Animallica
  • Ironman2
    #12
    Ahogy előre haladtam a játékban,sok meglepi várt,ezért spoilerezem:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elértem ugye a léggömböt az első szigeten,mivel ha beszállok,akkor 13 hatalmas sziget közt lehet válogatni,de még így is jópár nem elérhető a választási képernyőn,majd később.Van itt minden biome ahol landol a léggömb.Viszont ugye vissza lehet menni az alap pályára,és vissza is kell menni,mert a befogott állatokat ott lehet majd szelidíteni a laborban egy gépnél,ahogy néztem.Idáig még nem jöttem rá hogy kell befogni őket,de idővel az is eljön majd.Nagyon sokfajta loot van,idáig ilyet csak egy 7Days modban láttam,ennyi fajta dolgot,és vannak upradge cuccok is,tehát fegyvereket,és páncélokat is lehet fejleszteni,de hogy hol,még azt se találtam meg.Csak a lootok alapján tudom ezt.Ja és rengeteg bútor van,be lehet rendezni egy komplett lakosztályt,csak tudnám mondjuk mi értelme lesz neki,mikor vissza lehet menni a kezdő helyszinre.Ott van amugy alapból egy páncélszekrény a felesleges cuccok tárolására,de tudunk ládákat is gyártani.Lehet az ott lévő nagyházat érdemes majd berendezni,mert eléggé üres.Sőt,szerintem az a cél is.