880
Destiny 2
  • mokuci74
    #880
    "Ugyanaz a darálós, monoton mókuskerék nulla újítással. Minden DLC-ben szinte ugyanazok vannak."
    Ezzel is egyetertek, bar en meg csak 200 oranal jarok, de mar nem sok turelmem van hozza.... '88 ota gamelek pc-n, de meg egy ilyen idegesito, agyonbonyolitott mechanikaju jatekot nem lattam...... ; sokszor annyi kurva effekt van a kepernyon, azt sem tudom merre vagyok arcal....nem hogy honnan lonek..... :)
    En a is ugy jartam mint Te, csak en a Warthunderrel......viszont beletoltam kb ezer jurot 4 ev alatt....kar volt, de hat a jo pap is holtaig tanul
  • Scooter
    #879
    Inkább az az undorító ezektől a mocskoktól, hogy egy pár év után elveszik azokat a DLC-ket amiket megvettél! Azzal a szöveggel, hogy nem tudják manage-elni. Nekem a Beyond Light volt az utolsó amit megvettem. Azóta nem nyúltam a játékhoz se, amióta nyilatkozták, hogy a Forsaken-t is berakják a vault-ba! Legyen akármilyen jó ez a The Witch Queen. Bár nem hiszem, hogy változott valami jó irányba a játékban. Ugyanaz a darálós, monoton mókuskerék nulla újítással. Minden DLC-ben szinte ugyanazok vannak. Mondom ezt úgy, hogy a steam-en beleöltem ebbe a szemétdombba fölöslegesen 1907 órát. Minden egyes percet sajnálok utólag. Soha többet nem adok ennek a tolvaj, szemét bandának egy forintot se. Végeztem velük, és főleg ezzel a játékkal Épp elég volt, hogy kihúzták a zsebemből a Forsaken alap, Shadowkeep Deluxe, és a Beyond Light Deluxe árát. A büdös életben nem kezdek multiplayer játékkal. Sajnos a World of Tanks húzott be a multiba, de szerencsére az a 2011-es indulásával még egy forintot se húzott ki belőlem.
  • undY1ng #878
    Igen ezt olvatam az értékelések között, hogy sokaknak nem tetszik ez az üzletpolitika ami érthető is.
  • mokuci74
    #877
    Szerintem, igen, de akkor csak a twq kieg ujdonsagaihoz fogsz hozzaferni, a shadowkeep es a beyond light tartalmaihoz nem.....
    De majd valaki kijavit ha nem igy van.....Egyebkent a pofatlansag netovabbja ez az egesz uzleti modell, megveszed a twq-t 30+ euroert, es a season pass-t megint meg kell venned 10 euroert.....
  • undY1ng #876
    Igazából így utólag néztem, hogy pár sorral arrébb hasonlót kérdeztem. :D Viszont ez a TWQ kieg érdekesnek tűnik, na de a kérdés továbbra is ugyanaz. :)
  • undY1ng #875
    Üdv! A Forsaken-t elég sokáig toltam de ott aztán egy kicsit pihenőre ment a játék és láttam azóta jött pár kiegészítő hozzá. Ma jelent meg a The Witch Queen és az a kérdés, hogy elég csak ezt a kieget beszerezni?
  • Scooter
    #874
    Valami ilyesmire gondoltam, mert nő magától. Köszke, az infót.
  • N3mus
    #873
    Nem neked kell megcsinálni az össze játékos együtt csinálja szóval azt folyamatosan halad a háttérben.
  • Scooter
    #872
    Megcsináltam azt már egy ideje, de 76%-tól nem ment tovább. Ma beléptem, és 82%-on van, pedig nem is csináltam semmit. A Beyond Light story-t tolom.
  • N3mus
    #871
    Mert az a záró quest :) a community része nincs kész ha megnézed van egy quest nálad ahol kész van a süti leadás, de a másik része most éppen 76% van ha az teljesül akkor kell vele beszélni.
