113
Post Scriptum - The Bloody Seventh
  • Kurfürst
    #33
    A videók nagyon bíztatóak eddig, én olyan rettenet nagy bugot nem láttam (amit eddig láttam, abból az jött le, hogy a 222 bugos, a harkocsik mozgása meg páncélozási modell még nincs kész). Kicsit irritáló hogy minden videóban folyton a térképet nézik meg a kulacsból isznak, de a többi nagyon rendben van. Hangok, robbanások grafikája, az animáció is nagyon pöpec. Jobban örültem volna ha kicsit korhűbbek a járművek (pl. Tiger helyett lehetne Tiger II, meg nincsenek ilyen Matilda meg Pz III anakronizmusok).

    Nagyon hajaz az ősöreg WW2Online-ra, csak ott ugye rettenet volt a grafika már megjelenéskor is, most meg pláne.

    Mindenesetre engem megvettem, előrendeltem, remélem májusban már ki is próbálhatom. :)
  • ThomasSpiler
    #32
    Hello,
    én ma rendeltem elő a játékot, és szeretnék valamilyen csoporthoz csatlakozni. (Discord, TS vagy FB).
    Ha valaki tudna ebbe segíteni, azt megköszönném :)
  • Hexex86 #31
    Nagyrészt a youtuberek játszhattak vele eddig, de hamarosan valamelyik hétvégén lehet tolni.
    Nem fog kihalni ahogy a Squad sem. Ha csinálják majd a frissítéseket hozzá akkor meg pláne.
    Nézegess videókat itt. Post Scriptum live-ok amik legutóbbi tesztelésnél voltak.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.05.04. 19:57:49
  • kesebaro
    #30
    Valaki játszott már ezzel a csodával?

    Érdekel de nem akarok úgy járni mint sokan a Battalion-al. Az is kihalt 1-2 hónap alatt.
  • Hexex86 #29
  • zoltang
    #28
    Ez a kis roham jól néz ki.

  • Hexex86 #27
    Ma lesz előrendelhető a játék és májusban hétvégenként lehet majd próbálgatni.
  • Hexex86 #26
    Most vettem most vettem észre, hogy nem ide akartam ezt írni. Kapkodásból elnéztem és azt hittem a hell let loose fórumot nézem. Sorry
  • Hexex86 #25
    Még pár dolog elég "bénácskán" van benne megcsinálva. Lehet ez miatt nem annyira tolják a marketinget. Kíváncsi leszek erre is és a Post Scriptumra is, bár a Post az nekem jobban bejövősnek néz ki az eddigiek alapján. Meg hát a Squad-ot figyelembe véve a hangokkal és a fegyverekkel nem lesz gond.
  • ToxiMaxi
    #24
    Mondjuk Április közepe pont ezen a héten lesz. Az biztos, hogy marketingre nem sokat költenek.
  • Hexex86 #23
    Annyit tudni még, hogy aki founder volt a Squadnál kickstarteren ők megkapják a játékot. Úgy tudom hogy április közepén lesz preorder ~30 euro és április végén lehet tolni.
    szerk.: Ha előrendeled hétvégenként lehet tolni a teszt szerókon egész májusba.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.04.11. 21:26:40
  • zoltang
    #22
    Ennyi van kint:

    Megjelenés dátuma: Spring 2018
  • ToxiMaxi
    #21
    Megjelenésről van már valami infó?
  • Hexex86 #20
    Naaaaa

    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.02.11. 19:55:54
  • zoltang
    #19
    Azért az éjjellátó az MP44-re remélem az lesz. :)
    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2018.02.11. 19:33:00
  • Hexex86 #18
    Nembaj, ha lesz még csak red dot sight meg acog scope ne legyen .
  • zoltang
    #17
    Most nézem a steam-en jól gondoltam.
    "- The entire western vicinity of Arnhem in 1944 and Arnhem city center with its famous bridge too far"
    5 db. térkép.

