367
Nioh
  • Negritis
    #247
    amúgy nehéz lesz "rászokni" a KI "recharge" methodra
  • BEAST #246
    És ebben nincsenek benne az olyan emberek, mint pl én, akik már csak ezért se veszik meg, így nem is értékelem. Még a Dark Souls első része is kapott egy minimális egér támogatást, de 2017-ben ezt sajnos nem sikerül megoldani egy souls klónban.
    Utoljára szerkesztette: BEAST, 2017.11.08. 17:18:49
  • darkSectorxxx #245
    A tech oldaláról nézve meg nem értem, ez a játék nálam pont úgy fut, mint a sokszáz mai másik játék, ha ez szarul van optimalizálva akkor a tbbi is, meg hol van kőbe vésve, hogy ennek hogy kéne futni?
    Nagy területeket kezel a játék töltés nélkül stb....ezt egy gémer nem fogja megmondani hasraütés szerűen, az már más, ha drasztikusan nagy gondok vannak, de itt pl az én gépemen ugyanazon körülmények közt, hoz ugyanannyi fps-t mint átlag mai játékok....
  • darkSectorxxx #244
    Mint mondtam a hiányát szubjektíven hiányolni, ezt megértem én is, sokszor írtam, hanem az a probléma, mikor ezt felhasználnják a játék érdemének a rombolására, mert ez szubjektív, az hogy valaki egy ilyen stílusú játékban, egy nem idevaló eszközt sirat meg, a sok értékelésben van a probléma, nem az hogy a fórumban 3-an szeretnének egérrel játszani....hanem hogy ennek milyen hatása van egy kiváló játékra a neten....

    És tekintve hogy összetehetnék a kezüket, hogy nem kell venni ehhez ps-t, MEGKAPTÁK a lehetőséget, amivel nem kötelező élni, akkor mindig van ok a warez-ra, meg a játék és vagy kiadók melójának a semmibevételére, vagy megcsúfolására, nehéz megérteni, egy játék a Ni-oH, amihez egy odaillő eszköz van, egy eszköz, ami elérhető minden platformra, ezt nem tudomásul venni és nem használni, egyéni probléma, nem a kiadó meg a játék tehet róla...

    Ugyanez fordítva, ha jönne konzolra, egy fps és létezne rendes support a bill+egérre, de kontrollerre nem, akkor nem fogom a játékot minősíteni, hanem megveszem az eszközt vagy nem....

    Minden ilyen.
    Táncszőnyeg, vr, girát, puska, kamerák, minden....

    Képzeljétek el, konzolra vannak játékok, kinect, ps camera, vr, ami konzolra jelenik meg, és NINCS KONTROLLER TÁMOGATÁS.

    Azt a kutya meg a 8-át....ki hinné. :P
  • darkSectorxxx #243
    Igen, ezt tudom, ez a baj, mindegy milyen pontot adnak, vagy mínuszt, sőtt ez mér károsabb.

    A júzer ránéz az értékelésre, azt hiszi a játék 50%-os, akkor elmegy a kedve, holott szubjektív marhaság miatt 50%, és nem a játék érdemi értékét látják, nem mindenki olvassa el MIÉRT megy a mínusz, csak ítélkezik az 50%-ból, ami már 73 szerencsére, de a többi játékhoz viszonyítva még így is kevés... :)
  • Negritis
    #242
    a steam értékelés nem %ban ad pontot, hanem + vagy -
    akik nyafogtak az m+k support hiánya miatt nyomtak egy - t
    de szép lassan jött a többiek véleménye is így most ott tartunk h 73% szerint a játék +

    és én teljesen meg tudom érteni ha PC-n valakinek nem tetszik az M support hiánya
    de ahogy @Voltan is írja azon kívül semmi bajom a porttal
  • wedge31
    #241
    Mivel csak most linkelték egy külföldi oldalon is...egyébbként azt írják, hogy ez nem egy új program csak max nekünk az.
  • darkSectorxxx #240
    Az egyéni problémát megértem, de hogy ez miatt húzni le a játékot 50%-ra, az nem korrekt.

