106
Post Scriptum - The Bloody Seventh
  • komiki
    Sziasztok.Ha csapatot szervez valaki szívesen csatlakoznék,természetesen csak ha lehetséges .Köszi elöre is.
  • Sherlock03
    Nekem i3-4330-am és GTX 1050 Ti-m van, és 1600*900-as felbontáson alacsony értékek mellett jó esetben eléri az 55 fps-t.
  • Gascan
    nyugodtabb kornyezetben nalam is megvan a 30-40, de ha fustgranat, lonek, varosban akkor mar becsokol a 17-20 FPS ami nem olyan jo

a Squad 30-40%-al tuti jobban fut (bar ott is van 1-2 gyenge terkep)

kivancsi vagyok 10 nap alatt mihez kezdenek a jatekkal, ha az elmult honapban a kliens alig valtozott
    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2018.07.09. 19:40:01
  • Wikingragnar
    Nekem indulna? I7 7700hq, 16gb ram, gtx1050 TI 4gb
  • Madi92
    Nálam 40 fps meg volt. Azért az nem játszhatatlan. Grafika olyan, amilyen. Először zavar, aztán ahogy elkezdenek lőni már le is sz*arod.
    Csapatjáték is megvolt mindenhol, nagyon izgalmas köröket mentünk. Alap angol tudás azért nem árt.
    Biztos kell idő, míg gatyába rázzák, de nekem jelenlegi állapotában is már megérte a pénzét. (Továbbmegyek, ha csak ennyit játszhattam volna -1 nap- még akkor is megérte volna ez a 30 euró :D )
  • Wikingragnar
    Nemet oldalon jatszottok? Szivem szerint ahhoz lenne kedvem
  • Gascan
    azt tudom h ha rakattintasz elidul de ahhoz hogy jatszani is tudj ahhoz eleg jo gep kell - vagy meg plusz 6-12 honap?
  • Madi92
    Hétvégén lehetett + 18.-án megjelenik.
  • Gascan
    mondjuk te tudsz vele jatszani? :)
  • Sherlock03
    Üdv!
    Remélem ezt nem tiltott tevékenység, ha igen, akkor kérem azonnali törlését!

Úgy hallottam, hogy páran keresnek itt Post Scriptum közösségeket.
    Úgy is kell még katona a miénkbe, így elhatároztam, hogy megosztom veletek.

Elindítjuk a 2. Magyar Hadtest toborzását, melynek a célja egy magyar Post Scriptum közösség megalapítása.

Ha nem akarod magányos farkasként járni a csatamezőket, hanem inkább egy egységgel szeretnél harcolni vagy;
    Ha érdekel a csapatmunka, s az, hogy egy külön szakaszban is játszhatsz, bátran csatlakozz hozzánk!

Mit nyújtunk?
    Egy Discord szervert rendfokozatokkal;
    Egy Facebook csoportot;
    Egy jó csapatot;
    Struktúrált, taktikus játékot.

Jelentkezni Discordon lehet, ezt követően sorkatona rendfokozatra leszel előléptetve.

Köszönjük,
    A 2. Magyar Hadtest vezérkara.

Ha érdekel, írj privátot, és elküldöm a Discord linket!
  • Madi92
    Lehet játszani! : )
  • Wikingragnar
    Udv! En is most keszulok megvenni a jatekot discord vagy ts cimet adna valaki vagy valami elerhetoseg hogy csapatban tudjunk jatszani
  • Kurfürst
    Egyelore levettem a részletességget, simábban ka fut és Low-res cheatedként talán esélyem is lesz.

Jól sejtem Egyebkent hogy ez nem akar full HD-ban menni bármire is állítom?
  • Gascan
    mostanra en is megvettem, mondjuk sztem a Squad 30-40% min. jobban fut
  • Kurfürst
    Próbálgattam megint hétvégén, poén lesz ez. A bázis, védelmi épületek építgetése is nagyon jópofa, bár hogy a gyakorlatban mi haszna lesz pl. az aknavetőknek, arra azért kíváncsi leszek.
  • RODLEE
    Értem! Kösz!
  • Hexex86
    Csak 1600x900 a felbontás.
  • RODLEE
    Bár nem tudom mi az a Preload Texture. de gondolom Full HD +EPIC minden úgy max minden?
  • Hexex86
    Ha kikapcsoltam a Preload Texture lehetőséget akkor maxon ment.
  • RODLEE
    Szia! Egy olyan kérdés ezzel a konfiggal milyen grafikai beálítást tudtál elérni? Kösz!
    Utoljára szerkesztette: RODLEE, 2018.05.30. 09:36:03
  • Hexex86
    A 2. vh-s téma miatt a Post Scriptum.
  • Gascan
    es melyik tetszik jobban es miert?
  • Hexex86
    Ritkán szoktam.
  • Kurfürst
    Hát ahhoz képest hogy ez valami pre-alpha, egész tűrhetően futott, csak be kellett kicsit állítani, és még nincs is teljesen optimalizálva. Engem a Battlefield Europe-ra emlékeztet továbbra is igen erősen. Annál egy kicsit játékszerűbb.

