113
Post Scriptum - The Bloody Seventh
  • Darun
    #113
    Hogy tudtad letölteni, ha még nem vetted meg?
  • RODLEE
    #112
    Most akarom megvenni steamen! Van az alap játék,meg az updater! Mind a kettő kell? Kösz!
  • Madi92
    #111
    Ha steamen töltötted le, akkor hogy kérne aktiválási kódot, ha egyszer már megvetted? Valamit benéztél.
    Ha ingyen volt, az meg a PS SDK lesz, ami egy modding tool.
  • lammaer
    #110
    Akkor passzolom.
  • RODLEE
    #109
    Igen gondolom,csak úgy megy az online része a dologban!
  • lammaer
    #108
    Legális forrásból?
  • RODLEE
    #107
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne letöltöttem a játékot,és aktiválási kódot kér! Ezt milyen úton módon működik? Előre is köszönöm a választ!
  • HöfEE
    #106
    Nem hiszem, hogy nemzetiségfüggö az, hogy ki anyázik meg ki nem. Ugyanakkor biztosan egyszerübben, és ami a lényeg: pontosabban el lehet kommunikálni squadon belül ha mindenkinek ugyanaz az anyanyelve.
  • Madi92
    #105
    Én öszíntén megmondva nem szívesen játszom magyarokkal.

    40-1 szerveren jó kis csapatmunka szokott lenni, lehet gyakorolni az angolt is.

    Örülök hogy nem kell hallgatni, "de honnan a k*anyádból lőtt le megint?" és társait.
  • HöfEE
    #104
    Van esetleg olyan magyar squad/társaság akik rendszeresen játszanak? Sokat játszok német szervereken, elvagyok vele, de SL-hez már nem érzem elég jónak a nyelvtudásom, ezért jó lenne hazánk fiaival játsznai :) Próbáltam STEAM-en keresgélni de nem találtam magyar csoportot, csináltam is egyet Post Scriptum Magyarország néven, ( https://steamcommunity.com/groups/psmagyar) ha esetleg valaki csatlakozna.
  • Gascan #103
    sztem ha osszehasonlitunk egy jo meccset PSben egy jo meccsel HLLban a PS jobb
  • Madi92
    #102
    Ps topicban milyen válaszra számítasz? :D
  • Gascan #101
    ez
  • etejedu
    #100
    Sziasztok! Ez vagy a Hell Let Loose?
  • Gascan #99
    en is ott szoktam jatszani, tobbnyire jo csapat van ... szinte csak ez miatt jatszom ezzel a jatekkal :)
  • Madi92
    #98
    Ha megy az angol, akkor elég egy szimpatikus szervert keresned. Én pl a 40-1 vagy Rip szervereket ajánlom, szinte mindig jó squad társakat lehet kifogni.
  • bazccka
    #97
    Január 12-ig free play van,tegnap mentem pár kört és nekem tetszetősebb, mint a Hell Let Loose. Szóval jelenleg squad társakat keresek a játékhoz a szabadidő kellemes eltöltésének céljából.
  • Gascan #96
    jo lett ez az uj patch ... kulon orulok h azt irtak h uj helyszineken dolgoznak :)
  • s1lkforrent
    #95
    Volt eddig is páncélzat modellezés, csak az volt a baj hogy nem volt belső részegység amiben megakadjon a lövedék. Gyakorlatilag a motort és a lőszert lehetett sebezni(ezért volt hogy minden telitalálat azonnal felrobbantotta a tankot ammo hit animációval, minden mellé találat meg "lepattant"), minden más kvázi átment, vagy lepattant, illetve valami béna HP számítás alapon egy idő után kifingott a tank az amortizáció miatt.

    tldr: Eddig nem "bugos" volt a sebzés rendszer hanem simán félkész és határszar, a béta sima HP alapú modellje jobb volt, konzisztensebb, ha sokkal egyszerűbb is. Most rendbe rakták amit igazából szeptemberre kellett volna, de na, örülhetünk hogy valamikorra sikerült.
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2019.01.22. 18:40:21
  • Gascan #94
    szupi :)
  • Kurfürst
    #93
    Új járművek (Puma, amcsi Sherman), bajonett, új térkép, és ami a legjobb - végre lesz a járműveknél rendes páncélzat modellezés és a legénység, belső komponensek is sérülhetnek.
  • zoltang
    #92
    Van egy kis akció.

    https://store.steampowered.com/app/736220/Post_Scriptum/

    Post Scriptum vásárlása
    -25%
    27,99€
    20,99€

    Post Scriptum Supporter vásárlása
    -25%
    49,99€
    37,49€
  • s1lkforrent
    #91
    UE4-el konkrétan mindenki szív mint a torkos borz

    ARK, PUBG, Conan Exiles mind szoptak vele mikor az átlag játékénál nagyobb térképet és sok játékost kellett volna megmozgatni egyszerre. Offworld vezére nyilatkozta nemrég, hogy nagyon retardált mobil-VR irányba próbálták tolni az Unreal motort és alap dolgok nem voltak kész, mikor a Fortnite hirtelen sikeres lett és össze kellet kapni magukat. Azóta többet fejlődött a motor mint azelőtt összesen.