    Az egér+bill eredetileg nem volt a kodban szerintem, mert ps4 volt a terv, most meg anyagilag nem ért ennyit a dolog, nem véletlen, hiszen van 10-1 ember aki szenved egérrel meg bill-tel. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.08. 16:38:39
  • jarlaxxe
    #239
    Tök jó lett, már elöbb is linkelheted volna....

    Csak a betü jelzéseket kell megjegyezni mert az ugye maradt a régi de ez sok portnál volt már így.
  • Voltan
    #238
    Attól még tény, hogy PC-re nem csinál az ember játékot egértámogatás nélkül. Pont.
    Ezen is kár vitázni szerintem.

    Engem nem érint a mizéria, mert a Dark Souls-okat is kontrollerrel toltam, meg ezt is, de teljes mértékben megértem a kiakadást ezügyben.
    Természetesen magát a játékot ez nem minősíti.

    Eddig nem láttam problémát a porttal a magam részéről amúgy, bár még csak most hagytam el a prológus részt, de minden maxon 1080p-ben tartja a 60 FPS-t szépen - lekopogom.
  • darkSectorxxx #237
    Nem, ezt az eszközt favorzilom, hanem ERRE LETT TERVEZVE, sokkal kényelmesebb, a maradék szubjektív fétis, ez technológia, meg egyéb tényeken alapszik, leírtam már.
    A többi egyéni izlés, megszokás.
    Amivel semmi baj, nincs mindaddig, míg nem kezeljük tényként. :)

    nem nekem van igazam, hanem a technológiának.
    De bedobom a gyeplőt. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.08. 16:22:56
  • darkSectorxxx #236
    Ez egy átalakító, ami nem natív egér+bill, hanem csak emulátor, semmi mást nem érsz el vele, csak az analog kar helyett az egeret mozgatod, de azt az érzékenyséáget nem éred el vele.
    Nem létezik natív bill+egér támogatás konzolra egyelőre, majd ha lesz azonnal elsők között szerzek be egy szettet, már ha lesz olyan játék, amihez kelleni fog, mert az fps-eket nem játszom....

    Ne kedjétek a butaságot. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.08. 16:24:39
  • jarlaxxe
    #235
    Na mindjárt lecsekkolom.
  • wedge31
    #234
    Megvan a modszer ezzel már tolhatod egérrel.

    Most probálgatom nem az igazi de böven vállalható.
  • grebber
    #233
    Félkész PC-s port lett a Nioh: Complete Edition
  • BEAST #232
    Egy kicsit azért szégyeld magad miközben jól szórakozol . :D
  • Negritis
    #231
    nekem rohadtul bejön ahogy korábban írtam
    és az optimalizálással sincs gondom
  • Zozo0122 #230
    Jó, hát érzem a cinizmust, de te már tolod elvileg. Jó legalább? :D Mármint a játékmenet.
  • Negritis
    #229
    aszittem ennél jobban ismersz
    nyilván nem szabad komolyan venni
  • BEAST #228
    Az a baj szerintem te pontosan tudod hogy nincs igazad. Egyszerűen lehetetlen, hogy nem látod ez mekkora hiba teljesen függetlenül attól, hogy te milyen eszközt favorizálsz.
  • Zozo0122 #227
    Fogalmam sincs, hogy komolyan írtad-e ezt a hszt :D De tényleg.
  • BEAST #226
    taadaaam!
  • darkSectorxxx #225
    Te neked tök igazad van, mert valóban a pc-hez alap a bill+egrr.
    Csak a Ni-oH-hoz meg nem....:)
  • darkSectorxxx #224
    Amint lesz bill+egér konzolon, hidd el senkinek nem hiányozna egy fpsben kontroller....

    Pontosan jól mondod, így gondolom, csak egy bökkenő, hogy konzolon nincs támogatva.;)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.08. 13:59:50
  • Negritis
    #223
    ez a Koei
    ez egy japán cég
    ők úgy gondolják hogy gamepad és .
    akkor neked is úgy kell gondolni és .

