1141
Ha vannak idegen lények, UFO-k, földönkívüliek - nevezzük is őket akárhogyan - mi emberek miben vagyunk messzemenően jobbak náluk? Gondolok itt leginkább képességekre és adottságokra.
  • Matskassy
    #438
    Ja, ez egy jó hely, ahhoz képest hogy "tudomány, technika és gazdaság" a neve, van benne egy-két gumiszobába való elmeroggyant topik. Érdekes módon ezek meglehetős átfedést mutatnak azokkal, ahol Saintgerman osztja az észt.
  • Kara kán
    #437
    Na, már látom, hogy ide is be fogok kukkantani. :-D
  • Yourfriend
    #435
    Köszönöm szépen.
  • maki85
    #434
    Saintgerman egy áldás az Isten ege alatt!!!!!!!!!!!!
    Ha fel akarom hergelni magam, vagy esetleg szeretnék egy óriásit röhögni, netalán arra vágyom, tátsam a pofámat, hogy a 3. évezredben is találni ilyen ifjakat (hidd el többen vannak, mint hinnéd), akkor elolvasok egy-két Saintgerman hsz-t.
    Nekem segít, próbáld ki te is:)))

    Mellékesen már arra is gondoltam, hogy ő egy nagyon ravasz troll.
    Így legalább foglalkoznak vele.
    Utoljára szerkesztette: maki85, 2017.11.07. 22:11:57
  • maki85
    #433
    "Ők ismernek vagy 130 idegen fajt, akik jártak itt, vagy ma is itt vannak."

    83 ismert idegen faj

    Szerinted melyik lehet az igaz??????
    Kissé nagy az eltérés.
    Pedig mindegyik nagyon hiteles hírforrás:)))
  • Saintgerman
    #432
    Szándékosan nem választottam én egyet neked, mivel egyik sem hibátlan. De ha már újra kérdezed, inkább személyeket ajánlok, akiknek direkt kontaktusuk volt velük. Az egyik Alex Collier (a magam korából), a másik Corey Gode, akinek hatalmas terjedelmű info van a blogján. Ha valóban érdekel a téma, ajánlom ezen kutakodni.

    http://goodethungary.blog.hu/2015/08/11/alex_collier_az_univerzum_teremtese_es_a_foldi_kiserlet_az_andromedabeliek_szerint
  • Yourfriend
    #431
    Ez lassan szerelem kettőtök között.:D
  • Yourfriend
    #430
    Valami konkrétabb forrást vártam, legalább egyet.:)
  • Saintgerman
    #429
    Semmi gond a te véleményed biztosan közelebb áll az átlaghoz mint az enyém.
  • Saintgerman
    #427
    Egyáltalán nem sok. Sokkal több is lehet.
    Andrew Bartzis felsorol neked akár 10 ezret is belőlük, de mi hasznát veszed ?
    A fajok szortimentjéről meg talász elegendő listát a neten.

    https://www.youtube.com/watch?v=HKj6M1UHS7U
  • Saintgerman
    #426
    Itt van, ezt Pl. a mexikói kormány adta ki: https://www.youtube.com/watch?v=kQVpRSnsplE

    A kapcsolat felvétel inkább rajtunk múlik, mint az idegeneken. Ha te meg tudod mondani, hogy mikorra redukálódik le drasztikusan a "rebakakocsis" féle elmélet az emberiség tudatában, akkor én is pontosabb részleteket tudok mondani a kapcsolat felvétel idejében és kimenetelében..
  • Yourfriend
    #425
    Majd amikor az éppen hatalmon lévő elnökök tesznek ilyen bejelentéseket, akkor lesz némi hírértéke az ilyesminek. Már ha az nem félrevezetés lesz.
  • Yourfriend
    #424
    Nem sok kicsit az a 130 idegen faj, amelyik itt járt?

    Egyáltalán, hol van róluk valami lista és leírás?
  • Zephyr Retiring
    #423
    Tudom is én, mondjuk valamelyik országos köztévé híradója eléggé hivatalos lenne. De kiegyeznék egy oktatásügyi minisztérium által is jóváhagyott hírrel is :)

    Arra továbbra sem adtál választ, hogy szerinted mi következik a nyilvános kapcsolatfelvétel után..
    Hagyjuk most a titkosított szupertitkos félhivatalos bejelentéseket. Egy ex védelmi miniszter is éppúgy beszélhet sületlenségeket, mint egy ex elnök, vagy politikus. Nem?
  • Saintgerman
    #422
    Látom figyelsz.. .. se baj, ha majd mindenki felébredt, felfogsz te is...
  • Saintgerman
    #421
    Mit értesz hivatalos megerősítés alatt ? Melyik újságban vagy TV adón kell megjelenjen, hogy hivatalos legyen ? Esetleg kinek a pecsétje kell legyen rajta ? A jelenlegi földi irányításban mely csoportnak az érdeke, hogy a (dolgozó) birkanyáj ismerje a valóságot ?

