626
  • lwb
    #585
    É-Korea egyébként egy szélsőséges példa, ott minden felnőtt katonakorú férfi kötelezően katona, itt meg ugye pont az a lényeg, hogy az ültetvényekre viszik az embereket dolgozni erőszakkal.
    Egyébként E-Korea 26 milliós, Kuba (amiről Yarát másolták) 11. Nem akarok ebben nagyon mélyen belemenni, mert az egész játék komolytalan, 300 ezer katona el sem férne egy akkora pályán, amit pár óra alatt körbe lehet járni (próbáld ezt meg Kubával a valóságban), csak fennakadtam ezen a számon, ennyi.
  • Bokafix2
    #584
    Nekem konkrétan Cortezről Willis Huntley jutott eszembe a 3-dik részből, csak latino kiadásban... :D
    A kerekesszékes kutyáért meg odáig vagyok, olyan böszmearanyos.
    A 300 ezres hadseregen nem kell fennakadni, hiszen ha számításba vesszük, hogy a Castillo srác igencsak durván tolja a diktatúrát, akkor nem olyan nagy szám az a 300 ezer fő. É. Korea hadserege 1.5 millió fő, pedig nem hiszem, hogy Kim keményebb despota lenne Antónnál. Egyébként minél szélsőségesebb egy diktatúra, annál nagyobb haderőre van szüksége, hogy az esetleges polgárháborút, vagy tüntetéseket nyomban el lehessen taposni. Mindenesetre az külön öröm, hogy ismét egy trópusi sziget a műveleti terep. Ilyet a 3-dik rész óta nem láttunk.
  • lwb
    #583
    HD-t le is szedtem, nem szenvedek vele. Rövid véleményem: minden ismerős egy picit benne. Egy kicsi FC3 a világ, cápákkal meg aligátorral meg mindennel, egy kis FC4 mászással és egy kis FC5 lényegében minden mással. Nagyon *biztonságos* a játék, sok újítás nincs benne.

    Ha bejöttek az előző részek, ez is be fog. Talán annyi a különbség, hogy itt a hangulat teljesen agyament. Nem olyan félkomoly-komoly, mint az előző részekben FC3-4-5, hanem teljes komolytalanság. Just Cause, végig az a játék volt a fejemben.

    Szóval, FC3-5 + Just Cause = FC6.
  • JonasSandor
    #582
    3060-nál nem eszik 6 gigánál többet, a 6 giga alatti kártyákat meg el kell felejteni, már régóta az ilyen játékok jóval többet zabálnak 4-nél.
  • Árnyvadász
    #581
    :)

    HD textúrákat nem értem. Primal alatt kipróbáltam amikor elérhető lett és egy GTX 970 4 GB (ami mint tudjuk valójában 3.5 GB) is elég volt, csak pár percenként beakadt a játék, de utána jó volt. És bizony sokkal jobban nézett ki vele. A Primal egyébként is fogyasztott vramot, de a HD csomag nem dobta meg ennyivel az igényeket. Most meg 11 GB? De hát Józsi, most dugjon két 3080 és szülessen egy 20 GB-os vga gyerek vagy Ubisofték-nál már a 4000-es sorozatra verik? Furcsa.

    Azért majd írj róla, ha van/lesz kedved. Gondolom ez a rész is fog okozni kellemes vagy felejthetetlen perceket. :)

    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2021.10.07. 14:43:54
  • lwb
    #580
    21:9-en az átvezetők ki vannak húzva, mint valami 15+ éves játéknál. Ezt nem nagyon tesztelték pc-n ultrawide monitoron. A HD textúrákhoz 11 gb vram kevés, szóval akinek nincs titanja vagy 3090-e, az ne is fáradjon a letöltéssel. 2080 Ti és 3080 kevés lesz ide, 3080 Ti is határeset.
    A játék egyébként nem néz ki jobban, mint a FC5, leszámíva a RT-et, amiből a shadows bátran kikapcsolható, mert kb észrevehetetlen akció közben. A reflections viszont szép, de cserébe nem is eszi annyira az erőforrást.
    Az AMD fizetett ezért, tehát nincs dlss, de van az AMD saját megoldása, amiről ugye az sg tech koponyái már megmondták előre, hogy szar :DDD. Valójában persze teljesen használható.

