9
  • wraithLord
    #9
    "A tettek és a cselekvés az más kérdés, ott minden mehet."
    Erre gondoltam, csak a te korábbi szóhasználatoddal válaszoltam.
  • M2 #8
    "Mindenért kell verni a tamtamot."

    NEM! Ha minden kis szarért vered a tamtamot, abból zaj lesz és az eredmény rosszabb, mint ha semmiért sem vernéd. (tipikus sötétzöld fail)
    A tettek és a cselekvés az más kérdés, ott minden mehet.
  • wraithLord
    #7
    Nekem nem úgy tűnik. (Nem magamból indulok ki, hanem a környezetemből).

    Mindenért kell verni a tamtamot. Ez is olyan szöveg, hogy amíg a nagy csúnya cégek nem csinálnak semmit a környezetért, addig én sem. De mindegy, nem ide tartozik.
  • M2 #6
    Talán azért kell bele annyi memória, mert hatszor többször és hatszor több dologra használják az emberek a telefonjukat, mint a laptopjukat. Az Android meg szereti memóriában tartani a háttérben futó alkalmazásokat (így a felhasználónak is gyorsabb a rendszer, mellesleg).

    Talán előbb a bolti zacskók miatt kellene verni a tamtamot, a memóriagyártás a 265387-dik a sorban.
  • wraithLord
    #5
    Ahogy mondani szokták, sok kicsi sokra megy... De hogy ez mennyire "kicsi" úgy alleszusammen, azt nem tudom... :D

    Amúgy tényleg, a pöcsnek kell egy telefonba annyi memória, mint egy átlagos laptopba, mikor az emberek még a laptopjukat sem használják ki olyan mértékben, hogy indokolt legyen bele annyi memória. Ez is olyan, mint a megapixelezés volt régen. De az csak parasztvakítás volt, ez pazarlás is.
  • takysoft
    #4
    6GB ram nem kimondottan sok.
    Az én telefonomben 8GB van. (igaz negyedannyiba került, mint ez a samsung)

    A föld erőforrásait nem a RAM gyártás veszélyezteti szerintem. :D
  • rajdi
    #3
    Nekem már van! Egy Kinder tojásban találtam... ;)
  • superxepi
    #2
    500000 Ft - ért nem is drága, lehet,hogy rögtön hármat is rendelek !!!
  • tom_pika
    #1
    6GB RAM...

    Fizess felhasználó! Még nem fizettél eleget! Sose legyél elégedett azzal amid van, a Föld erőforrásai még nincsenek 100%-ra terhelve!