    Paul Hallyer ex kanadai védelmi és hadügy miniszterének a kijelentése nem elég hivatalos ? Vagy a Disclosure Projekt több tucat katonai vezetőinek a tapasztalatai sem elegendők ? Ők ismernek vagy 130 idegen fajt, akik jártak itt, vagy ma is itt vannak.
    Szerintetek miért nem ezzel kezdik a TV híradót ??

    https://www.youtube.com/watch?v=IWfKfuuj6Jo
  • Zephyr Retiring
    #420
    Ebben egyetértünk.
  • Zephyr Retiring
    #417
    Parttalan alatt az eredeti témától való eltérést kell érteni?
    Mert az néha megeshet ugyan, de azért csak visszatalálunk az idegen lényekhez és a kompetenciához..vagy nem? :)
  • Zephyr Retiring
    #416
    Különösebben nem érdekel, de sejtem..
  • fonak
    #415
    Mivel ez a topik néhány grafomán nick parttalan "párbeszéde", amit feltehetően a Lipót bezárásának köszönhetünk, oda lenne való...
  • Zephyr Retiring
    #413
    Mi az a gumi? Az valami büntetésféle? Nem vágom, miért is "kerülne oda a totyik"?
  • Zephyr Retiring
    #412
    Ha nem csak néha benéznél, hanem néha vissza is olvasnál, akkor találhatnál lentebb olyan részt, ahol kifejtem, hogy az univerzum túl nagy ahhoz, hogy egyedül éljünk benne. Szóval a magam részéről én nem vetem el a teóriát, hogy akár el is juthattak már ide a Földre idegen létformák. Nem azt mondtam, hogy nem, hanem azt, hogy hivatalosan ezt még nem erősítették meg. Szupertitkosított akták erről biztosan többet mesélhetnek. Még akár igaz is lehet amit kifejtenek bennük. Csak épp szerintem túl nagy feneket kerítenek neki.
    És ha valahogyan fel is vennénk idegen létformákkal a kapcsolatot, akkor abból mi következne?
  • Yourfriend
    #411
    Azért ez nem így van... Még mindig többet tudunk, mint 100 évvel ezelőtt.
  • maki85
    #409


  • Saintgerman
    #408
    "Beszélj te csak a magad nevében", mondaná az angol (ha tudna magyarul)

    Azért csodálatosan eldiskuráltok - ti itt ketten - a zufók nem létéről, úgy, hogy tudni nem tudtok róluk (szinte) semmit, de azért külön topik van neki nyitva. Ha valóban érdekel a téma és ha csak egy kicsit is utána néznétek, számtalan megbízható oldal is található mint Pl. az alábbi videó is, amire a másik topikon már többször is hivatkoztam. Ha továbbra is csak azzal biztatjátok egymást, hogy mennyire nem tudunk róluk semmit, akkor nem is fogtok. Már mint TI !

    http://vilaghelyzete.blogspot.hu/2017/10/illegalisan-titkositott-unacknowledged.html
  • Zephyr Retiring
    #407
    Inkább azt ne, de helyette nézzük a tényeket: mit tudunk jelenleg biztosra a földönkívüli élet lehetőségéről?
    Pontosan ugyanannyit, mint 407 hozzászólással ezelőtt. Semmit
  • Yourfriend
    #406
    Jó lenne, ha ott tartanánk már, hogy a te elméleteid helytállósága vagy éppen az ellenkezője bebizonyosodna.
  • Zephyr Retiring
    #405
    Sokadjára említem: csak elmélkedem :)

    Mi a Földön élünk a fizikai testünkben (David és követői pedig egy mátrix világban..) és ide kötődünk. Az idegen lények pedig a saját életterükben, idegen világokban, dimenziókban, mátrixokban, vagy bárhol máshol.
    Ha ők idelátogatnak hozzánk, akkor valamit keresnek. Egyesek szerint a Föld nyersanyagait. Mások szerint rabszolgákat. Szerintem meg csupán az intelligenciánkat, illetve annak minden lehetséges variánsát. Beleértve természetesen embertársainkhoz való viszonyunkat így a párkapcsolati kötődéseinket is.

    Ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy én nem tévedhetek :)
  • Zephyr Retiring
    #404
    Megnéztem. A véleményem röviden: David író. Se több, se kevesebb. Kifejt (szónokol) egy elméletet miszerint a világunkat valakik irányítják és ehhez a mi energiánkat szívják el. Én így értelmeztem a lényegét. Gondolom van arra vonatkozóan egy logikusan felépített elmélete is, hogy ez ellen mit tehetünk, vagy mit kellene közösen tennünk...

    Részemről én a harmóniában hiszek. Vagyis: ha úgy érzed szónokolnod kell, tedd azt. Ha meg úgy, szónoklatoknak kell hinned, tedd azt. Csak sose ess át a ló túloldalára. Találd meg saját belső lelkivilágodban (gondolataidban) az egyensúlyt, a harmóniát, a békét, a megnyugvást, a boldogságot vagy amire épp szükséged van. Ennyi a lényeg. Ha egy mátrix világban jelenlevőnek érzed magad, akkor az a te dolgod. Ha meg fizikai testben élő embernek, az is a te dolgod.
    A magam részéről képtelen vagyok elfogadni, hogy a test börtön, mert számomra nem az. Én lehetőségként tekintek rá. Én jól érzem magam a bőrömben, és ha ez csupán illúzió, legyen. Addig amíg jól érzem magam, engem ez nem fog érdekelni..
    Sajnálom, ha ezzel megbántalak, de remélem nagyon nem veszed a szívedre :)
  • Saintgerman
    #403
    Felébredés alatt a világ valódi működését kell érteni, ami megszünteti a manipulált hamis világképünket. Na de nem próbálom meg pár mondatban összefoglalni (úgy sem sikerülne érthetően), David 14 percben elmondja a lényeget... (ha még is érdekelne, majd tovább keresel)

  • Yourfriend
    #402
    Mire alapozod ez utóbbit?
  • Zephyr Retiring
    #401
    Nem.
    "E.T. hazatelefonál.."
    Nyilván nem az otthonát hívja :D

    Egyébként meg sem elhitetni nem akarok veled semmit, sem meggyőzni nem akarlak semmiről. Ezt a partner kell vagy sem dolgot, természetesen te érzed, és te tudod a legjobban, hogy neked mi a jó. Én csak azt mondtam el, amit én gondolok erről a témáról. De úgy is fogalmazhattam volna, hogy ez egy olyan dolog, amiben akár jobbak is lehetünk, mint ismeretlen űrbéli társaink ;)
  • Yourfriend
    #400
    Azt akarod velem elhitetni, hogy aki hazavágyik, az valójában a partnerét hiányolja, a másik felét? Partner=otthon?
  • Zephyr Retiring
    #399
    Én ugyan nem vagyok sem kórboncnok, sem boncmester, de mindig van a közelemben bicska (ezt még nagyapám nevelte belém) tehát cirka 30 másodperc alatt kideríteném, hogy valódi tetemről, vagy átverésről van szó.
    Mondom ezt így látatlanban, aztán van pár ismerősöm az SZTE-ÁOK-on is, szerintem a zsaruk helyett nekik jelezném mit találtam.

    A magányossághoz rengeteg köze van a lelki világodnak. A lelki világod meg addig nem lehet egész, míg nincs egy jó és teljessé tevő párkapcsolatod. Anélkül csak félember maradsz, hiszen az ember társas lény. Van pár szingli ismerősöm, akik fennhangon, mosolyogva ecsetelik, hogy milyen jó egyedül, és nem hiányzik senki az életükből, akire mosni kell, akire főzni kell, akinek a szeszélyeit el kell viselni.
    Hiszek nekik. Az persze, hogy nem. De valahol a szemük mélyén nekik is ott a magány, hogy nincs aki átkarolja őket, nincs aki jó éjt puszit adjon, és nincs aki erőt öntsön beléjük, ha maguk alatt vannak.
    Engem és másokat átverhetsz. Önmagad felesleges becsapnod.
    Tudom csak mese, de még E.T. is hazavágyott. És nem az otthona hiányzott neki, ez egyértelmű
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.11.03. 12:19:50
  • Yourfriend
    #398
    Nem igazán győzne meg, legfeljebb ha megvizsgálnák számomra hiteles személyek az adott tetemet. De ez vajmi kevés lenne mások meggyőzéséhez, márpedig ez utóbbi lenne az igazi cél, nem pedig az egyének hitegetése és egyéni meggyőzése.