    (Az első 30 percben megtudjuk, hogy Yarának 300 ezer fős hadserege van, ami kb kétszer akkora, mint Németországnak. :D Kubának 50 ezres a serege a valóságban és róluk lett ugye a sziget mintázva. Ez pici pont csak, meg nyilván nem a realitás a cél egy ilyen játéknál, de az ilyen apróságokon el tudom dobni az agyam.)
  • robicarlos6
    #579
    Far Cry 6 PC performance tesztek

    Guru 3D

    Dosgaming

    Computerbase

    Pcgameshardware



    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.10.06. 19:34:57
  • robicarlos6
    #578
    Far Cry 6 teszt by Gamekapocs
  • uwu2020
    #577
    Egyébként Steam support segített, de csak annyit, hogy az Ubisofttal van a baj, de ők nem reagáltak még.
  • Savaran
    #576
    Azért a CGI még mindig jobban néz ki mint a játék, mondjuk a kakas az telitalálat, mókás.
  • robicarlos6
    #575
    Egy elszabadult kakas forgatja fel a Far Cry 6 világát

  • HerrWolf
    #574
  • uwu2020
    #573
    Megint összefosta magát. Ez egy hulladék.
  • Gary
    #572
    Lényeg, hogy sikerült!
    Jó játékot!
  • uwu2020
    #571
    Újratelepítettem. A probléma megszűnt. Ezzel kellett volna kezdeni....
  • Danecay
    #570
    Melyik játékról van pontosan szó? :)
  • uwu2020
    #569
    UBISOFT CONNECT - Notifications - Account linking
    Ott van a steam, tehát össze van kapcsolva,
  • coolpet
    #568
    Igen, össze kel kapcsolni, mint nálam az Uplay-t az Epic Game launcherrel.
  • Gary
    #567
    Össze van kapcsolva a Steam és az Uplay fiókod?
    Én a Division első részét vettem meg valamiért a Steam-en és nem emlékszem, hogy kellett volna kódoznom.
    Megkerestem a vásárlásról szóló, "Köszönjük a Steames vásárlásodat!" levelet és nekem is csak a szokásos infók vannak benne, Uplay kód nincs.
    Az Epic-en vettem meg a Division 2-t. Ott sem volt gond. Összekapcsoltam a fiókokat és a játék megjelent az Uplay-en.
  • uwu2020
    #566
    Ugyanolyan értesítést kaptam mint bármelyik steames vásárlásról - Köszönjük a Steames vásárlásodat! - tárggyal.
    A steames tájékoztatóban azt írják, ha kell a kulcs, ebben az emailben van, és hát nincs....
    Az ubisoftos oldalon nincs semmi különös, csak aktiválni kéne a játékot a megvásárolt termékkulccsal, amit úgy látszik elnyelt a steam, és igazábol a semmiért fizettem.
    Azt írják nézzem meg a https://help.steampowered.com-ot. Na ott nincs semmi, és vége a történetnek.
    Nem hiszem hogy én vagyok az egyetlen a világon aki itt vette meg. Remélem lesz megoldás. Írtam nekik, nem tudom fognak-e válaszolni.
    Remélem valami egyszerű megoldáás van, és csak el van dugva valahol mint pl. az epic-nél, csak ott könnyen elérhető.
  • coolpet
    #565
    Szerintem ez Uplay-es game, kell hozzá az Uplay kliens.
    Én Epic Store-ban vettem, és az Epic Game Launcherben ha elindítom, követeli az Uplay Connectet.
    Felrakod, és talán ott lesz a librarídban.

