29
Animallica
  • JonasSandor
    #29
    Az jó.
  • Ironman2
    #28
    Pedig nagyon érdekes,lentebb irtam részletesen róla.Azóta mik változtak,majd a héten megirom,mert kipróbálom.
  • JonasSandor
    #27
    Nem hallottam erről a játékról csak most, hogy feljött.
  • Ironman2
    #26
    Na és sikerült mind a 400 fajt befogni,külön nőstény,meg kant?
  • JonasSandor
    #25
    Éppen ideje volt.
  • Ironman2
    #24
    4 évnyi fejlesztés után megjelent a full verzió!
  • Ironman2
    #23
    Kell is a rengetegféle loot,hiszen az italok,és a fertőzés eltávolító folyadék,na meg a sokféle elem,nem is beszélve arról hogy a munkapadnak is vannak fokozatai,ezek mind sokféle összetevőkből állnak.Nekem már gyűlnek a ládák a Sliceland pályán a házikóban (ami ugye tiszta üres pálya,nekünk kell majd benépesíteni.Van még egy ilyen custom pálya)
    Némelyik ellenfél,és a szörny egy gócpontból jönnek végtelenül,ezeket a gócokat a lángszóróval tudjuk kiirtani,és akkor megszünik az utánpótlás.Kereskedni a Corpse Island pályán lehet,ez is egy békés pálya,többféle kereskedő vert itt tanyát,és lehet állatokat is vásárolni.






    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.02.15. 22:59:04
  • Ironman2
    #22
    Most hogy megvettem,egész jól elszórakozom vele,még az elején vagyok,de már tonnányi cuccom van,kicsit még könnyü a játék ilyen szempontból.Én úgy látom javult az ellenfelek mozgása,bár egy motion capture nem ártana,vagy valami mozgásanimáció,mert ez a cikkcakkos mozgás ami van nekik az rohadt idegesítő.Grafika ultrán beakad és laggol valamiért,high beállítás mellett viszont remekül elfut.Grafikán még van kivetnivaló,nincsenek hd textúrák,kb olyan tiz-tizenötévvel ezelőtti szinten van a látvány,de viszont mindent kárpótol a tonnányi kraftolási lehetőség,a rengeteg állat,a rohadt sokfajta növény,millió cucc,tenyésztési,és genetikai mutációk létrehozása,állatok tamelése,és magunk mellé állítása.Karámok,és különféle kifutók létrehozása,egy egész komplett falu létrehozása,mindenféle növényi,és husipari feldolgozó eszközzel (malom,fürésztelep,istálló...stb,majd elsorolom a többit is),mindez a workbenchben érhető el a második kisházban ahol találunk először egy ilyen asztalt,de magunk is tudunk gyártani.Van ugye lovaglási lehetőség a nagyobb távolságok legyőzésére,már rögtön az elején kapunk egy ingyen lovat,igen ingyen van,mert bizony a játékban van kereskedési lehetőség is ahogy nézem,csak még nem jöttem rá hogyan.Mindennek van külön értéke is,gondolom valahol el lehet adni őket.Páncélokat is tudunk magunkra aggatni hogy minél nagyobb lehessen a védekezőképességünk.Ez egy nagyon jó játék lesz,ha csiszolnak még a grafikán (eléggé kell),és a játékmeneten,ne legyen ilyen eszeveszett könnyü már az elején.A léggömbben tudunk átutazni más tájakra.
    Na és a túlélőelemekről nem beszéltem,az evés,ivás,pihenés,és élet,itt is megtalálható,és bizony csökkennek is rendesen,de sokminden van amivel növelni lehet őket! Kaja,pia mennyiség van bőven már az elején. (aztán lehet később gondban leszünk vele)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.02.14. 12:40:56
  • Ironman2
    #21
    Egy kicsit (nagyon) átalakult a játék így a 2.9-re,egész jópofás lett! A kezdő sziget is másképpen fest,mint a korábbi verzióknál.Kezd alakulni! Nincsenek már ilyen bazi nagy karámok mint az elején,van egy bázishely,amit ha kipucolunk a banditáktól,akkor a mienk lesz,és kedvünkre telepithetjük be! Kezd a sztori is összeállni.