    és PC-hez az egér sem volt sokáig alap! szóval ők az ős PC-s elvárásoknak megfelelve támogatják hogy billentyűzeten told
    az egér csak zavaró vacak amúgyis

    bár sztem akkor már kiadhattak volna egy csak parancssorból működő verziót is mert úgy a tuti
  • Zozo0122 #222
    A PC leköpése az, ha nincs egér támogatás. Még akkor is kéne egér támogatás, ha abból állna a játék, hogy egy kontroller vagy, amivel egereket törsz szét :D Alap, kész.

    De persze megértem azt is, hogy ez a kiadó nem szereti ezt megcsinálni, mert a Nioh is csak egy fejőstehén, kell a zsé a következő játékra. Meg gondolom lusták is.

    Majd holnap kihívok egy szerelőt, de nem használhatja majd a saját szerszámait, hanem adok neki valami "szart" amivel próbálkozhat, pedig nem szokta meg. (Jó, én elvagyok kontrollerrel, de bizonyos műfajokat nem akarok azzal tolni továbbra sem.) Minden egyes szót megérdemelnek amit kapnak. Mennyi időbe tellett volna az egér support? Egy hét? :D

    Mit gondoltak amúgy ezek? Több ezer soulslike imádó gamer van a pc-sek között is, és akkor ők kiadnak egyet egértámogatás nélkül. Legalább ha már lelopták a DS sémáját (akik nagyon hamar belátták, hogy pc-re is menni kell, és minden játékuk egyre jobb lett pc-n) és Ríviai Geralt kinézetét akkor kis tisztelet legyen mögötte :D
  • BEAST #221
    Remélem akkor mostantól kezdve nem lesz gamepad támogatás a konzolos fps játékokban, hisz nem is kellene benne lennie a te értelmezésed szerint. :D
  • yesname #220
    Így igaz.
  • darkSectorxxx #219
    Nem, a játékot ez nem minősití, a játék nem változna semmit. Maga a support részét jelzi max. De a játék ettől még ugyanúgy fasza marad. Maga a gameplay-t nem befolyásolja, vagyis nem korrekt, ellentétben a Batman-el, ahogy kapásból a játék tervezett működése volt szar.

    Itt nem lehet negatívum, az aminek nem is kell benne lennie.

    Egy vr játékot se fer lepontozni, mert nem megy kormánnyal, vagy táncszőnyeggel.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.08. 10:43:08
  • Negritis
    #218
    ez minősíti a játékot kár vitatni
    de maga a port nem olyan szar mint vártuk
    Koei-hez képest + számomra
  • darkSectorxxx #217
    Hát ja, nem fer a játékkal szemben, mivel olyan miatt kap minuszt, ami nem a játékot minősítené.
  • Negritis
    #216
    gondolom akik hisztiznek az M+K support hiánya miatt lassan elfogynak
  • darkSectorxxx #215
    Abbahagyták a rollkodást? :)
  • Negritis
    #214
    40ről már 71%steamen az értékelés
  • darkSectorxxx #213
    Elnézést rosszul néztem, 20-25 nah, nem 30-40....ami átlagos a mai cuccoknál.
  • darkSectorxxx #212
    Hát minden beállítást felnyomtam a játékban, így megy 30-40fps-t, a gépemen.

    i7 920, 4GB DDR3, RX 460 4GB

    Szerintem ez egy az egyben ugyanaz mint PS-en, semmi változást nem látok, max annyi, hogy a PS4 Pro-n nem natív 4k megy, itt pc-n meg igen, de amúgy semmit nem vettem észre. :D
  • darkSectorxxx #211


  • Negritis
    #210
    sztem kurvajó lett, levettem az árnyékokat és az fps-t is tartja stabilan 60 felett 1080p-ben
  • Shep
    #209
    Tervben van, főleg, hogy tényleg mindenki nagyon dicséri, így lehet benne valami.
  • PeeTeR
    #208