    Ha kulcs-al telepítetted, vagy van a game-hez kulcs, akkor a library-ban jobb klikk a gamén, manage, cdkey-s
    Egyébként biztos hogy a steamen vetted? Vagy online kulcsot vettél, csak Ubistore-hoz nem Steam globalhoz?
  • uwu2020
    #564
    Hogy lehet aktiválni a játékot?
    Steam-en vettem, ha elindítom átrak az ubisoft-hozm, ahol aktiválbi kéne, de honnan szedjek kódot?
    Vásárlásnál nem kaptam, csak ott volt a steam könyvtárban, telepítettem, de most nem tudok játszani.
    Gondoom, valahogy meg kéne jeleníteni stem-en a kódot amit vettem, talán valami billentyűkombinációval, mert a menüben nincs ilyesmi.
  • robicarlos6
    #563
    Far Cry 6 - Giancarlo Esposito mesél az alapokról
  • robicarlos6
    #562
    Far Cry 6 - ezt tudja majd az AMD kártyáival

  • robicarlos6
    #561
    Far Cry 6 - mi vár ránk a premier után?

    Kár hogy Stallone nem adja az arcát a Rambohoz az lenne a királyság pedig
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.10. 21:31:22
  • Savaran
    #560
    Pontosan, ha nincs cpu bottleneck, akkor gpu limit van, egy alap ryzen 3 2300x is bőven kihajt egy 580/1060-at, még erősebbeket is
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2021.09.10. 14:30:52
  • Synchronous
    #559
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "Nézd már meg 2k ultrán a metro exodust, mert egy játék eldöcög néha 50 el attol még ez egy szar kártya 2k-ra"

    Nekem nem egy játék döcög el néha 50-el, hanem a legtöbb játék 50-60 körüli fps-el megy 2K-ban... nem tudom mi a faszért nem lehet elhinni, amikor még képeket is mutatok róla, ráadásul túlhúzott felbontással. Nagyon is kényelmesen el lehet játszani 2K-ban az RX 580-al, és 2 éve, mióta megvan ez a kártya, minden játékot 2K-ban futtattam vele, és soha nem volt lassú sebesség, vagy frame drop. Ha így lett volna, akkor leveszem full HD-ba, vagy az alá.
    Amúgy meg totál nem izgat, hogy elhiszel-e egy tényt, mert az attól még tény marad. Mondjuk lehet, hogy 1%-al erősebb a kártyád, nekem viszont a konfigom összes többi része sokkal erősebb mint a tiéd. De nem is ez a lényeg, hanem amit mutatok, az pedig arra enged következtetni, hogy megvannak 2K-ban azok az fps értékek, (50-60) amelyekkel már kényelmesen lehet játszani egy játékot.
  • Savaran
    #558
    Imádom azt a játékot, bizonyos megoldásai jobbak is mint pl az 5 ben
  • coolpet
    #557
    Csitu gyerekek már :)

    FC3 Ubinál ingyé van szombatig, inkább azt zsákoljátok be ha még nem tettétek meg :)
  • Savaran
    #556
    Én lezártam volna csak megy az értetlenkedés a vitapartneremtől, de mivel erősen elmentünk a szétoffolásba, szerintem is hagyjuk, elnézést azoktól akik erre nem voltak kiváncsiak
  • robicarlos6
    #555
    Egyébként nem az én létjogosultságom ,de szerintem ezt is fejezzétek be :)

