2174
    ha majd jön...
    a privát szereverek a lista végén voltak és azóta a lista csak egyre hosszabb a lyukak tömködése miatt
    illetve eléggé ködösítettek körülötte, hogy hogy is lehet majd privát szervert létrehozni, modólni
  • Kroki105
    #2173
    Reméljük igazad lesz!
  • PiszkosFred
    #2172
    Ahogy jon a mod tamogatas a FO76-ba, szerintem nem lesz akadalya, hogy lecsereld a karakter default arcokat egy moddal. A modhoz meg nem kell mas, csak a faceripper szeru import/export utility. Sokat szopunk, mert a motor majdnem ugyanaz, mint a FO4, ami nem erre lett kitalalva, viszont ez (modolas) esetben elony lesz.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.07.26. 21:23:11
  • Kroki105
    #2171
    kösz ja, közeledünk a 100 hoz...

    Nem tudom hány mod van fenn, 100- nál több. Érződik is, mikor építőmódba váltok 10-15 sec eltelik mire minden elemet betölt. Hihetetlen fura volt, mikor f76 ba gombnyomásra váltott.

    Na igen, a karakterkinézet. Idióta dolog, hogy nem engedték a skineket át a f76ba, mert ugye a 2 játék egy és ugyanaz. Még (az alap) Nate skin hulláját is megtaláltam a játékban egy powerarmorba tuszkolva. Mondjuk azért ennek is van egy másik oldala, hiába lehetett volna áthozni, marha sokan használnak/használunk f4 be modokat a karakter skinekhez (én mondjuk az összes f4es companont is átalakítottam). Modok nélkül az én karakterem egy cseppet sem hasonlított volna.
    Én is úgy gondolom, hogy hiányzik az a karakter. Idétlennek tűnik, de belegondolva a filmeknél is előnyt élvez az a film, amelyikben a kedvenc színészed szerepel. (Mondjuk nekem nincs olyan hogy kedvenc , de olyan azért akad akit jobban kedvelek. Az ő filmjeiknél, ha a végén nem is nézem meg, általában utánanézek hogy ez mégis milyen.) Falloutot meg kínoztam 1-2 éve, megszerettem a karaktereket, szívesen folytattam volna a 76ot a 4es szereplőjével(skinjével).
    Egész jól sikerült, a 76osban elkészíteni elég macera lenne:

    Utoljára szerkesztette: Kroki105, 2019.07.26. 21:10:31
  • Paradoxon74
    #2170
    Ott a pont, rossz helyre ment a reply ;)

  • Irgum76
    #2169
    bocs én csak belekotyogtam
    Krokié az érdem :)
  • Paradoxon74
    #2168
    Azért meg pláne grat, hogy volt türelmed ennyi móddal mókolni :)
  • Irgum76
    #2167
    ja hát ez nem egy szupadupa hanem vagy 100 különféle mod kombója
  • Andule
    #2166
    A legtobb F4 epitomod az a vilagban mar meglevo hazelemeket tesz elerhetove a jatekos szamara, mar a sima Homemaker egy masik kategoriat jelent a vanillahoz kepest.

    #2158 vegigneztem megegyszer most a 100-ert ;) amugy meg
    btw csesszetek meg a kepeiteket a hazikoitokrol mert nagyon meghozzak a kedvem h ismet letoltsem (csak tartok tole megint meddig elveznem)

