42
Surviving Mars
  • sanya200
    #2
    Én már játszok vele,igaz virágbolti verzió.De ha olcsóbb lesz megveszem.Jól össze van rakva,bár magyarítás nélkül nehèz,tutorial se sokat segít.Igazából csak tippeket ad,a telepeseket nem értem sokszor.Van pl egy gyár be lehet állítani hogy 3 műszakban menjen.Mégse mindig dolgoznak ott folyamatosan pedig van ember.Kicsit jobban volt megoldva pl a civilization beyond earth-ben.Fixre letehetted hol dolgozzanak.A drónok néha buták vagy ha 2 kupola van távol egymástól és az egyikben gyártok pl elektonikát az kéne a másikhoz pl javításra,de hiába van lefedve dronnal az egész terület nem megy el érte.A szállítóautóvsl kell átvinni.Amig esetlev nem lesz dronehub,kis repülökkel nem rossz de csak 3 db anyagot vihet egyszerre.És az üzemanyagot eszi.Nagyobb építkezéshez ahova sok anyag kell èrdemes a szállítót használni abba 30 fér.
    Vannak benne bugok vagy ha nem is az kicsit hülyén van megoldva.Teszem az van egy univerzális depot,oda minde nyersanyagot lehet tenni.De ha csinálok mellé pl külön metálnak,foodnak..stb akkor a kis dron nem oda teszi le amit hoz hanem az univerzálisra.Akarnák rendet tenni szállítóval lepakolok róla àtviszem de addig odaér a dron és odapakol amit már elvittem ...
    Van mikor kb csödbe visz a játék,a bolygón elszórt metál sziklákból elfogyott de nem találtam termelőhelyet ,csak ami nagyon mélyen vsn,ahhoz meg kutatás kell amit vagy megkapok vagy nem.Lehet hozatni hajóval csak nagyon drága,pl 20 millióba kerül 10 metál.Az meg kb javításra se elég.Minden építményt javítani kell egy idő után más más nyersanyaggal.Azt nem értem hogy most kikutattam hohy a napelemek ne legyenek porosak de nincs épület hozzá ,de automatán se látom hogy működne.Amúgy tetszik,igazából ennél lehetne jobb ha nem pl csak a mars lenne,mi lenne ha baromi szép bolygókat kéne így terraformálni? A beyond Earth ezért tetszik de az nem ennyire részletes,nem tudsz lezoommolni...stb ott pont ez a mikromenedzsment hiányzik viszont abba szép bolygók vannak.Remélem lesz majd dlc vagy mod amiben nem sivatagos bolygó lesz hanem esőerdős...stb
  • oneal1
    #1
    Sziasztok!

    Holnap startol a játék, van esetleg itt valaki aki beta vagy egyéb verziót már kipróbálhatott?

    Utoljára szerkesztette: oneal1, 2018.03.14. 14:39:34