  • Scooter
    #870
    Nem találkoztatok olyannal, hogy a Dawning eseményen Saint-14-nek elviszem a sütit, és nem megy tovább a quest? Hiába vittem már neki csomó sütit, nem teljesül. Tötöltem is a quest-et, és újra felvettem, de ugyanaz.
  • akosmakos
    #869
    Azoknak lehet igazán fájó, akik a legelején vették meg a játékot, aztán a szezonbérletet. Most azt a tartalmat törölték, érdekes, de amit írtok az is érthető. Nekem most nem volt kedvem újra költeni az új DLC-re, se a szezonra, de csodálkozva láttam a megjelenés után nem sokkal, hogy pl. a Nightfall sem volt elérhető számomra. Azóta megint igen, szóval ezt nem tudom, hogy csak véletlen volt-e, mindegy. Aki vacillál rajta - próbálja ki az ingyenest, aztán döntsön. Én már csak némi gondűző lövöldözésre néha benézek, többieknek további jó játékot.
  • Sunrider924
    #868
    Nem kicsit marhasag egy MMO eseteben azt bizonygatni hogy tok jo azt soloban tolni....lehet persze, csak ha valaha fociztal haverokkal vagy elmentel es bevettek valami random idegenek akkor tuti vagod a kulonbseget, mert kb semmit se csinalsz solo... vagy klantagokkal csinalod vagy randomokkal, ugyanakor van egy hatar ami folott nincs matchmaking neked aki soloban akarsz vigeckedni ott lesz a hatar.
    Mint kb minden jatekban, a kihivas es annak lekuzdese a lenyeg a Destiny-ben is, olyan emberekkel kell menni/olyan klanba csatlakozni ahol elfogadnak annak aki vagy, a ketbalkezeddel/nincs mikrofonod/nem ersz ra csak estenkent 1-2orat/40+ vagy nem jatszol mutalos hangu taknyosokkal esatobbi. Ha ez megvan egeszen mas elmeny lesz a jatek,ha ez erdekel akkor mar tudod mit kell tenni ha meg nem akkor kb mindegy, parhetes content drought es kiegsz es majd itt mondogatod hogy mennyire jo a Destiny-t soloban tolni...
    Itt megy meg mindig ez a faszsag a kivett tartalomrol, holott az aktivan hasznalt tartalomnak az egy nagyon kicsi hanyada volt, vicc.... Ennel csak az a nagyobb vicc, hogy a Bungie betojt es nagy hatraarcot nyom a kovetkezo szezontol kezdodoen, hivatalosan, akik most sirnak hogy nincs eleg fegyver meg pancel azok kb bele fognak fulladni....
  • Daermon
    #867
    Ezt kieget most pont kihagyom, de kezdetek óta játszottam és megvannak az eddigi kiegek is. Én szintén mindig egyedül játszottam és jó volt.
  • Scooter
    #866
    Ne higgy a "társasággal kell tolni" dumának. Anélkül is nagyszerűen meg lehet lenni! Tegnap lett benne 1301 órám steam-en, de szinte egyedül tolom a kezdetek óta, és rohadtul élvezem még most is. Raid-eket még nem is csináltam, mert nincs kivel. A klán meg nem érdekel (bőven elég volt 2 klán a World of Tanks-ban. "Nem volt gyerekszobám" típusú emberek a klánvezetők. Kösz, de még egyszer nem kérek belőle, hogy ilyenek dirigáljanak nekem). Viszont ha valaki felvesz a játékban, azt elfogadom (imperium2 néven vagyok).
  • lammaer
    #865
    Hát őszintén, a csapatcontent nekem sose jött be a D2ben. Voltam párszor raidelni, és borzasztóan uncsi / hosszadalmas volt, úgyhogy azt a részét végül elengedtem.