    Régóta nem élek párkapcsolatban, de szerintem ennek az én esetemben nincs köze a magányossághoz.
  • Zephyr Retiring
    #397
    Érdekes látásmód. Tehát ha holnap rábukkannál mondjuk egy erdő szélén egy idegen lény tetemére, mivel a kapcsolatfelvétel már nem lehetséges, simán csak tovább bandukolnál. Nem semmi :)

    Ismét a negatív tapasztalatok szólnak belőled. Ne válaszolj ha nem akarsz (amúgy is sejtem mi a válasz), de te párkapcsolatban élsz? Csak amiatt kérdem, mert az én ismerőseim közt (a párkapcsolatban élők közt) fel sem merül a magányosság gondolata. Igaz, párkapcsolatban is lehet magányos valaki, de az akkor kétségtelenül egy rossz kapcsolat...
  • Yourfriend
    #396
    Amíg nem bizonyítanak valamit a nyilvános kapcsolatfelvétellel, addig még több ezer ilyen dokumentumfilm készülhet, senkit sem fog igazán meggyőzni. Addig csak popkulturális termékek maradnak.

    Szerintem a legtöbben ezen a bolygón nem is akarnának más idegen lényekkel közösködni - arról nem is szót ejtve, hogy még egymással sem. Ez van. Magányos lények vagyunk.
  • Zephyr Retiring
    #395
    Semmi gond, csak két ellentétes dolgot vettem ki a szavaid mögül:
    1) "Nem különösebben érdekel a téma, csak azért nem volt reakció."
    2) "..nem mutatom ki itt úgy tűnik eléggé az érdeklődésemet.."

    Ez mindkettő ugyanarról szól, vagyis az idegen civilizációkról.
    Szerintem inkább kezdesz hitetlenné válni, annyi az átverés ezen a területen.
    Volt egy vidi egy profról, aki megpróbált nyilvánosságra hozni kutatási eredményeket egy tengerparton talált hüllőszerű idegen élettelen testről. Megfenyegették, beperelték és még bérgyilkosokat is küldtek rá. A doksifilmben is megjegyezte, hogy szerinte joguk van biztosra tudni az embereknek, hogy nem vagyunk egyedül az univerzumban.
    Persze lehet kérdéseket feltenni: hogy került oda? Hol az űrhajó, ami hozta? Egyáltalán azzal jött e? stb..stb..
    A mutatott vidihez felesleges bármilyen forrást is felkutatnod. Mutatják a csapatot, és mutatják a röntgenfelvételeket is.

    "Eddig senki sem tudta bizonyítani, hogy hamisítványok lennének."

    De nem ez a lényeg. Az a lényeg: kinek milyen érdeke származhat abból, ha elhisszük (vagy tudatosítjuk magunkban) hogy tőlünk többcsillagnyi távolságra van élet az univerzumban?
    Egy ilyen horderejű kérdéshez csak egy adat kapcsolható: ki volt az első aki bizonyította?
    Ha az a cél, hogy ki kerüljön be a történelemkönyvekbe, szerintem az sem lényeges. Évezredek múlva már csak egy név lesz a sok híresség közt. Annyira nem jelent majd senkinek sem semmit ez a dolog, mint nekem ma Napoleon.
    Egyszer élt, háborúzott oszt meghalt ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.11.02. 10:52:22
  • Zephyr Retiring
    #394
    Vegyük akkor sorban: egy virtualizált szimulációban vagyok jelen (vagyunk?) amiről azt feltételezem, hogy maga az élet. Evolúcióval vagy anélkül, tökmindegy. Amíg fel nem ébredek.
    Felébredés alatt azt kell érteni gondolom, hogy "kinyílik a szemem" és másként fogom látni az életet, mind eddig. Vagy nem?

    Az energia végtelen: ebben az esetben meg miért lényeges, ha szipolyozzák belőlem (belőlünk?) ..hisz úgyis regenerálódik.
    Az álom véges: amit most álmodok felnyitatlan szemeimmel egy tévhit világban, vagy a másik, amit nem ébren álmodom és tarthat úgy napi 6-8 órát is naponta? Mindkettő lehet véges.
    Ez egyébként is olyan DiCaprio-s..
    "Your mind is the scene of the crime." Vagyis tudatod lesz a tetthely.
    És közben persze: "The dream is real." Azaz az álom valóság.

    Még ha tudnék is azonosulni a fentiekkel, és elhinném, hogy egy hatalmas virtuális "játék" részesei vagyunk mindannyian a földön, akkor sem lehetne szabadulás, ha egy nap megvilágosodsz. Neo a Mátrixban sem tudott végül megszabadulni a virtuális valóságtól..
  • Yourfriend
    #393
    Jelen esetben nem tartok semmitől. Azt hiszem, csak te értettél félre engem dolgokban.:) Nagyon is érdekelnek az idegen lények, csak már feleslegesnek tartom egyes források után nézelődni, mivel tudom, mit tartalmazhat az... Ne haragudj, de kicsit flegma vagyok ilyen tekintetben.