    Biztos lesz még kakukktojás. :)
  • Hexex86 #16
    Lehet valahonnan elővették a Matildát mert nem volt más és hát tanknak tank még, ha régi is :P
  • zoltang
    #15
    Szerintem a hiba pl. a Matildánál, Pz. III-nál, hogy eddig egy térképet láttam, Hollandiát. Ez meg egy Tigris, Sherman egy MP44 stb. 1944-et ad ki nálam. Ekkor már nem volt Matilda... :)

  • Hexex86 #14
    A Kar98nál gondolom egyenlőre egy másik fegyver töltési animációja van. M1 garand esetleg vagy ilyesmi. Az említett tankokkal mi a hiba?
    A repkedő egységeket szerintem a parancsnok kérheti, hogy hova bombázzanak, lőjenek. Persze ezek csak feltevések egyenlőre.
    szerk.: Kar98nál inkább az van, hogy úgy kezeli még mintha ne lenne rajta távcső. Azért tölt úgy és annak még nem csináltak animációt.
    Itt egy kis videó a fegyverekről:

    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.02.11. 12:48:27
  • zoltang
    #13
    Az biztos, hogy van mit még dolgozniuk. A hangok és a "hangulat" megfelelne nekem. Még annyi, hogy ha Kar98k -ra ezen a módon van felszerelve a távcső, akkor csak egyesével lehet tölteni.
    Azonkívül nem értem még, hogy pl. a Matilda és a Pz III mit keres a játékba?
    Ja és a repkedő gépek mi alapján támadnak, ki irányítja?
  • Hexex86 #12
    Van még mit csiszolniuk, de a hangok és a hitbox talán jó. Az animációkat meg könnyebb javítani mint más nehezebb dolgot.
    Squad is elég szépen kifejlődött. Pedig az elején még rondának is mondható volt és száraznak. Szinte semmi nem volt benne.
  • zoltang
    #11


    Ez a célzás fura. A hirtelen mozgó, "megugró" emberek nem túl "szimpatikusak" nekem. A K98k távcsövén "átnyomja" az 5-ös töltényköteget a töltéskor. :)
    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2018.02.10. 22:01:48
  • zoltang
    #10
    A Squad -ot nem ismerek. Láttam steam-en, hogy ennek a csapatnak / kiadónak az az első "munkája" és ez arra épül. Remélem majd kiderül a nyárig, hogy milyen is.
  • Hexex86 #9
    Szuper nagyítás szerintem a videó készítője nagyítja ki. A célzás olyan mint a Squad játékba. :)
    Kíváncsi leszek rá.
  • zoltang
    #8
    Már rakják sorba a videókat az alfából.

  • zoltang
    #7
    Jó hangulatú tetszetős játéknak tűnik, ahol már kell egy közös nyelvet beszélő, kommunikáló csapat. Van mit dolgozni még a mozgásokon. A járművek irányítása borzalmasnak tűnnek, ugrálások borulásuk nevetséges. Az emberek is a szögesdróton át és kerítés tetején ugrálnak. Azért remélem korlátoznak / javítanak bizonyos dolgokat.
    A célzásnál az a "szuper nagyítás" mi a fene? Ilyen csak nem lesz benne. Nem tűnik nehéznek a célzás távolra sem, nem inog. A fegyver hossza sem akadály, mint a RO2-ben bizonyos helyzetekben.
    A hangok is jól eltaláltak.

    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2018.01.30. 22:30:35
  • Hexex86 #6
    Új videó!
  • Hexex86 #5
    Aki szeretne csatlakozzon a Steam csoporthoz. Legyünk egy helyen. ;)
  • zoltang
    #4
    A steam oldala:

    http://store.steampowered.com/app/736220/Post_Scriptum/


    Sajnos a gépigénye nem alacsony:

    Rendszerkövetelmények

    Minimum:
    Op. rendszer: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64)
    Processzor: Intel Core i7 4790k CPU
    Memória: 8 GB RAM
    Grafika: Geforce GTX 770 or AMD Radeon R9 290
    DirectX: Verzió: 11
    Hálózat: Széles sávú internetkapcsolat
    Tárhely: 35 GB szabad hely
    Egyéb megjegyzések: Be ready to experience WWII like never before.