    Azt most nem teljesen értem hogy amit kivettek, az is fizetős tartalom volt? ert egyszer azt íroid hogy igen, másszor azt hogy nem...
  • Maala
    #864
    Ne higgy nekik, van bőven tartalom, csak nem egyedül kellene verni a brét, hanem társasággal tolni. :-) Még úgy is, hogy a seasonal tartalom egy undorító vicc - powerful farm a lyukak kitömésére, ha épp új egész szintet kaptál a pinnacle-jeidre.

    És mielőtt elkezditek tolni az ostoba mantrát, a kiegészítő 30 USD/euró/unikornisszarv volt, a maradék az X-szer 10 euró season passonként. 4 season pass esetén 70 euró, 1 season pass esetén 40 euró összesen. 30 eurót pedig bőven megért ez a kiegészítő, már csak a stasis miatt is, annyira fun.
    Összehasonlításképp a kivett tartalom "curse of gaysiris" és "warcringe" DLC-k 20 unikornisszarba kerültek, és BL-hez képest még annyit se tartalmaztak, 1-1 raid LAIR-t, 2-2 striket, 0 új classt,az új legendaryk és exoticok mellett. Ja, meg egy új területet.

    Ja várj, én nem fizettem lókakát sem ezekért a DLC-kért, akkor miért is kellene sajnálnom, hogy eltűntek? 200 iq play there.

    Bár ezt olyan antifannak mondani, aki szerint az Ace of Spades épp nem az OP-ság felsőfoka, teljesen felesleges. De attól még dezinformálni nem kellene a népet, csak hogy a saját igazadra vetíts jó fényt.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.12.07. 20:05:55
  • undY1ng #863
    Igen mentem pár pvp kört de csak kb ennyi, mert az új tartalomhoz nem tudok hozzáférni. Biztos érdekelne de most azért 40 ojróért tuti nem tesztelem le...
  • Zs0lt1
    #862
    Azoknak a bolygóknak csak a patrol területük volt kicsi. Elég nagy (nyilván nem egy EDZ) volt mindkét bolygó, sajnálatosan a területek nagy része nem volt kihasználva, csak néhány küldetésben.
  • Scooter
    #861
    Tower, EDZ, Europa (új), Nessus, Cosmodrome (új), Moon, Tangled Shore, Dreaming City.
  • lammaer
    #860
    WTF... ha ezt mind kivették mi maradt? Az EDZ meg a tower?

    Ideje benézni mit művelnek ezek az ördögök...

    Undying: mielőtt nyitod a pénztárcát, nyomj pár napot a játékkal. Lehet kiderül hogy nem szippant be, azt akkor minek költesz rá.
  • undY1ng #859
    Ezzel a részével teljesen egyetértek és ez tényleg így van. Amit imád az ember azt megfogja védeni. Nem rosszból írom én se.

    Ez egy kis off de a blizzard az világ életemben kedvencem volt... aztán igazából egy jó nagy pénzmosoda az activisionjával együtt... Átestek a ló túloldalára.

    Ezt most nem a Destiny miatt írom de én is inkább megvárok egy leárazást mielőtt beszerezném.
  • Scooter
    #858
    A Titan és a Mercury bolygó rohadt kicsi volt, szóval nem kár értük, hogy kivették. Az Io-t, Mars-ot viszont sajnálom, mert azok nagyon jók voltak, és nagy területek. Én behúztem a Beyond Light Deluxe-ot, és nem panaszkodok. Bőven van tartalom.
  • MerlinW
    #857
    2020 az indulatok éve :D
  • Hexex86 #856
    De tényleg nem offolom szét a témát sorry srácok. Már amúgy is késő volt/van. És sorry Sunrider924.

    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2020.11.29. 03:24:28
  • Hexex86 #855
    Én nem személyeskedtem nem értem te miért kezdesz személyeskedni. Attól még szomorú, hogy van olyan ember aki a cégek kiskapuit nemhogy megveti, hanem még megvédi saját társaival szemben (játékosok) és ezzel még minősíti is a tényeket. Kár, hogy hozzászóltam.
    De tovább merészkedek menni mert a pénz sem a te tulajdonod. Nem értem miért kell foggal körömmel védeni azt ami nem létezik. Tények azok tények. Aki nem látja a hibákat és nem tudja megmagyarázni csak támadással azt nevezik fannak. Te egy fan vagy. Ez tény. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Nekem is vannak kedvenc játékaim, de egyik sem tökéletes és nem kezdem el védeni a "hibáit' ráadásul ilyen módon nem. Én nem ártottam neked úgy gondolom.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2020.11.29. 03:10:26
  • N3mus
    #854
    Content tényleg érkezik ezt nem vitatom mert minden seasont megcsináltam de tényleg érkezik új content ? Gondolok itt arra mint amit írtál a black armory az content volt fegyverek questek puzzle stb, most mivel reset volt tényleg nagyon sok a grind hogy a cuccok jók legyenek de ez forsaken elején is így indult viszont az utolsó 2. season mikor mindenki felért soft cap fölé utánna a season 90 napjából kb 30 nap alatt megvolt és utánna maradt a grind a godroll ért (márha valaki erre szánt időt) amúgy meg találd fel magad mert ha jött valami új quest az kb pár óra volt kivéve az exotic questek amiket most kiszedtek.
    A 60%-t nem én mondtam discordon / redditen írták le egy postban össze szedve:

    7 strikes removed, replaced by 2- straight up removed 2 gambit maps and 11 pvp maps

    removed every fun pvp mode

    removed FIVE raids out of the 7 that we had, replacing it with 1 and another raid from destiny 1 coming out soon

    removed multiple fun exotic quests, some with unique challenges (whisper of the worm, outbreak perfected)

    removed the tribute hall, no substitute so far

    removed patrol zones that, to be fair, were kind of useless BUT could be made good if the development team wasn't straight up incompetent. no one's doing escalation protocol? let's remove it from the game instead of scaling it up to current light level and make it a relevant activity - same goes for forges, THE MENAGERIE and reckoning

    Sunsetting removed 70% of weapons. We got virtually nothing to replace them. HMGs are all sunset except for 3. 1 is unobtainable, 1 is from europa, one is from the raid. The other archetypes aren't fairing much better. Presumably this will be fixed over time as we get new seasons, but the state it's currently in is unacceptable. I would have personally been okay with sunsetting if there was a surplus of new and reprised weapons to earn. But there isn't./

    Én értem hogy idővel ez a helyzet lehet jobb lesz és 4 seasonnal később az arányok rendben lesznek .. de most perpillanat nem igazán vannak :/ Kicsit olyan ez mintha ők ezt nagyon kitalálták volna " living story" modra ami pl guild wars 2 ben is van csak nem csináltak elég nagy adatbázist / servert hozzá és most ki kell dobni a dolgokat és majd jönnek az újak. A másik dolog a pénz.... mivel ezeket a dolgokat amiket kidobta az Activision idején csinálták és azokat a studiókat a bungie elvesztette lehetséges volt valami megállapodás ha ilyen történik akkor xy idő belül el kell távolatani a játékból. Pontosan ez történik most a crew 1 ben ott a subaruval szünt meg a license az ivory towernek. Akinek nincs meg a kocsi buko nem tudja megvenni akinek megvan annak marad. Ha belegondolsz itt is pontosan ez történik a sunsetben .. akinek megvan maradt de nem tudsz mit kezdeni vele akinek meg nincs az meg nem tudja megszerezni.. de ez csak elmélet szintén redditről.
    A csalás részéhez nem tudok hozzá szolni mert nem lehet komolyan venni a destiny 2 pvp részét legalábbis én nem tudom mert tényleg annyi a carry / csalás / bug stb .
    Én a helyedben elszórakoznék vele 1-2 hétig így ingyen és ha még utánna is van kedved belépni grindolni akkor hajrá mert akkor már tudod mire fizetsz most. Addigra lesz ( ha minden úgy akarja ) cyberpunk és tudod mérlegelni mire áldozod az időd/pénzed. :)
  • Sunrider924
    #853
    Neked olvasni es ertelmezni is kellene az End user license agreement-et,nem kaptal egesz eletre szolo jogot semmire a jatekbol, legfeljebb te kepzelted azt, hogy majd a Destiny 6 masodik evadaban is Black Armorys fegyverrel fogsz lovoldozni a Titanon. Amugy reszemrol is ennyi a "vita" mert aki nem ert veled egyet az csak helikopter lehet, en azt irtam le mi van most a jatekban, Undying ha tud ertelmezni majd eldonti kell ez neki vagy sem.
  • Sunrider924
    #852
    Most is van, annyi van hogy 3 karival nem gyozom se glimmerel se idovel..., a sunset-re meg nem kell nekem magyarazz mert az en Moutain top/Revoker/Recluse/minden Black armory-s god roll fegyom ment a levesbe, csakhogy szukseg volt valahol erre a resetre mert egy Revoker melett kit erdekelne barmilyen masik sniper? Olyan fegyvereket csinaltak, amik ellen nincs alternativa, nem lehetett oket nerfelni sehogy, ez van.
    Raadasul meg mindig raknak be uj tartalmakat folyamatosan es nem, nem vettek ki a jatek 60%at.... ertem en, nekem is furcsa volt ez a dontes de en mar lenyeltem/tulleptem rajta, nekem boven van content.