    Kár azon vitatkozni ,hogy kinek mi a jó. Aki világéletében 30-60 fps között játszott mert az neki megfelel ,miért kell kritizálni?
    Anno a Crysis 1-et 18körüli fps-el vittem végig ..az élmény a játék miatt kegyetlen jó volt akkoriban messze vert mindent a grafika eleve tetszett is a game. Még így foshulladék fps-el is öröm volt játszani.. Amíg volt VGA-m én is 40 körül töltam mindent az 1070Ti-mel mert minden létező opciót fullosra tettem, ha volt 4k felskálázás akkor azt is. Engem nem érdekel a sokcsillió fps. Tudom hogy jobb hisz láttam "átéltem" de mégis leszarom. Ha majd valaha lesz csúcs VGA-m még az élet során és jobb monitorom ami nem 60hz-es akkor is minden csutkára fogok tekerni és inkább tolok mindent max grafikával mint 144fps-el..Persze az ezer éves régi kedvenceimnél adott lesz,de a többinél nem. Az hogy erről mások mit gondolnak engem kicsit sem érdekel mivel nekem jó így. Szóval ezen felesleges vitatkozni
  • Savaran
    #554
    Nézd már meg 2k ultrán a metro exodust, mert egy játék eldöcög néha 50 el attol még ez egy szar kártya 2k ra sőtt sok régi címnél még fullhdra is erősen kompromisszumos, mivel a játékok gépigényei nem egyformák
  • Savaran
    #553
    Erről beszélek, de ideális 2K kártya hát hogyne, csak egyesek nem képesek felfogni csak mantrázzák a baromságaikat
  • Savaran
    #552
    Olvasni tudsz, gtx 1060-om van b@szod csupán 1%-al erősebb mint a tiéd, a faxért nem tudod visszaolvasni bammeg
  • robicarlos6
    #551
    Ez csak 1080p

  • Danecay
    #550
    A Ghost Recon: Wildlands nincs meg neked? Megnézhetnéd, hogy nálad hogy fut! Ezt teljesen őszintén, komolyan gondolom, nem csipkelődésből. Egy időben sokat toltuk vele coop-ban de sohasem voltam kibékülve a teljesítményével. Ezt követően cseréltem le a GTX960-asomat az RX580-ra, számítva a látványos javulásra, mégiscsak egy generációval újabb kártyának a riválisa a piros oldalon, de alig futott jobban mint korábban. Aztán hallottam olyat is, hogy az akkori pricim kevés neki, kevés a magonkénti 1 szál, egy Intel Core i5 3470-em volt akkor, 4 maggal és 4 szállal és ezt váltotta a Ryzen 5 2600X magasabb órajellel, 6 maggal és 12 szállal, de a játék teljesítménye továbbra is határeset maradt pedig már szó szerint lecseréltem az egész gépemet, még a házat és a tápot és a monitort is a végére, de közepes-magas beállítások mellett is ez az 50+ FPS számom maradt Full HD-ban.
    Kíváncsi lennék nálad, hogy fut!
  • Danecay
    #549
    Ez is az támasztja alá amit írtam, hiába az enyémnél nagyobb proci, hiába a 4x annyi RAM, a videó alapján még az én procimnál gyengébb CPU-val is végig GPU limit van.
  • Synchronous
    #548
    "Olvasás látom nem megy"

    Miért, talán RX 580-asad van, mint nekem?


    "jah tényleg szuper a 25 fps, mondjuk kinek mi a super"

    Neked valami "25fps-szindrómád" van, hogy feszt a 25 fps-nél vagy leragadva? Nézd már meg, hogy a SS4-et 3200x1800-ba futtattam, ami jóval nagyobb a 2K-nál, és még így is 50-60 fps-eket produkált a kártya. Hihetetlen, hogy még mindig nem bírod felfogni, hogy miről beszélek.
  • Bokafix2
    #547
    Én nem játszottam az általad említett játékokkal, viszont az is biztos, hogy van ehhez hasonló effekt, ami kifejezetten a naplementéhez kötődik, és trópusokon játszódó gammákban fordul elő, mikor estefelé botorkálsz a szigeten.
    Mellesleg szerintem a W3 filteres képes sokkal szebb, mint az általad favorizált kifakított szarság... nem is tudnám a jobb oldali kinézettel játszani ezt a játékot, szvsz a bal oldali színvilág sokkal jobban áll neki.
  • coolpet
    #546
    Far Cry 3 Standard edition szombatig ingyenes az Ubi store-ban.
    Ha claimeled, megmarad :)