    Ajánlott:
    Op. rendszer: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64)
    Processzor: Intel Core i7 4790k CPU
    Memória: 16 GB RAM
    Grafika: Geforce GTX 970 or AMD Radeon R9 290
    DirectX: Verzió: 12
    Hálózat: Széles sávú internetkapcsolat
    Tárhely: 35 GB szabad hely
    Egyéb megjegyzések: To fully experience our virtual battlefield, a microphone is strongly advised.
  • Hexex86 #3
    Nagyon várom már! A squad alapja nagyon jó! A Project realitybe is elvoltam a ww2-es verziójával. Csak sajnos elnéptelenedett stb.
    Remélem minél előbb lehet vele játszani. Azonnali vétel lesz! Tuti, hogy videót is fogok csinálni róla, hogy terjedjen még, ha csak pár néző kap kedvet hozzá már azért megérte! Nehogy elnéptelenedjen majd ez is.
  • Kurfürst
    #2
    A POST SCRIPTUM hivatalos weboldala

    What is Post Scriptum?

    Post Scriptum is a WW2 simulation game, focusing on historical accuracy, large scale battle, difficult learning curve and an intense need for cohesion, communication and teamwork. Players will relive the events of ‘Operation Market Garden’ across the fields and towns of Holland. This massive Allied assault consisted of a coordination of the British and American Airborne to capture key bridges while the British XXX Corps moved to reinforce them through Highway 69. However, consecutive delays in consolidating ground from the north of Belgium through Nijmegen forced the 1st British Airborne Division in Arnhem to make a stand much longer than anticipated. With no successful link between the XXX Corps and the Airborne in sight, the seventh and final bridge in Arnhem was considered lost.

    ‘The Bloody Seventh’ is our name for the initial focus of the project as we feel it succinctly details the struggle that the British paratroopers had to endure while waiting for their army counterpart to establish a link through the Lower Rhine.

    Players will be given the option to fight with the British Airborne Division, British XXX Corps or several branches of the German Army, such as the Wehrmacht or the Waffen SS. It’s a rare opportunity to experience the intense battlefield that was the Battle of Arnhem, which stretched across farms, woods, villages and city areas. Each area is being accurately recreated from archival references that range from street level to aerial images. Whether you’re jumping out of a plane, resupplying friendlies or operating a tank you will find multiple reasons to drop back into the battlefield in this grand scaled representation of a WW2 setting never explored in a large multiplayer environment.



    Van egy baromi hangulatos interjú/ízelítő a Devekkel alább.

  • Kurfürst
    #1
    POST SCRIPTUM

    A SQUAD játékmenetéhez nagyon hasonló (ha jól tudom azon alapszik, eredetileg mod lett volna de kiadják önálló címként), realisztikus II vh-s, mulitplayer taktikai shooter lesz ami tavasszal jelenik meg Alpha állapotban.

    Kicsit a régi WW2 Online / Battleground Europe-ra is hajaz, de baromi jó hangokkal és grafikával.

    Az 1944 szeptemberi Market Garden (Arnheim) légideszantos hadművelet lesz az alapja, lehet mindkét oldallal lenni, mindenféle korabeli gyalogsági fegyverrel, lesz eje ugrás, teherautók és könnyű harcjárművek és harckocsik (lesz Párduc,Tigrisig, Pz III-IV, JpzIV, StuG, Sdkfz 222, 251, Sherman Firefly és Churchill stb.). A végső változatban a harckocsik páncélja, páncélátütés is modellezve lesz. Lesz bázisépítgetés a játékban elhelyezhető, spawnolható depókkal

    A készítők hardcore realizmusra akarják megcsinálni, szóval ne battlefieldre gondoljatok.

    Többféle játékmód is lesz, 50-50 fővel oldalanként lesz egy Conquest jellegű kiegyenlített játékmenet , illetve beraknak egy olyat is, ahol védekezni/támadni kell és amiben pontosan az áll rendelkezésre, ami a valóságban is volt azon a napon.

    Magyarán a németek épp Tigrisekkel támadtak aznap, akkor beszoptad, de megpróbálhatod.