  • Ironman2
    #20
    Alfa 2.46

    https://steamcommunity.com/games/animallica/announcements/detail/1707310417613026137

  • Ironman2
    #19
    Ezeknek megvan amúgy a helyük ahol wanderingolhatnak,majd áthelyezem őket.Ott csinálhatják az utódokat is.Azért az ARK is tudja ugyanezt,és ott több dolog elérhető,meg látványosabb,de ott profi csapat működik,nem 5 ember.
  • Ironman2
    #18
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tévedtem,mert a második szigeten van egy helyszín ahol négyesével támadnak rám a banditák,alig birtam előlük elfutni,már a staminám is alig birta,hamar elfogy az sajnos,de megmenekültem.Azért a vaddisznóm mellé befogtam a párját,és egy birka párt is fogtam még.Ja és nem lesz olyan egyszerű a dolog,mert a laborban a tamelős géppel szemben van a kémiai állomás,ahol lehet előállítani a cure potionst,amihez szép kis összetevők kellenek,amiket nehéz megtalálni.Most könnyű dolgom volt,mivel ott is volt pár cure potion a laborban,de szerintem nem sok helyen lesz ezentúl.




    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.06.28. 03:00:35
  • Ironman2
    #17
    Amit én fogtam be németjuhászt,meg vaddisznót idáig,azok pillanatok alatt megvoltak a gépben a laboratóriumban.Ezért is irtam,szerintem még túl könnyü a játék,vagy még az elején vagyok nagyon.A második sziget se ad nagy kihivást.Nyilakat kell gyártani,van is belőlük jópár fajta,tüzes,fagyos,mérgezett,meg még nem tudom mi az a többi,majd mindjárt megnézem.Van egy posztapokaliptikus pálya,ahol lepusztult város van,oda még nem mentem,az jó nehéz lehet.Egyébként mindennek van ára,érdemes gyüjtögetni,mert vannak itt is traderek,és jó cuccokat lehet venni állítólag,meg fegyvereket.Ezeket olvastam azért tudom,de a többiről nem tudok nyilatkozni.Trailerben láttam barlangokat is,izgalmas lehet,meg relikviagyűjtést piramisban,állatszaporítást (breeding),farmolást,dinó foszillák kiásását,és kiállítását.Ezek lehet még nincsenek benne a játékban,majd kiderül.
  • Ainz
    #16
    Mennyi idő alatt tamelődik be egy állat ?
    Nagy térkép amúgy hogy érhető el ? Nekem az m-el semmit nem csinál : D
  • Ironman2
    #15
    Nekem idáig bejön a játék,csak nemtudom mi értelme van befogni a rengeteg állatot,meg utazgatni értük.Igaz kereskedni is lehet a sok cuccal,meg állatokkal.Gondolom majd később alakul ki az egész értelme,még az alfa 2.45-nél járnak..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Egy németjuhászt,és egy vaddisznót már megtudtam szelidíteni,el kell kábítani a kábító nyíllal,majd nyomni rajta e-betűt,és bekerül a leltárba,vissza vinni az alapszigetre a laborba,és ott megszeliditeni,de kell hozzá a cure folyadék vagy mi a rosebb.Ja,és ki lehet rájuk adni az utasításokat,úgy mint az ARK-ban,hogy kövessenek,vagy maradjanak.Ezek is gondolom bővítve lesznek,mivel itt is ugyanúgy van wandering opció is rajtuk.






    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.06.27. 01:58:40
  • Ironman2
    #14
    Még újabb képek:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze van üvegház is ahol növényeket lehet termeszteni,mint ahogy az előbbi képen látszott.Itt viszont látszik a hosszú híd,amin végig lehet menni az alappályán,és letekinteni az állatkertjeinkre.A vége még nincs kész a hídnak,ezt irják is ott egy táblán a fejlesztők).Amúgy ha beesteledik,akkor le lehet tenni ilyen kicsi sheltereket,mint a forest-ben,craftolni kell,és át lehet aludni benne az éjszakát,ki lehet választani hány órát alszunk benne.Én már 2 helyre is raktam sheltert,de még sok helyen is lesz.Bázisépítést viszont nemtudom hogy érdemes-e erőltetni,így hogy vissza lehet utazni az alap helyszinre.De szerintem lesz még meglepi.




    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.06.27. 01:15:59
  • Ironman2
    #13
    Új képek:

  • Ironman2
    #12
    Ahogy előre haladtam a játékban,sok meglepi várt,ezért spoilerezem:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elértem ugye a léggömböt az első szigeten,mivel ha beszállok,akkor 13 hatalmas sziget közt lehet válogatni,de még így is jópár nem elérhető a választási képernyőn,majd később.Van itt minden biome ahol landol a léggömb.Viszont ugye vissza lehet menni az alap pályára,és vissza is kell menni,mert a befogott állatokat ott lehet majd szelidíteni a laborban egy gépnél,ahogy néztem.Idáig még nem jöttem rá hogy kell befogni őket,de idővel az is eljön majd.Nagyon sokfajta loot van,idáig ilyet csak egy 7Days modban láttam,ennyi fajta dolgot,és vannak upradge cuccok is,tehát fegyvereket,és páncélokat is lehet fejleszteni,de hogy hol,még azt se találtam meg.Csak a lootok alapján tudom ezt.Ja és rengeteg bútor van,be lehet rendezni egy komplett lakosztályt,csak tudnám mondjuk mi értelme lesz neki,mikor vissza lehet menni a kezdő helyszinre.Ott van amugy alapból egy páncélszekrény a felesleges cuccok tárolására,de tudunk ládákat is gyártani.Lehet az ott lévő nagyházat érdemes majd berendezni,mert eléggé üres.Sőt,szerintem az a cél is.
  • Ironman2
    #11
    Először olyan érzésem volt mintha egy csőjáték lenne az előrehaladásnál,aztán kitárulkozott előttem a sziget,és most lassan be is esteledik,nem is tudom mi lesz éjjel,majd kivárom,lehet akkor jönnek elő a dögök.A szabadban vagyok.Kiváncsi leszek rá.A craftrendszer rendben van,és érthető,nem bonyolult,vannak munkapadok ahol rengeteg minden elérhető ami nem alapban craftolható itt is.Szép kis házakat,és berendezéseket lehet craftolni.Na majd irom a tapasztalatokat,de holnap tuti megveszem.Ebből jó kis játék lesz.A szigeten ahol vagyunk,vannak karámok jobbra,balra kapukkal ellátva,meg keritések.Szerintem a befogott állatokat oda lehet vinni majd,de mi is csinálhatunk állatkertet.A magasban van egy függőhid ahol beláthatjuk az egész állatkertet,és a sziget részeit is,oda még nem mentem fel,de kiváncsi vagyok rá.Vannak épületek is,gondolom tele mutánssal,azokat is jó lenne kilootolni.


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.06.26. 20:43:06
  • Ironman2
    #10
    Olvastam valami co-op támogatásról később.A grafika már most is szép,kezd alakulni,láttam belőle korábbi változatot az elég csúnya volt,de ez már majdnem The Forest szintű,mivel ugyanaz az Unity engine.Az elején a bázison meg azt hittem hogy a Subnauticában vagyok,mert tisztára úgy néz ki,viszont megsúgom hogy:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    oda többet nem lehet visszatérni,szóval össze kell szedni mindent ami ott található,szép kis arzenállal indulunk bele a játékba.

    Nekem idáig túl könnyünek tünt,bár az első mutánstól kaptam eleget hogy levigye az életem felét.A rinocéroszok se vitték le annyira,mint a mutánsok.Biztos van sztori,csak még nem olvastam el a papirokat.Azok adják a történetet szerintem.A lovaglás viszont nagyon adja,1,2,3-as gombokkal lehet a ló sebességét állítani.Az első lovat ingyen kapjuk,a többi állatot meg tamelni kell kábító nyillal mint az ARK-ban,és van egy tamelő folyadék is a játékban,még nem használtam,de szerintem az elkábitott állatok újraélesztéséhez kell.
  • Ainz
    #9
    Épp néztem hogy miért ilyen kevés értékelés van hozzá, de látom hogy csak singleplayer van benne.
    Pedig elég jónak tűnik.
    Lehet beruházok rá, hátha idővel lesz multi.
  • Ironman2
    #8


  • Ironman2
    #7


  • Ironman2
    #6
    Kaptam egy torrent linket,aki ki akarja próbálni vétel előtt,az irjon privit,mindjárt letesztelem,szép mérete van neki,majdnem 30 giga.
  • Ironman2
    #5
    Egyébként most 10 euro a játék,gondolkozom rajta hogy megvegyem,csak multi nélkül szar lehet,talán egyszer berakják azt is.
  • Ironman2
    #4
    Lehet benne kereskedni is (csak kivel?) LOL,mivel singleplayer,lehet NPC-k arra mennek vásárolni? Valószínübb eset.
  • Ironman2
    #3
    Van újabb trailer:

  • Ironman2
    #2
    Nem is olyan rossz ez:

  • Ironman2
    #1
    Egy belső nézetes,sandbox játék,amolyan állatkert készítő szimulátor,mint a Wildlife Park,vagy Zoo Tycoon,egyetlen különbséggel hogy survival elemekkel van felvértezve,tehát minden nyersanyagot ki kell termelnünk a lakóhelyünk,és állataink lakóhelye létrehozásához.

    Steam oldala


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.02.01. 00:40:30