    F4ben szemelyesen olyan 2-300 orat tolthettem el epitkezessel 2,5 vegigjatszas alatt ugy h nem elveztem kulonosebben, plane nem ugy mint Kroki :D es igaz az vhol h megepitetted es absz semmi celja nem volt de itt legalabb valoban mas is lathatja ha arra jar. (viszont uj jatek kezdesnel rogton hianyzott meg az a bindzsa kinezet is amit elozoleg osszebarkacsoltam :) )
  • Paradoxon74
    #2165
    Most néztem meg. Ezt te csináltad? odab*sz csúful :)
    Gondolom, valami supa'-dupa' móddal, mert az alap F4+DLC-kben ilyen építőelemeket nem láttam :)
  • Kroki105
    #2164
    Igen, a hozzáértésem azért nem az igazi.
  • Irgum76
    #2163
    nem vagy egyedül a furi halál szindrómával
  • Irgum76
    #2162
    OBS-t használsz felvételre?
  • Kroki105
    #2161
    Kösz
    Szeméthalomcity is épült nem egy, de tudod hogy van ez, ha épül 15 átlagos, és 2-3 kurva jó, akkor nem az átlagosokkal fogsz "büszkélkedni". (Még akkor se, ha a nem átlagosak egy kicsivel másabb stílusban is épülnek.)
    Akármennyire is utálom magam, én se tudom rá azt mondani hogy szar.
    Azért nem lenne rossz, ha az f76ba is raknának néhányat ezekből a cuccokból. Visszakanyarodnék oda, hogy ha a játékos már neonfeliratokat tud biggyeszteni a leprafészkére, akkor hasonlót miért ne tudna építeni? Ok, nem lvl1-en, de egy 400as már megkaphatna néhány hasonló elemet. Akárcsak ha belülre is. Kívülről ugye nem tanácsos nagyon csilivilit építeni, de belül miért ne? (Ha nagyon benne akarunk maradni a szerepben.)
    Persze hogy sokat kellett vele szarakodni, de most a 2-3 (vagy épp amennyi) órába nem halomra lőttem a népet, hanem ezen "dolgoztam".
    Van az a Minecraft nevű játék, ronda mint a bűn, és ki kell mondjam, a survivalos részét én is hülyeségnek tartom. Van ilyen témába ezerszer szebb, jobb játék. (Plusz okádhatnékom volt tőle, akárhányszor próbálkoztam vele. Szó szerint a forgástól.) Na de akik legóznak vele! Olyan alkotásokat hoz létre némelyik, hogy futkorászhatok az agyam után, mert folyton eldobálom. Ezerszer többre becsülöm, mint aki csak fortniteozik (hasracsaptam) a játékideje alatt. És úgy hogy igazi értelme egyiknek sincs...
    Majd megpróbálom az f4es településeket lefilmezni, 3 már ott van a jútubon. Az a baj, ha jó a minőség, akkor rohadt nagy a méret, ha kisebb a méret, akkor meg randa.
  • Irgum76
    #2160
    igen erre emlékszem mikor építetted küldtél képeket
    (lett is belőle egy jó nagy flém egy elborult gyerekkel)
    de így egybe látni tényleg monumentális jó sok "meló" lehetett vele
    tényleg szuper de az én jobb szeretem a junkos kinézetet de ez csaj ízlés kérdése
    gratula hozzá ment a like :)
  • Kroki105
    #2159
    *"tudod ám" lett volna, de így jársz ha nem olvasod vissza amit leírsz
  • Kroki105
    #2158
    Köszi!
    (Amúgy most tudom ám, hogy a F4-es házikómat vérig sértetted. Lefrankóztad ezeket az istállókat.)
    Tudom, egyszer már írtam hogy nem izgat a nézettség, és ez így is van, de akkor is elérem a 100 megtekintést. Úgyhogy belinkelem ide is:

  • Irgum76
    #2157
    frankók
  • Kroki105
    #2156
    Kikerestem képeket. Sajna csak néhányat fotóztam, de némelyik ház így megmaradt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az első házikó, két kép maradt róla. Ez egy dupla bányánál volt, toxic valleyban, adott ólmot, meg kacatokat. Nem egy húde, de elsőnek elmegy.



    Ez a mocsárban épült, észak-keleten. Olajkútja volt a patak mellett.



    Ez egy hegyoldalon, ólmot adott. Az első képen pont az lett lefotózva, hogy ezt a bestiát onnan fentről, az erkélyről szedtem le.
    Ma karbantartás előtt beléptem, és vettem egy twoshot Dragont, 416 os a lőtávja, és 510 a damage, jobb mint volt. Tetszik ez a puskafajta. Nyilván nem repülőgenya ölő, de egyáltalán nem rossz.




    Ez a vízparton van, vagyis egy stégen a vidámpark alatt kicsivel, emelet, parton "kacatgyár", pár szivattyú.




    Utoljára szerkesztette: Kroki105, 2019.07.25. 18:01:21