    De ha már balfaszság épp a periscope is kitett magáért, szóval csúsztak szépen, ez rendben is van, de ők tökös gyerekek és kiadták mikor megígérték. Aztán csodálkoztak hogy jön a negatív visszajelzés úthenger mikor alig fejlődött bétába lépése óta.

    A fő gond hogy nem várták meg míg kész lett volna az Arnhem térkép, a jenki frakció az ő kisebb térképeikkel együtt, addig a nagyon szidott és tényleg bugos páncél-sebzés rendszer is ki lett volna kalapálva(az átütő képesség és lövedék lepattanás benne van már a játékban, de a tank részegységeiből CSAK a motor és a municíó létezik, így vagy azokat eltalálod szerencsével vagy EGYÁLTALÁN nem tudod megsérteni az ellenfél já rművét) és mindenféle térkép optimalizációra is maradt volna idő.
  • PanzerWolf
    #90
    Peidg egyik videóban mintha láttam volna.Akkor lehet rosszul emlékszem.
  • Sherlock03
    #89
    Szia, szerintem távcsőnél nem igazán lehet vele nagyítani, de viszont javasolták a FOV kisebbre állítását, így nagyobb területen látszódhat a távcső maga.
  • PanzerWolf
    #88
    Puska távcsővel hogyan lehet nagyítani?Láttam videókba de,nekem nem jött össze eddig.Sima puskánál tudok,de távcsőnél nem.
  • PanzerWolf
    #87
    Ezért lenne jó magyarokkal nyomulni.Nem lenne ilyen gond. :) A szakaszvezető meg ha tud angolul, akkor beszélhet a többi szakasszal. :D
  • Madi92
    #86
    Pedig ez az a játék ahol nagyon sokat elveszítt az értékéből ha az alap angol nem megy. :(
    Én is megérzem, mert úgyan megértek mindent, de ha válaszolni kell akció közben akkor én is belegabalyodom. Gyakorlás hiánya sajna.
  • PanzerWolf
    #85
    Jó lenne magyarokkal menni.Sajna az angol nem megy nekem.
  • Madi92
    #84
    Jönni fog még sok minden.

    Én ma mentem 1-2 kört. Végig ment a kommunikáció, jók voltak a squadleaderek meg commander. Új pálya is lett, vagy én még nem láttam korábban...:D
    Én nagyon élvezem. 1 meccs simán eltart 1,5 óráig, ha nagyjából kiegyensúlyozottak a csapatok.
    Mikor belépsz Squadba, meg kell kérdezni, hogy az SL ott van-e és csinálja amit kell, ha nem kapok választ, akkor már megyek is másik squadba. Sajnos megesik, de ma nagyon jó volt.
  • Gascan #83
    magyar jatekosokbol nem fogsz megelni :)

    johetne gyakrabban is javitas ... sztem Unreal enginnel nem nagyon tudnak mit kezdeni, nem csak itt de a Squad, Insurgency is sziv vele
  • PanzerWolf
    #82
    Közben megvettem a játékot. :) Nem egyszerű elsőre.
  • PanzerWolf
    #81
    Folyamatosan van amúgy a játékban javítás?Vagyis foglalkoznak vele?Mennyi magyar van a játékban?
  • Gascan #80
    eros CPU kell hozza ... azert en remenykedtem h javitanak valamit az optimalizacion a beta alatt de semmi
  • PanzerWolf
    #79
    Igen nézegettem már ezt is régebben.
  • Hexex86 #78
    Sokan a gépigényt hozzák fel és optimalizálás terén háborognak. Persze vannak olyan apróságok, hogy a házakba, ha bemehet az ember nem nagyon van bútor vagy ilyesmi. Még ajánlom figyelmedbe a Hell Let Loose játékot, de most eléggé hírcsend van. De az alap koncepció szerintem jó. Azt is kipróbáltam. Hell Let Loose-ba sokkal jobb a pálya kidolgozása. Ott látszik, hogy azzal elég sokat foglalkoztak.
    De van egy amatőr felvételem egy meccsről a Post-ból. 57. percnél látni milyen szép egy robbanás. :)

    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.08.10. 00:25:50
  • PanzerWolf
    #77
    Köszi!Nézegettem videókat.Bejön a játék azok alapján, csak ahogy nézelődöm neten,eléggé vegyes a felhozatal.
  • Hexex86 #76
    Sok minden nem változott a béta óta, de dolgoznak Arnhem térképén és az amcsi oldalon. Ezek még nincsenek benne. Kicsit gépigényes legalábbis sokan azt mondják. Egyik legjobb ww2-es game szerintem. Mondjuk még annyira sokat nem toltam vele.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.08.10. 00:02:55
  • PanzerWolf
    #75
    Sziasztok!
    Most,hogy kijött a játék írnátok róla véleményt?Szemezgetek vele.Red Orchestra 2-t nagyon szerettem, és sokat játszottam vele.
  • Gascan #74
    nekem az arnyekozas akasztja ki az FPSt (supersamlingrol nem is beszlek!) ... 8 FPS kulonbseg van high vagy medium FPS kozott... erdekes h high meg cimatic kozott alig van kulonbseg

    nem lenne rossz ez a jatek, neha egesz jo! ... de ebben a rendbszerben a szakaszoknak nincs sok ertelmuk ... a Squad jatek abban jo h mivel paran ra vannak szorulva egymasra, igy mindenki kommunikativ (jo szerveren)