Az elején gondom volt a szerverre való belépéssel (többeknek is ugyanez volt a gondja), ezt megoldja ha az felinstallált anti-cheat rendszer megkeresi az ember a steamapps mappában és újrainstallálja. Utána stabilan futott.

Baromi nehéz viszont kiszúrni az ellent, úgyhogy az elején inkább csak mediceskedtem.
  • Gascan
    gondolkozom h mikor vegyem meg ... tobben irtak hogy voltak FPS gondjai ... lehet hogy ha lesz meg egy teszt hetvege akkora megveszem

Squaddal szoktal jatszani?
  • Hexex86
    Elég jól futott. Nem volt vele gondom.
    i7 6700, 16 gb ram, gtx 1060 3gb.
  • Gascan
    milyen geped van es azon hogy futott?
  • Hexex86
    56.pertcől egy Cromwell lesz az áldozatom 1 óra 3 perctől csak egy kis csapatszállító.
  • Hexex86
    Egy kis amatőr szaladgálás.
  • Hexex86
    Meglepően jóra sikerült. Persze bugok vannak benne. Elég részletes lett a játék. A pályák, egyenruhák. Holnapra rakok fel egy videót. Kicsit bénázok az elején, de aztán a panzerschreck-el sikerül kilőnöm egy tankot!
    És tudtátok, hogy 8 emberből áll a fejlesztő csapat? Én nagyon meglepődtem.

• kesebaro
    Lehet már játszani a játékkal ahogy látom.

Valaki nyomja? Vélemény?
  • ToxiMaxi
    FPS + szerver lag. Ha ez rendben lesz, akkor jó játék lesz. Viszont, amit láttam videót ott néha alig volt meg a 30fps, ami nem éppen biztató
  • Hexex86
    Én is a teszt hétvégéket várom már. Remélem hamarosan ki tudjuk próbálni.
  • Kurfürst
    A videók nagyon bíztatóak eddig, én olyan rettenet nagy bugot nem láttam (amit eddig láttam, abból az jött le, hogy a 222 bugos, a harkocsik mozgása meg páncélozási modell még nincs kész). Kicsit irritáló hogy minden videóban folyton a térképet nézik meg a kulacsból isznak, de a többi nagyon rendben van. Hangok, robbanások grafikája, az animáció is nagyon pöpec. Jobban örültem volna ha kicsit korhűbbek a járművek (pl. Tiger helyett lehetne Tiger II, meg nincsenek ilyen Matilda meg Pz III anakronizmusok).

Nagyon hajaz az ősöreg WW2Online-ra, csak ott ugye rettenet volt a grafika már megjelenéskor is, most meg pláne.

Mindenesetre engem megvettem, előrendeltem, remélem májusban már ki is próbálhatom. :)
  • ThomasSpiler
    Hello,
    én ma rendeltem elő a játékot, és szeretnék valamilyen csoporthoz csatlakozni. (Discord, TS vagy FB).
    Ha valaki tudna ebbe segíteni, azt megköszönném :)
  • Hexex86
    Nagyrészt a youtuberek játszhattak vele eddig, de hamarosan valamelyik hétvégén lehet tolni.
    Nem fog kihalni ahogy a Squad sem. Ha csinálják majd a frissítéseket hozzá akkor meg pláne.
    Nézegess videókat itt. Post Scriptum live-ok amik legutóbbi tesztelésnél voltak.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.05.04. 19:57:49
  • kesebaro
    Valaki játszott már ezzel a csodával?

Érdekel de nem akarok úgy járni mint sokan a Battalion-al. Az is kihalt 1-2 hónap alatt.
  • Hexex86
  • zoltang
    Ez a kis roham jól néz ki.

• Hexex86
    Ma lesz előrendelhető a játék és májusban hétvégenként lehet majd próbálgatni.