    Ha barmit szamon lehet kerni a bungie-en az tovabbra is az, hogy miert lehet free jatekos ranked pvp-be. Ez es csakis ez az egyetlen forrasa a kurva sok csalonak, akik miatt a pvp a a jatekban elvezhetetlenne valt. Az amit a Bungie belengetett az elozo szezon vegen, hogy perbe fogta az egyik hack programot gyarto/arusito website-ot az edeskeves, hiaba irtak at a kodot is(ezert kelett ujra letolteni a klienst ,elvileg), masodik(?) heten mar megvolt az elso pofatlan csalo, meg se probalta alcazni/mintha kerkedni kellene ilyesmivel, allo testhelyzetben repult a levegoben folyamatosan, rpm hackel szejjelott mindenkit, (youtube-on megtalalod ha erdekel)nekem ez az ami zavaro, nem az hogy kivettek 3 olyan bolygot amit nagy ritkan latogattam, ha egyaltalan.... A bug/glitch/exploit most akkora problema hogy mar masodszor halasztjak a Trials-t emiatt. Na ez az ami ciki.
    Aki viszont pve grindot akkor annak annyi van, hogy az orran is fog folyni....
    Az arazas kerdese megint egyeni, en csak a Beyond Lightot vettem meg es az elso season pass-t.
  • Hexex86 #851
    Az elvakult fanok bármit látnak róla szeretni fogják. Ezt jelenti a fan. Nem két dolog létezik csak. Nem fekete és fehér. Van szürke is. Az alapja jó a játéknak, a látványeleme a gunplay stb. Van rossz része is. Azt is leírtam mi. Nos, ha valaki nem látja a rossz oldalát és még tűzzel vassal is azt mondja a rossz oldalára, hogy márpedig az egy jó dolog akkor azt nevezzük fannak igen.
    Hát, ha az már normálisnak számít, hogy kivesznek dolgokat amikért fizettek az emberek akkor részemről be is fejezem az egészséges vitát.
  • N3mus
    #850
    Én kezdetek ota játszok és minden kieget megvettem de ez most kimarad legalábbis még, majd lesz karácsonykor leárazás ... van abban igazság amit mond hexex86 mert kb anno kifizettem a pénzt, hogy a forsakent játszam amiben meg kigrindolta az ember a fegyvereket .. erre fogják és sunset .. ha egy f2p játék lenne azt mondom oké de akkor még mindenért fizettél.. + kifarmoltad így kb az én időmet és a pénzemet veszik semmibe .... és pont ezért most inkább kivárok kicsit mert tényleg kivették a játék 60%-t és bekerült 1 bolygó 3 páncél és minden fegyverből osztályból 1 db új + stasis classok ami korán sincs arányban azzal ami elvettek vagy amekkora árat kérnek ezért a dlc ért. Nem arra gondolok hogy naponta minden bolygót körbe járta az ember és csinált valami valahol de ott voltak mint opció ha valamit csinálni akartál .. vagy valamit ki akartál farmolni... Szóval mindenkinek a saját izlése de nekem ez most nem jött be.
  • Sunrider924
    #849
    Tehat aki szerint nem szar - merthogy szerinted az - akkor csak elvakult lehet? Megis mi az a ketszerannyi amit kiszedtek? A bolygok amiket max hebe hoba latogattam ha esetleg eppen ott volt a flashpoint es erdekelt? Az a nehany raid amit kiszedtek de kozben jon uj raid minden szezonban tehat siman jon annyi uj? Rendben te Destiny 1-et akarsz ujra de ez nem az, mar az indulasakor se volt, Forsakennel se, szoval ezt szamonkerni....
  • undY1ng #848
    Köszi nektek a segítséget, majd még átrágom magam rajta.
    Sun: igen valószínűleg csak elszoktam ettől a játékmenettől, aztán bénáskodtam azzal a fegyverrel. :)
  • Hexex86 #847
    Hát szerintem nem sok fejlesztő fogja azt követni, hogy kiadnak egy új kieget és kétszer annyit vesznek ki belőle mint amennyit adnak, dehát ez ilyen.
    undY1ng: Ha nem vagy elvakult fan aki az eleje óta imádja akkor nézz róla valami videót ami nem reklám vagy ilyesmi. Jobb megóvni azt a 40 eurót szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2020.11.28. 23:36:31
  • Sunrider924
    #846
    Nem csesztek el egyaltalan, nehany ember nem igazan erti hogy az uj az neha "kenyelmetlen". Nekem is furi volt hogy eltunt az a par bolygo aminek megvolt a bejaratott szerepe szamomra, de nincs para, jo az uj bolygo nagyon, jok a stasis subclassok meg minden ami meg hozzajuk kapcsolodik, a weekly exo challenge, a (master) hunt-ok, az uj exotic-ok(solo master/legend lost sector) van itt content boven.
    Az Ace of spades-el a hiba a te keszulekedbe lesz az egyik legpontosabb es legnagyobbat sebzo handcanon es jelenleg a pvp meta az handcanon+shotgun. Neha valtok Dire Promise esetleg Thorn.
    Elso heten nem ertettem, hogy miben kulonbozik ez a kiegeszito akarmelyik korabbi szezontol azonban folyamatosan pakoltak bele az uj tartalmakat es mostmar nincs hiba megvan a kiegeszito szintu content. Szerintem.
  • Hexex86 #845
    Ha van fölös pénzed amit kb bedobnál a kandallóba akkor érdemes megvenni. :D
    Én nagyot csalódtam ebben a játékban. Voltak benne jó dolgok az tény, de így ebben a formában nope. De ez csak az én véleményem. Elég szigorú és "furcsa" az ízlésem.
  • undY1ng #844
    Hasonlót olvastam én is, pedig a Forsaken kieggel pont, hogy összehoztak újra egy jó Destiny játékot, akkor most megint elcseszték? :(
    Várható valami nagyobb frissítés? Mert ilyen formába annyira nem gyere be, hogy én most beruházzak erre a kiegre (főleg nyakunkon a ciiiberpank is). Tudom tudom, hogy mégcsak most jött ki a legutóbbi.
  • Hexex86 #843
    Én nagyon nem ajánlom, mert pont azokat sz*rják le a készítők akik anno fizettek a játékért és a kiegészítőért is. Konkrétan kivették azokat a kiegeket amikért az ember fizetett. Már a Destiny 1-nél is látszott, hogy nem nagyon értenek az emberek nyelvén és a 2. részre sem tanultak belőle. Egy unalmas havas pályát kaptunk megint. Hol van ez az alap játékban felmutatott kreatív helyszíneihez képest? Sehol. Nem hiába lett ingyenes játék azért azt ne felejtsük el. De én csak egy felháborodott vásárló vagyok aki megjelenéskor megvette és a kiegészítőket is hozzá ami úgy néz ki inkább egy season volt mert már nem elérhető. :D

    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2020.11.28. 17:39:30
  • undY1ng #842
    1-2 kör PVP után vagy csak nagyon elszoktam vagy agyon lett nerfelve ez az ace of spades, szinte senkit se tudtam vele levágni.
  • undY1ng #841
    Egyébként mit kell tudni erről a kiegről? Szóval "megéri" folytatni a játékot?
    Tudom ez így hülyén hangzik és a steam top 10 is azt mutatja, hogy még mindig szeretik az emberek de egy kis kedvcsinálót elfogadnék. :)
    Igazából a grind része az mindig is élvezetes volt ebben a játékban de látom, hogy itt bizony jelentős dolgokon változtattak a Forsaken óta.